78965
  • Carlos
    #70020
    Milyen néven szerepel ez a listában?
  • who am I 7
    #70019
    Ja...reméljük, minden délután/este ez lesz, amikor mindenki játszani akar.Tiszta szégyen..még, ha ingyenes lenne a játék, akko azt mondom ok..de ros+origd3 nem éppen ingyen vót..szal, mennyit adtak el belőle?azt be kellene szorozni vele..pár millió $ kijönne gondolom.
  • Különc
    #70018
    Fegyvert nem is fogsz kapni, csak transmog skint, amit a Mysticnél tudsz megtanulni és átalakítani az aktuális fegyvered olyan kinézetűvé
  • Vincentcloud
    #70017
    Nekem csak 21 percet ír, de hogy filmet nem tudok közbe nézni mert bevágja ezt a tetű ablakot elé az nevetséges
  • Noodlee
    #70016
    "Arma Mortis provides seven exclusive Malthael-themed weapon and off-hand transmogrification plans when used at the Mystic."

    A sperctral houndal egy üzenetben kaptam a 3 satyit, és külön van a szárny. A többi üzenet meg csak az alap CE üzenetei, fegyverről nem jött mail.
  • Dani271
    #70015
    "Estimated wait: 185 minutes"

    Nem is lenne gond még ha:
    -nem legendary lootról dobott volna le
    -nem ugrana fel aktív ablaknak a foshulladék launcher a hozzászólás gépelésekor karakterenként, középre húzva a kurzort!!!!!
  • Vorrhess
    #70014
    Biztosan kaptál azokat is. 1h kardot és monk fistet tudtam én transmogolni Malthael témájúra. Több nem tudom ,hogy van e. De ezek biztosan vannak.
  • Noodlee
    #70013
    Sziasztok!

    ROS CE kiadásom van, és nem kaptam Malthael témájú fegyvereket, csak 3 satyit, spectral houndot, és szárnyat, pedig azt írja a wiki, hogy az is jár hozzá. Valaki tud hasznos infóval szolgálni?
  • Acidlich
    #70012
    Remelem gyogyszerre koltik majd a lovejukat, ha mar normalis szerverekre nem telik.
  • clio1616v
    #70011
    ja játék közben 10 percenként lag és DC :D

    nem is anyáznék, ha nem kellene azon aggódnom, hogy meghal a 70es HC Kruserem
  • Jabar
    #70010
    az első kérdésedet nem értem (ha beállításokban elective módot bekapcsolod akkor pár korlátozással bármit berakhatsz bárhova).
    Igen, összeadódnak
  • T800
    #70009
    Nekem két hete ez van... Jóformán mindent végigpróbáltam amit lehetett és semmi változás.
  • who am I 7
    #70008
    kezdődik megint a szerver b@szás :D:D In queue..óriási.
  • Sheltem
    #70007
    Sziasztok

    -lehet 2 féle skillbeállítást használni egyszerre? Vagy ha Archon om van Familiart nem tudok csak úgy hogy bekattintok a skilltáblába és manuálisan kiválasztom ? A buff miatt kéne 2 szet, nem tudom van e rá lehetőség.
    -Ha van egy fegyveren +27% disintegrate damage, és egy másik cuccon is akkor stackelődik azaz összeadódik elvileg?

    Köszi
  • faber
    #70006
    Story of my life (legalabbis a hetvegen)....ami szombat reggel ota csak hulladek esett :(
  • Tatyla
    #70005
    ma T1-en két körr full bounty +2 rift és semmi loot,fegyverre utazom már egy ideje,Kaledánál is minden shardom egykezes fegyverre költöm de mindet töröm azonnal szinte :(
  • who am I 7
    #70004
    jobban potyogtak pubba a legek,planek stb eddig :) legfőképp azért, amúgy általában privbe tolom...hát nem mind jön rá abból, h folyamatosan fekszik :D neked meg többet kell melózni így...no mind1.

    to hedge : én viszont nem szeretem a több melót
  • BloodYoungAgent
    #70003
    Kipróbáltam a távolsági barbár buildet, lehet vele ölni, de kiábrándító úgy a játék vele. Ha ranged, akkor maradok inkább DH-nál.:)
  • Hedgehunter #70002
    A kihivas miatt lepnek be... Szeretik.. :)
  • Sunrider924
    #70001
    Diablofans.com-on a fooldalon a Malthael kill alatt ott van egy ujabb adag class build gyujtemeny. Lehet nezelodni.
  • faber
    #70000
    Szerintem eleg hamar rajonnek, ha nem kepesek semmit sem csinalni meg elit pakknal 3x meghalnak (en is beleptem egyszer friss 70eskent t2-be, de 5 perc is eleg volt hogy realizaljam keves vagyok meg). Amugy miert nem csinalsz private game-et? :)
  • BlazeH
    #69999
    Tegnap nálam is csinált ilyet többször is. Előtte soha.
    Remélem ma már nem lesz ilyen.
  • who am I 7
    #69998
    nem arcoskodás miatt, de azért t3-on erősen lehúzó haladásban az már.Thoughnesst meg már meg sem említem..2-3M-ekkel :D hát lol.De lehet játszani nincs gond, ott van hozzá t1...csak azt nem értem, minek kell sz0patni a másikat..én se megyek t6-ra
  • Rita79
    #69997
    nem értem minek kell arcoskodni dps-ekkel. lehet másnak nem megy annyira mint neked, de ennek ellenére szeret játszani.
  • who am I 7
    #69996
    sz@ros trollok, 250k dps-el mit akarnak public t3-on mégis...kivagyok tőlük.Jó lenne valami requirement a csatlakozáshoz, mindegyik szinten..mert ez így nem nagyon okés.
  • T800
    #69995
    Oké rájöttem közben. Mindenhol 0%-ot ír.. Tehát sehol sincs gond elvileg a kapcsolattal..
  • Aspyrin
    #69994
    Segítsetek kérlek, mert valami nem tiszta nekem crusader ügyben: a "laws" skillek úgy működnek, hogy 5 mp aktivitást követően 45 mp a cooldown, miközben a passzív rész továbbra is üzemel?
  • T800
    #69993
    És itt mit kell néznem? Hol tudom hogy esetleg hol van a gáz?
  • Falabu #69992
    Ezt próbáld megcsinálni, kiderülhet hol a hiba.
  • T800
    #69991
    Srácok még mindig ugyanaz a problémám sajnos... Itt van a videó a bajomról:

    https://www.youtube.com/watch?v=N5TQdeeR-IM


    Mindent végigpróbáltam,újra raktam a játékot,reseteltem a routert,megpróbáltam router nélkül direktbe bekötni a netet de az sem volt jó. Felraktam egy másik számítógépre a lakásban és ott sem volt jó... Mégis mi lehet a baj? Eddig azt hittem a routerem szállt el de nem! A netemmel semmi gond nincs,csak a diablonál produkál ilyesmit. Valakinek van még valami tippje?
  • Sunrider924
    #69990
    Volt egy story par eve, hardcore forumon olvastam, egy csavo a munkahelyen, tobb 100 irodai alkalmazott stb, a haverjaval toltak munkahelyrol. Iroda sajat generator stb, elkepzelhetetlennek tunt egy esetleges aramszunet. A tortenet hose liferegenre gyurt, ezert lassaban haladt a tarsa a partyban dps rajongo volt. Beutott az aramszunet es nem indult aznnal a generator, a monk megmaradt a masik kari megdoglott.
  • gerey
    #69989
    :D holtbiztos
    Ez tény, igaz több volt a tough a nem mutatott rerollok miatt, de így jártam. Legközelebb még jobban figyelek, de hát erről szól a hc.
  • Sunrider924
    #69988
    Nem irtam hogy hajhasztad csak eppen nem volt a karaktered holtbiztos(pun intended). Ha hagysz lehetoseget hogy kinyirjon egy kobor dc akkor annyi.
  • Sunrider924
    #69987
    Mivel minden sloton optimizalva van a gearem, ennel tobb toughness csak akkor lehet, ha durvan aldozok a dps-bol, ertem en hogy rangedbe mindenfele escape mechanikakkal megmondja valaki hogy 11milla az kozepkategoria, de rakjon ki az illeto ennel tobbet ugy hogy t1-2 kenyelmesen farmolhato melee-be(crusader mid range de az tobbnyire annyit er mint szarnak a pofon) es akkor kovetni fogom.
  • gerey
    #69986
    Az armory full bugos, azért nincs follower, a rerollok sem látszanak azért csak ennyi a tough, már ha ezért címezted nekem. Hard-expert fölé nem is mentem vele, szóval nem hajhásztam a bajt. Mint írtam a szolgáltatóm rosszalkodik, ezért is haladok mindig óvatosan, és most így jártam.
  • LocalPatriot
    #69985
    Ez látod teljesen így van.
    Annó mikor jött a 2.0 loot stb, egészen addig WD-vel játszottam. Imádtam. Amikor jött a patch onnan már számomra játszhatatlan lett a kari, és mivel láttam, hogy a wiz OP, akk átadtam a cuccokat és azzal játszottam, mert para szintet akartam. Na meg hát partyt is csak akkor kaptam, mert WD nem kell sehova, a WIZ csak a jó... mondták sokan. De mivel nem szeretem a varit, elhatároztam, hogy a kiegig játszok vele, gyűjtöm a para lvl-t, és utána csak barbár lesz. Így is lett.
    Egyébként nincs semmi előjele, hogy nerfelik a varit? Mert kezd unalmas lenni, hogy bármilyen partyba lépek be, 2 vari 10-ből 9-szer van legalább… ez gondolom a Blizznek sem jó…?
  • mkfdd
    #69984
    11 milla touhness erősen középkategória még sztem. Én dh-val járok 8 millánál és a gearem közel sem mondható teljesnek. Ahhoz képest a 11 egy crusaderrel sztem kevés. Teljesen felesleges emiatt bárkinek is váltani. A lényeg hogy t1-t2 kényelmesen menjen. A magasabb nehézségek úgyis immunitás cuccokkal, fasza leg-kombókkal, magas touhgnessel, esetleg jó group synergy-vel válnak elérhetővé. Ezen kár fennakadni.
  • Sheltem
    #69983
    Srácok lehet 2 féle skillbeállítást használni egyszerre? Vagy ha Archon om van Familiart nem tudok csak úgy hogy bekattintok a skilltáblába és manuálisan kiválasztom ? A buff miatt kéne 2 szet, nem tudom van e rá lehetőség.

    Köszi
  • Sunrider924
    #69982
    T2on is meg elvezetes 11milla toughnessel, de T3ra ez mar nem eleg es hirtelen nem igazan latom, hogy immunity cuccok nelkul hogyan oldhato meg, nincs kedvem a hc barbar fele 100k dps/50milla tough kombohoz...
  • Aspyrin
    #69981
    Fasza, még jó, hogy lelkesen kezdtem el vele játszani.