78965
  • Lammer
    #71673
    azt javaslom, hogy gyurjal ra az immunitast ado amukra, legalabb az egyik tipust ki tudnad iktatni (pl Julia amu-> arcane)
  • Phara
    #71672
    Nem értettem mért olyan gyenge ellenállásban a monkom mikor van 1000+ all res meg 9000 Armorom vele.És még csak T2-n tolom,de az Arcane Sentry meg hasonlók csak úgy szívják a HP-mat a Crusaderem meg a barbáromhoz képest.Ekkor jutott eszembe,hogy mind2 másik karinál ott van berakva a passzív 20% reduce a nem fizikai sebzések ellen ami rohadt sokat számít.Nem tom mennyi ellenállás kell akkor ennek T4-ig csak ha túl akarom élni és még legyen értelmes a sebzése is.Am villám monkra álltam rá.OWE +StI + Transcendence passzívok vannak berakva.
  • hawkie22
    #71671
    Szerintem ez miattad volt. :) Vagyis amiatt, hogy korábban meghalt a WD-d, amivel mindig közösben nyomtuk. A crusaderem szolidaritást vállalt veled. :D
    Sebaj, még megvan a WD-m, annyira nem is rossz, és legalább most csak egy karakterre kell koncentrálnom.
  • Lammer
    #71670
    nem uncsi?

    Doki: RIP! :(
  • who am I 7
    #71669
    ezér sc-zek én
  • hawkie22
    #71668
    Tudom, hogy a HC ezzel jár, meg minden, de akkor is. Ma nem tudtam úgy játszani, hogy a pingem ne lett volna 200 felett. És nem csak én voltam ezzel így.
  • hawkie22
    #71667
    Ja, bekaptunk a lag kellös közepén 2 vagy 3 elit pakkot, már nem is néztem, hogy mennyit.
  • hawkie22
    #71666
    Kezd elegem lenni a Blizzard szerverek szarakodásából. Mai napon bementem T3 publicba, rákérdeztem, kire spawnolhatok, szólt valaki, mehetek. Akkor még nem volt pajzs a zászlója felett. Mire leértem, a lent lévö 3 emberböl kettö halott volt, a 3. akkor haldoklott és mindenki anyázott a lag miatt. Ránéztem a pingre, több mint 4000. Mondanom se kell, a crusaderem is elhalálozott, hogy rohandjon meg a Blizzard. A tököm tele van velük.
    Ha a WD-m is meghal valamikor lag miatt, befejeztem a Dio3-at.
  • Pyotr
    #71665
    Lammer Sc-n voltam Doki akit átrángatam :) fórum meg játék nem ugyanaz :)
  • hawkie22
    #71664
    Mondjuk ha azt vesszük, hogy SG-klánban (SC) kezdtem, aztán most FoP-ba mentem a HC miatt, majd megint vissza SG-s klánba, csak HC-ba... igazi kis vándormagyar lennék. A lényeg, hogy haverokkal játszak, akik még jófejek is emellé.
  • hawkie22
    #71663
    Támogatom az indítványt, a Lammer által közvetített mákfaktort riftek során semmi pénzért nem veszíteném el. :)
  • Daell Drow
    #71662
    Mar kezdenek hianyozni ezek a partyk, sajna most sok a melo igy nem nagyon vagyok, azert ne banoljatok, de jun vegetol megint aktiv bang-bang lesz reszmrol is.
  • dante3
    #71661
    Ma nekem nagyon nagy mákom volt! T1, ACT1 11db Horadric cache -ből 2 db Royal ring pottyant ki, egy intes és egy dexes! RNG powa Egyszerre nyitottam őket, egyesével xart sem kaptam az utóbbi időben, mondom kipróbálom, hogy összevárok pár db-ot, bejött!
  • SLICK
    #71660
    minden nap anál party van
  • jazzy
    #71659
    sg nélkül megfagynál, ez a klán termeli a meleget
  • Lammer
    #71658
    pont az lenne a lenyeg, hogy csaladiasabb hangulatu kis letszamu, amde annal aktivabb (kockabb) klant szeretnek... :)
  • jocika
    #71657
    Én most már egy ideje csak hc-vel játszom az sg klánon belül. Ha kiválnék, akkor nem olvashatnám azokat az irodalmi szintű eszmefuttatásokat, amiket játék közben a chat ablakban olvasok. Hogy ne haljon a kari, meg kell állnom. Egyszerre nem tudok játszani, mindent elolvasni és röhögni.

    Inkább gyere be, ha tudsz.
  • Lammer
    #71656
    lenne ertelme kulon sg-s HC klannak?

    szeretnek olyan klanban jatszani, ahol azert legalabb minimalisan legyenek ismerosok... es legyen inkabb csaladiasabb a hangulat, utalom a lootspamet... mostani klanomban javareszt a dio3.hu-rol orientalodott a tarsasag (meg azok ismijei+idokozben hozzacsapodott tagot)...

    hmmm
  • cateran
    #71655
    Bovebben

    A 4. comment Varenastol
  • cateran
    #71654
    Ugyan mar nem D3-azom, de 100 eve volt rola blue post, hogy nincs difi normal es T1 kozott bounty chest legendary dropchancere. T2 folott van megemelt esely a legendary dropra.
    "So does this means that Normal and Torment I is still the same drop chance.

    Indeed it does.

    It should also be said though, that while Torment-only items can drop from Torment I Horadric Caches as well, the actual bonus chance for legendary items dropping from Horadric Caches starts at Torment II and above."
  • Lammer
    #71653
    en adom neki a makot :D
  • hawkie22
    #71652
    Az milyen már, 1!!! Bounty Baget szedtem ki T3-on, csak úgy, mert untuk a Riftet, erre kiesett belöle egy Royal Ring. :D Igaz, hogy szar lett, de akkor is esett.
  • who am I 7
    #71651
    Nalam coop riftben esett asszem t3; de am random.
  • Vorrhess
    #71650
    Szerintem magas szinten nem igazán éri meg farmolni a ringet. Publicban kell tolni normalban. Mindenki csinál 1-1 bountyt, kb 5 perc /zsák.
  • who am I 7
    #71649
    Wowablo ez :D
  • LaposElem
    #71648
    Sziasztok.
    Tud valaki jóféle HC Crusader buildet mondani. Friss HC-sként semmi alapom nincs, se gold, se gem, legalábbis számottevő nincs.

    Előre is köszi a válaszokat.
  • Lacika 79
    #71647
    Srácok, Royal ring farmra bárkinek is van valami tippje? tegnap (ma hajnalban) csináltam meg az 1000. bounty runomat, amiből 900 act1 volt, de gyűrű az semmi.....van értelme nehezebb fokozaton próbálni, vagy igazából lényegtelen? picit a k.va anyját már a random lootnak.....
  • Phara
    #71646
    Köszi!
  • BlazeH
    #71645
    Area dam nem ad critet.
  • foxxi
    #71644
  • Tatyla
    #71643
    ja nekem is ismerőseim többsége nem játszik,gyanítom a wildstar miatt...
  • sata75
    #71642
    Haldoklik a WOWDiablo!!!
  • Phara
    #71641
    Sweeping Wind - Cyclone-os monkomnál inkább Area dmg-t kellene tennem Resource cost reduction helyett?Az is adhat + critet?
  • Lammer
    #71640
    az is fuggoseg, hogy mondjuk ket napot kihagyok, aztan nyomom sokat, aztan megint 1-2 nap kihagyas... :)

    btw: ROHADJON meg az RNG! mondom csinal(nek) egy HF ringet, ha esetleg huzni kell karit HCn... T4 nem dob, meg1x nem dob... (magdaektol kellene elso korben)... ok mondom ugy is solo unity-cannotdie tempi... menjen T6... nem dob, nem dob... a kurva anyadat azt!
  • yesname #71639
    Szerencsejáték-függőségnek hívják. Nem a játék miatt játsszák, hanem ami potyoghat. Én is játszom vele, de a játék miatt. Ha valami esik ami jó közben az csak plusz. Kb. hetente 2 órát játszom vele. Könnyed levezetés egy-egy bounty vagy rift kört megtenni nap végén.
  • who am I 7
    #71638
    t6-on pedig elég jól jön, hogy 30% után kezd zuhanni a hp...normálra lehet elég a wmaster :D kell hozzá dps is persze.
  • VanDaal
    #71637
    El tudnátok nekem magyarázni, hogy a wizard elemental exposure passzívja pontosan hogyan is működik?
    Csak a karakter által kiosztott elementális sebzéseket veszi figyelembe, vagy arra is jár a +5% damage, ha a familiarom vagy a followerem osztja ki?
  • SLICK
    #71636
    weapon master: Axe - Sword kombóval...
  • xalyy
    #71635
    Szerintetek melyik jobb a barbnak a weapon mastery vagy relentless?
    Kösz
  • Különc
    #71634
    Te kajak egy robot vagy, hogy bírod ezt a szart játszani ennyi ideig?