78965
  • LocalPatriot
    #71873
    Nem mondanám. Én kb 5 napja csak t6-ot nyomok publicba, és leszámítva 2-3 set itemet, egy értelmes leg nem esett. Csak ivory shield, szar beltek, bracerek... xp, meg pénz miatt vagyok csak t6-on. Ha jó cuccot szeretnék inkább mennék t4-en vagy t5-ön, a gyorsaság miatt.
  • Lammer
    #71872
    akkor 100 :)
  • david8803
    #71871
    100% esély. Ghom van Fields of Slaughterben, Skeleton King a régi Tristramban, Maghda pedig ha jól emlékszem valamelyik Zoltan Kulle körüli dungeonben.
  • Lammer
    #71870
    Jaja!
    cursed chesteknel van ra pici esely, az adott actban jon a boss ladabol xD
  • Cortinaar
    #71869
    Igen, csak korábban is ezt írták, mégsem volt nagyobb, ezért kérdeztem, hogy a tapasztalatok is ezt mutatják-e?

    Kicsi bug: Bountyzom act 3-ban, erre csak úgy a semmiből betámadott GHOM! :D Fields of Slaughterben csináltam a küldetést. Érdekes.
  • Pyotr
    #71868
  • WhiteStar
    #71867
    igen, pont ez a lényege
  • Cortinaar
    #71866
    Szevasztok!

    Jelenleg nagyobb esély van a legendary + set dropra, ha minél nagyobb tormentben játszunk? Mintha korábban láttam volna táblázatot erről, de most nem találok ilyet. Csak azért kérdem, hogy van-e értelme magasabb tormentben tolni az xp szerzésen kívül?
    Előre is kösz a válaszokat.
  • david8803
    #71865
    Level 26-ig jutottam Wd-al, sajnos kifutottam az időből pedig már a fő boss-nál voltam. Jó dolog, hogy a peteket kiokosították, már nem álldogál egy helyben a kutya és a fetishek is ütnek rendesen.

    A négyes bónusz a Shadow seten is elég jó csak kár, hogy a sentry buildel nem lehet egyszerre használni.
  • tugyiti
    #71864
    t3 se dobott :DDD
  • Systore #71863
    sikerült azóta?

    level 24-en megizzadtam crusaderrel, holy shield dobálás nem elég oda, fate of the fell meg nem esik.
  • tugyiti
    #71862
    greater rift kulcsot hol szedtél ? t1 4 alkalomból egyszer se dobott :(
  • mikromanus
    #71861
    A wd most is op. A fetish tul erős. A garga és a nagykutya is erős, de az csak egy-egy minion. A setekkel a többi skill is erő ls tud lenni.

    gargakutyarol: a kutya annal erősebb minnel tobb kutya helyett van. Passzivokkal lehet akár 6 kutya is. Az a valtogargadoggal mar soktizmillakat critel. Talan szazmilla felett is lehetséges.
  • Systore #71860
    megy ez
  • Tatyla
    #71859
    még most töltöm :(
  • Hegi90
    #71858
    witch doki még most is gyenge?
  • Hegi90
    #71857
    tegnap megvettem a kieget én is.
    milyen újdonságok vannak az alapjátékhoz képest? egy éve nem játszottam kb

    úgy hallottam lesz ladder system nemsokára. Érdemes egyáltalán elkezdenem most egy új karaktert? át tudom majd alakítani ladderesnek, vagy mindenki a nulláról kezd? A most esett cuccokat oda fogom tudni adni a ladderes karimnak?

    Nincs már AH, hogyan lehet tradelni? Tegnap elkezdtem egy crusát, vagy kurva mákos voltam, és csak olyan sárga (és egy legendary) esett ami jó nekem, vagy ez is egy új fícsör?
  • solyomb
    #71856
    Egy nagy Blöki van ami jóval erősebb elvileg mint a kicsik - ami a Mojonak köszönhetően "summonálódik", csak runa nélküli
  • szektor20
    #71855
    Illeteve *majdnem meghaltam :)
  • szektor20
    #71854
    Egy óra játék után: egy szokásos T5 rifttel kezdtem az EQ barbárommal, itt nem vettem észre változást, picit talán érezhető az, hogy az EQ sebzésén húzta. Rögtön az első Guardian (T5) dobott egy Greater Rift kulcsot, amit egyből ki is próbáltam. Az első szint egy 9-es szintű kulcsot adott, majd egy 16-ost kaptam és utána egy 23-ast. Az 1,9,16-os szint kb 5-5 perc volt.
    Az első szint kivételével mindegyik Guardian adott 1-1 legendary-t, pénzt meg némi matit, illetve sárga/kék cuccot. A 23-as szintű rift már egy kicsit húzós volt, 10 perc volt és volt, hogy meghaltam (olyan T5 és T6 közé tenném a nehézségét).

    Egyéb: a health globe-ok érezhetően gyengébbek, de sokszor úgy éreztem, hogy sokkal több esik a kis mobokból. Az XP iszonyatosan jön! Több, mint egy szintet léptem a négy darab Greater Rift alatt, pedig 560-as vagyok. A 23-as szintű rift a 10 perc alatt kb. 1,5 milliárd XP-t adott.
  • hawkie22
    #71853
    Egyelöre nagyon lassú, gondolom, sokan tolják. Egyelöre csak sima rifteztem, Greater Rift kulcsot nem dobott nekem riftböl, lehet, hogy csak bountyból dobja, azt még nem próbáltam.
    Ez a Cesspool vagy mivel sem találkoztam még az elmúlt 5-6 rift alatt, többre most még nem volt idöm, este nyomom tovább sztem.
  • Dani271
    #71852
    Én úgy tudom, hogy a "fetish army" sebzését növelő tárgyak tulajdonsága nem befolyásolja a passzív által előállítottakét csak a skillel behozottakét...

    Ez persze lehet nagy baromság, sok mindent nem találtam róla :(
    Így ha valaki ki tudna javítani vagy ezt megerősíteni, azt szívesen venném!
  • pimpi001
    #71851
    aki tolja a PTR-t, tolhat valami velemenyt is ide.
  • mikromanus
    #71850
    A buildednek nincs megoldása a racionális számok halmazán. :)
    A Tall Man's Fingernek mi értelme van ha nincsenek blökik?
  • solyomb
    #71849
    Sziasztok,

    Ez a build mennyire életképes?
    http://eu.battle.net/d3/en/profile/Sanci-2368/hero/43830135

    Jelenleg a jobb Witching Houron dolgozom. A legnagyobb kérdés számomra hogy megéri e magamnál tartani a jelenlegi mojo-t a "plusz" 1 skillért, vagy többet nyerek egy másik mojoval és Runevel ellátott kutyával?
  • hawkie22
    #71848
    Online a 2.1.0-ás PTR. Én már töltöm is. :D Ma még lesz lehetöségem játszani vele szabadság elött. :D
  • hawkie22
    #71847
    Most mondjam azt, hogy menj a piklibe? :D
  • jazzy
    #71846
    ejj basszameg az szép grat
  • Lammer
    #71845
    omg HC leoric crusamnak

  • setuh
    #71844
    Ptr utan meg legalabb egy honap mig elesbe megy.
  • pimpi001
    #71843
    bocsi. a diablohungary-t masoltam
  • pimpi001
    #71842
    gamestar hir a 2.1 ptr indulasrol
  • BlazeH
    #71841
    Hát ja már három éve se volt menő az SSD-k életkora miatt aggódni.
  • LocalPatriot
    #71840
    Mivel én ekkor dolgozok, csak azt tudom, hogy szerdánként van. Elfelejtem. 1 év múlva lehet ismét megkerdem najd. Egyébként köszönöm.
  • hawkie22
    #71839
    Mint minden szerdán karbantartáskor, kb. 11-töl, de az is lehet, hogy csak késöbbtöl, attól függöen, hogy haladnak a karbantartással. Ha nincs patch-nap, akkor akár már 10.50-töl is be tudsz lépni.

    P.S.: csak azt nem értem, ha valaki már évek óta játszik Blizzard játékokkal, akkor hogy tudja elfelejteni, mikortól van karbantartás és hogy meddig tart?
  • LocalPatriot
    #71838
    Üdv! Épp ma vagyok szabin. Kb. Mikortól lehet játszani? Mikor végeznek a karbantartással?
  • BooMiller
    #71837
    Most volt egy teszt, 10 SSD toltak folyamatos írással sima HypeX 3k Kingstone 120gb átlépte az 1000 terrat :)))
  • Hegi90
    #71836
    ha egy átlagember ma vesz egy ssd-t kb 100 év normál használattal se fogja elhasználni. -> megéri rárakni a windowst. de ne menjünk át offba
  • who am I 7
    #71835
    Jó is, de én a barbomat csináltam meg, cursahoz meg már nincs kedvem megint heteket baszkódni az akkhanhoz dugják fel maguknak az rmah closingot.

    Apropó, valakinek, ha kell van eladó D3 key (magában), vagy account egy P100-as barbárral (nyilván úgy vmivel drágább picit).
  • who am I 7
    #71834
    De miért nem hülyeség rárakni a rendszert?Millió file törlése-másolása-kreálása, minden újraindításnál nem?Ami nem éppen jó az ssd-nek...Sztem bőven elég, ha csak a játékokat rakja rá.