78965
  • SLICK
    #72238
    TEVÓTÁ!
  • tugyiti
    #72237
    az anyjuk picsájára arra :D
  • SLICK
    #72236
    iiiiiiiiiiiiiiiiiiistenem.............. na ez a két nap ugyan mire kellett még? :D
  • tugyiti
    #72235
    Season 1 Launches Friday, August 29

  • Systore #72234
    fuck murrica
  • foxxi
    #72233
  • Frank99
    #72232
    faja!

    veszek hármat mingyá'
  • Systore #72231
    RoS olcsón
  • krisztajo
    #72230
    Köszi szépen.
    Hát nekem nem dobja azt ami kéne, ezért gondoltam, hogy esetleg ha nincs meg a kieg akkor ez nem elérhető.
    Arra gondoltam, hogy esetleg szintfüggő és lev. 61-től dob ilyen ami ugye az alappal nem jön össze.
    De ha anélkül is adja akkor csak nincs szerencsém.
  • Hecker007
    #72229
    Tudod fejleszteni a kovács szintjét, egy ideig goldért, de később kellenek hozzá itemek, amiket dob a játék. Gemes szintén így működik. Mindkettőnél a legalsó fülön van a fejlesztés.
    Utoljára szerkesztette: Hecker007, 2014.08.23. 18:20:06
  • krisztajo
    #72228
    Bocs, ha nagy láma kérdést teszek fel, de mi az az Artisan level a kovácsnál és a drágakövesnél?
    Vagy ez is csak akkor érhető el ha megvan a kieg is?
    Egyfolytában találom az olyan könyveket amihez ez kéne és nem tudom mit kezdjek velük.
  • pimpi001
    #72227
    az a bizonyos utolso video ahol minden kari = delete
  • who am I 7
    #72226
    hát na igen, az viszont nem egy szép gesztus...ha már ennyit hozott az "asztalra"...lehet, talán így akarta "kimutatni", h ez egy "rossz" döntés volt a blizz részéről, h sarkítottan/túlzóan mondja el a dolgokat. Legalábbis az ő szemszögéből rossz, van aki örülhet neki persze, még sok játékban van trade meg mikrotranzakció, szóval, megfelelő balance-al itt is maradhatott volna akár az rmah (a gold nem), csak kevesebb összeg folyt volna át rajta...hát noh.
  • TBTPumpa
    #72225
    Kép is van ám, mert a Blizzard megadja a módját!
  • Cortinaar
    #72224
    Csodás ez az ajándék :D
  • Zenszkij
    #72223
    ebben igazad van, meg azt én is aláírom, hogy nem kis pénzt keresett vele, tehát nem hülye a gyerek, hanem jól kihasználta a helyzetét, valóban kicsinyesnek tűnhet ezért felemelnem a hangom, azonban a Diabloról szóló utolsó videójában nagyon lehúzta a játékot, ami neki sok pénzt termelt és ez egy kissé unszimpatikus cselekedet volt szerintem
  • SLICK
    #72222
    tehát borítékolható, hogy jövő hét szerdára jön a 2.1
  • pimpi001
    #72221
    +50% gold find event a hetvegere
    de xp az nincs
  • who am I 7
    #72220
    Nem egy szép dolog, ahogy millió fajta "lehúzás" létezik a világon, sokkal nagyobbak is...egyébként, csak szólok ezen a szinten a lehúzás relatív. Főleg, ha valakik fizetnek is érte, mindenért lehetne sirdogálni, h lehúzás.
  • TBTPumpa
    #72219


    Live stream!
    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2014.08.21. 20:44:36
  • Daell Drow
    #72218
    Ma este lesz fejlesztoi kerdez/felel twitch stream, es szerintem jovo szerdan mar tuti kapjuk. Ptr-n mar a 4ik season indult el, eleg gyorsan valtogatjak, mar nincs miert tovabb huzni az idot.
  • undY1ng #72217
    Ez komoly, hogy még mindig nincs 2.1? Csak most tudtam géphez ülni és nagyon szomorú lettem.
  • SLICK
    #72216
    itt a hangsúly a barbáron van és és annak a képen ábrázolt cselekvésén...


    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    ugyanis az történt hogy Kongor elfelejtette, hogy LIVE-ra tette a streamjét és épp egy kis fika darabot túrt ki az orrából, amit jóízűen el is fogyasztott. Bár ez nem az eredeti videó sajnos, de megteszi ez is vizuális élménynek

    Utoljára szerkesztette: SLICK, 2014.08.20. 01:20:35
  • Zenszkij
    #72215
    ráhagyta a Diablot, gondolom, mert nem tudja lehúzni a többieket az account bound miatt, most meg szidja a játékot, egy igazi lifeless noob :D
  • SLICK
    #72214
    :DDDD
  • Systore #72213
    spot kingkongor

  • setuh
    #72212
  • Systore #72211
    jön a season 4 ptr-en...
  • Hecker007
    #72210
    Nem fail, a kieg előtt tényleg megoldotta az fps drop problémáit, a kieg óta nekem hdd-ről is simán elmegy, most a darkmod miatt van hogy leesik az fpsem 60-ról 30-ra de ez is csak akkor ha bent van 2 crusader meg pl 2 wizard aztán toljuk a szép effektes spelleket :D a mod nélkül simán megvan a fix60.
  • undY1ng #72209
    Ez magyarul a képkocka vezérlés sebesség, ugye?
  • Stero
    #72208
    Most az ati catalyst control-ba beállítottam a frame refresh rate-et always on-ra a játékból kivettem a v-sync-et - így van némi screen tearing, de legalább nem 30 fps-re dobál le bár ez sem egy tökéletes megoldás azért jobb mint eddig. Viszont így is a 100-270fps sokszor inkább csak olyan 50-nek érződik .. elég fura.
  • undY1ng #72207
    Ez engem is érdekelne... Full ugyanez a problémám. Régen olyan választ kaptam rá, hogy mert SSD hiánya van, de sztem ez fail szöveg..
  • Stero
    #72206
    Hali,

    Van egy kis problémám a Diablo 3 FPS-ét illetően.
    Sok helyen olvastam, hogy elég gyakori probléma, hogy sz*raxik az fps - nekem olyan problémám lenne, hogy v-sync nélkül kb 80-160 fps-el megy a játék full grafon v-sync-el 60 konstant ugyebár. Nos tökmindegy mit csinálok a játék kb 10 mp-enként random olyan érzetet kelt mintha 20-30 fps-el menne holott továbbra is bőven magas fps-t mutat a mérő. Volt, hogy eltűnt olyan 15 percre teljesen míg egyes helyeken nagyon gyakori. Néhol írják, hogy server lag és nem lehet ellene tenni semmit , de ez marhára nem tűnik server lag-nak. Tudom milyen a netkapcsolat okozta lassúság, késés, de ez határozottan performance problémához hasonlít holott a gépem bőven elég a játéknak (i7, 8gb ram, r9 270x 2gb).
    Valaki tapasztalt már hasonló problémát esetleg megoldást, hogy mit lehetne tenni? Eléggé zavaró :S
    Thx ^^
    Utoljára szerkesztette: Stero, 2014.08.19. 10:39:11
  • setuh
    #72205
    Szerdan patch ?:D
  • undY1ng #72204
    Update: MEGVAN A MEGOLDÁS!

    TS-en kívül én Mumble-t is használok és ha a voip programon belül az overlay (játék közben mutatja a neveket akik a csevegő szobában vannak) be van kapcsolva, na akkor nem indul el a dark mod. Most már megy, zsír! 8-)
  • undY1ng #72203
    Még mindig ezt csinálja ha dark moddal szeretném indítani. :(


    Ui.: 1x működött csak, utána már megint nem volt jó, tiszta random szerűen....
  • Mutans Zombi
    #72202
    "Josh szerint semmi akadálya annak, hogy a 2.1-es javítás még augusztusban megérkezzen!"

    Na jó-jó, de melyik év?
  • tugyiti
    #72201
    Sry én olvastam félre ,tényleg 2.0.6-tal jön konzolra ,mindenesetre kíváncsi leszek megkapjuk e a konzol előtt...
  • Tatyla
    #72200
    ezt honnan veszed?legutolsó infó szerint 2.0.6-sl jön de meg fogjuk kapni a pc-s után pár nappal ha kijön
  • SLICK
    #72199
    az a baj a két verzió külön fejlesztés... ugye mikor megjelent az alap konzolra akkor is jelentős különbségek voltak a két változat között... Lehet hogy ezt már eleve úgy fejlesztették, hogy minden benne legyen.... Amúgy elnézve azt, hogy milyen gyorsan pörgetik a season-okat lehet hamar kidobják nekünk is. Azért vannak még bugok amiket javítani kell, az meg nem kis idő