78965
  • mkfdd
    #71993
    Én nem látok abban semmi fricskát hogy 3000 óra után valaki beleun egy játékba. Úgyis visszatér még játszani a gyerek. Akkor meg majd szívja a fogát hogy hova lettek a karakterei :)
  • SLICK
    #71992
    ezigen, arra azért kiváncsi leszek, hogy a Blizzard mennyire veszi komolyan ezt. Bármennyire is egy gyökér ez a gyerek, attól azért kurva sok időt ölt a játékba és ha már ő azt érzi, hogy "meghalt" számára a játék és reményt se lát benne, hogy jobbá válik majd, akkor az azért elég nagy fricska a Blizz felé...

    bár mindegy, hiányozni nem fog, minden esetre jól megszedte magát belőle.
  • undY1ng #71991
    Megfáradt "legény".
  • pimpi001
    #71990
    kingkongor nagyot alakit
  • LocalPatriot
    #71989
    Itt van az én crusaderem. local Ezzel is sima T6, de persze kicist lassan megy. Solo T5-be viszont nagyon sima. Perma akkarat a lényeg.
    Azt a cain-t meg felecsd' el.
  • mikromanus
    #71988
    Ehhehe. Épp illett a régi buildemre amit írt, így azt hittem, hogy az "Ő", az rám vonatkozott. EZt benéztem :)
  • Tatyla
    #71987
    írta hogy nem ő
  • mikromanus
    #71986
    Csak ez nem te vagy. Meg "older than internet". Vagy de, ez Te vagy?
  • mikromanus
    #71985
    Nem, nem helyette van. Amíg nem volt Akkhan ötös kombó, addig volt "placeholder" leoric fent (akkor készült a demonstráció-videó). Most már lenne, de a barbáron van épp, így csak a hűlt helye látszik :)

    Ha nem raktál para pontból CDR-re, akkor 4,5 másodpercig nincs Akaratod.

    Ha meg skillt is nézünk, akkor nekem van még +2*10% damom (pajzs és holy cause). Az active law meg 10 secig adja a hatását, így a cdr különbség ott nem érvényesül. Ja, és még jobban is néz ki.
  • zozo6726
    #71984
    Igazából nekem csak egy kívánságom lenne, hogy tudjon viszonylag gyorsan fejlődni a karakterem, ehhez viszont T5-T6 kellene viszont úgy látom, hogy a nyers erő nem sokat ér. Magyarul hiába viszonylag magas a dizikai sebzésem nincs mögötte elementális erő.
  • silencemonthy
    #71983
    Természetesen mindenki olyan karakerrel és buildel játszon ami tetszik neki, akkor fogja élvezni a játékot. pl itt van a holy shotgun crusader, amire mondják hogy milyen jó meg táp stb. Minden cucc megvan hozzá,próbáltam nem jött be. Valakinek meg az tetszik :)
  • silencemonthy
    #71982
    itt látható mozgásban a build https://www.youtube.com/watch?v=wHQALhoAVvQ&list=PLaJCr9T_ZeqhKdOHvhtbOzeOSZpIUwH12

    Ő pl nem használ Cindert, +royal ring helyett soj van rajt.
  • silencemonthy
    #71981
    Természetesen még lenne mit javítani a geren, de a statok jelenleg megfelelőek, csak némelyik lehetne kicsit több.
  • silencemonthy
    #71980
    Valójában a cdr nálam 12,5%+15%+8%+8%+7%+7% a tiédhez képest, a passziv is ad 15%ot meg a nyakas és a fegyver is 7-7 % ot. Így lesz az Akkarat champion visszatöltődése 4-5 másodperc :)
  • mikromanus
    #71979
    T4 körül nyomultam. A mostani karakterrel mentem feljebb is, de "Nincs kész". Nem annyira gyors, mint lehetne. A pajzs mindenképp fejlesztendő, a többi opcionális. Sebzésben annyi a különbség, hog yén kétkezest, ő egykezest használ. A kétkezesnek nagyobb az egyedi sebzése. Az egykezes amit használ azért jó, mert időnként kétszer castol (egy a célra, egy a karakterhez). Megjegyezném, hogy nekem most nincs fent a setcsökkentő gyűrű, ami ugyan nem nagy szám, de így is jelentős DPS buff. A SoJ névleg kisebb sebzést ad papíron,de az elemi és elit dammal jelentősen erősebb. Ilyen szempontból az én karakterem erősebben karcol. A sebzés Akarat módban jön a legjobban. Ilyen szempontból ő jobban áll. 8-8-12,5% cd reductionja van, ami nálam lemaradt. Gyakrabban van "übermensch módban". Ez valamit azért számít, de szerintem ami nekem van az is elég.

    Azaz az én oldalamon "izomtöbblet": +23% fire dam, +25% elit dam, +16% skill dam.
    Nála olcsóbb castolás, de kisebb ütésenkénti sebzés van és jobb cdr, azaz több Akarat champion.

    Nekem az enyém jobban bejön.
  • zozo6726
    #71978
    A magasabb T szintek azért érdekelnének, mert több tapasztalati ponttal is jár, azaz gyorsabban tudnék fejlődni!
  • silencemonthy
    #71977
    Tehát, nem az a lényeg hogy ha C-t nyomsz akkor minél nagyobb számot láss a dmg felirat melett.
  • silencemonthy
    #71976
    Utóbbi variációnál ki lehet próbálni a holy-t is, Fist of heaven holy runával is életképes
  • zozo6726
    #71975
    Ha belépek a játékba a crusaderemre 1 millió 660 ezer sebzést mutat. De mint írtam a T5 szint már a halál nekem. Amit nem igazán értek, hogy kisebb sebzéssel több idő csápolni egy nagy számmal bíró ellent. Vagy tévedek?
  • silencemonthy
    #71974
    A lényeg hogy az én buildem az adott cuccokal müködik. Megfelelően gyors,és kényelmes. Nem kell stresszelni, t4-en se nagyon kell kiállni a pirosból/zöldből. Természetesen a bátrabbaknak tudom ajánlani pl unity hejett a Soj-t,esetleg aki ugy érzi tul sok a wrath az rakja be a Cinder helyére az Akkhan chestet, és akkor mehet a kezes helyére magefist.
  • zozo6726
    #71973
    Na akkor az a kérdésem, hogy a nyers erőt mivel lehet könnyen kiváltani, mert én innen már csak nyögvenyelősen tudom növelni a sebzésem! Ezt értem úgy, hogy nem percekig kell csápolnom az ellent, hanem szépen lehet gyarapítani a tapasztalati pontokat is!
  • zozo6726
    #71972
    Kedves mikromanus!
    Tanulmányoztam a tiéd és a silencemonthy karitokat. Közel hasonló a sebzésetek. Te milyen T tolod a crusadered? Ez mire elég így?

  • silencemonthy
    #71971
    T6 játszható az enyémmel nem azt irtam hogy azon is megyek . Álltalában t4-5 amin játszom . A Unityt meg azért használom, mert nem kell annyira figyelni, mikor miből kell kiállni. Inkább a kényelmesebb játékot szeretem mint a stresszeset.Amugy is nehéz ugy játszani ha a kislányom közbe állandóan a nyakaba ugrál, meg rángatja a kezem :) Unityvel legalább ne halok meg ha közbe félrenézek 5 másodpercre.
  • silencemonthy
    #71970
    Az általam leírtak csak azokkal a cucokkal működnek megfelelően amiket használok, egyedül a nyaklánc cserélhető másikra, de azon is ugyanezeknek a statoknak kell lenni (str,chd,chc,cdr). Alap az Akkhan szett 6-os bónusz,a Cinder a -30% fire cost miatt,Darklight a + ajándék skill miatt
  • mikromanus
    #71969
    Nem kell Crusadernek ilyen picsogó unity trükközgetés. Az a gyengék menedéke. Azért vicces, hogy annyi majdnem a sebzésem egy ring minuszban SoJ-jal "papíron", mint neked és te T6 képes vagy. A T6 ugyan teljesíthető, csak nem túl gyors. Akkor meg minek? Kétkezes fegyverrel nyomulok, mert annak van "látszatja". Bőven jó az. A magefist több damot ad, mint a cinder, erőforrásra meg elég az 50+50+10% csökkentő skillen, seten és para pontból. Ha fogyóban lenne, akkor vakítás és globeok kezelik a helyzetet. 1-2 slot ajánlott upgrade kell majd még és kb kész is a karakterem nekem is (akkor kb T6 képes). Pajzs hasznos lehet célskillel (+15% dam), a többi opcionális.
    Én ezzel próbálkozok:
    http://eu.battle.net/d3/en/profile/Mikroman-2277/hero/40066576
    Fegyver és setes gyűrű a barbin van most épp. Fegyver sebzése kb azonos, de a barbáros lassabb és nagyobbakat csap. Full Akkhan set előtti első tesztemre (ez még lehet pride sisakos. Akkhan setbónusznál ezt már elhagytam):
    https://www.youtube.com/watch?v=JiuezU5KLg8
    Ezt még T4 tescosabb verzióban. Több az "átfedés" a barbár cuccaiból, így kevésbé gördülékeny.
  • zozo6726
    #71968
    Ezeket mind értem, viszont az nem fér a fejembe, hogy ekkora sebzéssel mennyi ideig tart T6 szinten lenyomni az ellent. Ez az amit nem igazán értek. Ez az én crusader karakterem: http://eu.battle.net/d3/en/profile/zozo67-2149/hero/41089905. Mikeket
    cserélnél rajta és mit hagynál meg?
  • silencemonthy
    #71967
    Ha esetleg ugy tűnne hogy mégis szükséglenne némi wrathra akkor shield glare + bracer passziv.
  • silencemonthy
    #71966
    A Provoke-ról nem beszéltem ami +50% dmg 4 sec-re, de kb azt is folyamatosan lehet nyomni a cdr miatt.
  • silencemonthy
    #71965
    Jah azt elfelejtettem hogy közbe azért elnyomok egy Heavens furyt is ami igaz nem tűz alapú, de azért égeti.Ez felcserélhető a lóra is, kinek mi jön be jobban.
  • silencemonthy
    #71964
    Először is 2 db Unity az alap+ a follower relic ami a templaron van. Igy minden bekapott sebzés a fele lesz.
    Akkarat champion visszatöltőddése kb 4-5 másodperc, miután lejár.
    Fist of heaven ugye 30 wrathba kerül, de a szettbónusz levesz belőle 50%-ot, a Cindercoat további 30%-ot,Laws of Valor további 50% , így folyamatosan lehet lőni, soha nem fogy el a wrath,ráadásul minden másid lövésnél + egy ajándék a Darklight miatt.
    Harrington öv meg ugye dupláz minden dmg. Tehát nem az a lényeg hogy ha C-t nyomsz ott minél nagyobb szám legyen.
  • zozo6726
    #71963
    Kedves silencemonthy!
    Áruld már el nekem, hogy hogy tudsz ezzel a karival T6 haladni?
    Nekem a tiédhez képest több mint dupla a sebzésem és még a T4-es
    szintet sem minden pályán vállalom be single-ben. Számomra már a
    T5 is elérhetetlen messzinek tűnik, nem hogy a T6. Hol van a "kutya
    elásva"? Várom az építő jellegű hozzászólásokat!
  • silencemonthy
    #71962
    t6 Crusader solo fire build+gear (http://eu.battle.net/d3/en/profile/Godryk-2519/hero/38585156 )
    Szinte gond nélkül lehet vele haladni, de kell hozzá templar relic meg a templarra is egy Unity
  • SLICK
    #71961
    lényegében mindegy hogy milyen elementális sebzéssel tolod, úgyis kialakul számodra is, hogy neked melyik tetszik jobban és melyik az ami hatásos.
    Sokan azért mennek Fire skillekkel, mert annak a legkönnyebb a bónusz dmg-et összeszedni
  • BEAST #71960
    Köszönöm a válaszokat. :)

    Crusaderből most valami tűz alapú buildet próbálgatok Maximus-szal. Wizardot megnéztem arcane builden, arcane torrent, archon meg miegymás, de sajnos tűzre annyi plusz sebzésem van most, hogy a meteor shower nyomába sem ér.
  • Tatyla
    #71959
    cső Beast

    nézd meg a profilom én a crusaderrelle T4-en megyek
    a wizem nekem is arcane ez a fire wiz most csak olyan divatőrület...
  • Culram #71958
    1.egy szerintem van életképes. Az enyém nem a legjobb, de nem hammerolok T1-T2-n karcolgatok vele.
  • BEAST #71957
    Sziasztok, lenne egy pár kérdésem, ha nem gond. Még csak a héten vettem meg a kiegészítőt, szóval ez a rifteskedés még elég új.

    1. Létezik életképes melee crusader build (tehát nem hammerdin és társai) amihez nem feltétel, hogy 10x jobb cuccom legyen, mint az adott szint?

    2. Wizardnál arcane buildre érdemes építeni? Csak meg mindenki akit láttam tűz sebzésre ment rá és meteor shower spammelt.

    Előre is kösz a válaszokat.

  • Lammer
    #71956
    toreZS :S (igen tudtam, hogy ritka, es azt is tudtam, hogy az eletbe nem fogok freezelni semmilyen intes karival senem :S)
  • Daell Drow
    #71955
    Es eltetted oket?
    Lehet nem annyira ritka megse, de en ros ota 1et lattam eddig.
  • Lammer
    #71954
    tudod mi a vicc? hogy pl. frostburnbol volt olyan HC-n, hogy egy nap esett 2 :S