78965
  • Hegi90
    #71833


    aztán egy kicsit később megveszi az ember a köv. generációs ssd-jét és rájön, hogy a 0 töltési időnél is van gyorsabb
  • Psychedelic #71832
    Másolás, tömörítés stb, minden ilyenen dob.
  • jazzy
    #71831
    Egyébként dob máson is vagy csak a betöltési időn?
  • Psychedelic #71830
    Már 20k alatt lehet kapni 120-as SSD-t, arra azért bőven ráfér a rendszer meg jó pár játék. 30-ért meg már kapsz 2x ekkorát is.
    Szerintem ennél jobban nem is lehet a pénzedet elkölteni gépfejlesztésre, mint hogy ssd-t veszel. Többet ér bárminél az hogy mindenhol szinte 0-ra csökken a töltési idő.
  • setuh
    #71829
    Opcio,csak hulyeseg rendszert nem rarakni :)
  • jazzy
    #71828
    Gondolom az nem opció, hogy 1-nél több játékot akarok rárakni, csak az, hogy 32gb-osat akarok :)
  • setuh
    #71827
    Nem tudtam,hogy 32gb-os ssd-et akarsz.
  • undY1ng #71826
    Mivel nem otthon élek már (ahol a nagygép van) és ezért notebookon játszok, ami szerintem aránylag elég jó config (i5, 8gb ram, gt635m), attól még nem kell lehülyézni, hogy ha játszani szeretnék... Sőt, hogy nem mindenkinek van pénze SSD-t venni mint ahogyan a többiek is írták.
  • TBTPumpa
    #71825
    Igen, sajnos nem olcsó mulatság. Ezért sem vettem még én sem. Majd ha emberi áron lesznek a nagyobb tárhellyel rendelkező változatok is, akkor majd bevásárolok. Addig marad a merevlemez.
  • jazzy
    #71824
    Mert egy rendszer 30 giga egy ssd meg nem olcsó.
  • setuh
    #71823
    Jah,azt nem tudom,de ha mar veszel egy ssd-et miert ne tenned ra a rendszert is
  • Különc
    #71822
    Nem
  • jazzy
    #71821
    A kérdés nem arra irányult, hogy a játék rajta kell-e legyen, ez egyértelmű, hanem hogy fontos-e hogy a rendszer is azon legyen.
  • TBTPumpa
    #71820
    Én merevlemezzel játszom, de ilyen hibát nem tapasztaltam. Baromi gyorsan betölt nekem. Mondjuk WD Black meghajtón van a játék 24GB memó társaságában.
  • Különc
    #71819
    Te vidéki vagy?
  • Carlos
    #71818
  • setuh
    #71817
    A jatek is rajta kell legyen.
  • cateran
    #71816
    Hehe, jogos, bar azert annyiban ciki a dolog, hogy ugyan ne kelljen mar 1 D3 szintu jatekhoz SSD, mert az a programozas szegyene. Amikor HDD-rol inditom, van olyan, hogy mar betoltodott, hallom is a hangokon, hogy mar megy az adok-kapok, de meg mindig csak a toltokepernyot bamulom..(mondjuk en onlineban az eletben nem fogom HC-ban tolni, ahhoz tul sokszor dobtak hatast, okoztak gondot a Bliz serverei, a netszolgaltatom, etc.)
  • Lammer
    #71815
    nekem meg SOSEM volt 2-3-4 masodpercnel tobb toltesi idom, biztos nem a gepeddel van a gond? konfigod milyen? enyem alairasban.

    ha meg tenyleg tudod, hogy sokat toltesz, miert ugrasz ra masra? akkor kezdjed el rift level 1-et max vegiggaloppolsz... evvan, de inkabb, mint a a halal :S
  • jazzy
    #71814
    [Analfabéta] SSD-nél az is számít, hogy a rendszer azon legyen, vagy elég ha csak a játék van rajta? [/Analfabéta]
  • Daell Drow
    #71813
    SSD sokat segitene a toltesen, nekem 6 eves gepem van. De SSD-el max kb 5 sec alatt meg van a toltes mikor oda teleportalok valahova/valakire.
  • Carlos
    #71812
  • Ytar
    #71811
    az is hülye, aki pontosan tudja hogy ilyenek a szerverek / töltési idők, mégis HC-t játszik .. már kétszer eljátszotta, de bízik a csodában, hogy majd harmadszorra nem szopja be. aztán meg fel van háborodva ..
  • undY1ng #71810
    Ez hihetetlen, hogy a 3. karakterem hal meg úgy, hogy ráteleportálok arra az emberkére aki nincs harcban és 30 másodpercnél tovább tölt, majd a következő kép HALÁL. A Kurva blizzard szervereiből már rohadtul elegem van.. Pont amikor már a crusamnak a Akkhan set majdnem kész volt. :(
  • LocalPatriot
    #71809
    Tegnap én is kezdtem egy crusadert. Hát, pár dolgot átadtam neki a barbitól, párat craftoltam és most, 1 nap után így néz ki... local brutál ez a kaszt.
  • hawkie22
    #71808
    És természetesen ilyenkor nem vagyok veletek, amikor már megvan 3 rész a Jade szettböl. :) Simán teljes lehetett volna a cuccos és akkor mehetnék dotolgatni. :D De nem, inkább döglöttem az ágyban hulla fáradtan. Sebaj, majd legközelebb. Nekem már csak egy Holy-s SOJ kéne a Blessed Shield-es buildemhez, igaz, a dmg-emen még dolgozni kéne, 700K-t kicsit kevésnek érzek a 19M tough mellé.
  • Lammer
    #71807
    gyerekek ez most szamomra kezd egy picit vicces lenni...

    kis tulzassal az argentin-angol egyik felideje alatt kiesik riften 3 kulonbozo JADE (Dragon jovobeli WDje felig feloltoztetve)...

    de az a kibeb***ott Rhen'ho Flayer nem akar esni (mar csak az kellene, mennek at fire buildre) amiota kijott a kiegeszito...

    (aztan majd egyszer kiesik es meghalok a kovetkezo riften vele -.-)
  • mkfdd
    #71806
    Mindenki minden riftbe 1et ad bele csak tiered rifthez más kulcs kell ami sima riftben esik
  • pimpi001
    #71805
    oke. en ugy ertelmeztem hogy csak a tiered rift lessz 1 kulcs. a sima meg marad. de ha a sima is csak 1 kulcs, akkor tollem adjon bele mindenki. van 487 darab most :D
  • undY1ng #71804
    Ha ajándékként küldöd el magadnak (us oldalról) akkor dollárért megy. Én is így vettem meg magamnak megjelenéskor a RoS-t, akkor volt 8500 Huf.
  • BlazeH
    #71803
    Nem:

    "Everyone who joins a rift, be it when it is opened or right before the rift boss, must pay 1 key to enter."
  • pimpi001
    #71802
    a tiered rift lessz 1 kulcs. a sima rift marad a megszokott mennyiseg. vagy nem?
  • Hegi90
    #71801
    ööömm

    rögtön az első találatról (allcdkey.com):
    Order Policy

    Your receipt of an electronic or other form of order confirmation does not signify our acceptance of your order, nor does it constitute confirmation of our offer to sell. Allcdkey reserves the right at any time after receipt of your order to accept or decline your order for any reason. Allcdkey reserves the right at any time after receipt of your order, without prior notice to you, to supply less than the quantity you ordered of any item. We may require additional verification or information before accepting any order.

  • Alien1024
    #71800
    ROS OLCSÓN

    6500körül van legolcsóbban most.

  • Hegi90
    #71799
    mármint a kieget.
  • Hegi90
    #71798
    meg van igen. g2a.com-on amúgy 7.5k-ért adják, ha ennél tudtok olcsóbbat írjátok meg pls
  • Aradebil2
    #71797
    szerintem is jó ötlet, RiF kicsit értelmetlenné és monotonná tette a játékot
    Hegi: neked alap már megvan nem? Vedd meg RoS-t hidd el megéri!
  • Sirch
    #71796
    De érdemes. Legalább képet kapsz arról, hogy milyen a játék, tetszik, nem tetszik. Aztán eldöntheted, kell-e neked a kieg vagy sem.
  • Hegi90
    #71795
    ja, hogy az alapjátékot... azzal önmagában nem is érdemes játszani, nem?
  • Sirch
    #71794
    A CDgalaxisban.