78965
  • Lammer
    #71028
    nem eloszor kerdezed, a valaszom ua: igen :)
    (meg mindig zsir mindegy milyen erossegen tolod)
  • bélanéni #71027
    Goblinból? Ahhoz napi átlag 50 órát kéne nyomni kb :)
  • Frank99
    #71026
    ezt normálon????
  • Lammer
    #71025
    update: 4 csomagbol 3 leg, kozte egy worship kesztyu :D
  • xalyy
    #71024
    Lol komolyan? Én napi 10+ leget csinálok :D
  • Lammer
    #71023
    annyira szeretem az rngt... elfogyott a rift fragment... mondom bemegyek normal splitezni DHval, mire kidobja a royal ringet neki, lesz 3000 fragmentem, winwin... aha, elso csomagbol hopp :D
  • Tatyla
    #71022
    Nekem eddig 2x dobott leget RoS óta...
  • McHaals
    #71020
    goblinból 2.0 óta semmi nem esik, csak sárga, gem és craft mat
  • kigyi
    #71019
    És egyikben sem volt elbújva egy leg vagy valami mati??
  • Mutans Zombi
    #71018
    A napokban találtam egy ilyen amulett-t.
    Igen ám, de az itt feltüntett paramétereknél az "Extra Gold from Monsters" értéke nem a hivatalosan megadott érték, hanem 178% (ha jól dereng).
    Ha a játékban az amu felett megnyomom a Ctrl-t, akkor ez az érték még több is lehet, viszont ha elviszem a jóságos rerollozó nénihez, akkor felajánlja nekem, hogy 75-100%-ig legyen.
    Persze értem én, biztos a fix 75-100% mellé még a +3 random magic properties-ből az egyik extra gold lett, csak amikor reroll-t szeretnék, mégis egybe számolja...
    Vagy akkor csak az egyik összetevőjét mutatja a 178-nak? És ha teszem azt, az a 78 én meg mákos lennék akkor az újragenerálva akár 100 is lehetne és a végeredmény 200%? Vagy pont a 100 (vagy egyéb 78-nál nem kisebb) értéket változtatnék rosszabra?
    Mindenesetre egyelőre nem generáltatom újra, csak titkon érdekelne.
  • McHaals
    #71017
    kicsit régebben történt, de 11 treasure goblin mellett volt egy villámos shrine...
  • ShaiHulud
    #71016
    law, voodoo, pet buff.
  • xalyy
    #71015
    Az igen 300-400 paragon szint utan egy ilyen accer 300 eurot is adnak
  • DonZorro
    #71014
    :)
  • McHaals
    #71013
    jól van, majd csinálok screenshotot, ha lesz game :D
  • DonZorro
    #71012
    Mutasd! ;)
  • McHaals
    #71011
    nekem wd-vel alapból 800k, de a voodoval meg még a társak dmg növelésével néha felmegy 3,5m körülire :D na akkor aztán van gyilok, az elitek is szinte onehit :D
  • jazzy
    #71010
    Jó mondjuk van lent voodoo + wolf, anélkül "csak" 1.4 milla, plusz a cold damage amit ugye nem rak bele.
  • hawkie22
    #71009
    És a gemek fejlesztése és lecserélése után még ezen is tudna picit növelni. Az igen. Nem semmi a gyerek. :) De hát csak sc, így nem számít. xD Csak vicceltem.
  • Frank99
    #71008
    2.500.000 damage???

    jézus isten!!!!!
  • jazzy
    #71007
    Tudom semmi extra, meg csomó dolgot nem számol bele, csak tetszett a damage, jó ez a wolf + voodoo.


  • foldi6
    #71006
    Tudnál egy pár szór írni a HOTA build-ről, szerény kis barbárom részére..;-)
  • Frank99
    #71005
    vagy most rakják fel a lentebb leírt paccsot...
  • Dodo55
    #71004
    Igen, gyakorlatilag rollbackeltük az erőviszonyokat egész a Horadrim megalapításáig... Annyi maradt talán meg az egész eddigi történet erőfeszítéseiből, hogy most vannak megint erős Nephalem(ek) (angolul nincs többesszám ragja elvileg, magyarul viszont úgy szebb), mert hogy nincs WS, viszont így SS-eket sem lehet csinálni nagyon, ellenben a Horadrim első bevetésekor.
  • unusual
    #71003
    Ez tök jó + minden,de gondolom azért csak most teszik,be mert megvárták még sokan elköltenek pár kk-t,és így akarták kivonni 1 részét a gold-nak.
  • Daell Drow
    #71002
    Ha lattad a veget, egyertelmu utalas volt ra hogy nincs lezarva semmi. Lesz itt meg folytatas.
  • cateran
    #71001
    A mindennapi betevo:D
    "Due to technical issues, players may experience latency or loss of connection. We apologise for any inconvenience this may cause and thank you for your patience while this is being resolved. Please follow @BlizzardCSEU_EN on Twitter for further updates."

    A Blizzard jobban teljesit....
  • MalusDarkBlade
    #71000
    Jolvan, kipróbálgatom majd, amiket mondtatok, nem vagyok én semmi jónak az elrontója.
  • TBTPumpa
    #70999
    Reaper of Souls vége megvolt?
  • LocalPatriot
    #70998
    Szerintem se ér semmit. T1-es 4fős partyba szó szerint csak karcol.
    Inkább egy jó HOTA build. Én most rágyúrtam a fire dmg-re, van most +93+5%, elég jól haladok most:D
  • Különc
    #70997
    Gamestar...
  • faber
    #70996
    Tuti lesz...ugy ket ev mulva :)
  • pimpi001
    #70995
    na ez erdekes
  • who am I 7
    #70994
    Akk mar inkabb revenge..a rend sehol nem critel, bossnal meg kb xart sem er (ha 1 mob van csal).
  • attiGT
    #70993
    retroactive lesz a mojo dmg változás? ha nem akkor az egy újabb ok miért ne játsszak újra ezzel a foshalmazzal. 3 hét alatt 2 zuni mojo esett, mind2 pocsék dmg rollal, várhatnám míg kiesne a 3.....
  • who am I 7
    #70992
    Jaaaaa, en azt hittem az a lenyege!De buta vok!Akko ki is vehetnék a vegleges halált, ugysem az a lenyege, hat nem ? ;) /:DDDDD /
  • Különc
    #70991
    Várható változások a következő patchben

    Nagy változásokat kap az Adventure mód, amivel szeretnék kiküszöbölni a normal split bounty farmot és elérni hogy több, értékes tárgyat szerezhessünk magasabb nehézségi fokozatokon és ne Torment 1-en 1 hiteljük a mobokat napestig a szarrá gearelt mainünkkel hanem merészkedjünk feljebb

    -Horadric táskákban ezután torment only legendaryk és set itemek is eshetnek, melynek esélye növekszik minden torment szinttel

    -Minél magasabb torment szinten játszunk annál több Blood Shard fog esni a Rift Guardianokból

    -Flawless Imperial, Royal, és Flawless Royal gemek tárgyakból kiszedése
     Flawless Imperial esetén 150 ezerről 125 ezerre
     Royal esetén 250 ezerről 150 ezerre
     Flawless Royal esetén 500 ezerről 175 ezerre csökkennek

    -Ezentúl könnyebb lesz kirúgni az AFK vagy troll játékosokat a játékunkból, kevésbé lesz megkötve a kezünk

    -Wizard Sourceok és Witch Doctor Mojok alap sebzése növekszik

    -Fegyvereken a %Damage nem csak a "Black" damagere fog hatni, hanem minden másra (fire,lightning,holy,poison,stb.)
    Tehát JELENLEG ha van egy fegyvered, amin van 1188-1402 Fire damage és mondjuk 9% damage affix, akkor a 9% nem számolódik bele

    -Kadalától ezután ha pl. Wizardként egykezes fegyvert gamblingelünk, akkor nem fog fist weaponoket vagy crossbowkat adni, hanem a olyan itemeket, amiket használni is tudunk (nincs több piros X)
    Legendary itemekre nincs hatással, tehát ezzel nem nő meg az esélyünk pl. egy wand of woh esésére, csak több sárga wand fog a kezünk ügyébe kerülni

    -Healing statot átnevezik "Toughness healed per second"-ra, hogy átfogóbb képet kaphassunk arról, hogy mennyit is gyógyul karakterunk

    -Crusader Iron Skin - Reflective skin és Law of Justice - Protect the innocent együttes használata a karakter halálát okozhatja, ez a probléma javításra kerül

    -Egyéb grafikai és crash problémák javítása, kevesebb memóriát zabál majd a kliens
  • faber
    #70990
    Altalban ez van, Diabloban senki nem var a masikra...:( Mindenki turelmetlen, rohan...hany treasure goblint lattam mar eluszni, mert nyomorek nekifut, akkor is, ha a terkep masik vegen van a tobbi 3 ember, o meg mondjuk gyenge monk (en legalabb ha monkal vagyok, bevarok 1-2 embert)....
  • MalusDarkBlade
    #70989
    Szerintem a Whirlwind sebzése még T1 alatt is kevés, legalábbis az én barbárommal inkább Rend mint a fenti.
  • Frank99
    #70988
    tegnap este toltuk ketten, de amikor a másik 2 bejött, elfutnak a sunyiba....

    ha csapatban megyünk, nem értem, miért nem lehet bevárni a másikat? A gyengébb (vagy inkább lassabb) fut az események után, a loot meg szarabb.

    abban a 4 rift körben semmit nem dobott sárgán kívül....