78965
  • Jabar
    #70901
    Az igen! Gratula, betyár darab! :D
  • Frank99
    #70900
    kösz, amúgy reapers plan megvan, annak meg a materialja nincs...

    :-)
  • Oriza
    #70899
    Nincs, a plan véletlenszerűen esik. Kiéve a Reaper's Wraps, ami Malthaelnél van.
  • Lammer
    #70898
    gz! hc? ha nem, akkor gagyi :P ha igen, akkor meg vigyazz ra nagyon :P
  • Frank99
    #70897
    a crafting materialnak megvannak a drop helyei.

    a PLAN-eknek van ilyen?

    vagy az csak véletlenül esik?

    van egy pár materialom, de plan-em nincs....
  • Carlos
    #70896
    ja, lehetne 2 yard... :D
    Gondoltam hogy inkább azt mókolom bele.
  • jazzy
    #70895
    a gold pickup szar! :D
  • Carlos
    #70894
    De a többi maxos... :p
  • Frank99
    #70893
    jaja
    ez akkor is vicc.
  • Systore #70892
    primary majdnem perfect, lol
  • faber
    #70891
    A setup es a restore is a menuben van, az Authenticator fo ablakaban (ahol a szamok valtakoznak) megnyomod a telefon menu gombjat (nekem Galaxy S3 van, azon a bal also hard key).

    Az authetnicatort mikor aktivalod, lenyegeben hozza kapcsolod a battle net accounthoz, es ugye onnantol (ha jol remlik) authenticator kod nelkul semmit nem tudsz csinalni Battle netben, ha az eredeti authenticatort torlted, akkor kaput. De gondolom Blizzardnak vannak eszkozei ra, hogy ezt eltavolitsa (mintha nem lett volna authenticatorod) es akkor a frissen telepztettet ujra hozza tudod rakni a Battlenet accounthoz.
  • Carlos
    #70890
    Ez meg az enyém:
  • zozo6726
    #70889
    Kérdés? Hogy jön fel a setup menü az authenticator programban? Androidos telefonom van! Nem birom előhozni a programban!
  • zozo6726
    #70888
    Köszi faber a választ sajnos nem tudtam, hogy van ilyen lehetőség a progiban. Még az nem világos előttem, hogy a telefonomra korábban telepített authenticator , hogy fog jó számsorozatot generálni, ha újra igénylem a Battle.net-től az authenticatoros védelmet? Restore-m és a setup menüjében párosítom a kapott adatokkal? Jól értelmezem?
  • faber
    #70887
    LoL :) Quoted for truth :D

    Minden Blizzard jateknal igy volt, nem tudom hogy min lepodott meg a kollega :)
  • faber
    #70886
    [spoiler] ]Kb. igen. Ha kijott egy kiegeszito akkor a regi megy a levesbe. Esetleg kerdezd meg, hanyan jatszanak vanila WoWal 2014-ben.
    De egyebkent a kerdes azert is trivialis, mert mig a legtobb jatekot megveszed 10e Ft-ert, es mondjuk jatszol vele 16 - 20 - 30 orat (mondjuk nezunk egy DeusExet, AssasinsCreedet, vagy egyebb hasonlo alkotast), aztan mehet a levesbe....az alap Diablo 3 (jo, rossz, AH/nem AH - ezt most nem szeretnem eldonteni) adott az elmult 1-2 ev alatt mondjuk 80 ora jatekidot. Igen, jott az uj, ahhoz, hogy ertelme is legyen megvenni, meg Blizzard el is tudja adni, sajnos a regit felul kellett irni.
    Ez sajnos mindenhol igy van, gondolom a telefonod sem Nokia 3210, es nem Trabantal jarsz (mindketto penzbe kerult a maga idejen, de az ido eljart felette). Ha sajnalod ra a penzt, hogy megvedd az ujat - senki sem kenyszerit. De ugye nem varod hogy ugyan olyan jatekelmenyt kapj mint aki ketszer annyit fizetett...?[/spoiler
  • faber
    #70885
    Amikor Battle nethez parositasz egy authenticatort (Android app-rol beszelek, nekem az van), vanbenne egy olyan, hogy "restore". A telepitett es parositott authenticatorban a "setup" menuben megtalalod a Serialt es az Authenticator codot (ez nem az a valtozo kod, ami a jatekokhoz kell, ez allando). Ezt ki kell irni (nekem a PCmen van elmentbe, egy doksiba bepotyogtem elso installalaskor) ez utana ha masik telefonra vagy csak ujra telepited az auntenticator appot, be kell menni a "restore" menupontba es oda beirni a regi authneticator serialjat es codejat. Ezutan azt a kodot fogja generalni, ami a te accountodhoz kotott...

    Ha ezt a serialt nem mentetted ki mielott eladtad a telefonod, vagy leszedted az authenticatort - szerintem csak azt teheted, hogy battle neten eltavolitod az authenticatort (ha el lehet) es az uj authenticatort ujra regisztralod.
  • jazzy
    #70884
    Már a Diablo 2-höz is volt kiegészítő 2000-ben, ha ezt nem sikerült feldolgoznod, kár volt megvenni. Senki sem kötelezett.
  • Lokker
    #70883
    Ne nézz már madárnak, kifizettem egy játékért 10e ft-ot és ha jön egy szutyok "kiegészítő" az előzőt dobjaim is el? Mi van már ebből is CoD lesz?
  • jazzy
    #70882
    Nyilván az én hibám, hogy csóró vagy és a fizetésről szól minden postod. Tudod, mi többiek itt SPÓROLTUNK és megvettük magunknak.
  • Lokker
    #70881
    a kedvedért le is törlöm ha már kifizettem, így elégedett leszel?
  • jazzy
    #70880
    Jaj ne haragudj, ha nem vagy hajlandó fizetni és magadat szopatod akkor nem tudom minek sajnáltatod magad. Igen sajnos túl jól is tudom, hogy mit akarsz, mert nyolcszázszor besírtad már ide a bánatodat, az egyetlen ember vagy aki nem vett kieget..
  • Lokker
    #70879
    jaj ne haragudj, hogy nem vagyok hajlandó 10e ft-ot fizetni azért a tartalomért. nem akartalak megbántani, de csak mert te ilyen jól tudod, hogy én mit akarok...
  • jazzy
    #70878
    Szerintem azért adták ki a kiegészítőt, hogy mindenki az alapjátékkal játsszon. Ugyanis ők továbbra is az alapjátékot balanceolják, ja várj, nem!
  • Lokker
    #70877
    túlárazott DLC vagy mifene
  • bélanéni #70876
    Sajnos így van :( Ez van, meg kell venni a RoS-t, azzal az igazi. Persze az alapjáték még így is jobb mint régen, csak nem szabad a kettőt összehasonlítani.
  • zozo6726
    #70875
    Köszi a választ Braikingboss!
    Lenne még egy kérdésem. ki tudna abban segíteni nekem, hogy mit kell olyankor csinálni, amikor újra szeretnék autenticatort. Arról van szó, hogy eladtam a telefonomat amin volt ez a számgenerálós progi. Igen ám, de hiába tettem fel az új telefonomra rossz számot generál, és nem működik vele. Emiatt leszedettem, de vissza szeretném rakatni, hogy valóban működjön az új telefonomon is. Előre is köszi a segítőkész válaszokat!
  • faber
    #70874
    Ebben keves a meglepo, miert akarnak vegul is, hogy valaki tovabbra is jatsza a vanila-t? Annak kb. lejart a szavatossaga...
  • faber
    #70873
    Hah...anno en is vettem a WoW accomat, par honappal a megjelenes utan...de nekem nem volt akkor semmi gond...atallitottam az email, es hasznaltam vigan...igaz, ha jol remlik, az account nevet nem tudtam atirni...de mikor pl. valami gondom volt, es supporthoz kellett mennem (mar nem emlekszem a reszletekre), miutan kuldtem nekik igazolvanyrol scan-t, siman megcsinaltak amit kertem....
  • Lokker
    #70872
    vanila meg egy rakás játszhatatlan fos. ha esik is valami ígéretes akkor is cserélni kell rajta valamit, ha kraftolni próbálsz valamit az se lesz jó mert cserélni kell rajta valamit, misztik hiányában kész élvezet a játék 60-on
  • Lokker
    #70871
    30 óra alatt nem esett ápgréd csak a szutyok sárgák meg egy-két röhejes "legendás", még mindig sok a dzsánk "legendás" a játékban.
  • bélanéni #70870
    Az a szép a játékban, hogy az igazán jó cuccok ritkák mint a fehér holló. Ha meg majdnem tökéletes, ott a Mystic, hogy sok alapanyagért esetleg tökéletessé tegye. Ha 30 óra alatt megtalálnál mindent amit a karaktered egyáltalán megkaphat, nem hajtana már semmi előre. Szerintem így jó, hogy a jó cuccok igazán ritkák.
  • Braikingboss
    #70869
    Választhattál battle net ballance kéred a pénzt vagy paypalra ezek szerint te battle netre így az ott is marad és nem lehet már rajta semmit venni diabloban. max levásárlod a battle net storeban.
  • zozo6726
    #70868
    Sziasztok!
    Azt szeretném megkérdezni, hogyha néhány euronyi pénz bent ragadt az aukciós házban akkor az oda van, ha nem adtam meg korábban számlaszámot, vagy aranyat lehet-e érte venni?
  • Frank99
    #70867
    a tk-m tele van, 70-ig a crusit szépen fejlesztettem, afelett meg lószart sem dob.

    sárga/kék állandóan, semmi nem jobb vagy ha egy tulajdonság jobb, a másik kettő szarabb.....
  • TomStorm
    #70866
    Cseréltem csak.Pénzt nem adtam volna használtért.Sajnos az acsi pontokat nem vettem figyelembe,hogy azok ugye megmaradnak de végülis amire cseréltem azt se használtam itt meg max.US szerveren elszórakozhatok vele:)
  • Vorrhess
    #70865
    Tanulság ,hogy máskor ne vegyél használt accountot. Én WoW accal szívtam így meg, engem anno ki is bannoltak vanillában.
  • TomStorm
    #70864
    Na mindent visszautasított Support és még örüljek,hogy nem bannolják az acc.-ot mivel teljesen egyértelmü,hogy mástól kaptam,írták is
    Mind1 megpróbáltam de majdnem csúnya vége lett:)
    Hát marad az Amerikai szerver..
  • R4ng3r
    #70863
    Én lennék a Ranger jah. Bocsi hogy nem tudtam reagálni csak meló miatt nem voltam gép közelben. Akkor enyém lett az utolsó hely? Mit kell nézzek hol van a csatlakozás? xD
  • faber
    #70862
    Valaki linkelte azt a "Rumford-at-the-gates / Wreched mother" exploitot...fun volt, kb. 4 ora alatt 29-rol 66-ra tornasztam a crusaderem...de ugy nez ki tegnap sunyiba lenerfeltek, mert utso runokon mar nem adott annyi XP-t...Minden jonak vege szakad egyszer...pedig wd-meg meg fel akartam huzni turboban....