78965
  • Sunrider924
    #69980
    A crusaderem elolvad T3on 4 elemi sebzo eliteknel, ugyhogy kapja be a blizzard tovig, huzok egy wizardot en is es megyek T6 facerollra lofasz gearben ala Boxsalesman.
    Azt csodalom, hogy a blizzardnak van pofaja monkot hotfixelni meg crusader nerfrol ugatni, amikor a frozen orb wizard az egyszeruen nevetsegesen el van baszva, olyan OP.
  • Sunrider924
    #69979
    Jol erted, hc-n csak 1 dobasod van, tehat az a lenyeg, hogy barmi aron megmaradjon a kari, a sebzes csak ezutan johet szoba. Vagy nincs turelmed es felnyalod a foldet az elso kobor dc-nel/laggnal. Pre 1.03as infernonal ugy epitettek a hc karit, hogy kibirja 4 elemi sebzest(kb 3k liferegen kellett hozza 1k AR mellett) 12 secig ha dc van. Aki a sebzes utan futott az mind meghalt elobb vagy utobb.
  • LocalPatriot
    #69978
    4óra???
    Nem semmi playerek vannak. Ám szép a crusadered:)
  • BloodYoungAgent
    #69977
    Ha jól értem, akkor a sebbéz nem is számít, hogy megálld a helyed T6-on, max 10 percig ütsz egy mobot? Meg szaladgálsz? Tiéd minden idők legjobb lootja, csak türelemmel, de nem farmolással?
  • Sunrider924
    #69976
    Mar nem uj hir de meglett kozben a T6 hardcore Malthael kill, egy barbar tolta be 4 ora alatt, 50milla toughnesse volt es csak 100k dps-e. Ez elmondhat neked valamit.
  • Különc
    #69975
    Rosszul mutatja, vagy nem használtál followert? Ha nem, miért?
  • Frank99
    #69974
    vazz, én nem választottam, csak rányomtam az okra, és semmi nem változott...

    :-(((

    kösz
  • gerey
    #69973
    Rip

    Mikor már megnyugszik az ember, hogy már nem szarakodik a net szolgáltató, ált. akkor jön a random dc :D
  • HunnernesKonge
    #69972
    kb 14óra játékkal: 2 zöld recepet és 2 zöld item, e mellett olyan 10-12 legendary (amiben benne van hogy kettőt shardból mákoltam a vendorból)
  • Különc
    #69971
    Úgy ahogy a valószínűség működik,nekem is csak recept esett zöld lvl 61 óta, havernak meg sok item.Volt hogy nekem egymás után 2 elite packbol esett leg szóval bárhol rád találhat a szerencse
  • Sunrider924
    #69970
    Ismeros szindroma, a klanbol mindenkinek hullot a zold set reci.... MASTER fokozaton. GG Blizard.
  • Thaddeus
    #69969
    T1-en milyen gyakorisággal esik zöld class set cucc? Szombaton és vasárnap egésznap T1 bountykat, meg rifteket csináltam, de egyetlen zöld sem esett.
  • Különc
    #69968
    Kijelolod amit változtatni akarsz és a kérdőjelnél megtudod nézni hogy mire tudod reforgeolni,majd a gép random felajanl kettőt amiből választhatsz
  • Frank99
    #69967
    bocs a láma kérdésért, de enchanternél amit nem akarok megtartani tulajdonsagot, azt kell-e kijelölni, vagy fordítva?
  • Sunrider924
    #69966
    Offhandre nem criticalt ad a zold gem hanem dexet, nem fegyonak veszi hanem offhandnak. A topaz jo, mert elso nekifutasra dmg-et ad, masodikra allresit. Ha neked kell kis hp akkor rakhatsz ametist-et de szerintem inkabb topaz(int).
    Ha azt akarod kerdezni, hogy neked mi er tobbet, extra boost az altalad hasznalt skillre vagy a pure dmg+kis toughness, hat probald ki magadnak, blizzard szerint nem kell vakon futni a papersheet dps utan, azert kerult be a skill bosst primary affixnek mert megeri tamaszkodni ra.
  • sata75
    #69965
    Az armorost dobta nekem lvl63-on szintezés közben A5-ben T2-n.
    Azóta se láttam másikat:(
    Bár az armoros pont jó nekem a monknak.
  • Sheltem
    #69964
    Sziasztok

    Lenne pár kérdésem:
    -A wizard másodlagos orbja nem számít "fegyvernek" ugye? Tahát zöld jewelt critical miatt nem tudok belerakni?
    -Ebből adódik a 2. kérdésem, ha nem tudok akkor socketet pörgessek ki enchantnál és sárga jewelt rakjak bele intelligence miatt vagy inkább a +10-15% disintegrate damage? (gondolom a jewelt mondjátok majd de azért megkérdem).

    Köszi

  • LocalPatriot
    #69963
    Egészen tegnapig egy ilyet használtam sockettel. Viszont az említett napon kiesett egy Bul-Kathos sword, rift közbe. Hát, adott 33k +dmg-t:) És mivel passive skillbe van a Weapon master, így még a fury is generálódik.
    Most, ha belépek a game-be, van alap 1 millió dmg-m:D Battle rage-el 1,2M.
    Ezzel benne vagyok a world top 500 barbár között:)
  • RatBaG #69962
    kipróbáltam a gamblinget, harmadik vásárlásra beadta ezt...

  • Jabar
    #69961
    tormenten bármi dobhatja őket, ma publicon egy tagnak kiesett az armoros (legalábbis linkelte :p).
  • Aspyrin
    #69960
    az szép lehetett! :D
  • Daell Drow
    #69959
    Hagyomanyos potionok helyett, allando potion. POTION Persze ugyan ugy cd-vel, valamint kulonbozo 5 seces bonussal.
    Az hogy ezeket hol lehet megszerezni nem tudom, engem is erdekelne.
  • arkantosz72
    #69958
    hali

    valaki megtudná nekem mondani mi az amit alkaizer vagy kingongor a potion helyére rak és hogy lehet megszerezni?
  • Gubberx
    #69957
    pffff meg van, ha a master volume 0-ra van állítva nem játszik le videókat....
  • Gubberx
    #69956
    Üdv,

    Olyan problémám akadt tegnap óta hogy ha videó jön csak fekete képernyőt látok, mindegy hogy ingame indulna vagy a cinematics menüből indítom, hiába indítom újra a játékot/gépet.. Valaki találkozott hasonlóval?
  • Lammer
    #69955
    Sajnos a DPS nem olyan hudejo, de kiesett a mortal drama Hardcoreon! :O

  • Sheltem
    #69954
    Nah a 400k dmg felugrott 600kra :)
    Ennek a segítségével:


    Sok barna fegyver esett már, de ebből tudtam enchanttal kihozni a legjobb erdeményt :)
    A + desintegrate damage hab a tortán, az a fő támadásom :)
    A jewel természetesen nem flawless royale még...de egyelőre jó lesz :)
  • RatBaG #69953
    katt a kérdőjelre a stat mellett és megspórolhatod pl azt a 8 próbát.
  • clio1616v
    #69952
    nem csináltam screenshotot, de riftben 15 goblin volt egy szobában act 3ban :DDD

    mindet szétcsaptuk és kettőt kellet fordulni a sok sárga cucc miatt :D
  • Riddick21
    #69951
    Igen, nekem az egyik kardnál 3. alkalomra beadta... De oldalt elvileg meg tudod nézni (kérdőjelre kattintva), hogy milyen lehetőségek vannak!
  • Sheltem
    #69950
    Legendary fegyverbe ha enchantolom a primary statot válthat socketre? Mert kb 8. próba és nem sikerült..
  • Armite
    #69949
    EU a 2. legpopulárisabb realm, nem hinném hogy pár százan játszanák. Na meg szerintem sokan későn kapcsoltak, hogy nem is lett rossz a kieg.
  • Fred
    #69948
    no vasárnapi programokból hazaért a családok mindenhol európában, szerverek szépen összedőltek. :)
    még egy ok hogy az aukciós ház eltüntetése után az egészet végre átírják offline-ra. 10 év múlva is fizetni fogják vajon a szervereket hogy az a párszáz gamer játsszon vele?
    Szóval offline 3.0 patch welcome :)
  • Ry0K3N
    #69947
    Ááá. Köszi.

    #69945 sosem tudtam végigolvasni mert mire elovlastam az első szót betöltött :D

  • cateran
    #69946
    Hat..aki akarta mar megvette, falakat mar nem fognak dontogetni a jovobeni eladasokkal...
  • Sunrider924
    #69945
    Azt jelenti hogy az a stat amit azzal a narancs rombusszal jelolnek nem szamit bele amikor oszehasonlitod azt a fegyvert egy masik ugyanolyan fegyverrel. Egybeknt loading screenbe is irja.
  • Különc
    #69944
    Az a stat nem számolódik bele a Damage értékedbe

    #69943 No warez, no hack, több pénz
  • cateran
    #69943
    ahem..az a 18 valojaban 818...
  • cateran
    #69942
    Meg tudna valaki mondani, hogy most eppen mi a hivatalos verzio, hogy miert nem lehet offline jatszani? Mert az nem vicces, hogy "queued in position 1224 - ~ 18 minutes left"
  • Ry0K3N
    #69941
    Erről jut eszembe most a statoknál az hogy az a négyszög narancs vagy nem mit jelent?