78965
  • Hegi90
    #71793
    ööö... hol lehet megvenni 6 ezerért dobozban?
    annyiért lehet megvenném én is
  • Sirch
    #71792
    A Battle.neten akarnak átverni, mert az Amerikában 40 dollárért árult játékot 40 Euroért adják az EU-ban.
    Szóval irány egy hazai bolt!
  • Daell Drow
    #71791
    +1 szerintem is jo otlet ez.
  • hawkie22
    #71790
    Miért lenne bosszantó? Mostantól mindenki 1 kulcsért nyit, nem ötért és így legalább fair volt. Utáltam az olyan rifteket, ahol kreáltam egy publicot, jöttek is az emberek, viszont csak én nyitogattam, a többiek meg álltak az oszlop elött, addig várva, mig nem nyitottam. Ha meg nem volt nyitás, inkább elmentek boutnyzni.
    Így viszont mindenkitöl egységesen leveszi a kulcsot, tök mindegy, ki nyit. Szerintem jó változtatás. Nem lesz rinya, hogy most én nyitottam 80-szor, most már te jössz, stb. :)
  • pimpi001
    #71789
    pc guru online ROS 2.1
    aki nem tudja elolvasni Angol nyelven, annak itt a Magyar leiras roviden
    ami bosszanto benne:
    "amennyiben partiban vagyunk, úgy minden játékostársunkat megkéri majd a játék, hogy áldozzon be egy kulcsot ő is, ha le akar menni a riftbe"
  • vegicsek
    #71788
    Sziasztok.
    Most terveztem megvenni a D3-at, szét is néztem, de kicsit elbizonytalanodtam. Hogyan lehet az, hogy a battle.net-es shopban 40€, míg ha besétálok itthon egy boltba, 6000ft-ért is megkaphatom, bontatlan dobozban? Hol vernek át engem? :D
  • who am I 7
    #71787
    Hát majd meglátjuk, milyenek lesznek azok az itemek.Csak ez az 1-es szintről való húzkodás nyír ki :D a crusát is kínkeservesen toltam fel gyorsba.
  • who am I 7
    #71786
    Ja persze, sorry barb ami nincs rajta, az a crusa-n van :)
  • Lammer
    #71785
    ya, vagom! :D azt halisten bedobta masodikra :D
  • BlazeH
    #71784
    Ja nem azért mondtam, csak példa volt, hogy mi még nagyobb szívás a gyűrű enchantnál :)
  • Lammer
    #71783
    van a tatyoban egy igen jo 15os skill rollal... de hat mar igy neha kevesnek erzem az EHPt... its HC bro :)
  • hawkie22
    #71782
    Azért ez egy enyhe barokkos túlzás. Szerintem sokan vannak, akik bele fognak kóstolni a Ladder-be, én pl. biztosan ránézek. Viszont tudom azt is, hogy munka meg család mellett nem én leszek a World First Lvl 70 Paragon 800-al Ladderen. Viszont nem is érdekel, de már csak a Ladder Only lootok miatt is megéri ránézni, igaz, ezek késöbb átmennek non-ladderbe.
  • LocalPatriot
    #71781
    Tudsz dobni egy btagot?
    Barbi miatt.
  • who am I 7
    #71780
    gyorsan kifog halni a d3 így..nekem se sok, am.Ladder meg f@szt se érdekel.
  • Különc
    #71779
    Fail xD
  • SLICK
    #71778
    na ezt nem ide szántam :D
  • SLICK
    #71777
    nem igaz buzi brazilok nem bírnak 1 kurva gólt lőni...
  • tugyiti
    #71776
    Soon :DDDD nincs eta egyelőre
  • Carlos
    #71775
    +1

    Nekem sem nagyon. Elővakartam a GTA 4-et. :D
  • Tatyla
    #71774
    és ez kábé mikor mert mostanában már nagyon nincs kedvem beloggolni se...
  • tugyiti
    #71773
    What cool changes and new features are coming in Patch 2.1.0? Find out in our latest preview!
  • BlazeH
    #71772
    Here you go:

    Bounty legek
  • Mutans Zombi
    #71771
    Miért van az, hogy bizonyos legendary cuccokat a D3 oldalán nem lehet fellelni, ha csak szimplán az oldalon bogarászom?
    Mert a mellékelt ábra mutatja, hogy fent van, de pl. a legendary-s részről nem elérhető, csak külső linkekről, mint pl.: Ring of Royal Grandeur vagy pl.: Death's Bargain
    Vajon mennyi ilyen cucc van még? Vagy hol lehet akkor megnézni mindet, ha már a hivatalos oldal- finoman szólva - ilyen hiányos?
  • BlazeH
    #71770
    Előfordul. Próbálj meg offhandre megfelelő skill damot tekerni. Az a legnagyobb móka :)
  • Lammer
    #71769
    azert az korrekt, hogy 15-ot porgetek ringbe es MINDEN elementet felajanl, csak firet nem (SOJ)? ... konyorgom... varinal ditto... ott sem akar firet egy sojra...
    klikkide
  • Szaruman
    #71768
    Ezek csak ötletek, nem? Mármint nem hivatalos, ha jól látom.
  • pimpi001
    #71767
    Legendary Gems
  • Mydgard
    #71766
    Remek.
  • SLICK
    #71765
    nekem elsőre dobta tegnap Kadala
  • Mydgard
    #71764
    Csa!

    Lenne egy kerdesem, Frostburn kesztyu eshet meg a jatekban? Sima drop, Kaddala, horadric chest?
  • BlazeH
    #71763
    Nem ez volt a kérdés, de egyébként igazad van.
  • mikromanus
    #71762
    Akkor lehet egyedi resist mellett is allres, ha valamelyik egyedi/legendary affixként szerepel. Thundergod övön van lightning res és lehet allres is. Hasonló dupla AS-sel az Oculus ring. Alapból 7-9AS és enchantolható más helyére "normál" (max 7%) AD is. Itt azonos névleg a kettő, így összeadódik. Lehet akár 16% AS is egy gyűrűn.
  • BlazeH
    #71761
    Akkor nem lehet rajta allres, ha már van rajta valami elemi res (pl secondary fire res). Egyébként minden cuccon lehet allres (fegyvert kivéve).
    Csak az tudsz rá enchantolni amit a kérdőjelnél jelez. Ne pazarolj feleslegesen.
  • jazzy
    #71760
    Mennyivel egyszerűbb lenne ha tudnánk milyen itemről van szó.
  • Phara
    #71759
    Vannak gyártható Set armorok amiknél a mystic nem írja az AllRes-t lehetséges enchantnak,(csak armort reductionra)de mégis volt olyan,hogy gyártáskor AllRes jött rá.Másoknál is láttam hogy ezeken AllRes van de enchantban nem jelzi és feleslegesen nem akarok annyi alapanyagot ellőni.Ezeket ha enchantolom lehetséges,hogy all rest kapok rá?

    Köszi
  • Vincentcloud
    #71758
    Igen, máskor a valódi neved add meg hogy be tudd bizonyítani hogy a tied.
  • mkfdd
    #71757
    Oké hülye vagyok. Ez az egész cikk csak képzelgés.
  • mkfdd
    #71756
    "We get our first look at the next Diablo expansion, which will add the Amazon and a new Cleric class."

    http://www.pcgamer.com/2014/06/09/the-e3-2014-press-conference-pc-gamers-deserve/

    Az amazonnak örülök, elfér a repertoárban. De a cleric az wtf?! Miért nem tudják a druidot vagy nekrót berakni ha már egyszer mindenki az után áhítozik?
  • Sirch
    #71755
    Ha a barátlistádon fel van véve valami ismerősöd, neki a "valós" neveden szerepelsz a listáján.
    Illetve ha az accountodhoz tartozó battle.netes egyenlegeden volt bármiféle tranzakció, akkor arról kapnod kellett egy e-számlát az e-mailedre.
  • hawkie22
    #71754
    Az beteg. :D