78965
  • Különc
    #71433
    Sose lesz offline a Diablo, jó lenne már beletörődni

    Szerk: amíg nincs más alternatíva a warez ellen
  • Árnyvadász
    #71432
    Van igazság abban amit mondasz. Motiválni kéne az embereket, hogy hc karaktert indítsanak. És ennek legjobb módja a jobb, erősebb loot lenne. Illetve az is, hogy lennének csak itt előforduló leg és set tárgyak, meg egyéb jóságok is akár, de ezen a Blizznek kéne filózni, ha már ezért kapják a fizetésüket a mi pénzünkből.

    Annak semmi értelmét nem látom, hogy megyek hc fokozaton és valami hálózati szarság miatt kuka a karakter, amiben x idő van, vagy ha megyek csak nagyon óvatosan alacsony szinteken, mert akkor meg mi értelme. Barbárral bele kell ugrani a tömegbe és osztani, nem futkosni, mint a fürdős kurva. Jó alacsonyabb szinten bele lehet ugrani akár, de akkor meg oda a torment bónusz.

    Lényeg, hogy Lammer lvl400 paragon. Azért ez nem kis idő/kitartás, szóval ezért külön gratuláció neki.
  • who am I 7
    #71431
    Ja, én csak azon gondolkodtam, mennyire elvan baszva a hc rendszere is.Kb annyiban különbözik sc-től, hogy nem ugrasz be 3 elit pakk közé, meg kiteolsz, mint a barom, mert jön a dc véletlen egyszer csak és 2 szinttel lejjebb játszol :D Tényleg lehetnének mondjuk táposabb itemek HC-n magasabb találati rátával, h tényleg megérje azt tolni...mert így, azon kívűl, hogy óvatos duhajt játszol és egyszercsak mégis megöl a DC, valahogy nekem iszonyat motiválatlan.Már, ha az itemek és a find ratek is jobbak lennének, már átmennék.
  • cateran
    #71430
    Illetve olyan uri huncutsagokra is fel kell keszulni, amik a multban megtortentek lasd crusader skill combo ongyilkossag, patch gamebreaking bugok (ha megnyitottal, vagy beleptel vagy megutottel valamit vagy akarmit csinaltal 1 rifttel kapcsolatban, osszeomlott a jatek vagy a hirtelen nullara csokkentett elemental resistance, amitol igen szepen hullottak a nepek t3 es afelett)
    Az FPS dropok meg nalam a szegyen netovabbja..r9 280x es beszaggathat a jatek (epp tegnap volt ra brutalis pelda, T3 rift, crusader, wd, es 2 wizard....ha mindenki eleresztette a dolgait, az fps a beka segge ala esett...)
    De persze ezek bocsanatos bunok, hisz a blizzard csinalta (by blizzardfanok) /sarcasm off
  • Árnyvadász
    #71429
    Még mindig. Persze nem folyamatosan, de számolni kell vele. FPS droppok is vannak bizonyos helyszíneken és akkor is, ha nagyon sok ellenfél van a képernyőn és rengeteg effekt. Eléggé szar ez az állandó online jelenlét. Sokkal jobb lenne ha nem lenne. Akár a konzolos verzióban.

    Ezt leszámítva azért játszható a játék. Néha vannak bugok is, mint le nem ölhető ellenfelek, meg beakadó ellenfelek, főleg falakba, meg olyan hiba, hogy a ládákból kieső loot nem jelenik meg rögtön, picit késleltetve mutatja, de alapjában véve azért elég korrekt játékélményt kapsz a pénzedért. És elég időtálló is.
  • Hurkans
    #71428
    Sziasztok! Egy olyan fura kérdésem lenne, hogy még mindig laggoltatják a szerverek a játékot? Vagy a kieg óta javult a helyzet és esetleg érdemes lenne megvenni?
    Kieg előtt fél évvel játszhatatlan volt a játék....
  • McHaals
    #71427
    de utálom a szerda délelőttöket, már a wow-ban is rosszul voltam tőle
  • McHaals
    #71426
    mákos... én már vagy 10.000 shardot beleöltem a zuni cipőbe, a gyűrűről egyelőre nem is álmodok... tasker meg szerencsére kiesett, de abba is beletoltam pár ezer shardot
  • Lammer
    #71425
    mert az halados... par memberrel meg szoktunk tolni T3-at partyba... az is meg belefer, nem kockaztatok tobbet :X

    egyebkent meg az az ertelme, hogy amit nagy nehezen osszeszedsz, azt MEGBECSULOD, nem mesz bele minden hulyesegbe meggondolatlanul :P... most nekem vegre esett a Zuni harmadik piisz, royallal ugye az 4, vegre permamukizok, fejes ugye Jeram... Kadalanal ezerrel porgetem glovesokat, hatha dobja Taskert, eddig zero :S
    (mar csak egy pants kellene Jade szethez, de kb 6000 shard utan feladtam)
  • who am I 7
    #71424
    azon gondolkozom, hogy ha 2-3 szinttel lejjebb játszotok hc-ban, full vita meg minden baszom főnix szettbe, akkor mi értelme van?Persze a DC még akkor is megölhet, de ez csak azért van, mert egy elbaszott a játék ezen része, de ha ezt nem nézem, akkor miért nem T4-5-ön toljátok, hogy némi izgalom is legyen?
  • Lammer
    #71423
    HARDCORE 400 yeaa

  • Pitya
    #71422
    Még annyival kiegészíteném, hogy a paragon szinteket account szinten tartja számon a játék. Bármelyik lvl70 karaktereddel játszol kapod a pontokat. Ha új karaktert indítasz az már lvl 1-en megkapja az addig elért paragon pontjaidat, így könnyebb vele a játék.
  • bélanéni #71421
    A játékban a LVL70 a maximális szint. Amikor ezt eléred, továbbra is kapsz XP-t, de onnantól kezdve nem a karaktered "sima" szintje fog nőni, hanem a Paragon szintje. 1,2,3...... azt hiszem maximális LVL nincs. Paragon szintenként eloszthatsz egy pontot a 4 kategóriába sorolt különböző tulajdonságaid között. Ehhez a "P"-t kell megnyomni. Nagyjából ennyi. Az a lényege, hogy ne érezd úgy LVL70 után hogy már nem fejlődik maga a karakter.
  • Traky70
    #71420
    Köszi. Ahhoz azért be kell mákolni a seteket.
  • Stief
    #71419
    Valaki magyarázza el nekem mi az paragon rendszer! Köszi előre is!
  • tugyiti
    #71418
    WD pet build
  • SLICK
    #71417
    sztem ugyanolyan aktivitás van . Annyi lehet a különbség, hogy nálunk az SG klánban inkább melegek vannak és a sikerességét mutatja az is, hogy hamarosan megint megtelik a limit létszám. Talán 3-4 hely van még szabadon.
  • Phara
    #71416
    Érdeklődnék,hogy a diablo3ladder.com-on hogy tudom frissíteni a karakterlapomat?
  • eloim
    #71415
    Becsatlakoznék egy klánba, a kérdés az, hova érdemes menni? D3hun? SG? Hol van nagyobb aktivitás?
  • Traky70
    #71414
    Jelenleg a WD, vagy a Wizard az erősebb class? Ezeken belül melyik build?
  • Lammer
    #71413
    Systore-al rifteztunk folyamatosan, imba wizardjaval meg crusajaval meglett hamar :)
  • foldi6
    #71412
    jaja látom, erről megfeledkeztem..látom, hogy bárhol barmikor T1felett eshet...
  • bélanéni #71411
    LEG/SET cuccokat nem lehet másnak adni, kivéve csapattársnak 1 (vagy 2?) órán belül. Szerintem bárhol eshet.
  • foldi6
    #71410
    sziasztok,
    a The Legacy of Raekor set-et, merre lehet farmolni vagy bárhol bármikor eshet. Van 2 db kesztyűm belőle, csere is érdekelne..
  • dante3
    #71409
    Ez csak partyban oldható meg igaz?
  • kigyi
    #71408
    Most én is ezt játszom több HC karaktert is felhúztam 70-re, jól jönnek azok még :) Sajnos a Blizz tesz róla, hogy használni is kelljen őket. Többnyire, ha bizonytalankodik a szerver akkor valamelyik altot húzom normal-on így kitolható a main karik élettartama :)
  • Lammer
    #71407
    erdekes, nekem meg mobilnetrol is smooth volt tegnap, mostansag jo nalam
  • Strayhand
    #71406
    Tegnap nálam voltak lagspike-ok, két 40 körüli karaktert el is vesztettem, mondjuk nem biztos, hogy emiatt, mert mindkettő tömegben volt, és ajtó közelében ahol nehéz volt látni mi történt pontosan, szóval simán bénázhattam is, csak utólag mikor a harmadik karinál jöttek elő röccenések, gonoltam bele, hogy akár az is lehetett, mert hirtelen kaptam be nagy sebzést mindkettőnél, miután simán mentem addig. A harmadikkal ki is dobott egyszer, bár nem néztem a pontos hibaüzenetet, szerencsére akkor már épp a városban mászkáltam, és egyből vissza is engedett. Most ezért is szintezek több karaktert egyszerre, hogy legyen még, ha valamelyik meghal. De majd legalább gyorsabban felrántom a WD-t megint, mert nem sok alt maradt...
  • LocalPatriot
    #71405
    Megcsináltok egy riftet T2-be mondjuk,és a végén mielőtt beszélnél Orek-kel behozod a kiskarid. Így ő kapja azt a 20M xp-t.
  • zsotesz
    #71404
    nálam nincs gond
  • pimpi001
    #71403
    én nemtom mi van megint ezzel a battlenet-el. ddos vagy passz. 2 napja folyamatosan csak error 3007-et kapok. egy riften nemtudok végigmenni.
    más is tapasztal hasonló hibát?
  • Looooser
    #71402
    csak úgy lehet....
  • undY1ng #71401
    Nem tudod ki linkelte múltkor, hogy HC-n másfél óra alatt 70 lett. Ezt csak másik player segítségével lehetséges? Vagy mi a titkok nyitja? :)
  • jocika
    #71400
    Tud valaki friss difficulty chart-ról?
    Erre gondoltam:#70946
  • TBTPumpa
    #71399
  • Jabar
    #71398
    értem köszi, leeching beast runa miatt érdekelt, mert ha többször harapnak többet gyógyulok :)

  • Vincentcloud
    #71397
    Visszavonok mindent, egy rift alatt 2 darab az Akkhan setből+firewalker+Fate of the Fell
  • Strayhand
    #71396
    1. Valahol úgy olvastam, hogy direktben nem támadnak gyorsabban, de mégis növeli a sebzésüket, mert az valahogy a dps-edből számolódik. De mondom ez csak ilyen "mintha hallottam volna" dolog.

    Ill. ha a Fetish Sycopants passzívot használod, akkor ott azért befolyásolja, hogy milyen gyorsan/gyakran tudod előhozni őket.:)
  • Jabar
    #71395
    rendben, köszi!
  • Daell Drow
    #71394
    1. A te AS-ed nem befolyasolja a kutyak tamadasi sebeseget, ha ezt akarod novelni keresd a tasker and theo kesztyut.
    2. Asszem igen, de ebben most hirtelen nem vagyok 100% biztos.
    3. A ruhakon levo elemi sebzes noveli a kutyak sebzeset, pl: burning doghoz fel veszel magefistet+cindert akkor meg kapjak azokon levo elemi fire sebzest.