Diablo

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#69474
Az a tök vicces hogy 1 hete haverral lementünk oda ott volt, és ezen röhögtünk mert mindkettõnkneket megizzasztatta ez az item mire meglett.
Az RNG csak szimplán kicseszett veled.

A lehetetlen csak annyit jelent, hogy egy kicsit tovább tart. Cyrix MII300-64MB SDRAM-VooDoo2 Kérlek sírj még az artik miatt. A könnyeid édesek.

Sirch
#69473
Kösz a részletes infót.

#69472
Hivatalos fórumon mások is panaszkodtak arra a dropra úgyhogy valszeg bugos lehet a drop de gondolom blizznél per pill alacsony prioritást élveznek az ilyen dolgok és jelenleg a zökkenõmentes startra koncentrálnak. Aztán pár héten belül jöhetnek ilyenekre a hotfixek.

Sirch
#69471
Ha már kulcsok, és quest itemek...
Friss Diabló-s vagyok, alig két hete vágtam bele a játékba, és gondoltam, kifarmolom magamnak a kötelezõ quest cuccokat a Hellfire ringhez meg Whimsyshrine-hoz a hétvégén. Az egészet letudtam pár óra alatt, leszámítva egy itemet.
Eddig 37 órát kizárólag abba toltam bele, hogy lefutok Frozen Cavernbe Chitara után, de valamivel több mint 300 körbõl alig egy tucatnyi alkalommal spawnolt csak, és akkor se dobta a holmit. Ezidõ alatt léptem 45 paragorn szintet, kiesett 29 Legendary item, és 5 zöld set item.
Jó lenne tudnom, mekkora a questitem dropjának az esélye, mert ha kisebb, mint mondjuk egy trombózisé, akkor tudom, hogy a Blizzard arra játszik, hogy elõbb dögöljek meg, minthogy pónikat simogathassak.

Zenszkij
#69470
és azt is olvastam, hogyha egy plan kiesett akkor mégegyszer már nem fog

Lali mennyire vagy túsz? Sörhöz odaférsz?

#69469
Itt egyébként azt is írja, hogy a planek nem számítanak bele, nem resetelik a timert.
#69468
Itt egy link,bár már kicsit régi.

http://us.battle.net/d3/en/forum/topic/11307900907?page=15#293

Garantált legendary-ról nem volt szó, csak arról, hogy ha már egy jó ideje nem esik legendary, akkor elkezdi a játék kicsit növelni az esélyedet. Gyakorlatilag ez a smart loot rendszer része. Most hogy ezt 2 óra után csinálja-e, az jó kérdés, a linken a 2 órát nem erre írja, hanem arra, hogy anno amikor monitorozták, átlag 2 óránként esett az embereknek legendary a bétában, gondolom ebbõl vonták le a következtetést, hogy akkor valószínûleg ilyesmire állította be a Blizzard ezt a timert.
TBTPumpa
#69467
"Embodiment of the Marauder"

Ez de baromi jó szett! Jól néz ki és a statjai is jók. Na de pont ez lesz az, ami sosem fog nálam kiesni egyik mob/boss-ból. AH meg ugye nincs.

Akkor maradnak a Rare göncök, ha már a Legendary és zöld cuccokkal szûkölködik a játék. <#idiota>

"You live your life just once, so don't forget about a thing called love..."

#69466
Mikor kijött a 2.01 beparáztam hogy teljesen használhatatlanná válik majd a dh magasabb nehézségeken, és erõsen elgondolkotam hogy váltok monkra vagy wizardra inkább. Persze azóta a cluster arrow buildek bizonyították hogy nem olyan rossz a dh, csak build diverzivitás a nullához konvergál révén hogy eléggé limitáltak a használható skilljei fõleg a pocsék resource management miatt és a szar defenzív bónusz dexbõl sem segít túlzottan.

Aztán elkezdtem theorycraftolgatni hogy mi lesz 70en és az az érzésem hogy dh lesz az egyik leghatékonyabb szóló class már megint ha vki össze tudja rakni a megfelelõ geart.

Egy ilyen geart raktam össze képzeletben:

build

Embodiment of the Marauder setbõl a fejes, vállas, gatya, cipõ. A 6os set bónusz állítólag szar, így jobban megéri pusztán a 4es bónuszra koncentrálni.

Chestnek The Cloak of the Garwulf így lenne összesen 8 pet amiknek a zöme bétás tapasztalatok alapján elég jól tud tankolni, kezesnek meg a Tasker and Theo. Kár is magyarázni hogy miért. A 8 pet kitolná a sheet dps 1120%-1200%át.

Tegeznek a Bombadiers Rucksack mert így a passzívval együtt az összesen 5 sentryt jelent. A spitfire turret a ballistics rúnával 340%ot sebez, tasker and theoval meg 476%-510%ot. Az 5 sentry így összesen 2380%-2550% damage.

A petek és sentry kegyedül sebeznek 3500-3750% damaget. Az a sheet dps ~36szzorosa. Ahogy bétát néztem jól gearelt karakterek olyan 1milla dps körüli értékkel rohangáltak. Ez így összesen úgy 36milla effektív dps, és ehhez még hozzájönnek az egyéb bónuszok mint elemental dmg, +skill dmg, SoJ stb.

Emellett marad 4 aktív és 2 passzív slot szabadon. Nyilván a 4 aktívból érdemes egyet hatred generátorra használni, amire megintcsak van egy OP item a Kridershot személyében. 3 aktív és 2 passzív slot mehet defenzívnek, miközben a dh-val csak arra kell konncentrálni hogy ne haljon be miközben a petek és sentryk elvégzik a melót. Az igaz hogy ez a dps a 3 farkast kivéve mind single target dmg de még így is bitang sok és az az egy biztos, hogyha nem fogják szétnerfelni ezeket az itemeket, hogy a dh képes lesz elég dps-t kitolni ahhoz hogy akár t6on überbossozzon, és a nehézség beállítása inkább a thoughness mint a dps függvénye lesz.

Ti milyen geart theorycraftoltatok össze a leendõ maineteknek? 😊

Aradebil2
#69465
ez a 2 óránként garantál reg akkora kamu,még mindig senki sem tudott linkelni egy kéket se,ami ezt állítja. hivatalosan ezt lehet tudni

Tatyla
#69464
Akkor nem sok értelme lenne a kiegnek...

PSN:Tatyla1974 | http://www.twitch.tv/tatyla74 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

#69463
Kár pedig volt valami halvány tervem arra, hogy ha esetleg az alapjátékba is bekerül akkor végigviszem vele az eredeti sztorit mielõtt megveszem a kieget.
#69462
De igen. Crusaderrel csak kieggel, release utan(ma ejfel) lehet tolni.

#69461
De ha csak az alapjáték van meg akkor is csak akkor lehet választani ha megvettük kiegészítõt nem?
#69460
Köszi!
Azóta már esett végül egy kétkezes barna, ami kerek 50%-kal csökkentené a sebzésemet, szóval megérte várni <#idiota>
Az a vicces, hogy amikor barátnõm játszik néha kicsit a saját karakterével, neki szinte mindig esik valami már negyed óra után 😄

ktm99:
Lehet, hogy nem garantált... én csak itt hallottam róla nemrég, és így sikerült megfogalmazni, de azért szerencsére ki lehetett venni belõle, hogy mire gondolok 😊

Zenszkij
#69459
Dehogy dobja 100%-ra 2 óra után 😄. Nekem volt, hogy 4-5 óra is eltelt legendary drop nélkül pár napja. Csak az esély növekszik, hogy eshet.

Lali mennyire vagy túsz? Sörhöz odaférsz?

#69458
Garantált leg 2 óránként? Ez nekem új. Van egy timer(nem tudom, hogy a 2 óra blue postból jön-e vagy urban legend) ami ha egy ideig nem esik leg, akkor utána elkezdi növelni az esélyt, de, hogy kapásból feldobná neked 100% azt nem hinném. Egyébként szezrintem a kulcsok nem számítnanak bele.

#69457
Úgy tudom, hogy beleszámít, Viszont volt már példa rá, h 3 óra játék után nem esett leg, aztán 10perc után rögtön 2.
#69456
Nem tudjátok véletlenül, a keywardenek által dobott kulcs is "sima" legendarynak számít a 2 óránkénti garantált leg drop szempontjából?
Mert már igencsak közel járok a 2 óra játékhoz, de semmi nem esett még torment 2-n, kulcs viszont már 3 is.

#69455
Én is kihagytam 1,5 évet (elvittem egy karit hatvanra, aztán goldos AHval eléég unalmas lett) most tettem fel újra meg vettem meg RoS-t 😊

Desktop: i74770K + GeForce 770 + 16GB RAM @ 1866 + Gigabyte Sniper lap + Watter Cooling + 27" AOC + RAT5 + CoolerMaterStormTrooper Noti: K53SV noti, a GT540m erejevel...

#69454
Igen, csak akkor lehet majd.
Rita79
#69453
Crusadert majd csak a RoS megjelenésekor lehet választani?

i9 9900K @ 5Ghz | EVGA FTW3 RTX 3080 Ti 12G| 32GB DDR4 | 32" ACER Predator | Gigabyte P850GM 80+ Gold | PS4 Pro

Lammer
#69452
Nah, jelentem keszulok HARDCORE Crusader szintezesre 😊

Remenyeim szerint az avg damot majd megprobalom egy koverebb CD-re atmakolni, oszt jo is lesz, paragonbol ugy is max AR-t szoktam tenni a kariknak 😊

ENFP ^^ | Zombie fan | Xiaomi Redmi 7 user | FTC és Pats fan

Lammer
#69451
emailt valtoztatsz meg atirod szemelyest... ugy lehetett elpasszolni

ENFP ^^ | Zombie fan | Xiaomi Redmi 7 user | FTC és Pats fan

Rita79
#69450
Miért ki lehet regeltetni a Battleregbõl a játékot? <#wow2>

i9 9900K @ 5Ghz | EVGA FTW3 RTX 3080 Ti 12G| 32GB DDR4 | 32" ACER Predator | Gigabyte P850GM 80+ Gold | PS4 Pro

McHaals
#69449
nekem se sok hiányzott anno, kb 1,5 évet ki is hagytam
de most már nem bánom, hogy nem adtam el

MadWolf#11626

Sheltem
#69448
Akkoriban eladtam a fenébe annyira nem tetszett...

"Boldogok a lelki szegények,mert övék a mennyek országa." "Sose tedd le a puskád azért, hogy megölelj egy Grizzlyt"

#69447
Miért kellett újra megvenned?
Sheltem
#69446
Mostmár, hogy újra megvettem a diablo3at és eltelt kis idõ (60as szint 5 legendary rajtam) elmondhatom, hogy ez a játék amennyire rakás szar volt az elején annyira jó lett...
Végre érezni, hogy "jutalmaz" a játék és nem csak farmolja az ember a goldot, hogy vegyen valami használható cuccot horroráron hanem igenis idõvel esnek a jobbnál jobb cuccok. (Még Torment szintre nem merészkedtem masteren játszunk fõnökömmel)
Megérte újra megvennem féláron 😊
Azt hiszem jövõ héten a Reaper of Soulsnak sem fogok tudni ellenállni...

"Boldogok a lelki szegények,mert övék a mennyek országa." "Sose tedd le a puskád azért, hogy megölelj egy Grizzlyt"

Lammer
#69445
softcore <#szomoru1>

ENFP ^^ | Zombie fan | Xiaomi Redmi 7 user | FTC és Pats fan

sz4bolcs
#69444
Neki tök jó adásai vannak.

Punk tudósok bebizonyították, hogy létezik 4. akkord.

#69443
Igen,vissza lett véve az 1h fegyok sebzése böven 3k alá
#69442
Régebben sokat streamelt, Diablo3.hu-n volt mindig hírdetve a streamje. Most a kiegre tért vissza velem együtt😊

Különc
#69441
És õ kicsoda?

Let's show them our hearts and then show them theirs! Dessan#2403

#69440
9-tõl Benny ismét streamel, ha valakit érdekel:
stream

#69439
Elofordulhat hogy rosszul tudom, de resze volt az F&F utani nerfhullamnak a weapon dmg % es az ias nerf, semmi koze a PTR-es lvl 60as dolgokhoz. Ha megnezted a Kripp videot, ott a Skysplitternek 3,7k a sebzese, nezd meg az uj 4/2es 1h fegyokat 2,7-k a max. A normalis dmg az ugy lesz igaz hogy a 2h fegyoknak javul meg a sebzese.
Masik dolog, ptr-en megoltem vagy 300 goblint T1 folott, 2.03ban live is olom oket siman T3 neha T4 is, kiesik beloluk egy fel TESCO de legendas az nem.Kivancsi leszek milyen a 70es goblin....
SLICK
#69438
ja és mindegy hogy alap vagy CE

SLICK
#69437
március 31-ig kell beregsiztrálni a RoS kulcsodat

setuh
#69436
Hanyadika elott kell megvegyem a RoS-t,hogy kapjak szarnyakat meg dh-at hots-ba?
Nem ugranek bele megint, mint 2 eve,elobb olvasnek par velemenyt itt forumon rola 😄

\"I knew all the rules, but the rules did not know me Guaranteed\"-Eddie Vedder

SLICK
#69435
abban viszont egyetértek hogy a 4/2-es affix egy szar. Fõleg úgy hogy a Socket alap esetben elviszi a 4 Primary stat egyikét...

SLICK
#69434
"Lenerfeltek a fegyvereken a weapon dmg %ot, nerfeltek az ias-t"

de ezt csak lvl 60-ra... 70-en ugyanúgy lesz 7-9% attack speed is, meg normális dmg a fegyvereken.

Ha ezt össze kéne hasonlítani a régi dolgokkal én legegyszerûbben úgy tudom megfogalmazni, hogy a jelenlegi drop kb olyan, mint ha 1.8-ban Hell fokozaton játszanál és még nem kapod meg a top itemeket és a hozzájuk tartozó Statokat, csak Infernón...
Itt meg majd lvl70 után és Tormenten lesz kiteljesedve a játék

#69433
Ennyire nem vagyok otthon a rövidítésekben,meg a diablo nyelvezetben... Akad egy szótár valahol ahol lefordíthatom ezeket? 😊
#69432
Lenerfeltek a fegyvereken a weapon dmg %ot, nerfeltek az ias-t, nerfeltek az 1h fegyok senzeset, kidobtak az ablakon a crushing blowt, kibodtak a 6/0-as affix rendszert es jott a 4/2, hirtelen ennyi.
#69431
Miket változtattak azóta? Ez engem is érdekelne
Tatyla
#69430
ezt sem értem,például mi?

PSN:Tatyla1974 | http://www.twitch.tv/tatyla74 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

SLICK
#69429
nem vették ki... õ arra céloz hogy az azóta történt változások rosszat tettek a játéknak

#69428
Hogy érted hogy nem kapjuk meg? Kivették a nephalem rift-et is?
Rita79
#69427
+ like

i9 9900K @ 5Ghz | EVGA FTW3 RTX 3080 Ti 12G| 32GB DDR4 | 32" ACER Predator | Gigabyte P850GM 80+ Gold | PS4 Pro

tugyiti
#69426
Én szívesen elvállalom ,ha biztosan nem tudod tovább csinálni 😊 természetesen nagyon szívesen fogadok mindennemû segítséget ,megpróbálom én is helyre rakni akkor a dolgokat ahogy idõm engedi majd.<#puszi>
#69425
A jatek amit mar nem kapunk meg, de kedvcsinalonak azert meg jo.