78965
  • kigyi
    #70701
    Csak, hogy a wow fizetős keményen kell tejelni havonta érte.
  • Jeffjohnson
    #70700
    Rendes pvp-ről van valami hír? Vagy már teljesen letettek róla?
  • Strayhand
    #70699
    Persze, ebben is van valami, de ennek tök az ellenkezőjét is ki lehet hozni. Hogy sokan eleve azért nem vették már meg a kieget, mert csalódtak az alapban, szóval az alap hibája a 3 millió.:) Egyébként szerintem nem a 3 millió a kevés, hanem a 12 millió a sok. Egy csomóan a hype miatt vették meg, azt sem tudták mi ez, csak ugye legendás Blizzard játék folytatása, biztos olyan lesz, mint a WoW. Voltak is ilyen jellegű sírások dögivel a fórumokon, amiben ahhoz hasonlították, hasonló játékélményt vártak tőle. Lehet, hogy csak ez a 3 millió kifogásolta az AH-t, de lehet, hogy csak ez a 3 millió játszott kieg előtt is, hiába volt AH. Mert hogy 12 millióan nem játszottak az első pár hónap után, az tuti.
  • who am I 7
    #70698
    Nekem nem kell megmagyaráznod, h milyen játék..úgy gondolom, eleget toltam bele 3000+ órával és nagyjából tudom, hogy hogy működött és működik a dolog.Teljesen más dolgokról elmélkedem, ha nem tűnt volna fel.Az elején, nagy mf-el simán potyogtak a legek, majd, ahogy tele lett ah úgy lett egyre szarabb, utsó 3/4 évben én is csak flippingeltem, nem játszottam már.Nem is azt mondtam, hogy az akkori balance a lootnak és ah-nak jó volt..mert nem volt jó az igaz (játék szempontból-de ezt már soxor elmondtam), de úgy gondolom, nem lett volna kötelező kinyírni.Viszont érdekes azt látni, hogy a kinyírás ellenére csak ennyi fogyott a kiegből...ami számomra inkább azt sugallja, h egy hangos "kisebbség" nyígott ezért leginkább...legalábbis a 12m+ mennyiségű emberhez képest.Másrészről,csak megint elmélkedés szinten, már megkérdőjelezem a fix pályázást 2014-ben.Ne legyen full wow mmo rendszerű, de jópofa lehetne 2-3 havonta egy-egy new dungeon, 1-2 új skill, monszta, pár küldetés stb.
  • Vincentcloud
    #70697
    18 milla 70-en
  • anadrex
    #70696
    https://www.youtube.com/watch?v=OyXo0OeCwXM
    xp farm.
  • Lokker
    #70695
    Ha kötekedni jársz ide és nincs agykapacitásod a normális vitához és érveléshez akkor menj innen a picsába. Látom a kulturált viselkedés nem megy. Bye
  • foxxi
    #70694
    Akkor ha már ilyen okos vagy olvasd el te is újra és értelmezd. Vagy ha az agykapacitásod véges, akkor hagyd a picsába. Látom egy egyszerű kérdés/kijelentés sem megy. Bye
  • jazzy
    #70693
    10 oldalon elolvastad, hogy nincs, megkaptad a választ, hogy nincs, haverod az egyetlen ember a Földön aki állítja, hogy van, hány hétig fogsz ezen még rágódni?

    Egyébként a játék nem 20 euro, én azért megnézném rendesen honnan vásárolok. De ha te 20ért meg tudod venni, akkor VEDD MEG, még 22 euroért is olcsó.
  • MalusDarkBlade
    #70692
    Zero Hero : az online cd key vásárlással kapcs volna még 1 kérdésem, a vat tax részre, hogy haverom azt mondja, az csak akkor van, ha paypal-al fizeti ki nekem, tehát a bolti árra, ami ROS esetén olyan 20 eu, arra rájön még 10%, de ezt majd csak akkor fogom látni, mikor paypal-al kifizeti nekem, az oldalon ahol rendelem, ott nem. Ebben van igazság? Mert valami nekem gyanús.....
  • Laza
    #70691
    Én már meg is vettem (a Divinity: Original Sin-t) 15$-ért Steames tradertől, 40 eur helyett ... kibebaiszonyat jó :) hozza a Divine Divinity hangulatát, részletességét, poénjait ... csapdák, mindenféle trükkök, titkok ezerrel, az állatokkal való beszéd talent kötelező ... szóval nagyon jó :)

    Bocsi az off-ért :)
  • Laza
    #70690
    Ha a WoW-os AH-ból indulok ki, ott sosem tudtad magad fullosan felöltöztetni, csak a játékkal.
    De itt ... volt hogy melóból csak a balfasz emberek AH-s elárazásait lesegettem, mint más a forexet, és keretem vele millákat ... majd elköltöttem a karimra, játék nélkül. És a loot miatt egyáltalán nem játszottam, mert soha nem esett semmi, 200+ óra alatt egy leg, az is valami borzalom fostalicska :)

    Nekem nem hiányzik az AH, nem akarok onnan semmit sem venni ... játszom és potyognak a cuccok, ráadásul ott az enchant, na azzal mindenki kedvére tudja a tárgyait, cseszegetni, miért kéne venni? Csináltam már szar lootnak látszóból is brutált azzal, hogy a szar statját a legjobbra cseréltem :)

    Játszani kell és akkor potyog a cucc ... a guild chaten megállás nélkül hullik a leg, nekem is van mikor egy nap 4-5 óra játékkal 7-10 esik. Ez egy farmolós játék, mindig is az volt, az is lesz.
  • SLICK
    #70689
    az as majdnem minden esetben dob a sebzéseden, önmagában viszont nem. Szóval érdemes törekedni a minél magasabb as-re törekedni, bár wd-nél óvatosan kell bánni ezzel mert hamar elkölti a manát és akkor meg van lőve a karakter. Én igyekszem mindig 1,85 attack per second felett tartani a karaktereimet. Úgy már egész hatásosak.
    Jazzy esetében azért mondtam a %dmg rollt as-re, mert az as most már a fegyver dps-ét is növeli, sokkal jobban mint a %dmg érték.
  • BlazeH
    #70688
    Ezzel én is teljesen egyetértek :)
  • Lammer
    #70687
    +1!!!4
  • Armite
    #70686
    Ez mindig foglalkoztatott. Az ias ugye azért emeli számszakilag a dmg-t, mert a másodpercenkénti átlagsebzést növeli. De most melyik a jobb egy kikúrt nagy dmg-vel lesöpörni a mobokat vagy sokat boxolni nagy speed-el?
  • Sunrider924
    #70685
    Mellekeld a forditast is ha mar igy kioktasz, mert mar tizedjere vegigolvasva azt a masfel sornyi tomeny bolcsesseget se ertem mit is akarsz mondani es vajon hol hibaztam es irtam neked jo nagy hulyeseget...
  • SuLtAN17
    #70684
    Szevasztok! Régóta játszom a Dioval, és RoS-al is, csak HC-karaktereim vannak, egy WD kb 80 órával és egy Crusader nem sok órával, és már 6 karakterem halott összesen 300+ órával :D Az én véleményem az, hogy néhány patchel, néhány javítással (lehessen stackelni a fehér itemeket, a goblinok sokkal több/minőségibb rewardot dobjanak) jó lesz ez. Ami nagyon fontos, ma 2014 van, nem 2000, manapság ömlenek a játékok, akár ebben a stílusban is (Poe, Torchlight 2, Divinity stb). Teljesen más elvárások, más árak és célok vannak. Én úgy gondolkozom, ha a RoS a maga 9000 Ft-s árával, lefoglal 1,5-2 hónapra és azután is előveszem a nagyobb content patcheknél, akkor szerintem ez a játék BŐVEN megérte az árát. Manapság milyen szórakozást vásárolsz ami 150-200 óra és 9000 Ft-be kerül hm?:) Ezt így kell nézni, ráadásul a HC ad értelmet az egésznek, különben nincs meg a plusz izgalom. Nem vagyok se egyetemista se munkanélküli :D!
  • foxxi
    #70683
    miért is? Talán nincs ideje kismerni a saját karakterét? Most mondtál egy jó nagy hülyeséget. Én jobban ellennék ha a karakterek specifikusabbak lennének és nem dps epenis növelés lenne az egész. Ugy unblock...
  • Frank99
    #70682
    itt szidott mindenki engem is annak idején...
    hogy nincsen loot.

    erre itt mindenki erre panaszkod' ?

    ?
    :-)

  • who am I 7
    #70681
    "cserébe szar volt a loot" Az elején még bőven jó volt.
    "játék nélkül fel lehetett ruházni a karaktereket" 60ig el kellett jusson, plusz meg vette a cuccokat, nyilván használta, tehát játszik vele.Ez miért baj?
    "a noliferek telepakolták az AH-t" emiatt és az 1-es pont miatt kellett volna egy sink és bo limit és ennyi.BÁr emiatt a loot jobb lett volna, a pénz kevesebb jött volna be, de szerintem még mindig jobban jártak volna, mint így...eladnak belőle 3m-et, óriási.Sanszos számomra, h nem ah volt a fő gond, révén már jó idővel előre bejelentették-szájbarágva- a bezárását (fél év), tehát, aki az ah miatt ment el, az tudhatott róla, hogy más lesz a felállás és megvehette...annyi óbégató vérpistike volt, hogy nem tudom, összejött-e már a 3 millió eladás?Vicc, hogy az originalból 14 millió fogyott? :D
  • who am I 7
    #70680
    mf? :D na ne :D mindenesetre, féregség lenne blizztől, hogy ha számítana bármit is.Én 0 mf-el a junik mennyiségre nem panaszkodom, a minőség sem vészes egyébként (egyre szarabbak), de ahogy elértél egy szintet, egyre kevesebb upgrade van egyébként is.Sztem ezen nem segít az mf..talán annyit, hogy többet kapsz, de jó lenne egy 300mf vs 0 mf teszt...
  • Laza
    #70679
    AH-val sem volt motiváció, cserébe szar volt a loot ... játék nélkül fel lehetett ruházni a karaktereket, a noliferek telepakolták az AH-t, végtelen pénzmennyiséget halmoztak, elszálltak az árak ... az egyszeri játékos meg, aki napi max 2-3 órát ha játszott nem jutott egyről a kettőre ... legalábbis baromi lassan.

    Most legalább van értelme játszani ... legalábbis addig amíg meg nem unod magát a játékot :)
  • SLICK
    #70678
    szép kis DH, csak egy tipp: a Legend fegyódon a %dmg-et rollold át attack speedre, sokkal több dpst kapsz rá ;)
  • jazzy
    #70677
    Én most egészen meg vagyok elégedve a gyűrűimmel.
  • faber
    #70676
    Nekem eleg vonzonak tunnek a statjai a mostani wailing host + a parja kombohoz kepest.
  • böröczk
    #70675
    apropó monotonsag, uj hellfire ringre megeri ramenni?
  • Sunrider924
    #70674
    Pedig nekem Depth Diggerst is adott.
  • faber
    #70673
    Ja. Mondjuk egyebkent azt elismerem az sem lenne jo, ha sz@rasig hullana az upgrade, de a kozeputat meglelhetnek...az is vicc, hogy emberek itt is "egy riftben 6 leg" dolgokat irnak...en mar orulok akkor is, ha egy 5bounty +1 rift komboban esik 3-4 leg, es abbol is 1 plan, 1-2 meg forgoten soul :S Kadalanal ket taskat is telepakolok - lebontok, mire ad valami hasznalhatot...nadragban mar nem is erolkodok nala, 3 Hammer Jammer utan :S
  • Zenszkij
    #70672
    Nem tévedsz. Jutalomfalatot akarok és nem elég a heti egy, lassan már heti kettő csodaitem.
  • faber
    #70671
    Oke, akkor lehet hogy t5 korul van valami minimalis meta, ami pozitiv. Mas kerdes, hogy atlag jatekos valoszinuleg mar t3on beleun :)
    Jol csinalja a Blizzard, de kar, hogy kicsit lapossa valik a dolog kozeptajon (ez csajban sem szerencses). Reszemrol meg tologatom kicsit, de mar en is erzem, amit Tatyla kollega mondott, hogy tul monoton egy ido utan. Mikor mar minden karid 70es (ami meg laza utemben is szerintem max meg 3 het, ha akarom), es mondjuk elerted t3at (mondjuk meg ket - harom), mar tenyleg nincs semmi hatra mint imadkozni a heti egy upgradert...:)

    Nem tudom, javitsatok ki, de t1 - t6 kozott a loot is ugyanaz, csak a dropratek, meg xp es gold mennyiseg valtozik...tehat ergo a legtaposabb item kieshet t1en is, es t6on is eshet ugyanolyan 0 upgrade shit leg is...vagy ebben tevedek?
  • Sunrider924
    #70670
    Nem idezos WD kell hanem totemes, aztan lemegy minden izombol mielott eszebe jutna megmoccani (hogy fog engem utalni valaki ezert...)
  • mikromanus
    #70669
    Magasabb nehézségen azért hasznos egy kicsit a specializálódás. Ugyan nem annyira erős ez, mint a "kötelező" tank-healer karakterek más játákban, de sokat lehet lendíteni a hatékonyságon egy monkkal, aki túléli a hordák és elitek támadását és egyben tartja az ellen nagyját. Esetleg emellé lehet elég jó DPS-e, vagy épp nagyon jó stun/fagyasztása is. A másik "support" karakter a WD. Az idézős verzió ugyan kissé el van tűnve, de nagyon meg tudja dobni a haladást hogy van elég globe. Ez összehozható más kaszttal is, de a WD az kb reflexből is lenyomja a robbantós buildben. A sok globe meg sok tömegpusztító és energiazabáló skill minden társnak (már ha ilyet használnak + egy-egy Reaper bracit). Lehet ezekkel "casualabb", vagy specializáltabb szinten is nyomulni, de lehet úgy is, hogy nem teljesen életképtelenek sebzésben sem. Casualabb beáldozósabb karakterekkel hamar összejöhet a tank és a globe termelő társ. DPS is elég sok beszerezhető a védelem rovására. Nagyon szépen lehet haladni ilyen csapatban is. Egy monk + 3 elég jól sebző karakterrel T4-en simán darálunk már, T5 se vészes, de ott már picit lassúak vagyunk. T6 szivatós még. Vannak olyan karakterek azért akik elég szépen tudnának ott is sebezni. Nem lehetetlen szint az se, csak az már nem közepes itemekkel farmolható szint...
  • faber
    #70668
    Ezeket alairom, mind igy van. Az egyetlen pont amivel vitatkoznek:
    "A D3ban elvileg pont az a jo, hogy egy kariban meg tudod oldani mind a 3 dolgot, nincs szukseged senkire. Ha tarsasagban akarsz jatszani akkor azert jatszol, a tarsak miatt, nem azert mert szukseged van masra."
    Ennyi erovel kozosen lehetne TSen beszelgetni, mikozben BBC newst vagy wikipediat olvasgatunk. Szerintem az emberek azert jatszanak tarsasagban, hogy kozosen valami celt elerjenek. Itt ez minimalis, a bountyk akkor is meglesznek, ha random nyomorekokkal megyek, meg akkor is, ha haverokkal. A tarsakbol igyis ugyis csak annyit erzekelek, hogy valahol a mobcsoportban par pixelkocka mocorog (vagy hogy valahonnan repkednek a frozen orbok) :) Nincs szukseg csapatra, nem szamit. Csak a loot a cel, mindenkinek. Egyuttmukodes, taktika nulla.
    Ettol meg jo, mondom, munka utan agyat kikapcsolni :)
  • Sunrider924
    #70667
    Van aki szerint a tank-healer-dps szentharomsag a legnagyobb okorseg amit egy jatekba kitalalhattak. Az ok egyszeru, a tank kontrol, a healer megint (szo szerint) letfontossagu, oda nem lehet atlagos kepessegu jatekosokat tenni atlagon feluli kihivasoknal. DPS tobbnyire pont az a spot, ahova mindenki elmegy szodaval. Innen adodik az egesz triumviratus rakfeneje, dps-bol mindig 3x annyi van a tobbihez kepest, mindig a tankra vagy healerre kell varni es ha azok hibaznak akkor egybol mindenki erzi/latja.
    A D3ban elvileg pont az a jo, hogy egy kariban meg tudod oldani mind a 3 dolgot, nincs szukseged senkire. Ha tarsasagban akarsz jatszani akkor azert jatszol, a tarsak miatt, nem azert mert szukseged van masra.
    A random meg mindig tele van idiotakkal, ez alol semmilyen jatek nem kivetel.
  • faber
    #70666
    Olyan az egesz, mint a LoLban az all mid-all random (meg gondolom van ilyen Hon-ban es Dota2-ben is). Az ember belep, random hosokkel, 20 pecen at pufoli a masik teamet annyi cellal, hogy lehetoleg a masik iranyba tolja a palyan a balancot. Mig a normalis mecsen vannak helyek, szerepek, van cel, van taktika, meg - fogjuk ra - strategia.
    Bar elismerem, valoszinuleg manapsag a fo celcsoportnak (13 - 20 evesek) gondolom csak az kell, hogy mindenfele kontroll nelkul, piff-paff, nehogy mar valami megkotes legyen...de en szeretem, ha kicsit kell neha gondolkodni is...biztos velem van a baj, kioregedtem 30+on a jatekokbol :)
  • faber
    #70665
    Ennek ket oldala van. Persze, az jo, hogy azt jatszol amit akarsz...de szerintem a nagy szabadsag oda vezet, hogy nincs rend, nincs kontrol, es mindenki egyenileg lehet hulye.
    Crusa tankol? Ah, biztos vannak nagyon pro meg ertelmes csapatok, barati teamek... de en altalaban azt latom, hogy k**vara nem ez a tipikus, egy atlag random jatekban sokszor mar a rift masik vegen van, mint mondjuk a magek...(vagy forditva, a magek vannak fenyevekkel elorebb)...mindenki dps freak, nem erdekli oket a csapat vagy a masik.
    MMO igen, kicsit sarkithato a raidek miatt (en konkretan azer hagytam abba minden MMOzast, mert tokom kivolt azzal, hogy 25 - 40 emberre varva toltsem az esteimet), de a partyk, es a szerepek szerintem jok voltak. Es elobb- utobb mindenki talalt maganak partyt (kiveve lol rugok, amikor eppen tengernyi volt), healer, tank, dps....
    Itt belepek, es rogton talalok...ez jo...de altalaban semmi mas nincs, mint celtalan kattintgatas, es imadkozas hogy legyen socket a kovetkezo ovon vagy kardon...ez egy darabig jo, de hamar unalmassa valik. MMOban ha akartam, dps voltam, de ha olyan napom volt, akkor healer karakteren egy teljesen mas dolgot csinaltam masnap. Nemely mmoban, mint pl. Secret World, ehhez meg karaktert sem kellett cserelni, csak geart es skilleket...ez azert tovabb lekoti az embert...
    A monk damagehez meg: nem azt mondom, hogy nem lehet vele...en t2t mar rohogve tolom, t3on meg figyelnem kell elugralni nagyobb damage spikok elol....de akkor is, ahogy elnezem, a monk maximum damage koszono viszonyban sincs mondjuk DH hoz...ami nem baj, van helyette survivability...csak arra akartam utalni, hogy szerintem csak monk party nem halad ugy, mint csak mage party...holott egy csak mage partynak pont hogy nem kellene haladnia, minden elit groupnak szet kellene szednie, tank hianyaban, hogy mondjuk szukseguk legyen tankra. De nincs. Ergo minden mindegy, nincs metagame.
  • böröczk
    #70664
    még szerencse, így legalább mindenki azzal játszik, amivel szeretne. :-)
    nem szívesen dobtam volna a dhm azért, mert valaki más már előttem rátette a kezét. főleg mert én a ranged, kiteolos, glass canon karaktereket preferalom. én egy társasággal játszom, nagyon ritkán lépek be publicba.
  • Sunrider924
    #70663
    Monk explo buff 20% extra dmg taken, inner sanctuary 15%dmg up buff 50% less dmg taken+wizard elemental exposure+2xbarb resi buff+liferegen buff, monktol dodge mantra. Ezzel a kombinacioval T2 laza rohogcselos speedfarm.
    Ha mar crusa akkor igenis tankol mert ott van a tauntja ami egyebkent elegge needes a wrath regen szmepontjabol szoval a crusa kemenyen tankol ha akar, a healinget meg ugye a jatek mechanikajabol adodoan hp gombok idozitett felszedesevel meg lehet oldani.
    Termeszetesen nem a wow-hoz kell hasonlitani ahol alap 5 emberes csoport van de ugye 10tol 25on at 40 fos csapatokig lehet a jatekot csapatni.
    De igy kicsiben is lehet azert kombinalni ha van ra igeny.
  • böröczk
    #70662
    igen, másfelől pedig tényleg a tsen való dumalgatas közben.
    egyedul teljesen más, én pl hamar megunom.

    néha rámjön, hogy valami más class-szal játszak, mindig megtetszik egy másik valakinél. végül úgy döntöttem, majd ha a mostani iron man cuccban lesz, és teljesen ráunok, akkor...
    szóval meglehetősen sok játékidő van a diabloban, ha az embert leköti ez a fajta játék.
    en speciel mmoval nem vagyok képes játszani, engem abszolút nem tud megfogni vagy lekotni az a stílus, hangulat, akármi.