78965
  • Lokker
    #70100
    nem hinném
  • T800
    #70099
    És a normalon szerzett horadric,tormenten való nyitása jobb lootot eredményez???
  • Armite
    #70098
    Nem probléma a nagy számok törvénye. Mivel nincs AH így több szintre osztották fel a nehézségi fokokat. Ezért hosszabb a progressz (vagyis vele szükségszerűen nő a stat is), az adott szintre szükséges loot esélye pedig adott a 2.0-val. Ki kellett tolni a számokat, hogy fel tudjon cuccolódni az egyszeri gamer. T2 felett egyátalán nem könnyű a játék még nagy értékekkel sem főleg HC-n.

    Az már más kérdés hogy szinte alig játszák ezt ki, a többség leöleti valami társsal mathaelt. Utána normalon rohangál a bounty bonuszokért és tormenten meg kinyitja a valag horadricot.
  • T800
    #70097
    Köszi ezt még megpróbálom!
  • sata75
    #70096
    alakul:) nekem buffolva 1,1m a dps és 6m a tough. ezzel soso megy T3.
    de tök feleslegesnek tartom az ottani farmolást mivel T1 kés a vajban megy, még 4 főnél is és ugyanannyi (ha nem több) semmit érő legendari esik:)
  • Frank99
    #70095
    az azért vicces, hogy egy 2 éves játéknál ne tudják a dos és egyéb gondokat rendezni....

  • Frank99
    #70094
    thx!
  • Lokker
    #70093
    jaj már. mik ezek a nagy számok? mintha pár wow-os dev is beledolgozott volna.
  • Vincentcloud
    #70092
    No limit és ez tudtommal a pontokra is igaz csak 700 pontot lehet konkrét helyre elosztani a prim stat és a vital nincs megkötve
  • Tatyla
    #70091


    valahogy így e?
  • Azur92
    #70090
    Az lenne a kerdesem , hogy aki esetleg tolja Torment 6-on az megtudna e mondani, hogy mennyi damage es toughness kell? Wizardal tolom jelenleg. T2 siman megy. Jelenleg 720k a damom es 7,4 milla a toughness.

    Elore is koszi a valaszokat :)

  • Rita79
    #70089
    Én úgy tudtam, hogy no limit, csak ugye az elosztható pontok a 800.
  • hawkie22
    #70088
    Úgy, hogy most már 800ig mehetsz fel.
  • Vincentcloud
    #70087
    Biztos keveset játszott azért csak annyi
  • sata75
    #70086
    az a 11 milla az durván nagyon sok, abból konvertálj át dps-re és T3 ra is mehetsz:)
  • Frank99
    #70085
    srácok, hogy lehet 163 paragon???
  • r4pt0r
    #70084
    Már rég ott kéne lenned. Nekem 600k dmg, és csak 6milla tough, és megy, egy-két elite kemény, viszont 11millával simán tolnád.
  • Tatyla
    #70083


    wizardom most ilyen de még nem mert bepróbálni T2-öt :)
  • Jacek
    #70082
    Ha nyilvános a server IP(nem tudom, hivatalos fórumot olvasgasd) akkor szedd le a pingplotter progit , oda berakod az IP címet és az egész útvonalat látod részletesen.. ping/packet loss mindent így látni fogod hol a hiba.
  • ktm99
    #70081
    Vannak speckó legek amiket csak ezek dobnak, de ezeken kívül is dobhatnak.(abban nem vagyok biztos, hogy set-et dobhatnak-e)
  • T800
    #70080
    Írtam most egy emailt a szolgáltatónak,leírtam benne mindent remélem válaszolnak.. Egy olyat próbáltam még meg tegnap este,hogy az EU Realmot átállítottam USA-ra. Játszottam kb másfél két órát egyetlen fagyás nélkül... Azt hozzáteszem hogy a latencym az ilyen fix 190-220ms de ugye ez a távolság miatt van.. Erre van valami magyarázat? :D Komolyan nem akarom elhinni...

    @Jocika

    Nincs egyáltalán tűzfal a gépemen,sőt már a vírusírtót is inaktiváltam de úgy sem volt jó :( Nincs semmi ami fogná a játékot...
  • Ry0K3N
    #70079



    A horadric cache-ek csak a megadott legendariket dobálhatják?
  • jocika
    #70078
    Én az ESET kombinált progiját használom, ami kiveszi a win7 tűzfalát, de abban is kell lennie egy beállítási pontnak, hogy programok be-,ill. kiengedése. Ott kéne megnézni, hogy a dió-hoz mi van beállítva, ill. nincs-e valami hibaüzenet, vagy megjegyzés. Az eset-nél van beállítás, részletes szabályrendszerrel és ott lehet megnézni, módosítani, ha kell. Én interaktív beállítást használok, így mindig látom, hogy milyen kommunikáció akar történni. A router-nek saját tűzfala van, de ott is részletesen lehet szabályozni a biztonsági beállításoknál a kapcsolódás paramétereit.
    Próbáltad már, hogy a tűzfalon átmenetileg kikapcsolod a hálózati figyelést? Mondjuk 5-10 percre és nézed, hogy van-e lag?
    Vagy közvetlen számítógép modemre illesztése? Így legalább a szolgáltatót ki lehetne zárni.
  • kigyi
    #70077
    Én nem is merek játszani :( A kiegészítő megérkezése előtt 2 hétig jó volt minden utána 2-3 napig még jó volt aztán azóta katasztrófa.
  • hawkie22
    #70076
    Roppant amatör kérdés, de azt hol tudom megtenni Windows 7 alatt?

    Én is szenvedek a laggtól, amióta ez a DDoS-támadás be lett jelentve, azelött semmi problémám se volt.
    Azóta viszont már nem is tudom hány karaktert vesztettem el a néha fellépö 1-3 seces lag miatt. Tegnap pl. egy 68-as crusader esett ennek áldozatául. :(
  • kigyi
    #70075
    Decemberben egységesen mindenkinek az acc-ját zárolták, újra kell hitelesíteni az acc-ot biztonsági okokból. Ezt a biztonsági kérdés megválaszolásával és a jelszó megváltoztatásával tudja majd megtenni.
  • oneal1
    #70074
    sziasztok!

    Mi a teendő rég nem használt diablo3 acc-al?

    Az illető nem tud belépni sehogy sem.

    egyből support vagy van valami megoldás?
  • Rita79
    #70073
    Korábban volt róla már szó, de eléggé leült az ügy...
    Volna rá lehetőség, hogy egy Házigazdát megszavazunk? Azért az ember mégiscsak vizuális típus, és szeretné látni minimum a bannerben az adott topik témáját csicsás képekben, linkelési lehetőségekkel, egyéb okos tudnivalókkal felbővítve. Azért egy Diablo3 topik színvonalához ez is nagymértékben hozzájárul.
    A kérésem az lenne, hogy jelentkezzen a topik karbantartására és vezetésére kész személy, akit meg is szavazhatnánk, és a modik ezt utána jóvá hagyhatnák.
  • jocika
    #70072
    A tűzfalon gépen; a router tűzfalában nincs korlátozva az a kommunikációs csatorna, amelyiken a dio próbál kapcsolódni? Nem szándékolt elállítás...
    Lehet, már nézted, akkor nem szóltam.
  • Rita79
    #70071
    Na, akkor legalább szűkült a kör. Most már tuti, hogy a te internetedben van valahol a hiba. Most már mindenképp érdemes modemet cserélni. A haverod át tudná vinni hozzád az ő modemjét tesztelésre?
  • T800
    #70070
    Egy haveromnál akinek szintén az a szolgáltatója ami nekem hibátlanul ment. Áthozta ma a gépét,rákötöttük az én modememre és kuka.. Egyből 3000+ latency és használhatatlan. De újra hozzátenném hogy a diablon kívül tökéletesen működik a modem,a net , a letöltés akármi... :) Na erre mondjon valaki értelmes megoldást...
  • Frank99
    #70069
    https://www.youtube.com/watch?v=dDuxFSpwj0M

    rémi gallard... röhögjetek..
  • Fabio Capello
    #70068
    Nem teljesen Diablo, de Blizzard

    istenem, ezek de idióták :DD
  • faber
    #70067
    Fabulous
  • Lammer
    #70066
    HC T1-en crusaval farmolt 30 csomagot kinyitottam:

    Band of untold secrets
    Cloak of deception
    Burst of wrath
    Sanguinary vambraces
    Gloves of worship
  • Lokker
    #70065
    support, battle.net-en bejelentkezel és ott
  • Noodlee
    #70064
    Hova lehet írni Blizzardnak, ha valami gondom van?
    Sehol nem találtam E-mail címet :(
  • faber
    #70063
  • markastor84
    #70062
    Ápr. 1. amúgy. :)
  • markastor84
    #70061
    Necruid class. Ó, jeee.... :)

    http://www.diablofans.com/news/48007-datamined-new-class-necruid-and-second-expansion