78965
  • ktm99
    #71312
    Na es hogy a patchrol is valamit. T3 riftbol 62 bloodshard(3 pakkban 48+6+8) jott. Ugy nez ki, pakk szam = torment fokozat. Jo lenne tudni a bonuszok range-t, hogy mennyi bloodshard johet beloluk.
  • ktm99
    #71311
    Az esetek kb. 99%-ban, a szam+ az mindig azt jelentette, hogy legalabb a szam. Lasd pl. 18+ -os filmek. Persze magasabb szintu matematikai kepleteknel lehet talalni kivetelt, de a blizzard patch notes nem az.
  • sata75
    #71310
    azért csak megoldottam. ismerős mobilja, némi könyörgés és 2 beigért gösserembe került:)
    azt hiszem elmondhatom magamról, hogy kocka vagyok...
  • mikromanus
    #71309
    A "+" az felett, vagy több jelentéssel bír. Azaz T1<ahol esik
    Azaz T1-en nem. Utólag pontosították ezt is. T1-en is eshet, csak extra bónusz van a dropra T2 és felette :)
  • who am I 7
    #71308
    Azt láttam..nem tudom, miért a linket tolta be megint

    Egyébként több mint 25k karakter a patch notes fullba.Nem is lehetne betolni gyors ctrl-cv-vel.
  • Lammer
    #71307
    privat
  • kigyi
    #71306
    Igen az a T1 is azaz T1-től..... Nem tudom mi ebben a bonyolult és hogyan lehet félreértelmezni T2-re akkor azt írta volna, hogy T2+
  • sata75
    #71305
    direkt nem a linket kértem a lent leírt okok miatt...
    de mind1, majd holnap elolvasom:(
  • faber
    #71304
    Mert eddig nem volt ay
  • faber
    #71303
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    patch note patch note patch note patch note patch note patch note patch note patch note patch note patch note patch note patch note patch note patch note patch note
  • mikromanus
    #71300
    Nincs "torment felett". A torment a csúcs. Csak van belőle 1-2-3-...-6 :)
    Ennyi a pontosítás:
    "So caches have torment only items in them or not?
    Horadric Caches obtained in Torment I+ have a chance to drop Torment restricted items."

    Az I+ az 2 és felette, vagy T1 is szerinted?
  • jocika
    #71298
    Olvasom a patch note-ot. Jesszusom, félistent csináltak a keresztesemből
  • Fanat1c
    #71297
    Kavartok, és hülyeséget írogattok !!!
    Torment felett eshet cacheből torment only cucc, t2-t6 pedig ennek a valószínűsége emelkedik, + a bs a riftből fog emelkedni t2től felfele. szóval t1en is kaphatsz majd cacheből torment only legendaryt
  • ktm99
    #71296
    Annyit helyesbitenek, hogy cache-bol torment 1-en is hullhat torment only leg.
  • bélanéni #71295
    Köszi!
  • mikromanus
    #71294
    - Volt akinek mér esett monk chest armor Kadalától 2.0.5-ben az EU régióban. Vagy bugos, vag ymár most is eshet.
    - T2-6-on eshet torment only legendary is cacheból. Ilyen eddig SEHOL (semelyik nehézségen) se eshetet. Emellett T2-6-on a legend dropra is van cachenál bónusz azt hiszem. Nem egységesen "papíron ugyanaz" a droprate normal és T6 cachen pl.
  • who am I 7
    #71293
    még 15x linkeljétek be a patch note-ot pls. :D
  • sata75
    #71292
    igen, így gondoltam... köszönöm.
  • bélanéni #71291
    Sziasztok,
    jól látom hogy ezek nem kerültek a mostani patchbe?:
    - Kadala dobhat tier setet
    - Horadric cache nagyobb legendary drop rate

    Viszont d3.hu-n ez olvasható:
    - T2-6-on eshet legendary a horadric cache-ből.

    Mi van? Ezek szerint Normal - T1 nem eshet már?

    Valaki erősítsen / cáfoljon meg.
  • Pyotr
    #71290
  • sata75
    #71289
    Kedves baátaim, bemásolná valaki spoilerbe a patch noteot?
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Munkahelyen vagyok( :) ) és itt le vannak tiltva azok az oldalak ahol el tudnám olvasni:(
  • jazzy
    #71288
    Nem igazán vagy képben, ez amit leírtál konkrétan nem létezik a játékban.

    Bizonyos bracereken van AS, de alapból nem lehet ráenchantolni. Ha leszedted róla, nem tudtad visszarakni.
  • eloim
    #71287
    gondolom mint az Occulus ringen az attack speed: fixen ad 7-9%-ot + mellé enchantolsz még további attack speedet, mondjuk lesz összesen 12% --> ha ezt rerollolod másra, majd újra atk speedet szeretnél, akkor a fix 7-9%-ot már nem kapod meg, csak a rerollolható maxot (csak tipp, nem próbáltam).
  • Különc
    #71286
    Úgy tűnik igen
  • ktm99
    #71285
    Patch notesban ez nem teljesen tiszta:
    When Enchanting an item, the original affix will now be forced into the pool of possible replacement affixes
    This will allow Legendary items with affixes that are normally unavailable on that slot to roll for that affix when Enchanting

    Volt olyan leg eddig, amit ha enchantoltal akkor nem lehetett ratenni kesobb az original affixet?
  • cateran
    #71284
    [URL=http://us.battle.net/d3/en/forum/topic/12674629695#1]Mar van ra workaround :D[/URL]
    "Hi Everyone,

    We currently have an issue that may cause some players to crash when entering a Nephalem Rift or changing areas. We are currently working on a potential fix for this, but in the meantime we have a workaround that may help.

    Open your Options menu (press esc).
    Locate the Speaker Setup menu under Sound options.
    Select "Stereo" in the dropdown and hit Accept.

    Following these steps may help reduce the frequency at which this occurs while we are working on getting a fix deployed.

    Your patience is greatly appreciated, thank you!
    Edited by Tsarnis on 5/13/2014 10:15 AM PDT
    #1
    1 hour ago"
  • Különc
    #71283
    Hivtalos Pöcs Nócc

    Kadala dobhat ezentúl torment only legeket is, hurrá, viszont tele van buggal a játék, pl. nem lehet riftezni jelenleg, mert crashel ahogy belépsz. Hála istennek a jenkik vannak olyan jószívűek, és bétatesztelik nekünk a dolgot
  • tugyiti
    #71282
    A wd-t kúrvára kellett buffolni petes build az egyetlen ami t4 felett érdemleges sebzést vitt be :DDD és nem itt nem 15-20M-ra gondolok 100M-t eddig is tudtam ütni crusival bombardmenttel -.- de 4bill mosta healthnél azért az lófasz 40 secenként.
  • who am I 7
    #71281
    2.0.5 note Miért buffolják sz@rrá a cursat meg wd-t?barb lofaszt se kapott hálistennek megint, wiznek jó kis nerf itt ott :D meg nagy változtatások..dmg type, óriási.
  • faber
    #71280
    Igen, mondjuk ott tenyleg kell taktika...lehet, majd egyszer, ha nagyon sok idom lesz, kiprobalom...egyenlore soft core noob vagyok :DDD
  • Lammer
    #71279
    "hogy nem kell tank, ergo nincs sok ertelme monkkal jatszani"

    azert meg HC-ban megvannak ezek a roleok halistennek :)
  • Különc
    #71278
    Ez az item például jó példa erre, mivel Thundergod, így csak lightning damage lehet, nem tudod más elemre átrollolni, az affix fix.
  • Mydgard
    #71277
    Meg nem talalkoztam ilyennel, de akkor jelen esetben ez van...
  • Különc
    #71276
    Vannak statok, amik az itemen fixek, "sajátjuk", így bármennyire is szeretnéd, ha a Mysticnél nem látod, sosem fogod tudni rollolni
  • Mydgard
    #71275
    Csao, lenne egy gyors kerdesem. Esett a vazsimnak egy Wizard Spike, de nem engedi rollozni a "resistance for all elements" tulajdonsagot. Ez igy van? Mert ha igen akkor nagyban lerontja az item erteket, kene ra lyuk, de a tobbi tulajdonsag fontos.
  • xalyy
    #71274
    Muricaban mar fel is van patchelve már csak a maintance kell lejárjon.
  • Különc
    #71272
    Holnap PÖCS
  • Különc
    #71271
    Jogod van hozzá
  • Tatyla
    #71270
    fullos csapatban esetleg,de hogy szólóban ezt erősen kétlem...
  • sata75
    #71269
    +1