78965
  • hawkie22
    #71713
    Ha tényleg így van, akkor se tudsz HC-ban hamar összehozni egy T6-képes karaktert, az beletelik egy kis idöbe, míg minden kiesik. (Ne kezdjünk bele most a HC versus SC vitába - nekem HC marad az igazi élmény, még a sokadik kari után is, aki meg unatkozni akar, az megy SC-zni, de ez csak szvsz. :D)
  • hawkie22
    #71712
    Most mivan? Nem értem ezt a nagy felháborodást. Kivették a legendary crafting matikat? Vagy miröl megy a vita? Melóban voltam/vagyok, most jöttem fel kicsit ránézni a fórumra, így nem tudom, pontosan miröl van szó.
  • jocika
    #71711
    Mi a bánat ez a nagy háborgás? Mi van a hc arcokkal? Miért fogok ladderezni?
  • Aradebil2
    #71710
    pont ezért tették "könnyűvé" a craftolást, mert a nagyon hc arcok úgyis ladderezni fognak egy teljesen új, ettől független rendszerben
  • Mutans Zombi
    #71709
    Hogy mi van?

    Én eddig csak játszogattam nagy békésen, híreket nem figyelve, de mi ez most?

    "Legendary crafting materials will no longer drop"

    Kezd nagyon rossz irányt venni a játék. Már-már aggaszt, hogy elszabadul a Pokol.
    Komolyan kellene a játék elején, account kreálásnál egy választható opció (aka karikreálásnál soft/hardcore), hogy Kocka Diablo-s v. Koca Diablo-s a játékos. Annak függvényében lenne a drop, meg az ellenfél, meg minden egyéb feladat és jutalom.
    A Kocka az nem sokban térne el attól, ami jó volt a dio-ban (bár lehetne még színesíteni), de a Koca verzió... amint odaérsz Diablo-hoz az felvágja a saját ereit, a játékosnak adva mindenből a legjobbat az invetory-jába, mert nehogy már meg kelljen moccannia a játékosnak a felvételért.
    Sőt. Lvl 1-n az első zombiból lehessen kiütni 10000%*-s eséllyel az adott kasztnak megfelelő - természetesen maxos - (full) set és/vagy legendary cuccot.

    *azaz ha nem ölöd meg is odaadja. Sőt, ha be sem kapcsolod a gépet, akkor is.

    Írom ezt úgy, hogy én hetente 1-2x játszom vele, mert nincs többre időm.
    Fszom bmeg.
  • pimpi001
    #71708
    legelso Diablo-s elmenyem meg 1998-ban volt, es azota az eppen aktualis verzio mindig fenn van a gepen. van csalad, van melo. szeretek farmolni uj jobb cuccokert. de most ugy nez ki hogy amilyen szepen indult ez a ROS, ugy szepen le is butitjak. a lent emlitett devastator matit 2 hete farmolgatom, de nem izgatott hogy nem esett ki. raertem volna. kivancsi leszek mi lessz a kovetkezo butitas.
  • mikromanus
    #71707
    Nincs azzal gond ha van életed. Csak azért legyen egy határ. Nem KELL mindent megadni azoknak akik sz*rt se tesznek érte meg a játékban. Ne legyen már fél-egy óra játékokkal meg a T6 képes karakter! Legyen előnye annak ha sokat játszol!
  • SLICK
    #71706
    ez az hogy kaptam, meg is volt az öröm, erre ezzel kell szembesülnöm...
  • Yuppie
    #71705
    Mert csak az az igazi diablos, aki nem dolgozik, és napi 24 órát kockul, a többi meg dögöljön meg, hiába tartanak el téged?
  • mikromanus
    #71704
    El lehet adni. Kicsit felment az árfolyamuk. Olyan 50k gold/db lesz. De a lényegét tekintve: igen. Semmi hasznuk nem lesz. Vérpistikék és Ifjabb Bot Sanyik tolják és költik a goldot a kazuároknak majd, azt' secperc alatt topos karakterekkel nyáladzanak majd T6-on. Picit sajnálom hogy kiveszik ezt a balekfék-faktort.
  • Tatyla
    #71703
    Add el vendornak,némelyik elég értékes
  • jazzy
    #71702
    nem kaptál kukit?
  • SLICK
    #71701
    most akkor dobhatom ki az összes lego matit?
    Komolyan mondom a fasz kivan a casual rinyálásokkal
  • cateran
    #71700
    Ja, kar, hogy a season/ladder karakterek teljesen kulonalloak lesznek a pillanatnyiaktol es csak ladder resetnel lehet majd oket atvinni a "normal" reszre. (a ladder only legendary cuccok meg season endingnel atmennek a "normal" contentbe)
    "Nevalistis: Just to confirm our current plans with Seasons, as we've stated in earlier interviews/livestreams (though bear in mind that as with any current plans, this is subject to change):
    Seasons will be optional. Similar to how you flag a character as Hardcore, when you create a character, you have the option to also make them Seasonal.
    There will be Seasonal Legendaries.
    At the end of a Season, Seasonal Legendaries will roll over into the non-Season loot pool.
    New Seasonal Legendaries will be available for Seasonal characters once the new Season begins.


    We're not quite ready to share the finer details on 2.1 or Seasons just yet, but as we get nearer the 2.1 PTR, you can be sure we'll have more info to share. ;)

    To be very clear here, that means that we'll be able to find Seasonal Legendaries on regular (softcore/hardcore) characters after that season has expired, correct?

    Correct!"
  • Tatyla
    #71699
    De mikor jön a ladder,mert az még rejtély...
  • Aradebil2
    #71698
    most hogy jönnek a seasonok/ladderek, nyugodtan megtehették ezt a lépést, hogy mindenki geareljen fel annyi karit amennyit szeretne, aki nem olyan casual vérpistike, hanem olyan őspro (lol) mint te, azok meg mehetnek e-peent növelni tiered riftekbe meg ladderre
  • cateran
    #71697
    Mibe fajt volna beallitani, hogy az elite packek randomra -viszonylag nagy esellyel- dobhassanak legendary matsot? Persze minden random legyen, ugyis az rng a blizz vesszoparipaja. Kivettek a Death`s Breathet..tegye fel a kezet, akinek az hianycikk volt valaha is (4 karakternek craftoltam orrba-szajba es meg ugyis van vagy 2k darabom) ellentetben az arcane dusttal, amit -nekem- szopoalarc volt gyujtogetni (1-1 craft lekaszalt 90-120 darabot...)
  • BlazeH
    #71696
    Ja mert hatalmas 'fun' volt devastatorhoz matit farmolni, amikor kb minden 50. újraindításra adta be a megfelelő bountyt, és a végén 50% eséllyel ki is esett a material. (mondom ezt napi fél órát játszó casualként, de így is T6 képes wizard birtokosként)
  • böröczk
    #71695
    Annyira gáz tényleg, ha valaki csak fél órát tud játszani naponta.. Rohadjon meg az ilyen. Mit képzel, hogy 12 óra munka mellett csak ennyit tud játszani!
    Én is fél órát játszom naponta, még sose vettem semmit, tök jól elvagyok így is a játékkal, továbbra is tetszik, és van miért játszani vele.
  • Sirch
    #71694
    Ezt a nyári hőséget csak így lehet kibírni.
    Csupaszon játszva...
  • Lammer
    #71693
    mivan? :D
  • Systore #71692
    úristen tényleg
  • Frank99
    #71691
    csak sajnálni tudlak...

    hogy más élvezeted nincs.
  • Lammer
    #71690
    vicccccc...

    inkabb olvasszak mar bele a turbohudot a gamebe, mert hulyet fogok kapni holnaptol, hogy csupaszon kell jatszanom megent :D
  • Systore #71689
    minimális erőfeszítés se kell mostmár. jóska craftolhatja százasával az aguhild setet, lol
  • Vincentcloud
    #71688
    Ha mindent odaadnak akkor mi értelme van játszani? Valahogy nem látom a logikat
  • Daell Drow
    #71687
    Lehet koszonni a felorakat jatszo cassual pistikeknek, akik bevasaroltak milliard goldot de az nem eleg mert szaros matit is farmolni kell hozza, de az meg budos nekik venni meg nem lehet.
  • Vincentcloud
    #71686
    Kicsit fura, hogy lassan már semmi nem kell ahhoz hogy legendary-t/setet craftolj
  • Vincentcloud
    #71685
    Mármint hogy egy? Kb mióta a blizz online játékot futtat?
  • Aradebil2
    #71684
    miért van 2nap delay -.-
  • foxxi
    #71683
    Én meg arra a Crusira skillből. Jöhet egy általad felvett video battletag-gal. Köszi
  • Lammer
    #71682
    nem...

    Patch 2.0.6 is Live - Official Patch Notes

    Imortant: U.S. servers are up!
    The European servers will be down for patching and maintenance 05:00 - 11:00 CET on Wednsday.
  • sata75
    #71681
    Kicsit le vagyok maradva... Milyen patch? 2.1?
  • Aradebil2
    #71680
    hozzánk mikor ér a peccs,holnap?
  • LocalPatriot
    #71679
    Kiv. lennék arra a barbira. Btag?
  • Deviome
    #71678
    Csak nálam baszakodik az a kibaszott szerver???
    800ms a latency.

    A netem meg hasít gond nélkül. Tuti nem azzal van a gond.
  • who am I 7
    #71677
    De uncsibb, leginkább az AH miatt mondjuk, h majomkodnom kell egy akkhan szetté 300 órát, ahelyett, h szépen besétálok és megveszem :D barbimat megcsináltam, az már jó t6-ra.Bár crusa vicc, hogy minden csipcsup set nélkül is tudom tolni t6-ot vele, skillből.Tugyiti analogiájára, kb 13-15 sec akarattal egy extra elite pack t6-on De azért csak jó lenne.De szerintem azt már nem szedegetem össze, elég volt a barbinak az earth meg a lut.
    Az meg, hogy egy random dc-től vagy lagspike-tól (rgo nem miattam) 300-500 óra eltöltött időm vesszen a semmibe, inkább nem szeretném.Főleg úgy, h semmi különbség gameplayre a hc és sc között.Nem vonz :/
  • Frank99
    #71676
    mazochisták előre!!!!!

  • Lammer
    #71675
    Skacok!

    megcsinlatam az SGHC klant, lehet jelentkezni :)
  • mikromanus
    #71674
    HA nincs kellő élettöltésed, akkor biza' az élet csak lefele fog mozogni a globe felvételek közt. Másrészt nem az a cél, hogy úgy játszad a D3-at, mint 1.0.8-ban és előtte. Emiatt szedték ki a life leech-et és az effektek egy része is módosult. Van olyan effekt például ami nem konstans sebez (azt hiszem a desecrator ilyen). Ha sokat álldogálsz benne, akkor egyre jobban fáj. Azért néha illik helyezkedni. A jó védelem és élettöltés abban segít, hogy van lehetőséged kitérni ha kemény kezd lenni a sebzés és nem halsz meg azonnal. :)