78965
  • dantor7
    #70941
    Te kinek az alregje vagy, ki ez a sunrider gyerek? Jack Black? 35-40 között? És idejársz okítani másokat? /clap /clap
  • pimpi001
    #70940
    Act IV
    Act IV Horadric Caches have a chance to drop Horadric Cache items from any Act.
    ez most azt takarja hogy ha az act4-es horadricot farmolom ezerrel akkor barmelyik act bonusz legjet dobhatja?
    act1 Ring of Royal Grandeur itemje valahogy szimpatikus lenne illetve Might of the Earth ez is :P
    vagy ragaszkodjak act1-es horadrichoz ahol eshet?

  • Sunrider924
    #70939
    Nahat te meg minek orulsz ennyire, hiszen ez a jatek olyan tokeletesen jott ki, csak en "sirtam" hogy mennyi marhasaggal van tele ami lelassitja a jatekosokat ala ertelmelten torment csuszka, kaotikus leg craft/keves soul, elkalibralt Kadala, de orulok hogy a tegnapi hireket olvasva vastapsal fogadod az ujabb "javitasokat".
  • Lammer
    #70938
    Horadric Caches Loot To Be Buffed, Will Also Drop Torment-Only Legendaries

    Huge changes are on the way for patch 2.0.5:

    Horadric Caches will have a bigger chance of dropping a Legendary item
    Torment-only Legendaries will be added to their loot table
    Rift Guardians will drop more Blood Shards for each level of Torment past the first

    navegre :)
  • Sunrider924
    #70937
    Nafene hat te vagy az alregje vagy kishaverja?
    Elarulok neked egynagy titkot, mas forumokon is targyaljak ugyanezt a temakort de kicsit mas a hozzaallas, nemcsak a szolgaltatonak vannak jogai, dehat itt felesleges ertelmes tarsalgast keresni.
    Mint irtam a masik hozzabofogonek is, ne magadbol indulj ki, kettonk kozul te eszed a szepen csomagolt kutyaszart szeles vigyorral nem en.
    Elarulok meg egy nagy titkot: nem fog kicsorbulni a wizardod varazspalcajanak a hegye, csak mert arrol folyik a vita hogy mennyire tisztesseges a blizzard uzletpolitikaja es a csilivili pancelod se fog kevesbe fess lenni, amugy meg nem kellene minden klantag egyenkent bejelentkezzen nalam, eleg lenne egy szoszolo is...
  • dantor7
    #70936
    Nope, te sírsz mindenért.
    Gyerünk, változtass! Keresd meg az életben ami frankón boldoggá tesz, és ott próbálj építő lenni! Találj egy jó hobbit, kezdj el írni valami novellát, menj ki sétálni egy jót és élvezni a friss szellőt...
    És hagyd a gennyes faszba a diablo 3-at, mert ez csak elveszi az életkedvedet, pedig olyan boldog is lehetnél!

    Ha tipizálni kellene, az a háziasszony vagy, akit ver a férje, de vele marad mert "ha majd finomabban főzök szeretni fog" vagy "ha majd félrekefélek értékelni fog" :D
  • Sunrider924
    #70935
    Nalad megmaradt az 1.08as diablo? Komoly?
  • pimpi001
    #70934
    tudtok ajanlani olyan oldalt ahol Magyarok vannak es a DIABLO-val foglalkoznak?
    elore is koszi
  • cleric
    #70933
    "Egyébként megmaradt a digitális is"
    Ezt írtam, szedd már össze magad.
  • Sunrider924
    #70932
    Az a resz elkerulte az eleslatasodat hogy nem maradt meg az eredeti sozlgaltatas? Eroltesd meg a hulyeseget, de amugy szolok, nem kell, mar vagom kivel van dolgom.
  • cleric
    #70931
    Pontosan ez van a kábelszolgáltatónál, ember! Volt a digitális csomag, abban nem volt hd adás. Ha hd-t akarsz, akkor vegyél iptv-t, mert abban van. Néhány csatorna sem volt elérhető a digitálisban a váltástól, csak az iptv-ben. Egyébként megmaradt a digitális is, ha valaki azt akarja. De új tartalom vagy jobb minőség az újban van.
    Vettem iptv-t. Nem fikáztam a szolgáltatót, hogy nem akar belerakni hd-t a digitálisba...
    Pedig ott még inkább lehetne rinyálni, mert havidíjat fizetsz érte, itt meg egyszeri díjat. Ha a Blizz egy bitet sem változtatna meg a játékban, akkor sem szólhatnálegy szót se.
    Továbbra sem értem a hőbörgésedet.
    "a sírás a sírás és a mocskolódás mindenekfelett"
    Ez meg pont te vagy, észrevehetnéd magad végre. Nem mást ostobázok, hanem konkrétan téged, de persze te látod jól a dolgokat, és mindenki más hülye.
  • foxxi
    #70930
    Nekem a legnagyobb bajom hogy ez max T1, de akkor sem egyedül ( vagyis nem éppen haladós )
    My Char
  • Frank99
    #70929
    life...
    :-)
  • Frank99
    #70928
    itt az enyém

    nekem ahogy nézem kevés a live-om, ha azt fel tudom húzni, tankosabb lesz...
  • Lammer
    #70927
    normal pub, masodik karikaban bejott egyszerre 3 tag, irtak, hogy osszeallt group akik spliteznek, wanna join? mondom sure :)

    veeegre a ring es ketto, annyira happy vagyok (4 full nap probalkozas utan, azert ez mar kicsit "kijart" ugy erzem) :)))

    ja igen, heavens fury mire lejar varnom kell nullaegesz harom masodpercet.... :S hogy inditsam a kovetkezot ^^

    hc crusa leanyom, e!

    kovetkezo a terv:

    -captain osszetevo farm, legalabb 2-3at, hogy tuti legyen
    - ha megkaptam, lecraftolok majd egy captain beltet, igaz a mostani bika nagyon, de mindekeppen majd ice climberst szeretnek, mert visszavettem kicsit CC reducebol :(
    - utana ha a nagy RNG is ugy akarja meg craftolok par command helmet a block miatt
    - born chestet meg 1et beprobalkozok, hatha dob gyari 3 likat
    - reroll CD az imba amun
    - es a vegen rerollolok talan meg1 captain gagyat, hatha beadja a 2 likat

    es jo is lesz :D
  • Frank99
    #70926
    gondolom NEM T1-en....
  • Lammer
    #70925
    reggeli 13 gyors csomag!

    2 ROYAL ring, egy str egy int based... YUPPIYE! :)
  • Sunrider924
    #70924
    Ha mar a tipikus magyarnal tartunk akor az te vagy, ne magadbol indulj ki aranyapam, tanulj meg olvasni es ertelmezni aztan majd gyere vissza es folytatjuk az eszmecseret, mindenfele jelzoket tudok am en is aggatni rad, attol mar is en vagyok a jani nem?
  • SuLtAN17
    #70923
    Jézusom, már ott tartunk, hogy 2 év után 1 kiegészítő lehúzás és miértnemtudokazalappalismindent? Mert ez nem egy mmo, nem fizetsz havidíjat, hogy várod el a contentet? Ez az állatkert kezd egyre nagyobb lenni Sunriderrel az élen? Nem mondom, hogy a világ legjobb kiegje azt sem, hogy játéktörténeti újításokkal van tele, de amennyibe kerül h&s rajongóknak tökéletes. Ha itt tartunk az alap wowwal miért nem tudok ugyanolyan jól szórakozni?... Gondolkozzatok már, annyira tipikus magyarok vagytok a sírás a sírás és a mocskolódás mindenekfelett...
  • Strayhand
    #70922
    Akkor minek vetted meg...?
  • Sunrider924
    #70921
    Mar a masodik vagy aki sajat maga helyett mast ostobazik. Attol meg hogy neked jo a Blizzard fele szemellenzo nem kellene ezzel kerkedni, mert okosabbnak nem fogsz latszani.
    Lehet a dolgot ugy is nezni, hogy miert nem hagyta meg a Blizzard az 1.08as verziova kiforott vanila diablo3at azoknak, akik nem akarnak/kernek a blizzard tovabbi felresikerult otleteibol es lehetett volna kulon egy szerver a vanila D3nak, akiket meg erdekel a kieg azoknak lehetett volna ez a csili vili nyavalya. Tudod, az a franya valasztasi lehetoseg, amit a Blizzard nem akar neked megadni. Ahogy regebben se, mert ott is lehetet volna az Ah szerver es az AH nelkuli, de ugye azt se akarta.
    Vegig kellene gondolni, hogy a kieg elotti verzioba semmi se maradt az 1.08as jatekbol, helyette megkapta a kieg nelkuli felig teljes 2.0as verziot, ahol problema volt a mob density is meg kb minden, amirol mar akkor is beszeltunk.
    Kivancsi lennek milyen okoskodast nyomnal egy kabelteve szolgaltatonal ahol fizetsz 2 evig elofizetest az alapszolgaltatasert aztan kijelenti a szolgaltato hogy az mar tovabb nem erheto le de upgradelhetsz egy masikra vagy vegyel egy villat es kossel ra egy drotot es fogadjad amit lehet vele...
  • Lammer
    #70920
    en nyomom a jatekot rendesen hardcoreon es vegre 2 napja kiesett a WDmnek az endgame woodoo mask meg egy jade kesztyu... eeees ennnyi.... szamitasaim szerint (disclaimer: sacrasm, rngvel nem lehet szamolni) 2015 Q1-re meglesz az endgame full jade szet... (persze jo lenne HA VEGRE kiesne a szetringes okossag is, sigh...)

    persze ehhez ugye eletben kellene maradnia a heromnak, szoval jol elvagyok... :)
  • antiqueA
    #70919
    Nálam egy hétig se tartott. Megöltem Malthaelt és annyi. Tudtam, hogy meg fogom bánni a vételt, és úgy is lett.
  • attiGT
    #70918
    mennyi az az olcsó és hol?
  • jazzy
    #70917
    Nem lehet átrakni, bugos jelenleg a feature, beszéltem erről már a supporttal. Vesznek accot de olcsón.
  • attiGT
    #70916
    Csak úgy mondom h kb nálam 3 hétig volt fun a kieg, már egy hete nem játszom és nem is hiányzik. Fire Rhenho WD-m kb BiS gearben van.

    Ha át lehetne rakatni Diablo 3-at egy másik accra el is adnám, ha veszik egyáltalán. Valaki esetleg nem tudja erre a kettőre a választ?
  • Pyotr
    #70915
    Azért valljuk be, ez a "kiegészitő" gyakorlatilag homlok egyenest megforditotta a játékot, ÚGY, hogy az végre játszható és élvezetes is lett a maga nemében! Szóval ha ezért a pénzért ugyanazt az AH-s goldselleres szart kellett volna megvennem , hát talán együtt éreztem volna veled:)
  • Unknow
    #70914
    A DLC =! kiegészítővel. Anno amikor kijött a Warcraft 3, megvetted...szép volt, jó volt..játszottál vele. Aztán mi történt? Kijött a Frozen Throne és ha bármit játszani akartál, megvetted!

    Teszem hozzá, ott is kb ennyi volt az alap és a kiegészítő között különbség. A DLC általában egy kisebb bővítés, és ez a menő mostanság.

    Majd akkor panaszkodj mikor meglátod, hogy 5 euro az,hogy egy skint veszel valami karakterhez. (pl Borderlands.) Na annál a játéknál egy sokkal kisebb tartalom is 10Euro körül van. Na akkor most mi a helyzet?

    Ez mindig így ment..nem csak most. Egyébként meg mit panaszkodsz? Mi az ami nem jó a Dio3-ban? Többet kaptál most,hogy kijött a kieg? Igen! A gearelés gyorsabban megy? Igen! Ja,hogy a kiegszítő tartalmához nem férsz hozzá? Az miért is járjon az alapjátékhoz? Senki nem kötelez rá ,hogy megvegyed, és továbbra is játszhatsz azokkal akikkel akarsz. Semmivel nem vagy korlátozva. A játékod továbbra is TELJES értékű és 10ezer HUF értékű. Nem? Tehát...akkor mi a bajod? Az ,hogy ostoba vagy és azt hiszed, hogy ingyen hozzád kell valamit vágni mert te azokkal akarsz játszani akiknek megvan a kiegészítő?

    Részemről csak azt látom, hogy valami kölyök kicsit morcos mert ő is akarja az új Pokemon 3000-et, ami már beszél is, ellenben az ő Pokemon 2000-es kiadásával.
  • Strayhand
    #70913
    Az ár-érték arány is relatív. Moziban voltál mostanában? Esetleg dohányzol? Hétvégén a haverokkal megiszol pár sört meg felest? Stb.
  • Lokker
    #70912
    Így van mert én mindent letorrentezek, jól megmondtad a frankót. Ne haragudj, hogy én naiv átlagember mert hinni egy nagy múltú játékfejlesztő cégnek, hogy mivel fog bővülni a Diablo3 és megvettem. És most hőbörgök mert azt átrakták ebbe a dlc-be. Jöhettek itt mindenféle hasonlattal (TV-s lol volt) de itt akkor is egy dlc-t azon az áron adnak mint az alapjáték. WoW-ot meg felejtsük már el mert a dobozos standar verziót megjelenés napján 6 ezer forintért vettem meg. Egyesek itt nem képesek felfogni hogy az ár/érték aránnyal vannak itt hatalmas gondok. Nem kötelező velem egyet érteni,de ezt a letorrentezi meg egyé paraszt hozzászólásokat felejtsük már el hogy TV-t akar hasonlítgatni egy játékhoz.
  • WhiteStar
    #70911
    csak azért mert a magyar átlagparaszt azt szokta meg hogy torrentrő' bármit le lehet tölteni, a normális még mindig az hogy megveszed a boltban a játékot amivel játszani akarsz.
  • Unknow
    #70910
    Az mindegy, hogy mennyit kell fizetni. Nem ez a fontos. Gondolom ha vett 10 évvel ezelőtt egy TV-t, azt is visszavitte, hogy "ugyanmá' mé' nincsen ebben még kláúd teknolódzsi, mikó' eztet én megvettemám hatvanrongyé derp derp harp derp!"
  • sata75
    #70909
    olyannyira, hogy 10 perce öltem először barbimmal T1-en azt a nyomorékot és dobott egy fos ringet...
  • böröczk
    #70908
    6 ezer.
  • bélanéni #70907
    Sziasztok,
    ha valakinek lenne kedve Bounty/Rift-eket "tisztogatni", legyen szíves vegyen fel Friendnek. Sajnos csak alkalomszerűen tudok játszani, leginkább esténként 18:00 - 20:00 és 22:00 - 23:00 között, és heti 4-5 nap. A lényeg, hogy legyen több ismerősöm, mert jelenleg egy kollégámmal játszom néha, de inkább többnyire solo-ban, mert mindketten egyszerre nem gyakran érünk rá. Van 2012-ről minimum 20 friend a listámon, de közülük 18 már nem aktív játékos.
    A karakterem P133-as, nem "high-end", de nem is alapszintű.

    Egy kérdésem is lenne. Hogy kell belépni klánba, és pontosan mire jó? Pl arra hogy menjünk partiban? :)

    belaneni#2967
  • skinnyman
    #70906
    Azt a qrva mindenit. Tenyleg megeri a first killt 70-esre, legalabb T1-re tartogatni ugye? :)
  • b0ss
    #70905
    http://www.twitch.tv/zeebra__
    Stream ON!
  • undY1ng #70904
    MEGYEK IS first killelni Malit, ha már előtte hagytam abba. S majd 3 Rare-t dob!
  • Carlos
    #70903
    LoL
  • RatBaG #70902
    friss 70es, 1st malthael kill, jóccakát