78965
  • kHares
    #71633
    15-nél tartok, egyszer adott fire-t de nem kaptam dexet, trololo. Ennyi, ha a random nem akarja akkor nem, én meg azt képzeltem ezeket egyszerűbb lesz grindelni mint a random dropot. Ezt a setet kihagyom.
  • sata75
    #71632
    nézd meg, hogy valami statot át tudsz-e tekerni arra, ha nem akkor nem is lehet az az adott itemen. kivéve persze az egyedi statokat, de azok fixek és nem is lehet változtatni, ha jól tudom.
  • kHares
    #71631
    Létezik hogy az Aughild's search nem dob +% fire sebzést? Végre van ring of royal grandeur gondoltam kipróbálom mit tud a set. Nos 12 darab szemetet gyártottam eddig, kezd fölbaszni az alapanyag farmolás.
  • Systore #71630
    normal publicban mindenki split bountyzik
  • Strayhand
    #71629
    Publicban honnan lehet tudni, vagy beállítani, hogy pl. bounty-s partit szeretnék? Vagy "monster slaying" alatt mindenki azt csinálja?:)
  • Lammer
    #71628
    amikor meglattam, hogy NEW TRANSMOG (mar minden glovesom volt, amit wd megtalalhat)... majdnem elelveztem... igen, kidobta kozel TIZENKETEZER shard utan hardcoreon a varva vart GLOVESot! :)

    hc WDleany
  • cateran
    #71627
    Kar, hogy 2.0.5 elott,sot valojaban meg utana sem fordult elo ilyen, csak az utobbi par napban....Illetve az elite/championokra mas szabaly vonatkozott (sarganal nem dobhattak rosszabbat)
  • Archenemy
    #71626
    Az MF nem ér kb. semmit a RoF óta.
  • hawkie22
    #71625
    Hopp, kiesett megint 10 bounty bagböl a Royal Ring Act I-ben. :D Marha szerencsés vagyok.
  • foxxi
    #71624
    Elő. Ezt hívják RANDOM drope-nak.
  • sata75
    #71623
    megnéztem, 1278 bountyt csináltam meg, ha leveszem a sallangot akkor is minimum 1000 ami A1-es bountyból van:) és szar ring se esett nemhogy jó...
  • Mr_no_NaMe
    #71622
    Mondjuk ilyen 20%-30%os MF cuccok voltak rajtam.
  • cateran
    #71621
    Masnal is elofordul, hogy az elite/champion csapatok 1db blue itemet dobnak es semmi mast? Kezd kicsit nevetsegesse valni, igaz csak T2-3-at tolok, de tegnap volt olyan, hogy t2 solo roftben 12 groupbol 6 csak 1db bluet dobott..ma meg t3 solon kb minden 4. group...nem kicsit frusztralo :S
  • TBTPumpa
    #71620
    Dara. Nekem a régi cuccaim 5-10 goldot értek csak. Inkább bedaráltam mindet.
  • Mr_no_NaMe
    #71619
    A régi cuccaimmal mit csináljak? Mert ahogy nézem full haszontalan mindegyik, még ha zöld is, vagy akkor jobb minőségnek számított. Adjam el?
  • Mr_no_NaMe
    #71618
    Nna.

    Sikerült kicsit betájolni magam, hogy merre is állok arccal. Jelenleg Expert szinten Act I-et tudom vinni a leglejétől úgy, hogy nagyjából haladok, és megy az ölés. De én nem tudom mi van. 3 percenként esik egy sárga cucc, ami körülbelül 15x jobb annál mint ami rajtam van.
    Ha kék esik az csak ötször jobb. Most is esett egy fegyver, 800 valamennyi dammal meg háromszáz valahány str-el. Wtf? Ennyire elszaladtak itt a számok?
  • hawkie22
    #71617
    Akkor én baromi szerencsés voltam, 20 bounty baget összeszedtem, majd egyszerre nyitottam az összeset, kb. a 10. környékén esett is a Royal ring. :)
  • Aradebil2
    #71616
    1200 bounty bag? :O
  • foxxi
    #71615
    E felett elsiklottam :)

    Kiegészítés: vedd meg a kieget me nélküle xart se ér a játék
  • sata75
    #71614
    "kellett vagy 80 láda"
    hmhm, nekem 1200-ból nem esett egy sem...:(
  • Lammer
    #71613
    szerencses :D

    nekem hcn a negyedik nap reggelen esett csak ki (napi jo sok orat beletolva), de akkor ketto az elso 10-es csomagbol (int+str) :D
  • sata75
    #71612
    1200 ládából nincs ringem:)
    szóval ez a "..kellett vagy 80 láda.." dumára legyél büszke:))
  • xyz123xyz
    #71611
    Act1-es gyűrűhöz nekem is kellett vagy 80 láda mire meglett.
    Legendary cuccokkal szerencsére nincs gond 4-5 óra alatt 21 leg.
  • mikromanus
    #71610
    Ha nincs más 60-as karaktered vagy haverod aki már elérte a 60-70-es szintet, akkor magadnak kell kifarmolni mindent. A fegyver az az item, ami majdnem hogy szintenként cserélendő a maxig. Ha van haverod, vagy találsz valakit aki besegít, akkor szerezhetsz "OP" fegyvereket. A -lvl requirement affix a játékosok 90%-nak szemét, viszont a kis karakterek sokkal erősebb itemekhez juthatnak. Adventure módban nincs korlátozás/átjárhatatlanság a kieges és classicos felhasználók közt. Egyrészt besegíthetnek runban, másrészt rare itemekkel is.
    Ha ez kiesik, akkor viszont az 1.08-as fegyverek erősebbek lvl 60-on (?). DPS-ben kisebb a különbség a régi és újak közt, viszont a régi bugos fegyverek nem lettek utólag javítva. A fizikai sebzés bónuszos (+min-max sebzéses) fegyvereknél az extra sebzés hozzáadódik az alaphoz és minden ezzel az összesített sebzéssel számol bónusznokál (black damage). Elemi sebzéses affixnál és 2.0 után esett itemekben ez nem így van (bár ezt lehet javították. A % damage affix már számol mindegyikkel).

    Drop és craft egyenértékü. Speciális affixes itemek nagyja csak droppal kerülhet hozzád. Craftban a set és legendary azonos szinten jobb. Magasabb affix értékekkel dolgozik mint a rare (statpont, +x% elemi skill ág sebzés, cooldown reduction, resource cost reduction például). Emellett a setek adnak extra setbónuszt is ami kiemeli őket a legendary itemek közül. Level 60-on ez nem olyan erős, de így is a setek az erősebbek.

    HA gyengén megy a dara, akkro fejlessz, vagy vedd vissza a nehézséget! Ha nem HC, akkor ha pajzsod lenne, akkor cseréld le fegyverre, vagy valami kasztspecifikus offhandre.

    A legfontsosabb:
    Classicos aranyszabály: az élet lvl 60-tól kezdődik. :D
  • tugyiti
    #71609
    Muhahaha :DDDDDDdd
  • Sirch
    #71608
    Nem a legbölcsebb tanácsok egy alapjátékkal rendelkező számára.
  • foxxi
    #71607
    Játsz. ha pedig játszol 70ig kérj segítséget mert addig szinte tökmind1 mit találsz 70en már semmi értéke. 70től pedig Rift és Bounty, majd Kadala mama és meg is lesznek a jó cuccaid. A karid fejlesztését pedig már ezen a szinten illik összerakni a fejedben
  • jazzy
    #71606
    Bocs de sose értettem ezeket a kérdéseket.

    Ha fórumozni akarsz szívesen beszélgetünk veled, ha játszani akarsz akkor játsszál. Egy játék arra jó, hogy kikapcsolódj és te élvezd, az miért jó ha én mondom meg mit csinálj?

    A legjobb cuccok közül a legtöbb esik, néhány pedig craftolható.
  • Mr_no_NaMe
    #71605
    Konkrétan akkor minden megváltozott. Köszönöm, hogy leírtad.

    Kérdésem az lenne, hogy van egy lvl 59-es barbárom 200-at sebző (akkor kurva jó) fegyóval. Öltem 3 szörnyet, és potyogtak a 700-800at sebző fegyverek. Lol? 3-4 szörnyet alig bírok megölni.

    Mit kéne tennem? Újra kéne játszanom a játékot a karival, de honnan? Azon is gondoltam, hogy új karit kéne indítanom, de ha a régi lvl 59-es barbival mennék lehet akkor se vesztenék túl sokat..

    Apropo craft: a legjobb páncélok (tier sok)azokat kraftolni kell, vagy ritkán potyogó zöld itemek közé tartozik?
  • mikromanus
    #71604
    Pár változás
    - Minden AH bezárt már. Csak ingame trade van korlátozottan
    - a gold account bound. Nem dobható el és nem adható át
    - trade csak (nem craftolt) rare és magic itemre van, valamint a régi összes itemre. A legendary és set csak azoknak adható át 2 órán belül akik a dropnál bent voltak a játékodban (partyban)
    - összevont paragon szint van: minden karakter szétoszthatja az összes para pontot. Nincs korlátja a para szintnek. A pontkiosztás manuális.
    - campaign mód elérhető mindenkinek, de az új adventure csak annak akinek megvan a kieg. A Monster power és vele az extra monster sűrűség megszűnt (alapjátékban ez visszalépés). Nehézségek elnevezései is váltotak (normal, hard, expert, master és Torment 1-6). Minden nehézség elérhető az alapjátékban is.
    - minen skillt és rúnát újragyúrtak. (van ami nem változott 1.0.8 óta? Ha igen az a kevesebb)
    - az itemeket is eléggé átalakították. Az új seteken és 1-2 legenden kívül minden eshet az alapban is. Azért a RoS-ban és lvl 70-en sokkal jobb a játék.
  • Strayhand
    #71603
    Én pl. pont ezért nem egyből azt keresem egy játékban, hogy mi a szar(abb mint régen), hanem tudom magamról, hogy már mások az igényeim, a hozzáállásom, a szokásaim. Ma már számomra a Diablo is csak egy játék, míg anno a hármasnál jobb matek érettségitől fosztott meg.:)

    Mindegyik AH bezárt, trade is csak talán azokkal van, akikkel egy partiban vagy amikor a cuccok kiesnek, bár ezt nem tudom hogy működik pontosan, mert én csak szólózok. Szóval a loot rendszert eléggé magatalálóssá alakították. Én azzal kezdtem, amikor a 2.0-ás patch után visszatértem a játékhoz, hogy töröltem a karaktereimet (mondjuk nem volt sok), és újrakezdtem a nulláról, szerintem te is nyogodtan kezdj egy karaktert előlről, hogy lásd milyen most a játék, élvezetesebb a szintezés, nem kell háromszor végigjátszani a sztorit, és általában olyan cuccok esnek, amik jók a karakternek (+ a craftolás miatt érdemes mindent szétkapni).
  • dante3
    #71602
  • Különc
    #71601
    Igen
  • dante3
    #71600
    Mask of Jeram becsúszhat kadalától?
  • Kandurex
    #71599
    Ez így nem teljesen igaz, csak változik az ízlés és változik az igény.

    Nézz meg pl. egy 20 éves filmet és hasonlítsd össze egy maival.
  • Mr_no_NaMe
    #71598
    Öregszünk, nem vagyunk már a régiek, és 5-6-7 éve a kiadott játékokból hiányzik valami, ami a 2000-es évek játékaiban meg volt. Szerintem legalább is...de inkább csak öregszünk.
  • Mr_no_NaMe
    #71597
    Nya. Már tegnap sikerült visszaszereznem az accountomat, visszahívott telefonon a supportos gyerek azt mondta elég gyakoriak az olyan idióták mint én, úgy hogy nem lesz baj. Vissza is állította, már játszok is.

    Több kérdésem lenne. Paragon lvl? Wtf? Mi történt az Ahval? Azt hallottam, hogy a pénzes ah az bezárt de akkor a goldos is?

    Gondolom azóta mióta megjelent a játék, majdnem minden skill és egyéb dolog át lett alakítva. Van egy 59-es barbárom és nem tudom mit kezdjek vele, merre induljak, mit csináljak a cuccaimmal.
  • jazzy
    #71596
    Élvezetesebb volt számomra az MFelés, ott mondjuk HC onlyztam, könnyebb volt karaktert húzni, több karaktert is felhúztam ugyanabból, mert nem váltogathattam a skilleket, hanem amire raktál úgy maradt, ezáltal pl sorcból felhúztam 1 fire 1 lightning 1 blizzardos és 1 hybridet :D

    Középiskolában volt idő... de persze ehhez hozzájön, hogy 8as partyk voltak haverokkal, nem 4es.. nem szorultak ki emberek.. nagyon könnyű volt karaktert húzni..

    Nyilván manapság már nem menne ez a stílus, hogy nem lehet skilleket változtatni, de akkor jó volt.

    A legfontosabb pedig: az alldel.. item alldel kéne ide is. Legalábbis kéne ladder, ahol van, meg kéne non ladder, ahol nincs. Ha mondjuk x idő múlva lenne 1 alldel, ott újra nekiállnék játszani, mert már most nincs kedvem a sokadik altomat gearelni, a mainemnek meg nagyon-nagyon kevés upgrade esik. Ami kéne mondjuk az nyilván nem, de ha kiesne, akkor utána még inkább nem esne, mert nem nagyon lenne minek esnie. Szerintem ha behozzák a laddert akkor ott meglesz ez az alldel rész.
  • pimpi001
    #71595
    valakinek ez a plan megvan?
    sose jelenik meg ez az árus nekem
  • Különc
    #71594
    Régen minden jobb volt