78965
  • jazzy
    #72318
    Nope. It will trigger one by one. You can also stack it with the new Beckon Sail to have 3 second life passive lol.

    Source:
    I tried it on PTR.

    Szerintem ebből minden kiderül. Ugye nem sértődsz meg azon, hogy válaszoltam a kérdésedre?
    Utoljára szerkesztette: jazzy, 2014.09.02. 00:07:55
  • Daell Drow
    #72317
    Top first 1000bol kicsusztam, de legalabb T6 maltheal kill meglett seasonben 827 helykent. alig 17 ora karakter idovel, grift level20 is lement.
  • cleric
    #72316
    Elég, ha akkor írsz, ha tudod a választ. Guglizni én is tudok, épp csak az nem derül ki abból amit linkeltél, amit kérdeztem. Máshol meg azt írják a Beckon Sail kapcsán, hogy egyszerre proccolnak az Awareness-szel, és mindkettő cd-re kerül.
    Persze kipróbálom majd, csak gondoltam nem centizem ki, ha valaki már kipróbálta vagy tudja, ezért kérdeztem.
  • mikromanus
    #72315
    A season végén a lejáró season speciális itemei bekerülnek az "alap" dropba. Azaz eshet minden játékmódban: a normál régiókban és a seasonban is. Lesznek majd új legendaryk a második-sokadik seasonra.
  • denevérember
    #72314
    Sziasztok! Egy olyan kérdésem lenne,hogy ha lejár az első season akkor a következőnél ugye uj season only itemek esnek majd. De ugyanúgy ki lehet ütni az előző season itemeket is? Lehet buta kérdés.. :)

    Köszönöm a választ előre is!
  • mikromanus
    #72313
    JA. Ez tényleg egy óra. zseniális. :)
    A játék ismerete nem exploit.
    A PTR arra van, hogy kiszűrje azokat a hibákat amikre nem is gondoltak korábban... meg hogy picit javítsanak az egyensúlytalanságokon. A GR lassú szintezés is baromság. Elején lehet jó, csak épp nem hasznos annyira mint sokan gondolják. közel kell lenni időben a végén, így kapsz kicsit nagyobb kulcsot. Ez azt jelenti, hogy amit más fejlódésre áldozhat (XP), azt te alacsony szinten malmozással, csak hogy teljen az idő. Az elején jó ez is, amíg nincs meg a gemek nagyja és megéri az időveszteséget. Azaz 1, max két run és sok idő pazarlás, vagy 3-4 run hatékonyan és ugyanott vagy. Gem upgrade-re csak egy lehetőséged lesz így is, csak azt mondjuk 5 kör után és nem másodjára-harmadjára. Seasonben az se volt, hogy csak a guardiant ölöd le, mert teljesítened kell mindenképp a "csíkot" most már előtte.
    A wizard bug meg öregebb az internetnél (D3 viszonylatban). Ott picit szükösre vették a zárt béta felhasználószámot és bentmaradt 1-2 speciális eset. Jóhogy nem azzal jösz, hogy a repülők becsapódtak az ikertornyokba.
    Utoljára szerkesztette: mikromanus, 2014.09.01. 11:18:08
  • cateran
    #72312
    Kicsit le vagy maradva..mar elismert teny az "exploit" lete (pontosabban clever use of game mechanics)
    Siman teljesitheto ugyanis nem kell harcolnod csak menekulnod...a kiteolas pedig a D3 alapja :D Askeprins volt az 1. lvl 70-es 1 ora 45 perc alatt.(0 mobs killed)
    Amikor jopar nappal ezelott irtam, hogy a blizz keptelen major/gamebreaking bug nelkul kiadni barmit is, gondolom darabokra szedtetek (kulonosen Jazzy, akinek szivugye, hogy nyaljon a blizznek, megha azok nem is tudnak a letezeserol) Ertheto mar mire gondoltam? De ott volt a Crusader ongyilkos combo, a sebezhetetlen Wizard combo, a megszamlalhatatlan exploit es atgondolatlan koncepcio (lasd most: csinalj 1 lvl 1 rift kulcsot es azt upgradeld szep lassan...)
  • mikromanus
    #72311
    Meg is nézted a Leaderboardon, vagy csak trollkodsz és minden szart elhiszel? A szintezés questekkel könnyű viszonylag. Csak kell hozzá négy ember és sok türelem. Miserben menet közben bevágtak egy elit pakkot. Elég szivatós tud lenni. Kis karakterrel aztán nem fogod te azt teljesíteni T6-on (sem). Első két körben nem volt, egy jó drabig utána nem adta a bounty, majd utána folyamatosan bent volt az elit. Valószínüleg menet közben "élesítették" a javítást. Magasabb szinten mikor visszanézegettünk volt hogy bent volt az elit és volt hogy nem. Amikor már nem számít...
    Jar of soul questet se teljesíted alacsony szinten, mert túl kellene élni, majd idő lejártával eljutni a köcsögig és leverni. Az meg nehéz ha minden 1hitel és elit terpeszkedik a célpontnál. Később amikor van pár menekülőskilled, akkor mér megoldható. Csak ez a bounty fele, így csak quest XP-t ad. A matriarch bone is csak felet ad, de viszonylag könnyen teljesíthető. Csak négy pont érintés. Erre is igaz, hogy kezdésnél nem bírod T6-on. Szűk a hely és lassú vagy. Bár ha nem zavar hogy közben a szokásos 1 helyett hatszor csapnak le... A miner's gold a legkönnyebb. A quest közelében kell lenni valakinek, de a többi elég ha egy mapon van valahol. Viszonylag jól teljesíthető. Csak nem egy óra alatt, tekintve, hogy oda kell caplatni és időbe telik míg kész. Függetlenül attól milyen ügyes is vagy. De azért új karakter kezdőként 1 óra. Persze... Aki játékközelben van megnézné a Lvl 70 achi elsője mennyi idő alatt jutott fel?
  • foxxi
    #72310
    A saját kivetüléseiddel nem tudok mit kezdeni. OFF END
  • jazzy
    #72309
    Ja oké, ezesetben első találat googleben: https://www.google.hu/webhp?sourceid=chrome-instant&ion=1&espv=2&es_th=1&ie=UTF-8#q=shadow's%20mantle%20awareness%20demon%20hunter
  • cleric
    #72308
    Azt kifelejtettem, hogy hc, ezért az elméletet ismerném meg először :)
  • jazzy
    #72307
    és még frusztrált is vagy
  • foxxi
    #72306
    irigykedem? ember! van elég dolgom hogy ilyen léhűtőkre ne kelljen pazarolnom az energiám. csak tudnám emberek miért is tartják ezt általános és annyira jó dolognak. A nyelvtanod meg senkit nem érdekel, tartogathatod magadnak vagy a magyartanárodnak, akit még lehet érdekel is.
    Utoljára szerkesztette: foxxi, 2014.08.31. 20:52:45
  • jazzy
    #72305
    Kíváncsi vagyok mennyire honorálhatják meg, ha irigykedsz streamelőkre, a szó amit keresel pedig az "egyelőre" :)
  • jazzy
    #72304
    Nos mivel neked megvan az item, nekem pedig nincs, ezért próbáld ki.
  • cleric
    #72303
    Van két Shadow's Mantle itemem, ami halál helyett elnyom egy Smoke Screent, és 25% hp-t tölt vissza, 120 sec cooldown-nal.
    Emellett ott van az Awareness DH passzív, ami halál esetén 2 sec vanisht nyom és 50% hp-t tölt vissza, 60 sec cd-vel.
    Melyik csattan előbb? Az első után a második rögtön csattanhat (ha nincs cd-n)?
  • undY1ng #72302
    Szinte mindent leírtál ami a "gondolataimban" járt a streamerekkel kapcsolatban. :D A gémergörlökhöz csak annyit fűznék, hogy "sajnos" a leányzók két mellüket /mutogatva/ már nyernek jó sok nézőt.
    Off: Szívesen csinálnám ezt a streamelgetést csak ahhoz még kéne kis angol csiszolás +1 kis alap amivel elindulni (gépfejlesztés, jobb net, stb).
  • foxxi
    #72301
    Én meg inkább játszom :) - de mivel van rá igény, hát hajrá. Amugy ha újdonság van, én is ráveszem magam ( persze nem az aktuális játékom, hisz akkor oda minden ). Maradjunk annyiban hogy: kétkedve figyelem őket
  • Wootan
    #72300
    "Azért azt is vedd figyelembe hogy ezek a nagyoknak nevezett valakik sem mentesek a botolástól, hack-ektől stb" Ez alatt mit értesz pontosan?
    Én akiket nézek, azokat úgy fogom fel, mint egy szórakoztató műsort. Kikapcsolnak, szórakoztatnak. Nem másabb, mintha filmet, sorozatot néznék, vagy hasonló. Emellett azért is hallgatom őket, hogy az angolt gyakoroljam.
  • krisztajo
    #72299
    Köszönöm szépen. Rögtön ki is próbálom a szétszedést.
  • foxxi
    #72298
    Azért azt is vedd figyelembe hogy ezek a nagyoknak nevezett valakik sem mentesek a botolástól, hack-ektől stb. És igy máris szürkébb a kép. Nem szeretem őket, ennyi. Inkább dolgoznának rendesen, ugy hogy még a társadalom is kamatozhasson belőle. De ez az én bajom.
  • Frank99
    #72297
    G Riftben kaptam két gemet, amire azt írja, hogy 25-ös rank-nál használhatom...

    ez mit jelent?
  • Wootan
    #72296
    Mi számít megélhetésnek. A magyar keresetekhez képest elég sok külföldi streamer havi szinten 10-20x többet keres. Az egyik akit nézek pl. 2500+ subscriber-e van, ami 6.000+ dollár havonta, + mellé van reklámok, donate, youtube, + egyéb partnerségek, szóval önfenntartáson felül simán van neki havi 1 milla forintban. Igaz neki van állandó 3-4.000 nézője. Én nem sajnálom tőle, mert érdekes, vicces, szórakoztató.

    Abban nagyon tévedsz, hogy csak a felkapottak élnek meg ebből. Ha így lenne, sokkal kevesebben csinálnák. Az tény, hogy a 80%-uk unalmas, vagy nézhetetlen, bár kinek mi tetszik. De ajánlom figyelmedbe pl. az egyre több "gémergörlt". Átlag 100-200 körüli nézőbázisnál már a többségük összeszed havi szinten pár ezer dollárt donateben :DDD A népszerűbbekről meg ne is beszéljünk.
  • Frank99
    #72295
    valahogy úgy, de majd a nálam okosabbak megmondják....
  • foxxi
    #72294
    Lehet, de a munkámat "egyenlőre" "megbecsülik" és ehhez "méltóan" honorálják. Az ilyen felkapott majmokon kívűl meg senki nincs aki olyan összeget keresne, tartósan, hóról-hóra, amivel megélne. - ugyhogy inkább dolgozom majd ezután játszom csendben, a magam módján - vagy hangosan üvöltve, az már az én dolgom
  • jazzy
    #72293
    Azért, mert nekik ez a munkájuk és a hobbijuk? Sokkal jobb bejárni egy olyan munkahelyre valóban, amit szidsz egész nap, panaszkodsz egész nap, utána hazamész és játszol te is.
  • Coradiel
    #72292
    13 szintig, és a Skeleton Kinget győzheted le.
  • foxxi
    #72291
    Egyiket sem tartom normálisnak. Főleg azokat akik 8-10-15 órában streamelnek megállás nélkül.
  • torrente111
    #72290
    sziasztok.van 1 starter edition d3 am.azzen milyen korlátozás van?mekkora szintig lehet vele elmenni? kösz
  • undY1ng #72289
    Legnormálisabb streamer az összes többi közül.
  • foxxi
    #72288
    végre
  • undY1ng #72287
    Véééégre játszik Kripp! És HC ofc! ;)

    link
  • Hecker007
    #72286
    Tudsz szízön karit kezdeni, karakterkreálón be kell pipálni.
    A brimstone nem nehézség függő, legendary vagy set itemet kell hozzá bontani, persze olyat ami neked nem jó vagy már nem kell.
  • krisztajo
    #72285
    Pár kérdésem lenne.
    Amikor bejött én elnyomtam a szezon menüt most meg sehogy sem tudom előcsalni.
    Hogyan lehet visszahozni, vagy akkor kellett volna elkezdemem és utólag már nem lehet?
    Illetve éns sehol sem találok legendás craft hozzávalót (Fiery Brimstone-t) és nem esik a szörnyekből sem.
    Ez esetlen nehézség függő?
    Ha szétszedek legendás tárgyat ami nekem nem jó abból ez lesz vagy nem?
  • dante3
    #72284
    Élő halott leszel, ha magadra húzod :D
  • jazzy
    #72283
    Az elég rossz lesz nekem

  • setuh
    #72282
    Azt vagod h a poe is, megis jobban meg van oldva az odaig vezeto ut.
  • Akuman
    #72281
    köszi. És ez mit jelent jelenleg időben? úgy kll elképzelni hogy most 2-3 hónap lesz 1-1 szezon és utána mindig ujra-ujra "kell" kezdeni?
  • Fpocok
    #72280

    Diablo 3 players hit level 70 in just over an hour in Season 1

    GG epic fail balfasz blizzard.
  • Frank99
    #72279
    ha minden igaz, át fog kerülni a szezon lejárta után a normál gémbe is....