78965
  • Lammer
    #71913
    nekem is ez volt a tippem
  • szektor20
    #71912
    Az alap Marked for Death-et teszi fel, tehát +20% sebzést ad azokra a mobokra akiket meglősz.
  • jazzy
    #71911
    Calamity tudomásom szerint az alap Marked for Death skillnek valamelyik random rúnáját rakja fel.
  • Lammer
    #71910
    a kerdesed nem feltetlen hulyeseg, ha ugy nezzuk, de a valasz NEM

    meg is neztem turbohuddal, ott ravetiti a skilldamaget+irja hany szazalek van rajt... szoval ZERO bonusz

    deplane ugye skillnel irja, hogy fixen 20%-aval noveli a sebzest a villainokon :)

    nekem inkabb az lenne a kerdesem, hogy a calamitynel nem irja a bonuszt, az elvileg megegyezik az alap skill 20%-aval?
  • Phara
    #71909
    Mert nem közvetlenül de a sebzésünket növeli és nem életet tölt.
  • jazzy
    #71908
    Magát a kérdést sem értem, miért hatna egy nem sebző skillre sebzésnövelő?
  • Phara
    #71907
    A Marked for Death-ra és egyéb hasonló "nem sebző" skillekre hat a +fizikai dmg?
  • Mydgard
    #71906
    Fater, a baloldali oszlopban azok a szamok mit fejeznek ki, %?! Vagy?
  • mikromanus
    #71905
    Merre érdemes keresgélni a random dropot? Oh, ezek a kérdések ko.olynak tűnnek. Csak bele ne faradjatok a sok agymunkaba! :D
  • BlazeH
    #71904
    Kadala
  • WhiteStar
    #71903
    akkhan sethez darabkákat merre érdemes keresgélni? kesztyű meg naci megvan. T3 egyelőre a legnagyobb hely ahová be tudok pofátlankodni
  • Lammer
    #71902
    erdekes engem sosem hajtott igazabol ez az xp bu**ria :)

    engem jobban hajtana a shard halmozas vagy lootolas :)

    damn, HC reszlegen closed a rift it forward community :(((
    meg abban latnek gyors shardozasi lehetoseget mig jon a patch (patch utan szerentetek meg fog halni a forwardos tema?)
  • mikromanus
    #71901
    Már részben javították l. Olyan 100 milla körül ad "csak". Mész, megölöd, xpt kapsz, örülsz. Röviden Ennyi :)
  • pimpi001
    #71900
    skacok. egyre másra emlegetik hogy a Malthael bugot kihasználva pár perc alatt 200 milla xp zsebelheto be. én elhiszem csak mondja meg valaki hogyan. bounty? story quest? valami más?
  • Lammer
    #71899
    most nezem YT videokat, es az lesz, ez de gaaaz... javitani fogjak, tuti :)
  • BlazeH
    #71898
    1 sec internal cooldown, lingering foggal képzelheted az eredményt :)
  • Tatyla
    #71897
    mi a bug smoke screen úgy marad?
  • BlazeH
    #71896
    Beckon Sail bug?
  • RatBaG #71895
  • Lammer
    #71894
    megneztem HCn... azert az meleg, hogy DH a legjobb soloban... WAT
    (41es szint)
  • mkfdd
    #71893
    Ahogy látom ptr-en a dh-k és monkok verik a mezőnyt szólóban griftekben (monkok jutottak a legtovább lol).
  • Tatyla
    #71892
    Tegnap DH-val T6 rifteztem publikba jópár kört itt már hullik rendesen a leg,esett két upgrade Item is,rift Guardian 10-böl 9x dob leget is forgettem souls mellé lóvé meg kupacokban 7k+
  • Daell Drow
    #71891
    Csak szolok hogy sokra nem mesz vele, kell hozza az alapt Diablo V is.
  • morvaigaben
    #71890
    Szerintem is. Rendelek mindjárt 3-at
  • david8803
    #71889
    Lehet hogy keverem, de 300 paragon szintet léptem mióta kijött a kieg de még egy monk fejessel sem találkoztam wd-al, se dexes se intes nem esett. Ezért bátorkodtam az írni amit.
  • Fanat1c
    #71888
    kevered a szezont a fazonnal. a smart loot nem azt jelenti, hogy wd-nek nem eshet monk fejes, hanem hogy wdnek nem eshet olyan monk fejes ami strenges. remélem világos. nem fog esni str. nyílpuska, dexes wand...
  • Hegi90
    #71887
    thx!
  • Frank99
    #71886
    mert nem esik neked nem való....cccc
    dehogynem....
  • david8803
    #71885
    Még elfelejtettem, hogy ha megcsináltad az egy act-on belül az 5 bountyt akkor Tyrael ad egy horadric táskát és abban is van loot,gem és nephalem kulcs.
  • david8803
    #71884
    Egy új act, egy új class.

    Újdonság még az Adventure mód, ha megcsinálod az új act-ot akkor nyílik meg. Van Bounty ami minden act-ban 5 lehet (pl. öld meg Butchert, vagy csináld meg valamelyik event-et). Mindegyikért kapsz Blood Shard-ot amit egy vendornál( Kadala a neve) be lehet váltani random tárgyért.

    Közben kapsz Nephalem rift keyeket is. Ebből 5 kell és akkor megtudod nyitni a Nephalem rift-et. Itt random mobok vannak random térképeken. Jobb oldalt van egy mérő ha az végigért akkor jön egy boss.

    A mostani karikat úgy tudom nem lehet átvinni és tradelni se lehet velük.

    Tradelni csak partyban lehet akkor ha a másik játékos is ott volt.

    Igen ez új, smart loot, csak neked megfelelő itemek esnek, tehát Wd-nak nem esik Monk fejes.
  • Drizzt1111
    #71883
    Ok köszönöm a segítséget.
  • LocalPatriot
    #71882
    Minél magasabb a T fokozat, annál nagyobb eséllyel eshet. Valamint Kadala is adhatja.
  • Hegi90
    #71881
    erre valaki?
  • Drizzt1111
    #71880
    Sziasztok , ha nekem The witching hour öv kell , akkor torment fokozat alatt kell farmolnom , vagy Kadala dobhatja?
  • undY1ng #71879
    Köszi, ez segített!
  • tugyiti
    #71878
    peer-to-peer-t én ki szoktam kapcsolni
  • Tatyla
    #71877
    állítsd le majd indisid újra...
  • undY1ng #71876
    Az "normális", hogy csak 100 kb/s-el szedi a PTR-t?
  • Daell Drow
    #71875
    A goblint akkor kell lecsapni mikor nyitja a portalt, az megmarad es utana betudsz menni. Nekem petes dokival nehezen jon ossze mert nehez szabajozni a csapsokat a sok pet miatt, pedig vagy 5-6 goblinal talakoztam a ptr-ben.
    Amugy eszmeletlen hangulatos helyet csinaltak neki, LINK
    Vannak uj acsi kepek is, elso a goblin kiraly.
  • Tatyla
    #71874
    kis élménybeszámoló PTR-röl:

    fő teszt ami miatt ki akartam próbálni az a greater rift volt
    a greater rift stone-t random dobhatja a sima rift guardian nekem T4-en olyan ötödikre dobott is egyet,ez egy diffikult 1-es kő ezzel kezdődhet a GR móka.
    Ha belépünk indul a csík amin most egy időjelző is van ami azért lényeg mert arra kell törekedni hogy az idő mindig le legyen maradva az ölésünktől mert ha nem öljük meg időben a guardiant akkor itt ért vége a GR szintezés,ellenben ha jók vagyunk ami itt az elején még egyszerű kapunk egy nagyobb szintű követ amit az idő/kill arány határoz meg amit a guardian ad a végén,nekem ez másodjára diff16-os volt már végig a DH-val mentem,ilyenkor a mobok nem dobnak semmit,az elitek is a hp gömbhöz hasonló vér izét ami lök egy kicsit a kill arányunkon.
    Harmadjára már diff 18-as kővel mentem majd egy diff20-assal de sajnos itt már nem sikerült megölnöm idő előtt a guardiant azzal a DH-val amivel egyébként T4-et farmolom.
    Csapatban biztos másabb lesz az egész mint így szólóban de nem rossz ötlet a blizztöl seasson mellett ez tényleg jó lesz mert ismét feldobja kicsit a játékot.
    Ja és vannak új mapok is amiből még csak egyet láttam.Egyébként volt arról szó hogy be lehet menni a goblin portálba de ez itt nem tapasztalható...