78965
  • tugyiti
    #72198
    akkor azt kívánom nekik ,hogy szarjanak sünt ,ha a konzolosok megkapják mi meg nem
  • SLICK
    #72197
    én szeptemberre tippeltem, de aztán lehet valóban kijön most
  • tugyiti
    #72196
    Ez csak azért érdekes mert a konzolra már ugye 2.1 jön 19-én.
  • TBTPumpa
    #72195
    Stream:


    Diablo 3 van terítéken. A jövő, a 2.1-es javítás, a konzolos verzió stb...

    Update: Josh szerint semmi akadálya annak, hogy a 2.1-es javítás még augusztusban megérkezzen!
    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2014.08.16. 16:45:21
  • malystryx3
    #72194
    Áhh de jó, köszönöm szépen :)
  • kukubenko66
    #72193
    Szia.

    Az infernal machine arra jó, hogy azzal tudsz menni az überbossok ellen. Ghom + Rakanoth, Zoltun + Siegebraker, Skeleton King + Maghda, így vannak kettesével. RoS-ban ehhez még hozzájön Diablo és társai. Ezek az überek dobhatják azokat az összetevőket, amikkel meg lehet csinálni a Hellfire Ringet. Magasabb nehézségi fokozaton természetesen nagyobb eséllyel dobják az összetevőt. A Hellfire Ring alap tulajdonsága, hogy +35% Xp-t ad. Ehhez még véletlenszerűen generál további tulajdonságokat is. Ha megvannak az összetevők, csak annyit kell kiválasztani, milyen kaszthoz készüljön és így lesz int-es, dex-es stb....
  • Sirch
    #72192
    Szevasz! :D
    Ezer éve....
    Röppent egy privi.
  • gerey
    #72191
    Valami kell a köv. kiegbe is. :)
  • setuh
    #72190
    Vegulis ugyanolyan lesz a rendszer mint a dio 2-ben ami nem rossz.

    Meg ha a trade-et visszahoznak (ah nelkul) meg esetleg a runaszavakkal megbolonditanak az itemeket,el is erhetne az elod szintjet.
  • solyomb
    #72189
    Sirch!:D Milyen néven vagy megtalálható ebbe a világba?
  • Systore #72188
    én g2a-t ajánlom. donation nélkül, kuponnal:
    Végösszeg: 21,82 €

    (kupon: LIRIK)
  • malystryx3
    #72187
    Sziasztok, lenne egy kérdésem. Egy haverom szeretné olcsóbban megvenni a játékot. Régebben volt egy ilyen oldal hogy: Game2play.. Ez már nem működik, ott meg lehetett venni a cd kulcsot. Ismertek ilyen oldalakat? Persze megbízhatót. A válaszokat előre is megköszönném.
  • TBTPumpa
    #72186
    Online játékok/játékbeli "szolgáltatások" mindig az epéniszről szólnak.
    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2014.08.16. 10:09:29
  • tugyiti
    #72185
    Mint minden ladder ja.
  • undY1ng #72184
    Magyarul, ez a season ladder csak dákómutogatás miatt lesz leginkább?
  • TBTPumpa
    #72183
    Wizard-nál Intelligence-re érdemes pakolni. Meg olyan cuccot érdemes szerválni neki, ami Intelligence-t is ad szép számmal.
    Bár farmolhatsz 0-24 órában, csak épp értelme nem sok lesz, mert a Reaper of Souls kiegészítőben már az első mob is jobb cuccot fog dobni, mint amit az alapjátékban össze tudsz szedni.

    Más: Patch 2.1.0 Preview: Seasons
    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2014.08.16. 09:11:13
  • csokicsiga #72182
    Sziasztok ! Kérdésem lenne, ha valaki segítene ez ügyben, örülnék neki. Az infernal machine , és a Hellfire Ring mire jó ?
  • bendáj17
    #72181
    Köszi szépen a választ.
  • vegicsek
    #72179
    Igen a crit hiány nekem is feltűnt :)
    Kavicsokat majd cserélem, már vannak pár szinttel jobbak, és igen, egyelőre még csak kieg nélkül vagyok.
    köszi szépen
  • mikromanus
    #72179
    Teljesen elhagytad a criticalt az itemjeiden. Így kb a sebzés kétharmada kiesik. Gyenge kavicsokat használsz a chest armorban. olcsó a craft. nem kell sajnálni a követ. :)
    A nadrágon sincs socket. Az még haszno. Persze amíg nincs drágaköved hozzá, addig mindegy. Az elsődleges hibát már feljebb említettem. Se crit, se elsődleges DPS affixek nincsenek. Kb ami szintezés közben színes eett azt ráaggattad. Kb így néz ez még kis. A móka a max szinten kezdődik. HA nincs kieged, akkro lvl 60-on. Csak mert elérted nem kell nyugdíjazni. Ha lesz chc-d pár itemen, akkor a socket sokat dob a fegyvereken. Amíg nincs, addig is jó, mert smaragd is emeli a sebzés, csak nem a critical-lal.
  • TBTPumpa
    #72178
    Tedd félre. A titkos pályához kell majd.
  • sanya200
    #72176
    A black mushroom mire jó?Vmi gomba vagy mi azzal mit lehet kezdeni sokat nem értek belőle amit ir
  • vegicsek
    #72175
    Előző kollégán felbuzdulva, valaki egy gyors szemrevételezést nem tenne a barbáromon?
    Nemtudom van-e valami szarvas hibám, vagy csak farmolgatni kellene kitartóan, egyelőre torment II sima, szerintem a tempó sem rossz, a III elég lassú meg néhol problémás, nem is erőltetem egyelőre.
    Legnagyobb nyűgöm a fagyasztós / arcane sentrys elitekkel van.
    Link
  • Systore #72173
    aughildot éri meg talán a legjobban craftolni, aztán captain crimsont és bornt cooldown reductionos buildekhez
    az aughild vállas+fejes vagy az aughild vállas+bracer kombó nnépszerű

    mellé felveszel még egy Ring of Royal Grandeurt (egyel kevesebb set item kell, hogy beadja a következő set bónuszt. act1 bounty tatyóból esik), legjobb ha több setet viselsz egyszerre a gyűrűvel együtt.

    caint is sokszor látok mmconflag/mirrorballos wizardokon (attack speed setbónusz miatt gondolom)

    Utoljára szerkesztette: Systore, 2014.08.15. 14:45:00
  • mikromanus
    #72173
    Többet érnénk ám ha kép helyett linket adnál. Persze ha az armorydat nem akarod megosztani az a te dolgod. A skill kalkulátor viszont nem tartalmaz csúnya gonosz emberek számára adathalász tartalmat ami alapján majd jól lenyúlják... na jó, az ötleteidet esetleg lemásolhatják, de abból nincs károd. :) Inkább linket adj majd ha mutogatni akarsz. Vagy battletag-et ha nem titook (nickname és a négyjegyű sorszám)!
    Az armor az egyik része a védelemnek. A másik fele a resist (ellenállás). Leegyszerüsítve az egyik védelmen ami átjut, azt csökkenti a másik védelem és így tovább (ha van más védelem is). Egyserüsítve a lényeg, hogy ez a szorzat legyen minimális: (1-(armor védelem% számértéken))*(1-(resist védelem % számértéken))
    Azaz ha armorod ad 75% védelmet, a resisted 80%-ot, akkor: (1-0,75)*(1-0,8)=0,25*0,2= 0,05 = 5%, azaz a támadások sebzésének 5%-át nyeled be. Számít, hogy van-e elég vita és life, de jó védelem nélkül nincs az a life mennyiség ami megment (vagyis olyan, aminek a folyamatos elvesztését bárhogyan pótolni tudnád).

    Resistben jobb az all resist. A wizard ebben kicsit szerencsésebb, mert a fő statja, az intelligencia is ad tizedannyi all resistet. Ha egy itemen van egyedi ellenállás (resist), akkor 1-2 legendary itemen kívül nem lehet rajta all resist.

    A sebzésben a jó fegyver csak az alap. Az alapra sok-sok bónusz pakolható:
    - minden pont az intelligencián 1% damage
    - a critical hit chance és a critical hit damage szorzata növeli a sebzésed (1+chc*chd)*sebzés. Crit nélkül elég hamar zsákutcába jut a sebzésfejlesztés
    - attack speed: a támadási sebesség növelésével az ütéseid sebzése ugyan nem növekszik, viszont időegység alatt több támadást tudsz elnyomni, így több az időegységre vetített sebzésed is.
    - elemi skill sebzés bónusz: pár itemen rollolhat adott elemi ágra sebzésbónusz (pl bracersen +15% sebzés a tűz skillekhez és rúnákhoz). Ezek a bónuszok összeadódnak és megnövelik a papíron/armoryban jelzett sebzésedet ha ilyen támadással ütöd az ellent.
    - skill damage: a legtöbb skillre itemből mehet maximum itemenként 15% extra sebzés. Az azonos bónuszok itt is összeadódnak és szorzódnak a sebzéssel (Azaz 2 itemen ha van 15+15% bónuszod a disintegrate skillre, akkor a sebzésed ez lesz: alapsebzés*(1+0,3). Azaz disintegrate 30%-kal nagyobbakat sebez mint más skill. Egy-egy skill a speciális legendarykat kivéve 2-2 itemen rollolhat. Wizardnál ezen felül orbon és wandon is rollolhat néhány.
    Az azonos bónuszok összeadódnak és szorzatként szerepelnek az össz sebzés meghatározásánál. Valami ilyesmi a sebzésszámítás:
    fegyversebzés*(fegyversebesség*attackSpeed bónuszok)*(1+chc*chd)*(1+elemisebzés bónuszok)*(1+skill bónuszok)

    Ha tehát sok vitád, kevés all resisted és armorod van, a crit csak mutatóba és a skill és elemi dam bónuszod se képviseli magát, akkro bizony nem vagy túl életképes "Magasabb" nehézségen. :)
  • Daell Drow
    #72172
    Rengeteg tenyezotol fugg a toughnes, nem csak siman az armortol. Hanme armor, life allresi egyuttes kombinaciojatol, pl a lent linkelt chestnel is azert jobb mert a gemek is adnak tovabbi masodlagos vedelmet, pl a sarga gem int mellet all resit is ad, ha jol emlekszem 10iteligencia=1 allresi, vagy a piros gem armort ad es igy tovabb. Szoval nem erdemes leragadni egy tulajdonsagnal hanem egyuttessen kell fel tornaszni. ugyan ugy a sebzest is trifectara epiteni as-chc-chd harmast nyomni feljebb.
  • bendáj17
    #72171
    Üdv a ROSban érdemes craftolni cuccokat, ha igen melyiket érdemes? Gondolok itt set cuccokra (Captain, Cain, arvalami)
  • sanya200
    #72170
    Aha hát nagyjából értem de sajna nem erősségem az angol a skillek nagy részét megértem valamennyire de nem mindet.Nincs hozzá vmi magyar leirás?
    Amúgy akkor mit érdemes rápakolni,van legendary cuccom de annak meg kevés az armor hiába jobb a healing a sebzés..stb Érdemesebb inkább az armorra pakolni kevesebb sebzéssel,életerővel..stb De ott meg az lenne a gond hogy igy is kevés a sebzés hát még ha lejjebb veszem,igy is sok kell az ellenbe.
    Amúgy volt más skill beállitásom is pl ez
    Ezzel annyi gond volt hogy szintén keveset sebzett egy idő után,alap ellenfelekkel nem volt gond de az elitebbeket nem nagyon hatotta meg,meg van olyan ellen ami immunis a cold-ra.


    undY1ng sztem csak véletlen az account nevét kapta vmiért
  • undY1ng #72168
    Az a baj, hogy a Diablo III.exe-vel is a battlenet launchert indítja de dafuqért.,.............
  • mikromanus
    #72168
    - A kiegben van csak lvl 70.
    - azért haladsz lassan és hullasz, mert a karaktered f*s. Csupa sárga szar van rajta, több a vita mint az int. Mégis mire számítasz? Majd elunja az ellen a csépelésedet és meghal az unalomba? Ami a sebzésed növeli a fegyveren túl (minden itemen amin rollolhat):
    - int (ez a stat emeli a sebzésed wizardként)
    - critical hit chance és critical hit damage (amikor critel a sebzést, akkro a chd-vel magasabb sebzésed lesz. Ez az alap sokszorosa is lehet)
    -% attack speed: gyorsabban támadsz
    Ha van cooldown a skillen, akkro arra jó lehet a cooldown reduction. Ha spender/drága skillt használsz, akkor meg a resource cost reduction-ra is érdemes lehet gyúrni.
    Ha nem akarsz összeomlani magasabb nehézségen, akkro kell némi all resist és armor is. A life-ot a hajadra kenheted. Önmagában kevés. Ha sok sebzés megy át a védelmeden, akkor csak lefele fog mozogni az életed csatában. Függetlenül az élettöltésedtől.

    A master nem az a szint ami nehéz. SZín sárgában is leküzdhető szerintem. Azért némi összeszedettség nem árt. Force wepon és familiar hasznos lehet.

    A skillezésed inkébb "aranyos", mint hatékony. Inkább legyen kevesebb támadóskilled és több olyan, ami buffol (erősít). Force weapon és familiar hasznos lehet.
  • Systore #72167
    ha launcherből indítod crashelhet a filter miatt. nekem mondjuk nem volt ilyen gondom
    próbáld diablo3 exével indítani, de ne az asztali ikonnal
    Utoljára szerkesztette: Systore, 2014.08.15. 00:59:54
  • Systore #72166
    igen

    pause/break gombbal tudod ingame ki-be kapcsolni
    Utoljára szerkesztette: Systore, 2014.08.15. 00:55:42
  • undY1ng #72165
    Nem kötekedésképp, de hogyan jött az ötlet, hogy sanya neve lett a női wizardodnak? 8-)
  • Maak
    #72164
    Ezt siman bemasolom fomappaba es annyi?
  • sanya200
    #72163
    Hát olyan szinten megerőszakol a játék paragorn szinten hogy már fáj
    Amúgy a 70-es szint a kiegbe van?Mert az alap van meg elértem a 60-at most meg már paragorn szintet lép.De annyira nevetségesen gyenge a karakter pedig 1011 a dps de mintha vízipisztollyal lövöldöznék kb annyit ér,mire leölök egy erősebb ellenfelet ami pl sárga meghalok 5x.Master szinten tolom eddig semmi gond nem volt a 60-as szintig volt benne kihívás de most már nem kihívás van benne hanem futkosás ha egy helybe megállok 5-10mp-re kb halott vagyok.
    Most ezek a cuccaim nagyjából.
  • tugyiti
    #72162
    70-ig totál mindegy mi van rajtad úgyis max. 1-2 órát lesz rajtad, utána esik jobb,azt meg neked kell kibalance-olni ,hogy dps-re vagy ehp-ra mész a karival.
  • sanya200
    #72161
    Karakterépitésbe tudtok tanácsot adni?Pl van 2 páncél mage-nél az egyik pl kevesebb armorral rendelkezik de több a sebzésértéke vagy a másik amiben erősebb az armor de sebzésbe kisebb melyik éri meg jobban?Most vagyok 60-as szinten.Még kérdezném hogy magicnek milyen fegyverek valók a kezébe?Gondolom nem mindegy.
    Itt az armor-ről egy kép sztetek melyiket célszerűbb használni?

    Még annyi hogy nincs esetleg magyar leirás a skillekről..stb mert nem mindegyiket értem teljesen :)
  • Sirch
    #72160
    Mákoscsiga.
    Én soha többet be nem teszem a lábamat abba a barlangba. Soha soha soha...
  • Lammer
    #72159
    gz :))
  • csokicsiga #72158
    Köszi a segítséget nektek ! :) 23X öltem meg, és kiesett :)