78965
  • Systore #72157
    igen

    viszont spawnolhat ott más fajta Lacuni rare (nem tudom a nevüket most így), úgy néznek ki, mint Chiltara.
    de csak Chiltara dobja
  • Sirch
    #72156
    Papírforma szerint az dobja, gyakorlatilag viszont a 2.0 Loot rendszer bevezetése óta nagyon kis eséllyel dobja a Gemstonet (nekem valamivel több, mint 70 órányi Chitara farmolást követően SEM sikerült megszereznem).
  • csokicsiga #72155
    Köszi szépen ! Azt tudja valaki, hogy , azt írják, hogy a Chiltara boss dobja az itemet, a Gibbering Gemstone-t, Caverns of Frost barlangjában, de, már vagy 20x-ra farmolom a bosst, és nem dobja az itemet, ennek a bossnak kell egyáltalán dobni az itemet a pónis pályához ?
  • undY1ng #72152
    S ezt hova kell kitömöríteni? Ha a D3 főkönyvtárába teszem, utána már el sem akar indulni a játék..
  • dante3
    #72151
    Kockaság :)


  • mikromanus
    #72150
    Az oázisnban két helyen is lehet a szellemektől parázó NPC árus. Az egyik a fix csatorna közeli déli rész, a másik feljebb van ha van. Elég ritka. Ha meg a délit nézegeted, akkor még inkább az. Nincs ilyen céllal valami community? Vag yösszeszedsz másik 3 embert aki erre hajt (ennyivel a kezdés után nem egyszerű), aztán vadásztok külön-külön a muksóra. Akinek megvan az inveli a többieket. Soloban lehet elsőre meglesz, viszont lehet veszett sokat fogsz vele szívni.
  • csokicsiga #72149
    Sziasztok ! Épp a titkos pályához szeretném megszerezni a kövi alapanyagot.
    Liquid Rainbow-ot a Path to the Oasis -nál van Zaven the Alchemist nevű NPC nála lehet lemenni a chesthez, de , hiába lépek ki, és be, és megint elteleportálok Path to the Oasishoz, és megyek az NPC-hez, nincs ott. Vagy már 20.-ra csinálom ezt. Valamelyik kilépés után ott lesz vajon az NPc, vagy hogy csináljam ?
    Előre is köszi !
  • Hecker007
    #72148
    Köszi! Így tényleg másabb élmény játszani.
  • Lammer
    #72147
    az hat...
  • Cortinaar
    #72146
    Akkor ez kb. abszolút random...
  • Lammer
    #72145
    csak, hogy megnyugtassalak, nekem HC-n esett egy nap 10 percen belul ketto is (Fell) xD

    cserebe meg mindig nincs Starmetal kukrim + Witchingem... ugy, hogy hcn 529 paragonon vagyok jelenleg es WD a mainem (85-90%-ban avval tolom) lol....
  • Systore #72144
    nekem normal bounty közben esett, előtte nem kis ideig kadaláztam kétkezeseket....
  • Systore #72143
    hardcore darkd3 (ez a legdarkosabb)
    http://www.sendspace.com/file/cahb9b

    ettől csak élesebbek lesznek a textúrák:
    http://www.sendspace.com/file/p7pzfs

    anno lehetett választani a darkd3 oldalán, hogy milyen sötét legyen a játék (volt hardcore mode stb.)

    én úgy emlékszem sharpening+hardcorenál világosabb kombót töltöttem le.
    ez az enyém:
    https://www.sendspace.com/file/ypr55p
    Utoljára szerkesztette: Systore, 2014.08.12. 15:37:49
  • Vorrhess
    #72142
    Fate of the Fellhez nagy mák kell nagyon. Én Ros megjelenés óta crusaderrel toltam és csak most esett a 2.1-es PTR-en :D liven meg nem.
  • Hecker007
    #72141
    Egy linket tudnál hozzá adni?
  • Systore #72140
    textúrák is élesebbek vele, nem csak darkos lesz

    én kb. 1 éve játszok dark moddal, borzalmas nélküle szerintem
    Utoljára szerkesztette: Systore, 2014.08.12. 14:45:00
  • Cortinaar
    #72139
    Szegasztok!

    Elég régóta farmolok a Crusaderemmel főleg ACT 4-5-ben, általában publicban, ahol RIFT-ben szép számmal potyognak a legendary és Set itemek, (tegnap pl. az egyik RIFT boss 2 leget és 1 set itemet dobott, soha nem volt még ilyen, max 2 leg esett egyszerre, de már arra sem nagyon emlékszem, mert rég volt) közben meg Kadalázom rendesen és az istennek nem akar esni Gyrfalcon's Foote, de amire még jobban vágyom, az a Fate of the Fell. Ezek csak ennyire ritkán esnek, vagy van valami különleges mob, boss, ami dobhatja? Csak egy boss? Vagy teszem azt csak Horadric Cache dobhatja? Vagy csupán mák kell hozzá és legyek türelmes? :) Amúgy Fist of The Heavens buildem van, elég jól irtok vele, Maximus is esett már 3, Darklight is pottyant már 2, de a fent leírtak még soha. Kipróbálnék más buildet is, de ahhoz kéne a két fegyver, hogy legyen értelme és hatékony is legyek. Előre is köszönöm a válaszokat.
  • Hecker007
    #72138
    Engem pl érdekelne ez a dark mod, honnan lehet letölteni, illetve megtűrt vagy bannolhatnak érte?
    Rákerestem, de amit hivatalos oldalként adott a kereső az halott, azon kívül meg csak blizz fórumokra jutottam, ahol nem volt link hozzá.
  • undY1ng #72137
    Pedig a RoS teljesen darkos lett, annyira felesleges ez a Dark mod....
  • TBTPumpa
    #72135
    Ne haragudj, de ebben a fórumban nem lesz személyeskedés. Az ilyen "ügyeket" máshol intézzétek és ne itt! Köszönöm!
    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2014.08.12. 08:28:15
  • Tatyla
    #72135
    Engem ez nem érint US storebol vettem meg abba csak englisül van...
  • jazzy
    #72133
    #72132 :DDDDDDDDDD beszarok ezeken a magasröptű kommenteken, miért lenne a blizzard programozást tekintve balfasz brigád?
  • cateran
    #72132
    Majd lesz, ne aggodj :D Ugy fogsz a seggere verni alkalmankent 5-10-20 millionak, hogy csak na..:D

    kjhun: Ez csak valami vicc lehet..Annyira meg a Blizzardosok sem lehetnek agyalagyultak, hogy ne alapjatek+opcionalis nyelvi csomag lehessen a letoltes. Semmire sem tartom oket, szvsz hihetetlen 1 balfasz brigad, mar ami a programozast illeti, de ilyen sotetek meg ok sem lehetnek...
  • kjhun
    #72131
    A PS4 tulajok szívhatják a fogukat.
  • who am I 7
    #72130
    :D :D :D Darkd3 mod nélkül 1 percet nem játszanék pl. vele, mert ocsmány elmosott tulszaturált neon-színes wowos kaka az egész.

    to sanya : ha érdekel a mod fel tudom tölteni valahova, tökéletesen be van konfigolva, nem elmosott a táj és a színek is normálisak, diablósan néznek ki.
  • sanya200
    #72129
    Hát nem tudom én általában mindig körbejárom a területet rengeteg legendary cuccom van most olyan esett ami hány anyukád :D
    37-es szinten vagyok és ezt farmoltam az előbb egyből 2-t is.
  • tugyiti
    #72128
    Nem tudom mennyire legitim
  • vegicsek
    #72127
    Egy gyors kérdést én is megeresztek akkor.
    Van valami hivatalos-nemhivatalos infó arról, hogy is működik a drop rendszer?
    Minden objectnek vagy mobnak van egy táblája, hogy mekkora eséllyel esik legendary belőle? Vagy belekalkulálják az időt, vagy esetleg a leölt szörnymennyiséget is?

    Azért érdekel elsősorban, mert én szeretem közel fullra takarítani a zónát, meg az objectek nagy részét is bezúzom, és utóbbiból is nemegyszer potyogott legendary cucc, viszont így az egy zónában eltöltött időm is megnő, és nem tudom loot szempontjából megéri-e így, vagy jobb inkább az elitekre koncentrálni.
  • sanya200
    #72126
    Pénzel nincs gondom most nem is tudom mire költeni,kicsit könnyű is,meg jó cuccokat farmoltam össze.Jóformán csak rare meg legendary cuccaim vannak
  • Daell Drow
    #72125
    Igazabol a leg alapanyagot eladhatja mert ugye kivettek a kovetelmeny listabol. Azert a cuccert jol jon az 50k gold neki az elejen.
  • TBTPumpa
    #72124
    Blacksmith a kovács lesz, nem a feketepiac.
    A Blacksmith-nél tudod javítani a felszerelésed, bezúzni a cuccokat és craftolni.
    Ez egy Legendary tárgyhoz való "összetevő", tedd el későbbre, majd akkor lesz jelentősége.

    Illetve majd Act 2-ben bejön a Jeweler is, akivel köveket tudsz tenni a foglalatos felszerelésedbe, ezzel is tápolva a karaktert.
    Amúgy őket lehet fejleszteni, minél fejlettebbek, annál jobb cuccokat tudsz craftolni.

    A Reaper of Souls kiegészítőben pedig a Mystic jön be, akivel a felszerelés (páncél, fegyver) külseje és tulajdonsága változtatható meg, de ez egy másik történet.
    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2014.08.08. 22:18:55
  • sanya200
    #72123
    Sajnos nem engedi csak lowert enged :(
    Amúgy ezzel mit kell csinálni?Bocs ha láma vagyok hozzá kicsit nem szoktam ilyen stilusú játékkal játszani meg az angol se az erősségem,értem hogy el kell/lehet adni a feketepiacon de hogy vagy hol?


    Ja sikerült találnom olyan oldalt ahol lehetett kártyával is fizetni,20 euroba fájt azért mégiscsak olcsóbb mint a dobozos.Pedig a dobozos játékok híve vagyok de örültem ha erre is futotta azért a reaper of soulst meg ezt megveszem összesen 12-13.000-ért így.Mégse 18-20 ,mert annyi lenne a dobozos kb.
    Utoljára szerkesztette: sanya200, 2014.08.08. 22:15:25
  • TBTPumpa
    #72122
    Persze. Emlékeim szerint az Expert fokozat következik utána, az még elérhető. De a Master és Torment fokozatokhoz már végig kell játszani legalább egyszer a történeti szálat. Meg az Adventure/Bounty módhoz is.
    Amúgy igen, eléggé könnyű az alapjáték, de a Reaper of Souls megizzaszt majd rendesen.
    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2014.08.08. 21:59:27
  • sanya200
    #72121
    Nehézséget fel lehet rakni hard fölé elsőre?Mert hardon is elég könnyű elég ritka ha megizzaszt egy egy erősebb ellenfél.
  • Sirch
    #72120
    14.8 giga, valamint kb 200 mega a Battle.net kliens
  • Totti5
    #72119
    Szeretnék kérni egy Diablo 3 + Reaper of Souls és minden peccs könyvtár méretet h pontosan mennyit foglal a komplett játék. Thx.
  • Daell Drow
    #72118
    Lepjel be a klanba ott mindig vannak es tudsz menni partyban.
  • TBTPumpa
    #72117
    Minek az a hulladék. A Diablo 3 anélkül is eléggé "darkos" és tökéletes. Főleg a Reaper of Souls.
    Szerintem semmiféle módosítót ne használj, úgy az igazi az élmény.
  • sanya200
    #72116
    A dark mod megvan vkinek hozzá,vagy betudná linkelni?
  • bendáj17
    #72115
    Üdv beszereztem a Rost és most játszanék partyban. Aki szeretne vegyen fel: battlelog: Bomb90#2808

    Olyan gamer vagyok aki nem rohan szeret mindent felfedezni, persze ez addig igaz amíg az elején vagyok.