78965
  • Akuman
    #72278
    Hello. Láttam új szezon indult. Kérdésem az lenne, hogy az új szezon itemjei (pl uj barbár fegyver, condemn shield) az csak friss "season" kariknak lehet elérhető vagy a régieknek is?
    Köszi előre is
  • undY1ng #72277
    Dákómutogatáson és a nulláról való kezdés feelingjén kívül semmi más.
  • CalebJoe
    #72276
    Átvinni nem lehet a régi karit, de én is ezt kérdezném hogy van e értelme újat kezdeni jobb cuccért mert ez a leaderboard dolog hidegen hagy.
  • krisztajo
    #72275
    Sziasztok! Én csak most láttam, hogy elindult ez az új season.
    Leírnátok nekem ez micsoda, egy új játékmód vagy ugyanaz csak más esik három hónapig?
    Mi a különbség az eddigiekhez képest?
    Érdemes vele játszani akkor is ha csak alapjátékom van vagy úgy nem?
    Teljesen új karit kell indítani első szintről vagy átlehet vinni a meglévőt?
    Lehet soloban is nyomni és ha igen akkor hogyan?
    És hány karival lehet ilyet csinálni, többel is vagy csak eggyel?
    Köszi a válaszokat.
  • Hecker007
    #72274
    Köszi, én is nekiállok akkor, így gyorsabb lesz mint sztori módban végigszenvedni az egészet ezredjére.
  • undY1ng #72273
    Csak én vagyok ilyen akinek egyáltalán nem érdeke ez a minél hamarabb felhúzni egy karit 0 kezdésről? Nem értem ebben mi a jó... Nekem tökjó érzés volt így elejéről kezdeni, de meg sem fordult a fejemben, hogy speedrunoljak azonnal...
  • Daell Drow
    #72272
    adventure egybol elerheto, ott rogton T6on kezdesz es olyan kuldit csinalsz ami idore megy. pl act 1: jar of soul, manaer, act2 miner, act5 will. igy 2-3 ora lvl70 vagy, en pl ep kicsusztam a top 1000 elsobol mert benan kezdtunk elhztunk fel orat.
    Amugy az world elso level70 kari alig 2 ora alatt este 11re mar megvolt, egy crusader.
  • TBTPumpa
    #72271
    Pedig már régóta pónilovas Diablo-ra és Kerrigan-re vágyom!

    Persze szívesen játszanék vele párat, de még úgyis alfa verzióban jár, szóval... Csak ebből az alfából már sosem akar kikerülni az a játék.
    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2014.08.30. 11:32:03
  • undY1ng #72270
    Hidd el, hogy nem szeretnél olyan sz*rral játszani. :) Blizzard legfailabb húzása volt az.
  • TBTPumpa
    #72269
    Az ilyeneket ne. Így is már majdnem eret vágok, hogy 2013 november óta nem kerültem be az alfatesztbe, miközben 5 ismerősöm is vígan tolja a játékot úgy, hogy 1 Blizzard játéka sincs. Na jó, 1 van nekik... a Hearthstone.

    Ha pénzért be lehetne kerülni az alfába, már lökném is az összeget nekik. De az alfa hozzáféréshez stream-elni kéne tört WoW-ot vagy tört StarCraft 2-t. Streamelni meg nem tudok ezzel a tanyanettel.
    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2014.08.30. 10:58:51
  • Hecker007
    #72268
    Hogy lehet ilyen gyorsan felhúzni egy karit?
  • jazzy
    #72266
    Azt vágod, hogy a diablo az end gameről szól?
    Utoljára szerkesztette: jazzy, 2014.08.30. 09:53:32
  • setuh
    #72266
    Ez a legnagyobb gaz ezzel a jatekkal, 1 nap alatt end gamenel vagy.
  • Daell Drow
    #72265
    a season kb 3 honapig tart, utana az uj itemek at kerulnek non seasonba es ott is fog esni. Szal turelem, de amugy nem nehez a season, en mar lvl70 para 22 vagyok T1 mar megy, most jon a fejlesztgetes. Es esett mar az uj ceramonial dokival, bar nem egy nagy szam de erdekes.
  • undY1ng #72264
    Off:

    Kis kedvcsináló a Heroes of the Storm-hoz:

    Link
  • Cortinaar
    #72263
    Sziasztok!

    Szerintem gonosz dolog volt ez a Szezon bevezetése. Ha jól értem, akkor az új Szezon tárgyak csak Szezon karakternek eshetnek? Mert ebben az esetben új karaktert kell indítanom ahhoz, hogy megszerezzem ezeket, majd a végén visszakerül a nem szezonális karakterek közé, hogy aztán töröljem?
  • TBTPumpa
    #72262
    Nekem most adott a Blizzard +30 nap játékidőt ingyen a WoW-hoz, szóval most komoly dilemmában vagyok. Játsszak ingyen WoW-al 30 napig, vagy vegyem elő a Diablo 3-at? Már csak az kéne, hogy még egy Heroes of the Storm alfa hozzáférés is befusson.

    Bárcsak 48 órából állna egy nap...
    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2014.08.29. 15:45:12
  • david8803
    #72261
    Ha jól tudom akkor neked kell tartani a távolságot, a sentryk lehetnek a mobok közelében. A petek automatikusan megkapják a buffot ha 10 yardnál messzebb vagy.
  • asdasdas
    #72260
    Hali,
    DH-Steady aim-sentry kombinációval kapcsolatban lenne kérdésem.
    A sentryk mi szerint kapják meg a +20% dmg bónuszt? Nekik is tartaniuk kell a 10 yardos távolságot a mobokkal szemben, vagy elég ha én vagyok távol és ők lehetnek a tömeg közepén?
  • Aspyrin
    #72259
    hoppá :D
  • mikromanus
    #72258
    Valamennyivel jobb a drop talán. A nagyon alacsony szinten kevesebb legendary esik. Ha csak a gemek összeszedésénél jársz, akkor mindegy a szint. Legendary farmnál az alacsonyabb szinteket mindenképp hamar átugrod. Ha hamar végzel, akkor sok szintet ugrik a kulcs, ha meg nem akarsz sok szintet ugrani, akkor sokat kell kill nélkül tökölnöd. Időarányban nem biztos hogy jobb. Emellett a gemek upgrade-je szempontjából se mindegy a gr szintje. Aktuális gem szint +10 GR szintnél van azt hiszem 100% upgrade esély. Ez az elején még nem sokat számít, mert 10-15-ös riftet mindenki tud menni, de feljebb azért nem mindegy, hogy egyrészt 80-100% eséllyel kapod a következő uograde-t, vagy 10-20%. Meg időben se mindegy. Ha a gem uograde a cél, akkor minnél több riftet minnél hamarabb kell befejezni. Ha a trialban lenyomsz pár kört, akkor akár az első GR is jó lehet az upgradere. Elindítod, elmész bountyzni, vagy reggelizni, negyed óra múlva benézel, lenyomod a guardiant és mehet az upgrade.
  • Anthrax
    #72257
    Engem is érdekel, hogy ha erősebb riftekre megyek a drop rate is növekszik vagy egy 1es szintű greater rift ugyanazzal a % dobja mint a 25. ?
  • Cortinaar
    #72256
    Na pont ezt akartam kérdezni. Nem látom értelmét magas szinten kezdeni, mert alacsony szintnél több kört lehet futni
    Ha több rankot lehetne kiosztani a végén a gem-be, akkor lenne értelme
    Ha 14-es szintről kezdesz, ugyanúgy eljutsz 25-26-ig és még ráadásul rohantál 3-5 kört
  • ktm99
    #72255
    Greater Riftben a rift szintje befolyásolja a guardian droprate-jét? Ha nem, akkor az elején a trialon nem biztos, hogy érdemes mindent beleadni.
  • undY1ng #72254
    Én is csak arra várok leginkább.. :D Valahogy most tökjó ez az új patch... mégse játszok vele annyira. :(
  • Különc
    #72253
    lol Ám hol a hype gyerekek? Seasonre visszanézek, remélem nem unom meg 2 nap alatt
  • Systore #72252
    láttam a fényt
    hc

  • bendáj17
    #72251
    köszi a választ.
  • foxxi
    #72250
    Ha 70es szintig nem sikerült kiismerned a te stílusodhoz kedvelt buildet, akkor ott vannak az általános és "menő" buildek pölö: buildek
  • bendáj17
    #72249
    Hali tudna valaki egy életképes monk skillezést javasolni 70-es karinak?
  • Zenszkij
    #72248
    ha nem ezt streameli senki se nézi a xarját, mellesleg egy unszimpatikus pöcs
  • Frank99
    #72247
    a meztelencsiga hozzáképest egy dino gerincoszlop.....
  • jazzy
    #72246
    ne bántsátok különc példaképét
  • undY1ng #72245
    Mindenki tudta, hogy újra fogja kezdeni új patchel... hazudós pöts.
  • pimpi001
    #72244
    a barom most ujrakezdte?
  • setuh
    #72243
    Link "Bye Diablo"
  • mikromanus
    #72242
    Nem lehet csökkenteni solo módban. Ha nehéznek érzed és nem akarsz fejlebbmenni, akkor a rift végén jewel upgradet válassz és ne rift key upgradet. Utólagosan már mindegy neked. Esetleg betársulhatsz másokhoz. Ha magasabb szintű a kulcsod, akkor elhasználódik ugyanúgy mintha 21-eset nyitnál. Ha például megy a lvl 15, akkor társulj be olyanba!
  • foldi6
    #72241
    Sziasztok, lehet h hülye kérdés, de velem előfordult..Az első greater riftemet, csapatba csináltam és 21 difficulty szintre rakott riftben..de amikor soloban szeretnék riftezni, akkor ez a szint elképzelhetetlenül magas..esetleg lehet ezt csökkenteni???
  • DORSANAX
    #72240
    Akinek esetleg nem indul WIN-XP 32 Op. rendszeren a normaliz.dll probléma miatt:
    http://us.battle.net/d3/en/forum/topic/14058655916?page=2

    For Win-XP 32bits (only)

    1. Download this file normaliz.dll:
    http://www.mediafire.com/download/2va7vdq6vt20ylw/normaliz.dll
    2.Copy it to C:\Windows\System32 (to overwrite, before it to save...)
    3. Reboot your computer and play the game.
    Good Luck & Have Fun

    Egyik ismerősnek nem indult XP Op. rendszeren, ezért írtam...
    Üdv

    Utoljára szerkesztette: DORSANAX, 2014.08.27. 12:41:47
  • undY1ng #72239
    Első 2.1-es élményem (amivel sikeresen meg is haltam hc-n), hogy kibaszott sok láthatatlan textúrában megállt a karakterem és lófaszt se tudtam csinálni, kurva mérges vagyok.