78965
  • Djuree
    #70987
    akinek esetleg nem kell a reaper of souls dobozban található heartstone kód és nekem adná, hálás lennék. köszönöm!
  • Különc
    #70986
    Kétkezes fegyver nem éri meg DPS szempontjából, maximum ha fire barb vagy akkor Maximus, egyébként a jelenlegi meta két egykezes a CHD socket miatt

    Strongarm bracers-ed kurva jó (bár nincs knock back skilled), life regen helyére tegyél rá elemental damaget (lightning vagy fire, attól függ mi a prioritásod)

    Ouroborosra life per hit helyére reforgeolj CHD-t

    Chestre és gatyára menjen 3 ill. 2 socket, én 1 strength, 4 all res comboval tolom most, ez geartől függően változhat

    Vállasra cooldown reduction helyett %15 life

    Pound of Flesh és Animosity passzívokat cseréld le Weapons Master-ra és Ruthless vagy Brawlerre

    Whirlwind rúnát áttenném lightningra vagy fire-re, de én a Shard of Hate nerf óta nem használom a whirlwindet, torment 1 felett nem elég a sebzése
  • foldi6
    #70985
    sziasztok, véleményeznétek a main karakteremet, miben kellene még fejlődni, vagyis milyen irányba...

    http://eu.battle.net/d3/en/profile/foldi6-2466/hero/37089511

    köszi előre is
  • pimpi001
    #70984
    ez fasza. csak mar az osszes hc karim halott. :D
  • clio1616v
    #70983
    dc ellen ez nem véd
  • kigyi
    #70982
    Nem :D A HC lényege, hogy vigyázol a karakteredre így is kell rá vigyáznod, de vagy egy esélyed. Viszont egy DC esetén nem kell a szívedhez kapnod nem kell szidnod a Blizz..... -t
  • who am I 7
    #70981
    De mi értelme van, h nem halsz meg véglegesen?Ez a hc lényege nem?
  • Lammer
    #70980
    meg mindig nem valaszoltad meg az eredeti kerdest, ok megtudtuk, hogy hcn is mukodik a firebird set, remek :)

    de melyik procol elobb? es utana? es utana? stbstb :D
  • skinnyman
    #70979
    hc-knak az elegge must have cuccnak tunik
  • kigyi
    #70978
    Beszarás, akkor érdemes vele foglalkozni :)
  • tugyiti
    #70977
    és a válasz

  • tugyiti
    #70976
    Firebird seten én is gondolkoztam már hc-n hogy vajon működik e :DDD
  • McHaals
    #70975
    ezen már én is gondolkoztam, de kipróbálni nem fogom :D
    elvileg a firebird az feltámaszt, tehát előtte meg kell halni, ami hc-n nem egészséges, és szerintem ott nem fog feltámasztani semmilyen meteor :D
  • Lammer
    #70974
    kerdes:

    ki tudja a kovetkezo kombinaciora a helyes valaszt? kis fejtoro xD

    Hardcore wizard + unstable anomaly + Pauldrons of the Skeleton King* + firebird 4-es szet+ Ancestors' Grace? :D


    (*mar nem merem beirni az sk vallas helyett Zakarat xD)

    Tegyuk fel beleallnek egy olyan tomegbe ami tuti instanthalal lenne, es kapnek egy dc-t a fennti kombinacioval? hogy zajlana le a tortenet?

    na erre kivancsi vagyok :D
    johetnek a tippek :)
  • Különc
    #70973
    Szerintem az a hátránya, hogy unalmassá válhat, illetve én nem voltam olyan keményfiú, az én crusaderem afféle "holy mage", szóval T4 és afelett beállni a mobok közé hammerezni nem opció
  • Dodo55
    #70972
    %userprofile%DocumentsDiablo IIID3Prefs.txt

    Ebben keresd meg: HardwareClass

    Ha 2-nél magasabban van, először próbáld csak 2-re visszavenni. Ha az nem elég, rakd 1-esre.

    Aztán ha winyóról fut a játék és betöltéskor akadásokat tapasztalsz, akkor érdemes megpróbálni pendrive-ra másolni az mpq fájlokat (symlinkelni kell a könyvtárat, a Link Shell Extension nevű progival könnyű megcsinálni, pick link source a pendrive-ra rakott mpq könyvtárra vagy mpq fájlokra, majd drop as -> junction mappa esetén, symbolic link fájl esetén), mert úgy látom SSD-d nincs, de a pendrive is félmegoldás (legalább 8 gigás kell, 16-os az igazi, akkor nem kell egyesével symlinkelgetni, mert ráfér az egész).
  • Carlos
    #70971
    Videokari csere!
  • Mydgard
    #70970
    Csao!

    Tudnatok mondani par FPS novelo modszert (a grafikai szint beallitason kivul)? A jatekot alapban, mod nelkul hasznalom. Mit lehetne meg allitani vagy lefuttatni? A preference fileok torlese mar nyomot +5-ot az FPS-en, de meg kene rajta javitani.
  • Aradebil2
    #70969
    Akkor ontopic: hammerdinnek kb. meddig van létjogosultsága lvl.70en? Most szintezek egy cruzát bountykkal, és hatalmas poén újra hammerdinnal tolni a gamet. Endgame-ben mennyire állja meg a helyét a skill (build)?Tgods-zal, és +light dmg cuccokkal magasabb torrentekre is be lehet kukucskálni majd vele?
  • Lammer
    #70968
    Skacok!
    keretik konzekvensen betartani visszafele is...

    igy a korrekt... ty
    (reason of massdelete)
  • bélanéni #70967
    Szia,
    hú, lehet hogy még a bétában játszottunk utoljára!?
    De emlékszem rád, a nevedre mindenképp, talán te voltál akitől béta-kulcsot kaptam!? Csak azt tudom biztosan, hogy rendes arc vagy :)
    Nagyon jó ötlet, légyszi akkor vegyél fel, ha mindketten ráérünk, mehet a multi!
    Túl vagyok egy nagy 2 hónapos munkán, most van néha időm és energiám is játszani.
  • Sheltem
    #70960
    Szia Bélanéni!

    Látom nem csak én találtam vissza ehhez a -mostmár- csodás játékhoz.
    Majd jól felveszlek játékban és jól játszunk mint régen.
    Bár főleg főnökömmel meg munkatársammal toljuk de ha nem lesznek fenn megkereselek :)
  • bélanéni #70959
    Nálam baromi "nagy szó" ha 400 órát játszok egy játékkal. :)
    Ennyit nyomtam 2012-ben, de AH miatt abbahagytam. Mert szerintem kb arról szólt.
    Az új patch és a kieg. visszacsábított. :)
  • Daell Drow
    #70958
    belaneni? teged is latni masfel ev utan? Anno nagyon osztottad az iget a a messias jatekrol aztan eltuntel.
  • SLICK
    #70957
    írtam játékban is, de itt is írom hogy elküldtem az invitet, majd fogadd el.
  • bélanéni #70956
    köszi az infokat, felveszlek.
  • SLICK
    #70955
    aláírásomban a battle tagem, vegyél fel és felveszlek a klánba.

    Semmilyen feltétele nincs, előnye pedig az hogy látod a klán chatet, meg azt hogy ki mit lootol, kik vannak fent online és a szabad játékokat. Annyi a lényeg ha majd belépsz valakihez akkor előtte kérdezz rá, hogy szabad-e a party.
  • bélanéni #70954
    Sziasztok,
    milyen előnyei vannak a klánba lépésnek?
    Mi a módja, hogy SG klánba léphessek?
    Előre is köszi!
  • Lammer
    #70953
    en nem fogok minuszolgatni, meg buntetgetni sem, vajszivu vagyok :)

    Ahogy Maximus kollega is irta, legy manner legyszi, csak ennyi a keres!
  • Sunrider924
    #70952
    Neked kellene egy alapos ertelmezes a troll fogalmarol es hogy mi az a trollkodas.
    A te hozzaszolasod Lokkernek a 6 ezer forintrol az hihetetlenul epito volt, azota megtanulta a lecket, nagyon.
    Kivancsi nem vagyok hogy mitol a te izlesed a mervado, a te idezetedet se latom epitobbnek az enyemnel.
    A velemenyed meg a blizzard uzletpolitikajarol, mint irtam mar korabban, en 2006 ota rendszeres elofizetojuk voltam, megkockaztatom tobbet tudok az altalad felsorolt dolgokrol(szinkorn-odafigyeles-design) nalad, es pont nem ezeket a dolgokat kifogasoltam.
    Nehez ertelmezni, de most komolyan.
  • Maximus4
    #70951
    Tisztelt Sunrider924!

    Szeretnélek megkérni arra,hogy fejezd be a fórumózásnak ezt a fajtáját,hogy mindenkinek beszólogatsz és próbálj meg visszavenni az arrogáns stílusodból,mert erre itt senki nem kíváncsi!Igen,visszaolvastam több oldalt a topikba és végig azt látom,hogy neked máshogy nem megy a komunikáció.Viszont ezt itt senki nem kultiválja.

    2 lehetőség van.
    Vagy normálisan fórumozol tovább,vagy folytatod és akkor kénytelen leszek kirakni téged.

    Köszönöm!

    Ja és,nem szeretném,hogy ez beszédtéma legyen itt,maradjatok a játéknál.Szóval vagy megfogadod,vagy sem.
  • Unknow
    #70950
    Egyébként vicces, hogy nekem írtál, hogy magam helyett másokat állítok be ostobának...aztán meg igazából úgy látom mindenki hülye aki nem ért veled egyet :D

    ÉS igen, a Blizzardnak ilyen volt az üzletpolitikája mióta létezik. Az,hogy neked nem tetszik, egyéni probléma. Egyébként meg az, hogy ki a túrista fórumozó és ki az aki nem...én pl "kicsit" régebben vagyok itt mint te. Már meg sem lepődök azon ,hogy ilyen magukat trollnak tartó, emberek erre téved hébe-hóba és próbálják elhitetni másokkal, hogy mennyire penge a gondolkodásuk. Közben egy egyszerű dolgról van szó:

    Ők a játékokból élnek meg..és igen. Inkább adjanak ki 12e Ft-ért egy kieget mint mondjuk 6e -ért egy olyat amit 1 óránál tovább nem játszok. A minőség legalább még mindig ott van. A szinkron, az odafigyelés, a design... Dehát hiába is magyarázom ezt olyannak, aki csak trollkodni jár ide. :)

    Egyébként nagyon szép idézeted van, Sunrider2280: Az igaz ember járta ösvényt mindkét oldalról szegélyezi a casual játékosok igazságtalansága és zsarnoksága. :D Szóval, az nekem ne papoljon arról, hogy egyesek szemellenzővel néznek Blizzardra, aki annyira komolyan veszi ezt a nyamvadt játékot, hogy büszkén rakosgatja ki ide az ezzel kapcsolatos hülyeségeket, mintha egy Gandhi idézet lenne...
  • Sunrider924
    #70949
    Aranyos vagy, hianyoztal.
    Kovetkezo?
  • BlazeH
    #70948
    Nehogy letiltsátok Sunridert, az elején még felhúztam magam rajta, de már élvezem a folyamatos rinyálását. Kicsit olyan mint exem :)
    Vannak más magyar diablo fórumok, de ezt ő teszi kicsit magyar trash show-vá ahol TV hiányában is átélhetjük, a 'na tessék van akinek nálunk rosszabb, de jó is nekünk érzést' :)
  • Sunrider924
    #70947
    Segitek, el lehet tuntetni a teged nem erdeklo hozzaszolasokat anelkul hogy moderator utan futkosnal, de ha neked az kell akkor tessek.
    Az izleseket nem szoktak vitatni, nekem jopar turista forumozotol van hanyhatnekom, de nem altam be a sorba 6iknak leoltnai valakit, mert az milyen meno, oket miert is nem figyelmeztetted?
    Van meg egy otletem ez csak neked, olvasd mar el mit irt Tomsolo abba a piros csikba ott fent es gondold mar vegig mi megy itt es te hol aszisztalsz az egeszhez.
    Allok elebe, kerdezd meg ot is errol nyugodtan.
    Ha neked nem tetszik amit irok minuszolj vagy ott a nyilacska, nem a te tiszted eldonteni hogy mi fer bele.
    Csak ugy kivancsisagbol, minek olvasod a "rinyalasomat"? Hogy legyen amirol te rinyalj utana?
  • Lammer
    #70946


    szal, NEM :)
  • pimpi001
    #70945
    normal szinten toljam? ezt nem ertem. ugytudom a leg es szett darabok csak torment szinten esnek. vagy tévedek?
  • Lammer
    #70944
    persze, nagyobb eselyed lesz ha csak act1-es bountyt erolteted, de a pici sansz mindig ott lesz, ha negyest nyitsz (de szerintem gyorsabb, ha csak act1 repeat van)!

    azt javaslom verodjetek ossze negyen es menjetek normalon(patchig) splitbe es avval piszok hamar le lehet tudni egy karikat... ha gyorsan tudtok haladni (megvan, kilep, reset, ujra stb) akkor par ora alatt a nagy szamok torvenye alapjan csak beadja (jo persze RNG, nekem sem dobta 4 napig, sigh)
  • Lammer
    #70943
    Dantor tokeletesen leirta a haziasszonyos peldaval elottem, zsenialis hsz! nem akarom ismetelni...

    Sajnos beleestel a csak "fekete-feher letezik" vilagnezetbe. Neked csak tapsolo nyaladzo fanok veglet es a kiegett es/vagy nem kielegitett es/vagy IRL problemaktol kuzkodo semminemjocsakazertis hater veglet kozott tudsz binarisan ugralni...

    Fel sem merul benned, hogy a ketto kozott van egy olyan reteg (like me) akinek a toke tele van a folyamatos nerfparadeval, de meg is megmarad es remenykedik egy picit, jatszogat, de nem sirja tele a forumot(ROPPANT MODON FARASZTO AMUGY!) es tud orulni ha "VEGRE" lat valami pozitivumot...

    igazan gratulalok neked es egyben melysegesen sajnallak is, hogy nem tudod processzalni azt a tenyt, hogy hiaba OMLESZTED tele a nyavajgasaiddal a topikot, attol nem lesz jobb... fogadd el ezt a tenyt KERLEK... ha ezt folytatod, akkor kenytelen leszek a kollegakkal megdiskuralni, hogy kicsit elkuldunk bahamakra, hogy nyugodj egy picit le... ez konkretan mar topikrombolas amit csinalsz... mindenkinek lehet negativ velmenye, de amikor mar csak errol szolnak a hszeid, akkor az mar egy pottyet visszataszito...

    KOSZONOM szepen a tobbiek neveben is, hogy abbahagyod ezt a rinyaparadet... igen, nem olyan, igen szar, reszben igazad is van, ok letudtuk, mi innen aztan forradalmat ugy sem fogunk tudni elinditani, PONT, lapozhatunk, kiakasztanad vegre a lemezlejatszot, ha lehetne?

    kerlek...
  • Sunrider924
    #70942
    Fuss neki megegyszer, te ugrottal arra amit masnak irtam, latom abban a klanban nehez a szovegertelmezes.
    Feltetelezem a 3x ismeretlen a te profilodban az ellenpelda, ezt kellene nekem is kovetni?