78965
  • TBTPumpa
    #72073
    Kérésem lenne felétek!
    Átvenném a topik vezetését a továbbiakban, szeretném picit rendbe is tenni a topikot.
    Illetve egy táblázatot is össze akarok dobni az SG Diablo 3 klánról, ha beleegyeztek.

    A jelenlegi házigazda: AntiHero már áldását adta a dologra, de ez még nem elegendő az átvételhez, további "támogatásra" lenne szükségem!
    Akinek tetszik az ötlet és szeretne ebben támogatni, az dobjon egy pluszt hozzászólásként!

    Előre is köszönöm a segítséget és a bizalmat!
  • TBTPumpa
    #72072
    Gyorsan összedobtam egy egyszerű bannert:


    Ilyesmi animálás kéne rá.

  • Lammer
    #72071
    ehhh

  • BooMiller
    #72070
    Parancsolj itt látsz mindent amit csak akarsz:)
  • Sorius
    #72069
    Ha csak ki akarod próbálni, akkor van Starter Edition, ami ingyenes. Itt megtalálod: http://eu.battle.net/d3/en/purchase
  • Hunter of Deer
    #72068
    hali,
    tudtok vmi akcios oldalt ahonnan olcson megveheto a game?
    ha csak alap jatek van vhol olcson egyenlore az is eleg, ha mar demo nincs es nem lehet kiprobalni....
  • Systore #72067
    hát na. nem az a lényeg :P
  • Lammer
    #72066
    na azt mar meg sem emlitem :D
  • cleric
    #72065
    Pedig a rooter még előtte volt ;)
  • Lammer
    #72064
    eskuszom lemaradtam a "leAcher" szonal xD
  • Pyotr
    #72063

    valahogy igy ?:)
  • mikromanus
    #72062
    Érdekes. Mintha 1-2 patch szintel korábban már javították volna az ilyen bugokat. Erre visszatért? Volt valami szabályozás elkerülendő az ilyesmit. Például, hogy ha a játék és karakter szintje közt nagy a különbség, akkor drasztikus xp csökkenés jár a questekre és killek utáni xp-re. Meg hogy egy quest XP max egy szintet léptet. Sikerült ezt (is) újra elcseszniük? No, az már derék :)
  • Systore #72061
    gondolom ti simán rifteztetek, elég szép idő

    klánleaderünk egy elég jó boost módszert talált ki
  • BEAST #72060
    1 óra alatt hc lvl70, nem semmi. :O
  • Lammer
    #72059
    Hardcore huzas,

    es en meg rifteztem az elejen kicsit masik ismerossel, mi van ha nem huzzuk az idot az elejen? :)

  • Lammer
    #72058
    koszi ^^ sc mar nem nagyon tudna motivalni :) jon season ott is hc lesz :Đ

    halistennek ISP oldalrol most okes vagyok (kopp-kopp) az uj eurodocsis 3-as modemmel... a tobbit meg megoldom skillbol :Đ (bnet meg ugye olyan, amilyen)
  • BEAST #72057
    Döbbenet hogy bírjátok a hct. :) Akárhányszor belekezdek mindig megtalál egy nagyobb lagspike, battlenet dc, vagy csak a saját bénaságom. Arról nem is beszélve,hogy normálon se találok értelmes cuccokat a karaktereimnek. :D
  • Hecker007
    #72056
    Én is szeretek mindent végigjárni úgyhogy az nem lenne gond, meg nem dobunk senkit rögtönk t6-ba :D Teamspeak 3-at kell felrakni, hogy halljuk egymást.
  • krisztajo
    #72055
    Köszönöm szépen mindenkinek, talán majd egyszer élek vele.
    De most épp nyaralás előtt vagyok, úgyhogy nem jönne össze.
    Egyébként még sosem csináltam ilyen még azt sem tudom milyen progit kellene használni, hogy haljuk egymás.
    És én is pepecselős tipus vagyok, minden dugeon-t fullra végigjárok, szóval valószínűleg nagyon béna lennék.
  • WhiteStar
    #72054
    G2A.COM -on megveheted a kulcsot is magábani, úgy egész olcsóra kijön. főleg hogy szoktak leárazások is lenni elég sűrűn. bár én gyűjtőbuzi vagyok, nekem kell a tok meg a poszter meg az ilyen szarok amiket kapok hozzá, úgyhogy innen még egyszer sem vásároltam, viszont haverjaim innen veszik a játékaikat, meg eso timecardot, sosem volt vele problémájuk.
  • Coradiel
    #72053
    Ha gondolod felvehetsz ismerősnek :), bár mostanában én sem sokat vagyok fent. Amúgy én is csak ajánlani tudom a megvételét, mert az Act V nagyjából két alapjátékos Act-nak felel meg méretben.
    Battle.net azonosítóm: Coradiel#2749
  • Lammer
    #72052
    vedd meg kieget es gyere HCzni, szivesen varunk sghc-ba :)
  • Hecker007
    #72051
    Simán lehet találni egy partyra való társaságot. Mostanában én is egyedül tolom, de pubon is sikerült már jó helyre csatlakoznom, ha meg belépsz egy klánba akkor ez még egyszerűbb. Van az itteni fórumnak is, de van még sok sok másik is. 2-3 emberrel mindig viccesebb a játék és legalább húzzátok is egymást.

    Ha gondolod felvehetsz engem is aztán mehetünk pár kört. Petkoo#2795 a battletagem.
  • krisztajo
    #72050
    Hát én csak egyedül tolom úgyhogy számomra ezek annyira nem érdekesek.
    Amúgy az act. V-re tényleg kíváncsi lennék, talán majd ha kicsit olcsóbb lesz.
  • TBTPumpa
    #72049
    Igen, az Act 5 a legjobb. Komor, fantáziadús, változatos és hatalmas területekkel és brutálisan jól kidolgozott szörnyekkel. Látszik, hogy energiát fektetett bele a Blizzard és nem csak a kisujjából kirázta, mint tette azt néhány WoW kiegészítőnél.
    Emellett az Act 5 a leghosszabb mind közül.

    És ugye anno a Lord of Destruction is "csak" egy Act-ot tartalmazott. A kiegészítő ára pedig akkor sem volt olcsó.
  • Lammer
    #72048
    bounty meg rift nelkul meg a reroll neni nelkul, mar nem jatszanek a jatekkal :)
  • Hecker007
    #72047
    Adventure (rift és bounty küldik) mód nincs alapjátékkal, az új itemek sincsenek, ladder se lesz, craft is szerényebb. Act5 szerintem a legjobb az összes közül, a crusadert én nem szeretem, csak az alap karakterekkel játszok.
    Ha nem köt le annyira a játék akkor természetesen fölösleges megvenni. Engem nagyon behúzott, az mmokat meg a hasonló műfajú játékokat nem is tolom mellette.
  • krisztajo
    #72046
    Lehet hogy én tudom rosszul, de annak idején azt olvastam, hogy az új tartalmak nagy része a plusz fejezet illetve karakter és a tíz szint kivételével már a nagy patch-ben is benne volt amit ugye a kieg nélkül is automatikusan felrakott a játék.
    Én ezért tartom soknak.
  • Hecker007
    #72045
    Nem csak egy plusz actot ad a játékhoz a kieg. Van benne elég sok tartalom és nagyon feldobja a játékot. A sima D3-at én is meguntam viszonylag hamar, de mióta megvan a kieg sokkal többet játszok vele, pedig eleinte én is azért nem akartam megvenni mert sokaltam érte az elkért összeget, de végül nem bántam meg.
  • krisztajo
    #72044
    Igazából már rég félreraktam, mert beleuntam, volt már egy lev. 51-es szerzetesem.
    Aztán olvastam, hogy a nagy patch mennyire megváltoztatta a játékot így tettem egy próbát.
    Indítottam egy Démonvadászt és a mostani ritka és legendás cuccokkal felszerelve össze sem hasonlítható a régi karival.
    Legalább tízszer olyan ütős, úgyhogy nem bántam meg.
    De a kiegre, egy fejezetre sokallok annyi pénz, de ez csak az én véleményem.
  • Fabio Capello
    #72043
    Hearthstone Naxx release.
  • pimpi001
    #72042
    tudja valaki mi a retek van megint? annyi errort kapok hogy nemigaz. kb 3-4 percenkent kidob a game.
  • TBTPumpa
    #72041
    Hát ugye a Diablo 2 sem volt nagy szám, egészen addig, amíg a Lord of Destruction kiegészítő meg nem érkezett hozzá.
  • WhiteStar
    #72040
    ha ez vigasztal, megéri ha diablozni akarsz. nagyságrendekkel élvezhetőbb és faszább játék a kiegészítővel együtt :)
  • krisztajo
    #72039
    Köszi, valahogy sejtettem.
  • WhiteStar
    #72038
    igen, kell a kiegészítő is
  • krisztajo
    #72037
    Bocs, ha megint nagyon lámatikus kérdést teszek fel.
    De miért nem lépek szintet?
    Elértem a lev. 60-at és gyűjtöm a Paragon szinteket, de a normál szintem nem nő.
    Ez azért van mert nincs meg a kieg. csak azzal lehet hetvenig menni?
  • zozo6726
    #72036
    Na ez nekem egy kicsit kínai volt bocsi. Ugyanis én eddig teljesen egyedül toltam, tolom a gamet. Ezek szerint, ha publikus játékban veszek részt akkor sokkal jobban gyűlik a tapasztalati pont. Bár én inkább vagyok magányos farkas, mert nem szeretek úgy rohangálni mint sokan mások. Én inkább aprólékos vagyok, persze nem biztos, hogy ebben a játékban ez pont jó lenne.
  • Lammer
    #72035
    ezeken lehet azert gyorsitani, ha nem trukkozol, akkor lennie kell egy aktiv tarsasagnak akivel "toljatok" egymast... piros gem fejbe (HCn ritka) meg cain szet ugye... es minnel magasabb T...

    Annyit tudsz meg trukkozni, hogy csatlakozol communityhez: a Rift it Forward illetve ennek van egy HC valtozatahoz, ha hczol...
    legyen rengeteg bogyod, amit megint csak ossze tudsz hozni, ha a bounty split farm (HC) communityben benne vagy... (normal A1 es akkor esik a RORG is)

    a RIFben meg vadaszol a hirdetesekre es nyomod is ra a rekvesztre (tehat joinerkedsz), ha gyors vagy benne vagy a partyban amivel 1 perc alatt rakas XP meg nemi + gold a jutalmad... azert jo ha csomo bogyod van, mert altalaban a hirdetesek (legalabb is HCn) igy szolnak, hogy lowest open, es mivel alacsony paragonos vagy, ezert Te nyitod ujra ugye... de ennyit meger az instant loot/xp/gold, mivel neked mar csak a rift guardiant kell leutnod a csatlakozott tarsaiddal egyetemben :)
  • zozo6726
    #72034
    Nem semmi! Csupán annyi kérdésem lenne, hogy napi hány órát kell tolni a játékot, hogy ilyen magasságokban legyen valaki? Most néztem a diabloprogress.com-on, hogy a hardcore-n 754, a softcore-n 981-nél tartanak. Ehhez napi nagyon sok órát kell játszani a játékot szerintem.