78965
  • pimpi001
    #72033
    lol. grat.
  • Lammer
    #72032
    HARDCORE 500

  • SLICK
    #72031
    Az attól függ milyen statot rollolt rá... ha nincs rajta main stat + crit chance és crit dmg esetleg még attack speed akkor pont egy Forgotten Soult ér
  • zozo6726
    #72030
    Sziasztok! Újabb kérdésem lenne, valakinek hátha volt már tapasztalata vele. Esett egy Restraint set-es gyűrű. Mennyire jó, érdemes használni?
    Esetleg a párjával, mert 2 darabos set, úgy van értelme felvenni?
  • Vorrhess
    #72029
    Meg azok a karakterek akik valami exploittal nagyon gyorsan felértek 70-re. Én játszogatok PTR-es seasons karival ,de nem erőltetem túlságosan. Lylirra szerint még több seasons wipe is lesz mire live-ra kerül a patch.
  • Eksz
    #72028
    Azert azok a paragon 50es karakterek joreszt eleg eros clever use of game mechanics eredmenyei, remeljuk ettol mentesen erkezik majd eloben a season :F
  • zozo6726
    #72027
    Köszönöm Vorrhess, a válaszodat a kérdésemre, legalább már ezt is tudom.
  • Vorrhess
    #72026
    Szerintem sem fogják augusztusig elhúzni. A 2.1 elején megmondták ,hogy a Seasons PTR-en kevés ideig lesz tesztelhető. Tippelve júli 30-án jön élesbe a 2.1 az pont egy szerdai nap.
  • Daell Drow
    #72025
    Konzolon 2.0.6 lesz tovabba ugye oda 08.19 en jon ami meg pont 1 honap. Addig azert nem huznak egy ptr-t. mai naptol mar tolhato a season is, es mar most lvl70 para 50 karakterek rohangalnak en tartom tovabra is a julius veget.
  • Vorrhess
    #72024
    Ott dupla blood shardot kapsz. Naponta változik a 2 hely.
  • zozo6726
    #72023
    Sziasztok!
    Lenne egy újabb kérdésem a fórumtársakhoz. Kaland módban a térképen mindig 2 helyet kiemel bónusz jelöléssel. Ez igazából mit takar tudja valaki? Mivel több másabb mint a maradék 3 helyszín?
  • Tatyla
    #72022
    sajnos ez nem így lesz mert csak 2.0.6 lesz és nem is biztos hogy lesz frissítve egy ideig...
  • pimpi001
    #72021
    majd a konzol megjelenes utan. mivel a konzolon mar alapbol 2.1 lessz. nehogy mar a pc-sek hamarabb megkapjak.
  • SLICK
    #72020
    +1
  • Systore #72019
    Inkább jöjjön már 2.1
  • 82415250
    #72018
    ezt akár tavasszal, ősszel és télen is lehetne kérdezni, most mitől másabb a nyár? ja várj, megvan: 600 fok van.
  • undY1ng #72017
    Van. Dájádbló továbbra is fun attólmég.
  • Frank99
    #72016
    csajod van-e?

    nyáron inkább erre kéne nyomulni...

  • Lammer
    #72015
    Tudod milyen jo erzes az, amikor a PK pofara esik, mert nem nagyon tudok meghalni? :D

    egyebkent van DPS karim is, ha kicsit jobban megnezed a profilomat :P

    mar alig varom, hogy az a parej fennlegyen megint, aki lerippelt multkor majdnem... vegre be tudtam jutni rift in forward HC-ba... szokott hirdetgetni T6on... nyomom is ra a rekvesztet, oszt megyek trollkodni az ehp karimmal :D

    ha elkezd problemazni, hogy nincs sebzesem, akkor majd szepen elmagyarazom neki, hogy qssoljon (foleg egy hobbiPKer), mert a felteteleknek eleget teszek es ha lowest leszek akkor nyitok ujra... :)

    update: World #1 @WDHC
  • Frank99
    #72014
    jó fos a fórum.

    napok óta hülyeségeket csinál...
  • Frank99
    #72013
    nyehehe
  • mikromanus
    #72012
    Nagyon jó lehet ennyivel napestig ütlegelni a falleneket és csontvázakat masteren. Az a 100k damage sokáig kitarthat.
  • Frank99
    #72011
    virtuális pöcsméregetés...
  • Lammer
    #72010
    najo mara kifaradtam, holnap utan folyt.kov. :D

    sajnos nem sikerult jobb Asharea vallast krealnom.... es meg nincs BIS EHP itemem csomo sloton... lesz ez meg 50M+ unbuff is WDnel :)

    vilag harmadik jelenleg WDnel HC szakosztalyon :)

    EHPWD

  • krisztajo
    #72009
    Köszi szépen, akkor még megtartom.
    Nem is feltétlenül a hasznossága inkább a jópofasága miatt.
  • Lammer
    #72008
    hoppa HARDCORE ordognyelv :))

    (ezt azert megtartom xD)

  • Ashtyra
    #72007
    Bocs: 12-16 item után. ( az enyémet vettem alapul :)
  • Ashtyra
    #72006
    15 fehér,szürke tárgy után dob rare, vagy kis eséllyel legendaryt.
  • WhiteStar
    #72005
    a fehér tárgyakat zabálja a földről, asszem minden 13. után dob egy sárgát, vagy kis eséllyel legendaryt. én lecseréltem mert találtam sokkal jobb gyűrűket, de amúgy jópofa :)
  • krisztajo
    #72004
    Találtam egy olyan gyűrűt ami tresure goblin-t idéz mellém.
    Azóta is kísérget és halálra röhögöm magam az idétlen vihogásaim, egy szóval komálom nagyon.
    A kérdésem csak annyi lenne, hogy mennyi ideig érdemes megtartani?
    Dobálni fogja nekem a tárgyakat folyamatosan vagy egy idő után már nem csinál semmit?
  • Lammer
    #72003
    meh, unity bennragadt :D

    sojjal 271% brekidam elitekre :)
  • Lammer
    #72002
    HARDCORE T3 lazulas Dragonnal:

    goblintanya, mindet kinyirtuk (igen a kep sarkaban meg van Thud szerint 1, azt Dragon lecsapta :D)

  • mikromanus
    #72001
    A ladder/season jó eséllyel fellendülést hoz a nézőszámban. Az meg lehet pénz a streamereknek. Így lehet visszatér a fikatúró (nem mintha hiányzott volna bármikor is). Csak ugye ott "Verseny" van és a núbok már az elején se lesznek kiemelkedőek. Meg nem fog tudni egy darabig adományokból és pénzből fejleszteni. Ez meg épp amellett szól, hogy bele se fog kezdeni. Mondjuk nem nagyon értettem korábban se azokat akik táémogatták. Sorra nyírta ki a HC karaktereit. Az mondjuk mindig vicces volt :)
  • Daell Drow
    #72000
    Attol hogy az osszes karakteret letorolte, a paragonja megmarad tovabra is mivel acchoz kotott.
  • who am I 7
    #71999
    Szerintem nem fog visszatérni :)..a season sz@rt se fog dobni az egészen, pár arc visszatér megnézni, de nincs elég motiváló cucc, ahhoz, h újra belekezdjen az egészbe...amit már x ezerszer átfutott :D A season itemek lehetnének, de kit érdekel? Jó ideje nem léptem be, már én sem, és nem is érdekel..a ptr-on bohóckodtam 5 percet, aztán off.
  • who am I 7
    #71998
    rajt?Most mindenkinek szaladnia kellene?Vagy esetleg a karaktered használja és rajtA van?
  • Lammer
    #71997
    en javaslom neked, hogy mindenfelekeppen vedd meg a kieget... mert igazabol a kaland moddal nyilik ki a jatek potencialja :)
    (csak expel lehet bantizni meg riftezni, az a lenyeg)
  • Dksz
    #71996
    Sziasztok! Eléggé beginner vagyok és lenne pár kérdésem amiért tuti mindeki "lehurrog" mindenesetre örülnék ha valaki válaszolna itt/privátba!

    Megszeretném venni az alapjátékot és az érdekelne, hogy miután minden küldetést megcsináltam és max szint vagyok mit lehet még csinálni a játékba? Vagy akik állónapokat végignyomnak mit csinálnak ennyi ideig?
  • SLICK
    #71995
    trollkodás ide vagy oda... oké, hogy seasonben toln ifogja, de ha véget ér a season és a karaktere átkerül a normal realmbe akkor baszhatja a sok paragon pontját, 595-ös mikor lesz megint?
  • szektor20
    #71994
    Nemsokára jön a Season, ahol úgy is elölről kell kezdeni, ha részt akarsz benne venni. Ezt Kongor is tudja, és miben fogadjunk, hogy tolni fogja! Megint egy hatalmas trollkodást láthattunk tőle, nem ez lenne az első eset.