78965
  • jazzy
    #71953
    Nem ritka az csak szarok a cold specek
  • Daell Drow
    #71952
    Szerintem hatasos lesz a cold is, mivel pluszban lassit fagyaszt is. Ugyan ugy ossze szedheto mint a fire ag. Magefist helyere is van kesztyu, a frostburn mondjuk ez eszmeletlen ritka. En eddig csak egy emberen lattam. Szerintem hatasos lesz, mar majdnem minden skillbol van coldos runa szal jo buildet lehetcsianlni dokinak 2.1ben.
  • pimpi001
    #71951
    faja :D grat.
    kerdes. 2.1 utan kicsit valtoznak a skillek majd. lessz jopar cold runa plusszba a wd-nek. fire vagy cold vonal lessz a hatasosabb szerinted? mert most en a fire vonalon vagyok, de lehet a patch utan a cold hatasosabb lessz. gondolok peldaul : a locus skill is kap cold runat.
  • who am I 7
    #71950
    d3 key (vagy acc p99 barbbal) eladó még, ha érdekel vkit.
  • Lammer
    #71949
    ES IGEN el sem hiszem!

    Tudjatok, hogy nem keveset tolom HC-n WD-vel :)

    es vegre Marcius 25-ike ota ELOSZOR kiesett az a fegyo amire a legjobban vagytam... Nem a legjobb loot, de vegre kiesett :) es mar 5M rakoltottem, de max ezt tudta dobni (nem is fogom b*zeralni, ha esik meg1 jovore, akkor remelem az jobb lesz)

  • Vorrhess
    #71948
    Azok a szürke craft matik már csak eladni jó vendornak. Nem kellenek már craftoláshoz ezek a tárgyak.
  • vegicsek
    #71947
    Amikor a triallal játszottam kettő is esett. Én rövid netes barangolás után arra jutottam, hogy már semmire nem használható, szóval ment a vendornak 150k-ért. De majd jönnek okosok és megmondják :)
  • csokicsiga #71946
    Sziasztok !

    Most kezdtem egy Wizardot, lvl20 vagyok.
    Az érdekelne, hogy lesz valami selfhealje valamikor, ha igen, mikor, és melyik skill ? Előre is köszönöm.
    A másik, lenne valami jó build, merre felé induljak fejlődés terén ?
  • krisztajo
    #71945
    Sziasztok! Egy kis segítség kéne.
    Találtam egy könyvet ami tervet tartalmaz a kovácsnak.
    Adventurer's Journal éa Pender's Purchase-t lehetne készítettni ez alapján vele.
    De sehogy sem tudom rávenni, hogy megtanulja, mit csinálok rosszul?
    Eddig még nem volt ilyen gondom, talán nem elég magas a kovács szinte vagy mi lehet a gond?
  • arkantosz72
    #71944
    igen?lenyomtam már 5600 de még sose esett másik gyűrű igaz setes se sűrűn talán 800-1000 között.
  • mooo
    #71943
    2.0.5-től.
  • Lammer
    #71942
    sajat oldalukon van 1-2 kep :)
  • arkantosz72
    #71941
    hi

    act 1 horadictból mióta eshet más gyűrű mint a setes?normálon nyomom és tegnap is meg ma is esett gyűrű aminek örültem de valami hihetetlen buzi gyűrű lett belőle.
  • zozo6726
    #71940
    Köszönöm a segítségedet! Erről a turbohud-ról van valami kép fenn, hogy mégis, hogy tudja mutatni a dolgokat a képernyőn? Egyáltalán, hogy lehet értelmezni, hogyan mutatja az adott tárgyon, hogy ez jobb, vagy rosszabb, mint amit per pillanat használok?
  • Lammer
    #71939
    nem nagyon tudok banrol :)

    zozo:

    bizony, ra kell gyurnod az elementalis sebzesre, meglatod jobb lesz
    turbohud: raepul a diablo feluletere, csillionyi hasznos infot ad a jatekrol... nem mellesleg latod a lenytipusokat a minimapon ami nagyon hasznos (foleg hcn, veszelyes, rejtozkodo, elit, trash)

    Turbohud, magyar srac a core fejleszto :)
    ha elolvasod a manualt es ugy csinalhatod, nem fognak banolni

    en HCn mar T4en pubozok crus meg WDvel :)
  • pimpi001
    #71938
    a turbohud mar elfogadott, vagy meg mindig bannolhatnak érte?
  • zozo6726
    #71937
    Mi az a turbohud? Én eddig a nyers DPS-re mentem lehet, hogy ez a baj a T4 szinttel is?
  • Lammer
    #71936
    most olvasom PTRben patchnotes:

    Mad Monarch's Scepter
    Now counts assists in addition to kills


    wow, igy mar hasznalhatobb ofc :)
  • Lammer
    #71935
    nagyon jo fegyo, ameddig nem lesz tenyleg celfegyod...

    nem a papir DPS szamit, hanem a sok elemental bonusz es a megfelelo build/item(kombinacio) valasztas hozza :)

    ha lenne turbohudod, akkor lathatnad realtime a skillekre vetitett DPS-t, hogyha elkezded pakolgatni az elemntal bonuszokat, meg probabol rollolgatni targyakon melyik jobb alapon :)
  • zozo6726
    #71934
    Igen arra gondoltam a Mad Monarch's Scepter-re. Ezek szerint nem igazán van senkinek tapasztalata ezzel az egykezes fegyverrel.
    Más. 1 millió 650 ezres sebzéssel a T3 szint már könnyű viszont a T4 meg túl nehéz. Ezzel kapcsolatban kinek mi a tapasztalata? A karakterem egy crusader.
  • Lammer
    #71933
    ahh igaz :)

    ritkan bantizok, na :D
  • Ashtyra
    #71932
    Mad Monarch's Scepter-re gondolt valószínűleg.
  • Lammer
    #71931
    SK egykezes fegyoja??? :)
  • zozo6726
    #71930
    Sziasztok!
    Azt szeretném megkérdezni, hogy esett a Skeleton King-nek a fegyvere.
    Egykezes, viszonylag nem nagy sebzéssel, van valakinek valamilyen tapasztalata, hogy mennyire hatékony, mert a másodlagos paraméterei viszont elég komoly potenciával bírnak. Szóval érdemes megtartani, vagy törjem be a kovácsnál, mert van tőle sokkal jobb egykezes sebzésű fegyverem is.
    Az építő hozzászólásokat előre is köszönöm!
  • Lammer
    #71929
    en folyamatosan nyomom "izombol"... szinte csak WDvel... es meg sosem esett Flayer neki... mar csak az kellene... beleraktam azota 50K shardot fegyoba... no flayer...

    a vicc, hogy fate viszont tegnap 2... (beleuntam WDbe kicsit, ertheto)
  • razor75
    #71928


    Diablo3 most csak 30$-ért
  • LocalPatriot
    #71927
    Ja, figyelmetlen voltam.
    Ám én másfél hétig izomból nyomtam a crusit, egy fate-ért, de egy sem esett... only t6, lehet ez volt a baj... na meg egy SOJ se esett. Úgyhogy most pihen a diablóka.
  • Lammer
    #71926
    irtam zarojelben alatta (alacsony dps, van ketto jobb joval)
  • LocalPatriot
    #71925
    Mi lett a flail? Hate of the hell? Ring??
  • ProGabe #71924
    Akkor kapják be! :D
  • Lammer
    #71923
    Rift guardian HC T4 pub



    (szar Fate :S)
  • Tatyla
    #71922
    Szerintem meg kivárják az augusztusi konzol premier lecsengését...
  • Daell Drow
    #71921
    Mivel a jelenleg ptr-ben sincs benne minden, pl a fejlesztheto leg gemek, ladder stb, es meg ugye ezeket is akarjak tesztelni 1-2 hetig. En tartom a korabbi tippem hogy normalis esetben juli vege augusztus eleje fele lesz eles a 2.1 patch.
  • jazzy
    #71920
    soontm
  • setuh
    #71919
    Mikor lesz kb. a patch live?
  • pimpi001
    #71918
    wizardom fire build-en van.
    meik szett lenne a legmegfelelobb?
    Firebird's
    Tal Rasha's
    Vyr’s /archan-t nem hasznalok. legalabbis eddig nem hasznaltam/
    igazabol mindd a 3 szett megvan mar, sot a fegyverbol a Chantodo's Force es
    Chantodo's Will is megvan.
    de egyelore meg nem tudtam donteni, igy a regi kevert szettem van ami 3 szett fullosan.
  • 82415250
    #71917
    király vagy, köszönöm!
  • Tatyla
    #71916
    az a hogy nem tudtam életre kelteni az istenért se...
  • Lammer
    #71915
    meg mindig mukodik es fog is :)

    (leveleztem a keszitovel, aki magyar amugy :)

    ide katt

    PTR-hez nincs (de az kit erdekel? :D)
  • 82415250
    #71914
    th még működik? már rég nem használtam most meg nem találok frissitést hozzá, pedig tetszett:(