78965
  • Lacika 79
    #71068
    mondtam, engedlek előre, hogy meglegyen az 5-ös buffod :D
  • RatBaG #71067
  • Lammer
    #71066
    felesleges akkora peldany, nekem is gepben van egy 128as, OS-re + par jatekra eleg... ha nagyon extrazol, akkor meg 256-os verzio :)
  • TBTPumpa
    #71065
    Nem a WD-vel van baj, hanem úgy általában a merevlemezekkel. Már nem a mai játékokhoz készültek, akármennyire is legyen új az adott modell. SSD-t nem véletlenül találták fel. Azzal folyamatosabb a játék/operációs rendszer is, de sajnos még baromi drágák. Kell egy kis idő, mire ide a falura is elér emberi áron (500GB-1TB modellre gondolok).
  • Deviome
    #71064
    Nekem is WD van. Megnem mondom milyen. -.-" Azt hittem a WD minőségi, de akkor utolsó volt a WD vételből. Amúgy a gép tiszta rendszeresen karbantartott.

    Az fasza. Akkor tűrök. :S Vennem kell SSD-t.
    Szerintem a Memó is elég. Ha az EVE online-ból futtattam 5 klienst akkor ez az 1 játék csak elfut. :)

    Köszönöm a gyors válaszod. :)
  • TBTPumpa
    #71063
    Memóriára és merevlemezre gondolok. Nekem is szokott akadozni, de az a merevlemezemtől van (szutyok WD Black) és nem a VGA-tól, mert az FPS nem ingadozik.
  • Deviome
    #71062
    Hello.

    Kis gondom van a játékkal. Nem igazán fut normálisan.

    Hd 7770-es VGA-m van. Valami OC. 4 magos proci. 4 GB ram. Ennek ellenére valamiért bizonyos időnként meglassul a játék. Mikor nincsen semmi baja. Akkor 234926587234 szörny mellet + 124235762384 effect egyidejű használata során meg sem röccen, de mikor rájön akkor megyek egy hót üres területen és belassul a játék. Kicsit akadozik meg lassúvá válik. Tart kb 2 sec-ig és aztán megy normálisan megint. Eltelik 1-2 perc és megint csinálja 2 secig.

    Valaki tud valami ötletet? Mert a gépnek simán vinni kell maxon, de nem is maxon van, mert az árnyékokat kikapcsoltam. Szóval nem tudom mért akadozik be. Sőőt! Arra is képes, hogy megyek egy folyosón. Kitakarítom és megyek vissza a már elvileg betöltött szakaszon és ott is belassul.
    Fingom sincs mért történik.

    Legújabb driver van fent VGA-hoz. Szal nem tudom mi van.


    Amúgy meg KÚRV@JÓÓÓ GAME!!!! Nagyon Ütős.
  • Tatyla
    #71061
    elhiheted hogy már egy ideje azt farmolom
  • jazzy
    #71060
    Marauder nekem a rémálmom, 3db chestet találtam már belőle, semmi mást. Az meg amúgy is pont rossz, mert a Garwulfot kéne hordani.
  • Tatyla
    #71059
    Cataleya

    nesze de még egy harmadik marauder db kéne és jöhetne velem az állatkert....
  • faber
    #71058
  • böröczk
    #71057
    Ahogy ezt elküldtem, találtam a wizarddal egy cindercoatot...
  • böröczk
    #71056
    Muti.

    Datolya

    Van fire damage-s calamitym is, de valahogy ez jobban begyött.
    Ha lenne egy cindercoat (amit kiegészítő óta nem találtam)...

    Viszont most eléggé ráuntam Datolyára, előkapartam inkább a varázsló asszonyt helyette, aki még nagyon csóró cuccokban feszít, de így legalább nagyobb eséllyel tudom lecserélni a cuccait, ha pottyan valami.
  • McHaals
    #71055
    ha visszaolvastok láthatjátok miért raktam be a képet. Akar a faszom faszt méregetni, úgyis az enyém a nagyobb :D
  • TBTPumpa
    #71054
    Őt felveszed barátnak és ad invet az SG klánba.

    Szép az a DH dmg.
  • jazzy
    #71053
    Pont erről beszélek, hogy MINDEN elite packnál ennyi volt, ezért raktam be, nem pedig szarrá stackelt archon.
  • tugyiti
    #71052
    Nem csak pet + woodoo+ crusi law buffal :D éppen ezért értelmetlen ilyen dps-eket berakni ,minden class tud felbuffolt dps-t hozni ,legjobb megnézni a sheet dps-t ott van a btag mindenkinek ,az nagyjából képet ad mindenkinek aki ismer a class skilljeit ,hogy mennyi lehet a hatékony dps amivel haladni tud na de puszcsi szercsi
  • Hedgehunter #71051
    Jaaaa az mar sok az a damage.....
  • jazzy
    #71050
    Sry nem faszméregetés miatt raktam be a képet, direkt városban csináltam 2 "alap" buffal (amit minden elite packra ellőttünk), nem shrineal, meg stackelt archonnal, tudok én is berakni 100% crites stackelt passzívosat, de nincs értelme. Bár gondoltam, hogy ez lesz belőle.

    Egyébként alapból minden buff nélkül 1,2m a damagem, tudom nem magas, de nekem elég.

    Most ráadásul lefele fog menni, mert tegnap végre adott Kadala egy Cindercoatot! Igaz csak 16%-osat.
  • tugyiti
    #71049
    Most tényleg ilyen hülyeségeket fogunk beszélni, akkor nyertem ?

  • Tatyla
    #71048
    az combatos ja ha rajtam van nekem is 3,5-4milla...
  • Lammer
    #71047
    az a tafnessz :D
  • jazzy
    #71046
    Az milyen shrine rajtad? Mert ha combatos akkor csalás! :D

    Kit kell felvenni aki addol az SG klánba (communitybe?)?
  • McHaals
    #71045
    tess. igaz csak 3mil, de ha leraktam volna a voodoot, meg nem 3-as hanem 5-ös harvest lenne akkor meglenne a 3,5-4 mil is akár... 1mp múlva meghaltam, nem volt idő voodozni :D majd holnap
  • oneal1
    #71044
    köszi!!
  • david8803
    #71043
    Én is hasonlóan állok jelenleg.

    http://eu.battle.net/d3/en/profile/Cassius-2707/hero/1254272

    Dead Man-re vagy 20 forgotten soul ment el, hogy végre beadja a cluster arrow-t.
  • Frank99
    #71042
    maximalisták...

    de sajnállak titeket

    :-)))))))
  • jazzy
    #71041
    Én is az lennék ha találnék még 2 itemet Marauderből, Fire lennék ha találnék Cindercoatot, de valahogy egyik se akar összejönni.
  • Tatyla
    #71040
    na most belőttem szerintem készre a DH-m,mit nekem cluster arrow meg fire skill ,full fizikális halálosztó vagyok...
  • MEdievil
    #71039
    Macera összeszedni és vannak sokkal jobb/fontosabb gyűrűk.
  • clio1616v
    #71038
    ha van pl 25%+50% crit hit dmg, akkor az összeadódik 75 lesz
  • Acidlich
    #71037
    Aha igaz, en egyszerubben matekoztam:) blizzard ezen is sporol nem csak a dropraten:P
  • Marsszonda
    #71036
    Ha van pl 20%+10%+10% cooldown reduc,akkor:100%*0.8*0.9*0.9=64.8% azaz -35.2% reduc
  • clio1616v
    #71035
    iszonyat gyengék a cuccaid, nem egy 60as szintű, kezdj el partyban farmolni rifteket
  • clio1616v
    #71034
    ez van nálam is, szumma simán 50% fölött lenne de csak 47%on vagyok
  • Coradiel
    #71033
    Sziasztok!

    Kérnék egy kis segítséget, hogy mit változtassak a karakteren hogy egy kicsit erősebb legyen, azon túl, hogy a top geart szedjem össze :D

    http://eu.battle.net/d3/en/profile/Coradiel-2749/hero/18743036

    Köszönöm a segítséget! :)
  • Acidlich
    #71032
    Azt tudja-e valaki, 10% cooldown reductionbol(paragon avgy item) miert lesz csak 7,98% a karakterlapon, mindekozben az evocation passziv megadja a teljes 20-at?
  • oneal1
    #71031
    sziasztok!

    Hellfire ringről kérdeznék kicsit.

    azt, hogy hogyan lehet hozzájutni majd a google megmondja, engem az érdekel, hogy érdemes e vesződni vele:)

    köszi!
  • Frank99
    #71030
    nem értetlenkedek, csak azt hittem, hogy rosszul olvasom...

    :-)

    lehet futok én is pár kört.
  • Tatyla
    #71029
    goblinból értettem