78965
  • who am I 7
    #70060
    Ja de mindegyik maki megy fel riftbol a guardian utan.En azt mondom,h guardianig kill mindent,utana meg a maradek palyat/kat bejarni gyorsan es csak az eliteket legyakni..mivel soxor eleg sok elit van :)
  • mkfdd
    #70059
    Tudsz linket erről a vendorról? Még nem is hallottam róla :) Egyébként igazad van abban amit mondasz, de új rift nyitásával is új szintre kerül mindenki így ugyanannyi az esély hogy vki belefusson ezekbe, csak közben több riftstone használódik el, ami viszont nem annyira tényező sztem.
  • Sunrider924
    #70058
    Hatekonysag szempontjabol valoban nem eri meg, ugyanakkor a cow levelt, meg a goblin levelt is ugy talaltak meg betaban, hogy rift guardian megolese utan mentek tovabb a tobbi szintekre. Aztan van meg egy meg nem erositett hir a blizzardtol, hogy spawnolhat egy vendor a riftekben ami legendas recepteket arul. Ki van ez talalva, hogy ne csak rusholjak a jatekosok a riftet.
  • mkfdd
    #70057
    Szerintem nem éri meg rifteken végig menni. Riftstoneok beszerzése elég gyorsan megvan így az nem tényező. Viszont ha új riftet nyittok a meglévő helyett, abban úgyanúgy jönnek az elitek de legalább számolódik is a köv guardianhoz illetve az xp/gold bónuszhoz is a rift teljesítésénél.
  • BlazeH
    #70056
    Ha nem lennének nyitva egyáltalán nem menne neki.

    Van otthon T-s mobilnet és UPC-s vezetékes. Ezt amit T800 tapasztal én is tapasztaltam az utóbbi 2 napban a mobilneten, pedig korábban tökéletes volt.
    A UPC-snél ilyen nincs, csak ott meg a router szar és kidobal :)
    Egyébként külföldi fórumokon is rengetegen panaszkodnak mostanában meg hogy rángatja őket össze vissza a játék.
    Én nem zárnám ki hogy a Blizzard szerver ISP-jénél van a hiba attól függően hogy melyik irányból, érkezik a kérés.
  • sata75
    #70055
    Mi végig szoktunk menni mert sok bent az elite, szerinteünk megéri, ha más nem gyors xp:)
  • Ry0K3N
    #70054
    Igen.
  • Ry0K3N
    #70053
    Rifteket érdemes az egészet kipucolni vagy csak ami útba esik?
  • Marfy
    #70052
    Rá kell nyomni a kérdőjelre és kiadja, hogy mik közül sorsolhat.
  • böröczk
    #70051
    Feltehetőleg ostoba kérdés:

    Mostanában kezdtem el monkkal játszani, és a következő érdekelne, ha teszek neki all resistet, az hozzáadódik a "one with everything"-nek köszönhetően kapott értékhez?
  • Axan
    #70050
    Lehet túl hülyén, és egyszerűen hangzik, de próbáltad rendszergazdaként indítani?
    A vírusírtód nem zavar be. nem kéne kivételek közé tenni?
  • Falabu #70049
    Próbáltad a Diablo által használt portokat megynitni a routeren?
  • T800
    #70048
    Az a furcsa,hogy másik játéknál semmilyen problémám nincsen. A speedtest azt az eredményt mutatja aminek lennie kell. Plusz játék közben általában haverokkal TS-ezünk vagy Skypeozunk. Amint jelentkezik a probléma felugrik ugye a latency 500+ ra de a hang nem torzul el,simán tudok beszélgetni velük tovább,sőt a játékban még a chat is működik..

    Ezen tanakodtam hogy vajon nem e néznének hülyének a diginet-nél ha egy ilyen problémával keresem fel őket,hogy "egy online játékkal problémám van de amúgy minden más klappol"... Fura egy helyzet az biztos :/ Ha a kábel lenne sérült,vagy mondjuk a modem a hibás akkor más játéknál is jelentkeznie kéne ennek a problémának nem?
  • Dani271
    #70047
    A szoftverergonómia csúcsa!
    /sarcasm off

    A blizz fórum tele van vele, hogy hogyan kell egy mezei usernek regkeyeket módosítani, hogy ne ugráljon fel. Vegyes sikerrel.
    Ennyire tellet-.-
  • Dani271
    #70046
    Hívd fel a szolgáltatót, és értelmes (értsd. ne anyázós hangnemben) vázold fel nekik a szitut megfelelő részletességgel.

    Előtte néhány tesztet csinálj:
    -Másik játéknál vagy IP esetén is magas-e a késleltetés
    -Speedtest hozza-e az előfizetés nominális adatsebességét
    -Ha használsz ts-t, akkor ott míg beszélsz nézel gyorsan egy packet loss-t a connection info opcióban. Ennek a "%"-ban kifejezett értéknek alacsonynak kell lennie.

    Ha ezek közül mind normális, akkor telefonálj a szolgáltatónak.
    Ha a harmadik pontban valami 5% feletti érték jön ki, akkor az összes ethernet csatlakozót nézd meg a használt kábeleken: nincs-e kilazulva kábelköpeny a csatlakozóból. Ugyanis ott hajlamos eltörni, így fizikailag nem megy át a csomag.

    Mivel a routert megkerülve nem megy: lehet a kábelezés és csatlakozó hiba, modem, vagy a szolgáltatónál van valami.
  • Sheltem
    #70045
    Ezzel most (üresen) 700k az alapdamage, alakul ez.
  • Sheltem
    #70044
    Na ma megérte játszanom a kis wizardommal:



    Elég jó int, perfect allres, perfect socket(3).

    Örültem mint majom a farkának..:)
  • Dodo55
    #70043
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    Van Cow Level is elvileg :D
  • Coradiel
    #70042
    Azt hogyha megvetted a RoS-t és március 31.-ig aktiválod is, akkor megkapod a Wings of Valor-t. Ez csak egy szárny, semmi pluszt nem ad.
  • chris0000
    #70041
    a wings of valor loot mit jelent,h márc.31-ig aktiválni kell?
    help!
    thx.
  • T800
    #70040
    Ott tartok most,hogy Router reset megvolt,modemet direktbe dugtam a gépbe megkerülve a routert. Felraktam másik számítógépre a lakásban. Ezek közül egyik sem jött be... Átvittem egy haveromhoz a gamet(2 utcával lakik fölöttünk,viszont a szolgáltatónk ugyan az) Másfél órát végig játszottam nála egyetlen fagyás nélkül... Nincs erre szerintem épeszű magyarázat. :/
  • Cortinaar
    #70039
    megtaláltam már, a kérdőjelre kattintva kiírja...
  • T800
    #70038
    Igen igen az van... De egyedül a diabloval sz*rakodik.. Komolyan mondom elképzelésem sincs hogy mi lehet baj :(
  • cleric
    #70037
    Cseréltesd ki a szolgáltatóval a modemet, ez az utolsó lépés. Mondd azt, hogy megszakadnak a netkapcsolataid. Ha kell, random kapcsold ki-be a modemet párszor, és mondd azt, hogy elmegy a net, vagy magától újraindul a modem.
    Remélem modemed van :)
  • böröczk
    #70036
    Másnak is jutott már ebből? :

  • LaposElem
    #70035
    Ennyire azért nem durva (még), de élvezhetetlen sajnos.
  • Cortinaar
    #70034
    Sziasztok!

    Mystic a tárgyakon lévő tulajdonságokat mikre módosíthatja?
    Van erről valami leírás? Pl. Fire resistance van a páncélon, lehet belőle akár allres, vagy socket, vagy csak pár közül választ?
  • Sunrider924
    #70033
    Egy kis goblinos riftezes kepekben:igy indult, aztan hoppa, majd kicsit sokan voltak,meg egy kicsi a vegeremajd a jol megerdemelt jutalom, epilogus
  • T800
    #70032
    Detto ugyan ez a problémám! Viszont nekem már 2 hete.

    http://www.youtube.com/watch?v=N5TQdeeR-IM

    Erről van szó nálad is?
  • Armite
    #70031
    Szerintem kamuznak a DDoS-al. Anno a 37-es vagy hányas hibát se tudta lekezelni az EU realm míg csúcsra voltak járatva a szerverek. A túlterhelést meg könnyű beadni a népnek, mert bizonyítani nem tudják vagy ráfogják a szolgáltatóra.
  • LaposElem
    #70030
    Elective mód
  • Jabar
    #70029
    lehet tényleg sok az ilyen gyökér mostanság, de azért vicces hogy minden friss játéknál ha valami gond van egyből ezt nyögik be...
  • who am I 7
    #70028
    Najó...így már más, ahhoz képest viszont jól kezelik akkor..hacsak nem blöffölnek.
  • Rita79
    #70027
    Lehet. Az options -ban pipálj ki jelölő nyégyszögeket (azt már nem tudom melyiket is pontosan) és akkor utána variálhatóak az aktív skillek. Tehát lehet 2-3 db secondary skilled is. Csak akkor a többit nem a jobb egér gombbal irányítod, hanem az 1,2,3,4 billentyűk valamelyikével.
  • LaposElem
    #70026
    Én elsőre belépek, azzal nincs gond. Hanrm, hogy rohadtul játszhatatlan, mert fél szobákat visszarak, össze vissza rángat, néha megelőzöm a lövedékemet, és rohadtul halok emiatt. Ja és ez az oka amiért nincs kedvem HC karit indítani. Franc az egészbe már.
  • kigyi
    #70025
    Eddig nem volt az a DDoS támadás kicsit segít abban, hogy ilyen fjúcsört is lássunk :D
  • Csokiturmix
    #70024
    Mennyire gyakori ez a sorban állós téma a battleneten?
  • Különc
    #70023
    + egy kis DDoS
  • Noodlee
    #70022
    Arra gondoltam, nem konkrét fegyverre.
  • Acidlich
    #70021
    De msot komolyan..hatha valaki benne van a popszakmaban..ezek ennyire szarnak az egeszbe evek ota/nincs eleg ember/nincs eleg penz vagy aljas hackerek garmadaja ostromolja a blizzard szervereket megjelenes ota, avgy miafasz van mar?
    Aki tolja kezdes ota a dia 3-at, lehet h azoknal kezd kicsit betelni a pohar ezzel az allando baszakodassal? mer en mar qrvara unom..