78965
  • Mr_no_NaMe
    #71553
    Sziasztok!

    Konkrétan másfél év után szeretnék újra játszani a régen, eredetiben megvásárolt játékommal. Be szerettem volna lépni, vagy hússzor elrontottam a jelszavam, hát persze, ki emlékszik a másfél éve megadott jelszavára.

    Amikor eszembejutott és be tudtam volna lépni, akkor azt mondta nekem, hogy a különös account aktivitás miatt lelockolták az accomat. Oké.

    A feloldáshoz kell az account nevem, és a teljes nevem amit akkor anno megadtam.

    A gond csak annyi, hogy minden account adatom megvan a titkos kérdéssel együtt, egyedül az "igazi" nevem nincs meg amit meg kellett adni. Tudni illik soha nem adom meg az igazi nevem ilyen oldalakon, minden valami hülyeséget írok be, viszont e nélkül semmit nem tudok csinálni.

    Kérdésem az, hogy hogy lehet ezekkel kapcsolatba lépni? Hogy lehet őket felhívni? Csak be szeretnék lépni a régi accommal, ennyi. Ha kell lefényképezem nekik a cd-t a keyel. Csak kezdek ideges lenni, hogy a saját fiókomba nem léphetek be a hülye biztonsági szabályok miatt.
  • Jabar
    #71552
    ok, köszi a válaszokat, szegény sík ideg :p
  • jazzy
    #71551
    Nem segít a support sajnos, már próbáltam..
  • Carlos
    #71550
    Elmorzsolni egy konnycseppet es ujra kikadalazni...
  • attiGT
    #71549
    desszantos köcsög! :D
  • Különc
    #71548
    Egyébként kajak

    Már nem botozol, eLiXir?
  • attiGT
    #71547
    beletörődni hogy kalap szar az egész játék, buta szar fejlesztőkkel és tovább játszani a nagy semmiért.
  • Jabar
    #71546
    Üdv!

    Rengeteg blood shard után tesómnak végre kiadta kadala a pajzsot amire vágyott, felvette és elment átpörgetni stat-ot rajta az enchanter csajszihoz, pár pörgetés után még az ablakban volt a pajzs amikor lehalt a szerver, első próbálkozásnál a karakterképernyőn látszott is rajta a pajzs de a játék nem engedte be, most hogy mennek a szerverek már a régi pajzs van a karakteren és eltünt a megszrzett pajzs viszont az alapanyagok is eltüntek amiket a rerollra használt de más itemek amik az inventory-jában voltak megvannak.

    Mit lehet ilyenkor tenni?
  • eloim
    #71545
    köszi :)
  • LocalPatriot
    #71544
    Kiskari csinál egy t6-os partyt, és behívsz pár 70-es karit, akik ölnek. 1 mob egy lvl kb.
  • eloim
    #71543
    Lammer, a múltkor írtad, hogy 1,5 óra alatt megvolt a 70. Mi volt a technika?
  • who am I 7
    #71542
    ja egy ideje...vicc.
  • Lammer
    #71541
    szerverek off :S
  • who am I 7
    #71540
    szerintem még az is megfelelő szint lehet, ahol 25,43 sec egy elite pack
  • zozo6726
    #71539
    Köszönöm!!!
  • cleric
    #71538
    http://diablo.blizzplanet.com/blog/comments/infernal-machine-level-70-guide
  • zozo6726
    #71537
    Hali!
    Tudja valaki, hogy a kovácsnál a Portal Device-hoz a Key of Evil-t mely pályán vagy pályákon eshet gyakrabban? Vagy kinél? Ill. mi ez a 5 féle lehetőség a Portal Device-nél??? Mire jó?
  • Phara
    #71536
    Közben rájöttem.
  • Phara
    #71535
    A diablo3ladder.com-on hogy tudom frissíteni a karaktereimet?Nem találom sehol.Köszi ha valaki tudja.
  • mikromanus
    #71534
    Ne törődj vele! Ha ezt szereted játékban, akkor nyomd ezt. Mondjuk a 4-5 perc/elit azért picit már szado-mazónak tűnik, de legalább jól elvagy. :)
    A 15 másodperc/extrahealth elit meg a másik véglet. Oltári nagy baromság. Persze van egy határ amikor már döcögősebb a haladás és ha a darát szereted, akkor nem jó, de a 15 másodperc akkor se mérvadó. Franc se fog stopperral mérni. Meg az elitek és a terep is eltérő. Lehet lecsapsz 10 másodperc alatt egy elitet és fél perc egy másik szivatósabb kombó. Ettől még nem kell elaljasítani a nehézséget. 4-5 milliárd HP-t meg nem fogsz leverni 15 másodperc alatt. Max ha WD vagy, de már szerintem annál is necces. Ilyen rővel miért nem az a "Jó" nehézség ahol minden egyhit, vagy épp az elit 2-3 maximum? Cefet unalmas lenne az is. Split bountyban nyomtam ilyet, de akkor is kerülendő. Max 1-2 kör, aztán vagy váltok, vagy hagyom a játékot. Úgy elunom az ilyet, hogy reális opcióként az is felmerül hogy eret vágok. Sose értettem a biorobotokat...
  • BlazeH
    #71533
    Oké akkor már csak a 'jó helyen'-t definiáld kérlek :D
    Jó helyen ahhoz hogy agyat kikapcsolva minden riften 5 perc alatt végigrohanva, érfelvágós állapotig unva magam legyen hatékony a leg/óra paraméterem.
    Vagy jó helyen ahhoz hogy mind a 6 skillemet használva, folyamatosan gondolkodva, elit affixeket elkerülve jól szórakozzak.
    Az előbbi megvolt a 2.05 patch day-en, lvl1 T6-on vagy 10 órán át és soha többet köszönöm :D
  • tugyiti
    #71532
    Bazzeg ennyire értetlenek nem lehettek :DDD

    "akkor vagy jó helyen ha egy extra health-es elite pack leölés MAX. 15 sec-et vesz igénybe " tudjuk ezt a mondatot értelmezni vagy további segítséget kértek ? hol olvastatok T6-ot meg ilyesmiket XD de leírom érthetőbben csak nem akartam offenzív lenni: ha T6-on magdi anyust 5 percig ütöd akkor némileg túl becsülted magad na :DDD faszomba már erre szoktam én mondani hogy az a tormment szint jó ahol max. 15 sec egy kék extra healthes pack azt a kúrva szájba rágós büdös lepukkant hétszentségit már neki ,küli te meg asstomouth leszel szendózva XDD
  • zozo6726
    #71531
    Maga a karakter megvan, de akkor törölnöm kell úgy tűnik!
  • mikromanus
    #71530
    Akkor marad az újrázás. A 13 szint igazán nem nagy szám. Mondjuk ha volt benne item is eltárolva, akkor az bizony szívás...
  • zozo6726
    #71529
    Nem! mindig csak a monkomnál szigorúan, olyan mintha "sérült" lenne a karakter és emiatt lecsatlakozik a játék a serverről.
  • mikromanus
    #71528
    Kidob a aszerver (szétkapcsol), vagy összeomlík/leáll a program? Pár játékosnál volt ilyesmi rifteknél és amikor átlépnek más területre. Ennyit írnak erről:
    "We currently have an issue that may cause some players to crash when entering a Nephalem Rift or changing areas. We are currently working on a potential fix for this, but in the meantime we have a workaround that may help.

    Open your Options menu (press esc).

    Locate the Speaker Setup menu under Sound options.
    Select “Stereo” in the dropdown and hit Accept.

    Following these steps may help reduce the frequency at which this occurs while we are working on getting a fix deployed."

    Vagy esetleg változik az IP-d? Ilyenkor szokott kidobni és kérni authenticatort, vagy új belépést. Loader leállítás és újraindítás is segíthet. Persze ha hosszabb ideje megvan (volt már restartod), akkor ez se sanszos hibaok.
  • zozo6726
    #71527
    A crusaderrel 229 paragon szintre toltam fel. Miért pont a monk? A többivel nincs bajom igaz az a 3 karim 60 szint felett van.
  • mikromanus
    #71526
    Megvan a játék, vagy starterezel? Csak mert mintha a lvl 13 lenne az ingyenes módban a max szint egy karakternél (Questeknél meg a skeleton king). Arra ugyan nem emlékszek, hogy elérésekor kidobna valakit, de gyanus az egybeesés. Ha megvan a játék, akkor ellenőrizd a bnet accountodat a weben, hogy a kód hozzá van-e rendelve!
  • Strayhand
    #71525
    Esetleg nem akkor használsz először valamilyen skillt?
  • Carlos
    #71524
    Csinalj uj monkot!
  • zozo6726
    #71523
    Sziasztok!
    Valaki találkozott már olyan hibával, hogy a server állandóan kidobja? A 13 szintű monkomat nem tudom fejleszteni, mert így járok vele. Bárhogy is indítom el a játékot! Ötlet! És csak ezzel a karakteremmel van! Az íjjász, a barbár ás a crusader karaktereimmel nincs ilyen gond! Egyszerűen kb 1 perc után megszakítja a játékot, ha a monkommal gyepálom az ellent.
  • Tatyla
    #71522
    mivel a monkot nem nagyon használtam valaki egy jó kis buildet amivel egyelőre szólóznék,szívesen venném...
  • Különc
    #71521
    A Rend spellre gondolsz? Nincs, és 5 sec az örökkévalóság egy hack 'n slash játékban meleeként, szóval max support spellnek jó, de arra építeni szerintem nem érdemes
  • SLICK
    #71520
    Dessan meleg c:
  • Vincentcloud
    #71519
    Barbárnak van olyan viszonylag életképes buildje ami bleedre épül, és ha van hol található?
  • Különc
    #71518
    Hagyd figyelmen kívül Tibit, nem tudja mit beszél a sok kokaintól, amit 20 éves twink fiúk babaszerű popsijáról szívogat mindennap

    A 15 másodpercet pedig onnan vette, hogy maximum meddig bírja az ágyban, semmi valóságalapja nincs
  • BlazeH
    #71517
    T6-on archon-nal 15sec az extra healthes elit pack?
    Csak mert T4-en nekem is lemegy annyi idő alatt szerintem (bár nyilván ellenfél típustól is függ, mert kb 10szeres eltérések lehetnek a HPjukban)
  • tugyiti
    #71516
    Félre értetted :) t4+ haladásra értettem az egyetlen viable buildet trash+elite killre a cd red. archon builddel mivel mással nem tudsz felstackelni annyi dmg-t, hogy optimális legyen a kill/ sec. Amúgy elárulom én ,hogy szoktam tesztelni a megfelelő szintet akik szoktak velem játszani már tudják :DDDD roppant egyszerű : akkor vagy jó helyen ha egy extra health-es elite pack leölés MAX. 15 sec-et vesz igénybe ,ez vonatkozik solora is meg partyra is :)
  • Vincentcloud
    #71515
    Ez a fegyó imba lenne
  • Különc
    #71514
    Blizzard és a balance jó ideje nem fér meg egymás mellett