78965
  • Sunrider924
    #70180
    Attol fugg, ha van tokuk es megcsinaljak normalisan a tiered rift-eket 2.1ben, akkor meg lehet ebbol jo jatek is.
  • setuh
    #70179
    Ez a jatek sose fogja mar elerni a diablo 2 szintjet/sikeret.
  • Sunrider924
    #70178
    Vicces vagy. Ez a 2,7milla eladas kurva nagy pofaraeses, fuggetlenul attol, hogy szemely szerint en 6millara saccoltam a startot, es ahoz kepest is alulmultak magukat. A ket evtol meg ne varj semmit, ha a 2.1 nem huzza be a nepet, akkor ez a jatek minden lesz csak siker nem.
    Ha a vanilat veszed alapul, akkor az elso ket het utan nem volt szamottevo eladas, a konzol is valami 2 milla peldany volt ossz-vissz, ez minden csak nem siker. De ne aggodj, attol meg nem fog neked rosszabb loot esni, hogy en mit irok a jatekrol, a tobbit meg majd meglatjuk az elkovetkezo idokben.
  • BlazeH
    #70177
    Egy két éves játék, teljes árú(!) kiegészítőjéről beszélünk. Egy hét alatt eladott 2.7 millió példány egyértelmű siker. Egyébként külföldi oldalakon mindenhol sikerként írnak róla és simán lesz ez még a duplája is, és akkor konzolra még ki se jött. Kizártnak tartom, hogy a Blizzard ne lenne elégedett ezzel.
  • Sunrider924
    #70176
    Epp ez az, a szamok vilagosan mutatjak mennyire elvesztette a Blizzard a rajongok bizalmat, remelnem hogy tanulnak belole, de valahogy ugy erzem meg mindig azt hiszik, hogy ok tudjak jobban.
  • Azur92
    #70175
    En ugy tudtam decemberre lett meg a 12 milla. Vagyis kb fel ev alatt. De mind1 is. D3 bol 6,3 ment el elso heten ebbol 2,7. Sztem nem rossz. Foleg hogy sokan csalodtak az alapjatekban.
  • Sunrider924
    #70174
    Amirol te irsz az 14 nem 12. Az elso 2 hetben 12millat adtak el belole es ezzel lett vilagrekorder.
  • Azur92
    #70173
    12 milla 2 ev alatt... A kieg 2 hete sincs meg kinn
  • Sunrider924
    #70172
    Hm, nahat, elso heten 2,7 millio peldanyt adtak el a kiegbol, hol van ez a 12 millios vanila eladashoz kepest.
  • antiqueA
    #70171
    Köszönöm!
  • Sunrider924
    #70170
    Guglizd ki legendary crafting material guide, es farmold a mobokat a guideba megjelolt helyen.
  • Frank99
    #70169
    hát eddig 4 riftet csináltam, de egy db leget nem dobott.
    a bounty alatt eseget elég jól -170k damage helyett 390k már a damage már átmertem menni masterre, de riftben nem esett egy sem. SŐT, a bounty ládájából sem esett még ki leg.

    Viszont találtam már 2 set plant, de hozzávaló craft anyagot még nem...
  • BlazeH
    #70168
    Ti milyen címre traceroute-oltok? Mert amit itt a Blizzard ír még pingre se válaszol:

    https://us.battle.net/support/en/article/performing-a-traceroute
  • Carlos
    #70167
    Disconnect
  • coolpet
    #70166
    Mi az a DC?
  • gerey
    #70165
    Oké, meglátjuk mi lesz.
  • Sunrider924
    #70164
    Lehet hogy nem segit, de amikor 1.08ban volt az a hetekig tarto lag/dc fesztival az EU Live szervereken, akkor is TELIA volt a hunyo, allitolag tuz utott ki a szerverteremben es miutan a Blizzard is rajuk szallt meg akkor is eltartott egy ideig amig megoldodott a dolog. Szerintem irj a supportnak es mond el nekik is igy, ahogy ide irtad.
  • gerey
    #70163
    Valaki ötlet, egy hete kb. óránként, fél óránként dc-t kapok, legtöbbször csak a kariválasztó képernyőre rak ki, de gyakran a login-ig. Megnéztem pingplotterel, és nálam minden renden, de a telia.net-nél megáll a tracer és 100% packet loss van.
  • T800
    #70162
    Szia!

    http://www.diablohungary.hu/

    Ha ezen az oldalon legörgetsz akkor a bal oldali menüsorban lesz egy olyan hogy kedvelt cikkek. Ott fel van sorolva az összes kaszt,és hozzá tartozó leírás és skillek magyarul!

    Remélem erre gondoltál!
  • Tomi13
    #70161
    Azt a mindenit, 225ft a dollár is? o.O
    Nem semmi,még mindig 39.99$ az us store-ban, de az is 9000huf, úgyhogy megveszem dobozosan.
  • Tomi13
    #70160
    Köszönöm szépen,akkor utána olvasok ennek a gift-es történetnek.
  • Lokker
    #70159
    Global a játék szóval ha még aktuális az amcsis vásárlás akkor 40 dodóért meg tudod venni magadnak usbattlenet-en giftként. De majd a többiek kiokosítanak csak megjelenés előtti napokban sokan így szerezték be.
  • Tomi13
    #70158
    Sziasztok

    A cd galaxisban 9890-ért láttam a kiegészítőt, lehet ennél valahol olcsóbban megvenni? Gondolom most digitálisan nem éri meg,mert drága az euró. Európai változatom van alapjátékból.
    köszi
  • antiqueA
    #70157
    Egy barátomnak keresgélek skill leírást magyarul. Sajna angol nem megy neki. Tud valaki segíteni?
  • sata75
    #70156
    hahaha, erről is lemaradtam:)
  • RatBaG #70155
    [UPCOMING HOTFIXES]

    There is now an additional bonus 25% chance to find a Legendary item while in a Nephalem Rift.*
    The number of chests that spawn in the following zones has been reduced:*
    Core of Arreat
    Briarthorn Cemetary
    Battlefields of Eternity
    Crag of Eternity


    The following hotfixes now require a patch, and will be implemented in an upcoming patch:

    Belial is occasionally not dropping appropriate loot.*
    Players are receiving an unusually high number of Mighty Belts and Quivers.*
  • SLICK
    #70154
    felvettelek barátnak, majd fogadd el a requestet és utána tudlak invelni a klánba is.
  • Lokker
    #70153
    először azt hittem eltévedtem, és rossz topikban vagyok :D de aztán leesett. néha összezavarodok, meg már késő is van. amúgy kérdésedre. SG klán ha még van hely. klánkeresőbe SG és jelentkezel, társaság jó, szóval csak bátran. :D
  • who am I 7
    #70152
    direkt értetlenkedsz?szerinted melyik lehet a sámán?nehéz logikai bukfenc :D
  • Lokker
    #70151
    sámán?
  • andorr1984
    #70150
    Sziasztok.
    Úgy látom, most be lettek vezetve ebbe a játékba is a Klánok.
    Keresek egy magyar klánt, amolyan "Casual" szórakozásból, tehát nem szeretnék komolyan raidelni, csak úgy néha-néha magyarokkal játszogatni.

    Becsatlakozhatok valahova?
    Annyit szeretnék csak kérni, hogy normális (komoly) neve legyen a guildnek, ne ilyen jópofis vicces baromság.

    (Amúgy jelenleg Torment 1-en szoktam játszani, Sámánnal.)
    A BattleTagom: andorr1984#1988

    Köszi

  • coolpet
    #70149
    Majd ird meg mire jutottal azzal amit irtam
  • Rita79
    #70148
    igen, elég egy szinten végig vinni, utána elérhetővé válik minden pálya az összes nehézségi fokozaton.
  • Tatyla
    #70147
    normal
    hard
    expert
    master
    torment 1- 6

    ha megfelelő szintet állítod be akkor hamar fel lehet húzni egy karaktert én a crusadert most T1-en húzom...
  • momoxp
    #70146
    Sziasztok!
    Az újrendszerben elég egyszer végig vinni az actokat? Regiben minden nehezsegi fokozaton végig kellett vinni az egészet! Jol latom?
  • Jacek
    #70145
    Mint írtam pingplotter.. ingyenes egy darabig 30 nap talán neked elég, végig mutatja az utadat a serverig!!! és ott a pingedet plussz a packetlosst... és ezt grafikus logban annyi ideig amíg akarod...
  • jocika
    #70144
    Valaki kiegészítené/korrigálná, ha volna oly jó? #70112
  • T800
    #70143
    Igazatok van,kicsit sokat írtam az utóbbi néhány napban de ti vagytok egyedül akik egyáltalán válaszolnak,vagy tippekkel látnak el.. Külföldi fórumon vissza se ír senki sem,sőt twitteren is lekoptattak annyival hogy indítsam újra a routeremet és a gépemet... Megpróbálok mostmár jutni valamire és elfelejthetjük végre ezt a témát!

    Bocsi ha napok óta csak velem van tele a topic :)
  • kigyi
    #70142
    nincs semmi csak Digi-nél van a srác és gondolom kábelnetet szolgáltat nem DSL-t a Digi :D Na persze én is tévedhetek :D
    Az meg hogy ezzel van tele, hát inkább mint a DDoS-al, mert attól már idegrohamot kapok :D :D
  • Sirch
    #70141
    Akkor én kérek elnézést. Nem olvastam vissza csak egy-két hozzászólást, mert már harmadik napja ezzel van tele a topik.