78965
  • faber
    #70661
    Jo hat biztos elonyosebb egy Crusa + tobbi dps kombo mint mondjuk egy full monk group...de akkor is, ez messze van az olyan melysegu dolgoktol, mint pl. wow, ahol tank + helaer alap, maradek meg dps...ott legalabb volt szerepe az embernek....itt ugyanugy lemegy minden, ha 4 crusa dobalja a kalapacsait (vagy mit szoktak) vagy 4 mage tolja a hogolyokat izombol. nincs fajsulya a valasztasodnak.
    Mindezen nyugok ellenere nem mondom, hogy megbantam volna megvenni a kieget...jo kis iparos munka, es 3-4 het jatekido is messze tobb, mint amit a legtobb mai jatek kinal (kiveve az mmo-kat), sot, ha Blizzard adogat hozza ertelmes updateket, contentet...akkor foleg jo lesz...csak a legtobb embernek par het utan tenyleg kiporgi magat a jatek es a puszta agynelkuli clikkelgetes unalmassa valik.
  • Sunrider924
    #70660
    Azert ossze lehet rakni olyan class kombokat hogy magas tormenten is olvad minden a kombinatl buff/debuffok miatt.
  • faber
    #70659
    Egy darabig. De igazabol Diablo nem az a szigoruan vett csapat jatek. Ha csapatban vagy, kb. annyival vagy elorebb, hogy egy fokkal ertelmesebb companionjaid vannak :D (bar random groupban ez sem biztos). Ellenben egy atlag cooperativ jatekkal (alljon itt peldanak barmelyik MMO) csapat dinamikak vannak, mindenkinek van valami szerepe...Diabloban majdnem teljesen mindegy, hogy 4 barbar vagy 4 mage megy egyutt, csapatmunka sem erdekes, mindenki csak megy es klikkelget...
    Persze jobb haverokkal, kozben TSen dumalva...de akkor is, annyira nem nagy pukk a cooperativitas :) Szerintem :)
  • faber
    #70658
    Hat igen, sajnos D3 manapsag, amikor mar van millio jatek, nem olyan nagy cucc...anno, mikor D2-re raszabadultam, meg honapokig lekotott....21 eves voltam, meg nagy durranas volt...
    Mostanaban mar tenyleg kicsit unalmas, felhuztam egy monkot (t2 farm, t3 is megyeget ovatosan), maget (t1 - t2 kozott), most meg lehet vagy DHt vagy WDt felhuzok, ha meg enm unom kozben...aztan esetleg ladder, nagyobb content patch vagy 2. kieg erkezeseig keresek valami mas jatekot :) Monknak mar kb. hetente egyszer esik valami upgrade, azt meg mar unom hogy 8x enchantolom az elb@szott statokat es mindig ugyanazokat a szemet affixeket adja...az agyatlan farmolas is csak azert jo, mert munka utan kiegett aggyal hazamegyek es legalabb nem is kell koncentralnom csak balclick - 1-2-2 repeat...
    HCt meg en is meghagyom a tiniknek es munkanelkulieknek, nem kell az agyf@asz, hogy amiert mondjuk heteket guriztem, karakter, egy lagg miatt vagy rosszabb elit pack kombo miatt mennyen a levesbe....
  • Sunrider924
    #70657
    Elfelejtettem hozzatenni, a jatek nem jutalmazza a solo playert, csapatba kell nyomni lehetoleg fullos, 4 emberesbe es akkor lesz orom es boldogsag.
  • Zenszkij
    #70656
    jajmá, hát az affix a lényeg, ez egy low level példája, a 70esre képzeld el
  • skinnyman
    #70655
    "Requires level 31" "39.2 Damage Per Second"
    wat?
  • Sunrider924
    #70654
    Nagyon random, volt hogy napokig nekem se dobott semmit, sehol, se rift, se bounty se Kadala, aztan masnap mentunk haverokkal 4es partyba T2on riftet es esett rogton 6 legendas, raadasul olyanok mint Iceclimber(gondolom nem kell bemutatni a lvl 70es verziojat es hogy mitol olyan imba)set cucc a wizardomnak stb.
    Meguntam en is, valtozatossag kedveert elkezdtem megint a crusadert tapolni, T1en farmolgatom Malthaelt, egyik alkalommal a flailt dobta, masik alkalommal egy crusader shieldet.
    Hat ez van, gyurunk vazze, hogy legyen mati a craftokhoz(nincs eleg soul/craft mati a Helm of the rule, Asheara, Aughild cuccokhoz).
  • LocalPatriot
    #70653
    Jah, hát igen. Én is arra hajtok, de még egy sem esett...
  • sata75
    #70652
    TF
  • Zenszkij
    #70651
    thunderfury
  • LocalPatriot
    #70650
    táskájában 4 (NÉGY!!!) tf volt

    Mi az a tf?

    Ám esetleg tudnátok linket adni az új szettek, és azok bónuszaihoz?
    Előre is köszönöm!
  • Zenszkij
    #70649
    Ezen már mi is agyaltunk, nem elképzelhetetlen, csak ugye így kicsit elmegy az átlag ember kedve az egésztől, hogy nincs előrelépés, de még a szikrája se. Vannak ezek a hatos settek, hát körberöhögöm :D. Ami zöld esik az blackthorne vagy lutany of the undead :D. 6 Blackthorne gatyám van :D. És szerintem kadalát nem buffolták, hanem nerfelték, korábban dobogatott, most 1000 shardból max egy legendás fejes esik az is vagy leoric vagy broken crown.
  • sata75
    #70648
    egy pajtikám elmélete szerint a streamereket figyeli a bliz és "dobja" neki az itemeket, mert nehogy már ők is szenvedjenek. nomeg aki nézi abban se csökkenjen a remény, hogy ő is elérheti ezt a szintet...
    és lehet, hogy vanbenne valami, mert mikor nézem az arcot aki barbárral tolja para 80 valamennyi volt és a táskájában 4 (NÉGY!!!) tf volt ami közül válogathatott, + full ik set stb. én para 250 vagyok és a kanyarba sincs értelmes itemem nemhogy tf meg set item:)
    na ez az ő/ mi összeesküvés elméletünk:)
  • Zenszkij
    #70647
    Érdekes, hogy pont tegnap este jutottam el én is eddig a gondolatmenetig. Egyáltalán nem akarom szidni a játékot, mert a kategóriájában epic, de céltalan már ez az öldöklés, jutalomfalat nélkül. A Torma 2-3-at pikk pakk eléred, utána meg lehet várni a csodát. Nekem kevés az, hogy a játék hetente, kéthetente jutalmaz valamivel. Hazaérek a munkából hulla fáradtan, elkezdem nyomni, és hirtelen 11 éjfél a vekker. Nézem a streamereket full gearben mind, én meg napi 6-7, hétvégén 12-14 órával nem haladok előre. Pesze nem akarom elvenni senki kedvét, de nekem kicsit céltalan a bolyongás.
  • Sunrider924
    #70646
    Meg csak 4 het :)
  • who am I 7
    #70645
    Itt nincs motiváció :) az egész rendszer el van qrva, egy jó kereskedelmi platformot bsztak el, csak azért, mert nem akartak balance-olni...meg esetleg kevesebbet keresni rajta.Még ladder sincs, bár nekem nem hiányzik a resetelgetés, de valamit csinálhatnának...156ezredjére, meg már minek járja át ugyanazt a területet az ember, plusz 3-4 ezer dps-es cuccé, ha véletlen esik?Mi lesz akkor?pár adattal több lesz, azon a szar karakterlapon, ami sehol sincs jegyezve kb :D nagy játék élmény, tudsz majd 1 tormenttel feljebb farmolni, ahol minden qrvára ugyan az, mint az előzőn, csak a monszták fölötti szám több.... :D
    Amúgy Ruins of corvus bszott jó, ha több katakomba lenne, meg ilyen monszták zsír lenne, bár alapjában véve megvagyok elégedve az act5-tel, de szerintem ide kicsit már több kéne, h az embernek motivációja legyen..
  • Lammer
    #70644
    en is racsodalkoztam, de nem csak fiatalok haceznak :) mi kis hc klanunkban, eleg sok a 35+ emberke :)
    (en is 36 leszek osszel)
  • jocika
    #70643
    Én két napja indítottam egy hc crusader-t. 47 vagyok.
  • Laza
    #70641
    Akárhogy csűröd, a játékmenet ua :)
  • Aradebil2
    #70640
    új kari? másikat felhúzni 70re? levelezni bountykkal?:)
  • Laza
    #70639
    Én is így vagyok ... kicsit monoton a harc egy idő után, a riftezés baromi uncsi, pedig az adventure mód jópofa, sztori módban nem nyomtam volna már ... nyomom este, azt nézem már éjfél és igazából nem nyújtott semmi extrát, ugyanazt ismételgettem benne.
    A HC-t én sem bírnám ... így is néha elvesztegette időnek találom a farmolást, hát még ha ott elhullik a kari :D

    Azért egy sztori alapú játékban legalább érzem h haladtam valamerre ... szerencsére jövő héten már jön a Dark Souls 2, alig várom :)
  • Tatyla
    #70638
    áhh 40 évesen már nincs hozzá idegrendszerem így is kikészülök amikor a fullos pool of reflectiont leverik rólam...
  • Lammer
    #70637
    hc? :)
  • jazzy
    #70636
    Nekem is, ez a diablo, 2 hét múlva lesz kedved.
  • Tatyla
    #70635
    ma kezdtem már azt érezni hogy az egészet unom a végeláthatatlan farmolás miatt,talán a ladder segít majd az élményen de egyre kevesebb a motiváció hogy elindítsam a játékot...
  • MalusDarkBlade
    #70634
    Köszönöm, én is így gondoltam.
  • Zero Hero
    #70633
    Annyi az ár, ami oda van írva: az már "ÁFA"-s ár. Nem von le többet.
  • Lammer
    #70632
    mindharom tores xD
  • kigyi
    #70631
    De az utolsó lett a legjobb statos :)
  • MalusDarkBlade
    #70630
    Ti tudtok ilyenről, hogy cd kulcs vásárlásnál, van tax illetve VAT paypalos fizetésnél? Mert én semmi ilyenről nem tudok, legalábbis 10oldalt végigböngészve leírva nem láttam ilyet sehol, de egy haverom váltig állítja.
    RoS-t akarnék amúgy venni, ezért itt kérdem.
  • Lammer
    #70629
    azert ez most kivagta nalam is a biztit...

    12 csomi nyitas hcn...

  • Aradebil2
    #70628
    nem nerfelik, bugfixelik. faber: téged ez nem érint nagy valószínűséggel, ww barbiknál volt az a bug, hogy pörgés alatt állandóan proccolt az item, és így lehetett aprítani t6ot elég hatékonyan
  • mkfdd
    #70627
    upcoming hotfix
  • faber
    #70626
    Ez engem is erdekelne, tegnap esett Monk-kal, nem a legjobb mondjuk, de hasznalhato, es upgrade volt elozohoz kepest...
  • Laza
    #70625
    Vagy ez, bár itt ha jól láttam nincs D3, viszont jó árai szoktak lenni :)
    Én már vettem itt párszor.

    http://cdkulcsok.info/
  • TurboX
    #70624
    nerfelték? inkább javították
  • sata75
    #70623
    hol olvastad? nem mintha esne az a fos...:( se tf se az.
  • McHaals
    #70622
    tökömbe, nerfelik a shard of hate-et... kedvenc fegyverem volt... a tündérfuri meg nem akar esni
  • MalusDarkBlade
    #70621
    Carmang : http://www.allkeyshop.com/blog/buy-diablo-3-reaper-of-souls-cd-key-compare-prices/
    Ez is van még, itt kb harmadannyi, nem kell hogy hagyd, hogy a blizz lehúzzon a szemetéért rólad 50 dodót, itt megvan 20-22 euróból.