78965
  • Aradebil2
    #71753
    Item/shard értékek, jó szerencsét!
  • xalyy
    #71752
    Sziasztok! 3 GM-el beszéltem, hogy végre megváltoztassam az battle.net acc nevet az igazit. És egyszerűen nem hagyják tisztára úgy jött ki a dolog mintha nem is az enyém lett volna az acc. Mikor regiztem, akkor fake nevet adtam meg, mert nem szeretem sehova megadni az igazi nevemet az anonimitás miatt. Esetleg valami megoldás?
    Mind a három GM azt mondta, nem lehetséges...

    Kösz!
  • Aradebil2
    #71751
    igy meg nem 3 mati volt, hanem 6-7,mennyivel volt jobb? akármelyik mati farmos communitybe belépbe egy órán belül 10-15t össze lehetett szedni (sc-n 20 fölött is szedtem)
  • mkfdd
    #71750
    "The so-called "Hellfire Amulet" will come with 2.1
    Hellfire Amulet will unlock a randomly rolled Passive for your class"

    o/
  • BDragon22
    #71749
    max ha hc karid van es elfelejtesz valtani t6 utan, akkor uj kari...

    vajon mikor nerfelik monk settet? solo t2-on feltos karim t5-on is elvan....(hc unity nelkul)
    es vajon transmogjat mikor csinaljak mar meg?

    jelenleg jo monknak lenni, de nem hiszem igy maradna...
  • jocika
    #71748
    Kár..
  • Különc
    #71747
    Nincs
  • jocika
    #71746
    Annak van valami jelentősége, hogy ha a T1-en összegyűjtött dobozkáimat T1 helyett T6-on nyitom ki?
  • Tatyla
    #71745
    még jó hogy van most vagy 1200 darab elraktározva...
  • eloim
    #71744
    a mostani patch előtt egy act-kör után mehettem riftezni (mivel nem split bountyztam, így nincs több száz felhalmozva belőle), mert esett 6 (2 a cacheből, 4 a bountykból), legalábbis tegnapelőtt még így volt...
  • Mutans Zombi
    #71743
    Az már a mostani patch előtt is volt, csak sokaknak nem tűnt fel.
  • undY1ng #71742
    Elvileg küldtem requestet az "új" hc guildhez. Megkaptad?
  • BlazeH
    #71741
    Nem értem a problémát. Én nem játszom sokat tényleg csak napi fél-egy órát, mégis több ezer kék mati van stashben, úgy hogy 4-5 karaktert fejlesztgetek párhuzamosan. Ja, most hogy Malthaelt se kell ölni érte jól jönne a perfekt reapers? Járhatna akár mindenkinek alanyi jogon, de azért azt lássuk be, senkinek nem lenne jó ha két nap múlva mindenki tökéletes reapersben szaladgálna.

  • Lammer
    #71740
    meg kell huzni azt a hatarvonalat, hogy mikortol torod be a 'csaba (en olyan 400Knal mar elgondolkodok*)... ha rendes targyakrol van szo persze (emelkedo arak)... ring meg amunal halistennek ugye fix (jo ok, a gem)

    *persze, ha abszolut BIS az item, akkor kellemetlen... remenykedhetsz, hogy esik meg1x :(

    azert eleg sokat kockulok, de ami talan meg nem esett az a robbanos bekas dagger WDnek (Aztan meghalok vele az elso sarkon xD)... az istennek sem akarja droppolni... kinomban beleoltem mar tobbK shardot is Kadalanal, de semmi... pedig nagyon szeretnem mar :)
  • cateran
    #71739
    Ja, mert amugy sok maradna a jatekban....ugyan mar. 120 kek 1 szaros bracerre? az 40 blue item (azt hiszem 3-at ad 1) az kb 2 teli tatyo blue itemekbol...aztan lecraftolod es rajossz, hogy akkora szar targyat almodni nem lehetett volna, az 5 attributumbol 6-ot kellene reforgeolni (oppardon enchantolni)
    A kedvencem amugy a neck enchant..kell hozza 1 royal imperial gem meg a tobbi kegytargy...es amikor mar millional jar csak a gold alapanyag, meg az a gold amit a kibebaszott gemekre koltottem (mert a ribanc szarik beadni, ami nekem kellene...hopp, annal nincs is jobb, mint amikor azt adja be 2x is ugyanazon a listan, amit amugy at akarok enchantolni...b. meg..) kozel jarok ahhoz, hogy fogjam es betorjem a picsaba, legyen barmennyire is jo, amugy...
  • BlazeH
    #71738
    Nem nőtt az alapanyag szükséglet, csak a death breath igény. Semmi kiszúrás nincs, eddig is ezt magyaráztam, hogy egy-két itemet leszámítva eddig se a legendary mati begyűjtése volt a gond. Nem akartak itt senkivel kiszúrni/senkinek kedvezni, szerintem csak az 1000szer újraindított játékokból lett elegük, ami nyilván nem tett jót a szerver oldalnak.
  • Lammer
    #71737
    igen lecsupaszitottak a jatekot a 3(+1) alapanyag farmolasra :(

    en is hcn kekhianyban szenvedek... es ugye hcn jobban porog az igeny, foleg egy halalkor :(
  • Aradebil2
    #71736
    csak a bracernél van túllőve a kék mati, mint ahogy helmeknél a sárga (ha jól emlékszem) ezt azért csinálták h 1-1 slot miatt menjen kifele a rendszerből a mati
  • mikromanus
    #71735
    Hm. Akkr rnem csak én érzem úgy, mintha picit több lenne a kék-sárga-fehér anyag szükséglet? A fehérrel nincs gond, sárga is esik szépen, viszont a kék az elég gyászos. Abból pedig rengeteg kell (120/bracers?). Inkább farmolnám a legendary anyagot, mint a kéket. Lehet nem is segítség/könnyítés volt ez, hanem csak trollkodnak a módosításokkal és egységesen mindenkivel kicsesztek?
  • BlazeH
    #71734
    Ennyi erővel eddig is szerezhettek legend matit a 'vérpistikák' ha pl valaki közösbe beböfögte hogy végre beadta neki a megfelelő bountyt a játék. És most a kék, sárga, fehér matik a szűk keresztmetszet, nem a gold.
  • mikromanus
    #71733
    Ja. Igaz. MArhaság. Marad az, hogy amellé hogy fizet és kap pármilla goldot kap még néhány bounty cachet is 1-2 perc alatt, meg xp-t. Egyszerűbb kifarmolni persze, csak az idő és item is kell hozzá ha magasabb szinten nyomulnál. Így meg kb belép és potty 1-2 milla gold, sok-sok XP +5 magas tormentes cache. Craftolni se kell. Jó esély van a legendraryra is.
    A dye eladogatás szerintem is baromság. Milliárdokat nem lehet vagy macerásabb átpasszolni. 10 perc rákészüléssel több accounttal 2-3 millákat át lehet paszolni simán bountykkal. VAgy egy accounttal és gyors erős karakterrel. (T6 act 4 hellrift bountyk. 430k gold 1-2 perc alatt OP WD-vel alkalmanként. A reward akkor is érkezik a többi játékosnak ha a városban túrja az orrát)

    Amit írtam az igaz. Ki tudják vásárolni a fejlesztést és a változások ezt még könnyebbé teszik. Lehet ez cache, bounty goldra és XP-re, vagy akár riftezés erős karakter mögött szedegetve a lomokat. A craft goldköltégét is meg lehet szerezni és a hozzávaló kék és sárga itemeket is. Marad a FS, amit max cacheból, vagy esetleg BS-rift "Bérfarmmal" lehet megszerezni. Nem olyan gyors mint az AH, de még mindig benne van a lehetőség.
  • kigyi
    #71732
    500+ key van a ládámban akkor az most mégis érdemes volt elrakni? :D
  • Aradebil2
    #71731
    tehát gyakorlatilag nem lehet goldot venni/átjátszani. sima splitbountyval/Rif-fel több goldot lehet kinyerni, és még itemek/shard is esik.
    tehát amit írtál ("simán ki tudja vásárolni a fejlesztést valós pénzért egyéb oldalakról a sok kis Vérpistike") nettó baromság
  • BlazeH
    #71730
    Elég macerásan hangzik.
  • eloim
    #71729
    a bounty reward rift keystone-okat is nerfelték? egy Act run alatt csak 4 keystone jött, nem 6, és azok is a horadric cache-ből...
  • mikromanus
    #71728
    De az. A bounty és quest reward goldot viszont minden csapattag megkapja a játékban. A dye, (nem craftolt) sárga és kék itemek is átadhatóak/felvehetőek ha ledobják.
  • BlazeH
    #71727
    A gold nem account bound?
  • BDragon22
    #71726
    ? monk set transmogját továbbbbra sem sikerült megoldaniuk ?? ehh
  • mikromanus
    #71725
    Passz. Vagy dye eladás, vagy "bérbounty". Előbbi esetben (hacsak tovább nem nerfelték), akkor egy 100-as festékpakk az 20200 gold. A Hell rift lvl 2 mindenki leölős bounty meg még mindig 400k+ felett ad goldot (meg 65 milla körüli xp-t) T6-on. Bár szerintem inkább a horadric cache eladás mehet most nagyon. Teljesítik a bountykat, aztán ládafelvételre behívnak 2-3 embert. (vagy amennyi fizet)
  • Vorrhess
    #71724
    Nekem esett pár leg mati az előbb csak éppen most szürke lett. 50k goldért veszi meg vendor. Más haszna már nincs.
  • SLICK
    #71723
    csináltam pár bountyt ma és voltak köztük olyanok ahol olyan mobot kellett leölni, ami dobhat matit, de egyik se dobott
  • SLICK
    #71722
    elvileg nem
  • Különc
    #71721
    Ja hogy akkor pl. Shattered Core meg az ilyen itemek nem fognak esni többet?
  • SLICK
    #71720
    meg forgotten
  • Aradebil2
    #71719
    hogyan lehet goldot venni? (sehogy)
  • Különc
    #71718
    Jelenleg akkor most mi kell a craftoláshoz? Szürke, kék, sárga mat + gold?
  • Tatyla
    #71717
    eladtam az összes leg matit 12milla haszon...
  • BlazeH
    #71716
    Mondjuk ja, csak 4-5 cucc (set) volt amit érdemes volt craftolni a többi csak hulladékként hevert a stashben. Valamit kellett kezdeni a helyzettel és egyszerűbb volt kidobni az egészet mint értelmes craftolható legeket kitalálni.
  • Pyotr
    #71715
    Én nem tudom ki mit kraftolt ,de én a DH-mnak összevissza a Reaper's Wraps-hoz kellett kifarmolnom a matit a többi drop volt.
    Magefist,Cindercoat,Andariels, Marauder...stb ezeket ugyanúgy ki kell farmolni.
    Szóval engem körülbelül 1 percre hatott meg, hogy kivették ezt a játékból ugyan igy voltam az AH-val is.
  • mikromanus
    #71714
    A HC az hekkendszless viszonylatban komolytalan. Ha "hard" módot akarok, akkor megyek és nyomok valami RTS-t mások ellen. Az lehet kihívás. A Diablo inkább amolyan együtt küzdés a gaz démoni hordák (és morci hullák, és kisangyalkák) ellen. Inkább cooperativ, mint competitiv. Az meg inkább SC.
    A változás annyiban rossz, hogy kb mindent kiszednek lassan ami a fejlesztéshez kell craft oldalon. Majd minden kiváltható lesz golddal. Nincs AH, de lassan eljut odáig ez az egész, hogy simán ki tudja vásárolni a fejlesztést valós pénzért egyéb oldalakról a sok kis Vérpistike, hogy aztán verhesse a nyálát mekkora játékos is ő 1 óra játékidővel. Nem igazán értem mire fel ez az oltári nagy elcasuálosodás...