78965
  • ropi88
    #69900
    sziasztok!

    megvan a játék, berakom a lemezt és mégis netről kezdi el telepíteni a játékot. miért van ez? segítsetek
    köszönöm
  • cleric
    #69899
    Túlélte :)
    Nem tudom hogy, mert amíg nem laggolt be se volt könnyű, sokan is voltak.
  • cleric
    #69898
    Ugyanez most szerintem sokaknak. Brutál lag volt, aztán disconnect, én biztos meghaltam, írták a klán csatin mások is, úgyhogy blizz megint csinált egy massacre-t :/
    Semmit se tudsz csinálni. Régem nem volt ilyen, most megint a legrosszabbkor, minibossnál voltam épp, rip dh...
  • Különc
    #69897
    Várni, 5 nap kellett hozzá, hogy meglegyen az első szerver gebasz
  • MrStokes
    #69896
    Kaptam egy DC-t es most nem akar visszaengedni, az autentikacional molyol, es nem hajlando tovabbmenni...

    Masnak is volt mar korabban ilyen? Mit lehet ilyenkor tenni?
  • McHaals
    #69895
    a legendary-t át lehet adni kb 2 óráig azoknak akikkel együtt farmoltad ki
  • cleric
    #69894
    Router csere előtt a számítógépet kösd rá a modemre közvetlenül, és nézd meg úgy.
  • Armite
    #69893
    thy
  • T800
    #69892
    Srácok többször írtam már a fórumba,néhány ember tanácsokat is adott amiket mind végigpróbáltam! Több számítógép is van a lakásban,2re föl is tettem a játékot és mindegyiken ugyan ezt produkálta:

    https://www.youtube.com/watch?v=N5TQdeeR-IM


    Cseréljek routert? Vagy mi a fene lehet a gond?
  • RatBaG #69891
    boss

    szerk: na csak meglett a magic findos post, a százalékokt kicsit összekevertem...
    http://eu.battle.net/d3/en/forum/topic/8966397468#16
  • RatBaG #69890
    "ki lett véve" = nem voltak tetszett neki, hogy mindenki gagyi magic findos gearben farmolt, megöli a hangulatot stb.
    volt róla kék post (nem találom).
    a meglévő mf cuccok ugyanúgy működnek, de ha jól emlékszem, csak max 30% stackelhető.
  • Strayhand
    #69889
    Nem, a legendary-k mindenképpen account boundosak.

    Adventure módban mi a különbség a felkiáltójal és a koponya között? Ill. mi az hogy van koponya, de nincs felkiáltójel...?
  • hawkie22
    #69888
    Srácok, nem úgy volt, hogy a kiesett leg-et 2 órán keresztül át lehet adni annak, akivel partyban voltál?

    Most öltük 3an Malthaelt masteren, kiesett egy leg 2handed mace, nekem az upgrade lett volna, de nem tudták átadni nekem, pedig nem volt enchantolva. Meg semmi. De nem volt számláló.

    Akartam írni a supportnak, hogy ez bug vagy feature, de a honlapon az írták, nem tudják fogadni a kérést, ticketet se tudok írni. Szóval nem tudom. Csak kicsit idegesítö, mert 10%-os upgrade lett volna dmg-re, 8% toughnessre és 25% healingre. Szóval jó lett volna. Na mindegy.
  • Armite
    #69887
    Igen ezt még magam írtam be ide legelőször, hogy minek mf a loot 2.0 miatt, de akkor még nem szembesültem azzal, hogy tele van valamilyen mf módosítókkal a game.

    Hivatalos álláspontot még nem olvastam róla. Működik, nem működik? Ha igen minek hagytak bent pl. mf setet.
  • Rita79
    #69886
    Jó kérdés, korábban valaki azt mondta itt, hogy ki lett véve a játékból, de akkor kérdezem, hogy a magic shrine-k 25% magic find bonuszát miért hagyták meg akkor?
  • pimpi001
    #69885
    ha most dobunk egy egy magic find-es kavicsot sisakba lessz eredménye a droppban, vagy semmi értelme mert egyáltalán nem számolja a magic find-et a cuccaidban?
  • Armite
    #69884
    Az pont egy "magic finder" set összerakva. Hát még ha lyukas is lesz a kalap.
  • Különc
    #69883
    Blessed hammer és Heaven's fury nerfelve lesz, itt hallottátok először lol
  • gerey
    #69882
    Nah már csak az alapanyagot kell összefarmolni.
  • hawkie22
    #69881
    Ha 70es vagy, amikor esik, akkor 70es lootot dob. Viszont ha mondjuk hard-on szerezted és átmész T6-ra, hogy ott nyisd ki, az nem befolyásol. Tudtommal "megjegyzi", hol és milyen szinten kaptad, és az alapján dobja a lootot, nem az aktuális nehézségi szint szerint.

    #69878: ezt én is akartam már kérdezni, hogy a bonus xp pool hogy müködik? Kapsz egy bonust és addig dupla xp megy vagy mi?
  • Since
    #69880
    Ha normalon megszerezem a horadric cacheket de T6on nyitom ki őket akkor dobhat 70es leget vagy nő az esély leg dropra? Valaki már tesztelte?
  • Mydgard
    #69879
    Nah en is csatlakoztam par napja, egyertelmuen kezenfekvobb Hc jatekoskent Hc klanban lenni, itt nem problema partyt talalni. Ma mar ossze is jottunk paran Ts-en, igy az igazi.
  • zsotesz
    #69878
    Exp pool-nál a bonus hogy működik? Azt látom, hogy tesz valami jelölést az xp csíkra, de addig van bonus vagy az után?
  • Aradebil2
    #69877
    ahelyett hogy thornst,vagy +exp after killt, meg egyéb hülyeséeket vettek volna ki -.-
  • RatBaG #69876
    kivették a magic findot, a jelenlegi drop rate-el kb amúgy felesleges gear statot pazarolni rá.
  • natalyel
    #69875
    Srácok, a Magic Find-nek van most egyáltalán valami szerepe? Új cuccokban még nem találtam magic findest, egyetlen egyet sem. Lehet és érdemes ilyen geart összeszedni?
  • pimpi001
    #69874
    SHARD OF HATE.
    uhh. szep darab
  • LocalPatriot
    #69873
    Bocs a dupláért!

    Igen, nekem a chest is, meg a pants is onnan van. De a statok is mások már... ha gondolod vegyél fel, és ingame látod a cuccokat.
  • LocalPatriot
    #69872
    Thx! Ám bugos az oldal. Nem teljesen jól mutatja a statokat. Pl. a nyakláncomon a lightening skillt lecseréltem crit dmg-re.

    Link
  • pimpi001
    #69871
    egyébként. Blood Shard. valaki kapott mar ebből használható cuccot?
  • pimpi001
    #69870
    na ez szép.
    battletag-ot kérhetek? meglesném a cuccokat.
  • TBTPumpa
    #69869
    Nincs. Válság van, 19 000 Ft-ból csak ennyire futotta.
  • Lammer
    #69868
    sc: loh, hc: ias
  • Aradebil2
    #69867
    végre sikerült kipörgetnem nekem is...NINCS CGI A VÉGÉN?! :ÿ(
  • ricsa008
    #69866
    nem lehet elrejeti magam játék alatt az online friend listről?
  • LocalPatriot
    #69865
    Bocs, akk link:)
    Kari
  • VanDaal
    #69862
    Köszi!
  • Sunrider924
    #69861
    LoH
  • VanDaal
    #69860
    Találtam a barbárommal egy socketedes Fulminatort.
    Arra lennék kíváncsi, hogy szerintetek melyik statját lenne érdemesebb megpróbálni enchantolni strenghtre: az attack speedet (7%), vagy a life on hitet (2400)?
  • undY1ng #69859
    Én is csatlakoznék... Semmi bajom nem volt az SG-s klánnal, de ha kérdeztem valamit (vagy akár köszöntem), kb. a "szénaboglya az úton" síri csend és szélfúvás volt..
    Ha lehet, én csatlakoznék!