78965
  • shun
    #72358
    Sziasztok!
    Szeretném a segítségét kérni valakinek aki ért a diablo moddolásához. Új szörnyeket akarok csinálni a diablohoz de nem tudom hogyan kell. Ha valaki tudja hogyan kell kérem segítsen.
  • zozo6726
    #72357
    Köszi Ytar!
  • Ytar
    #72356
    Végtelenszer használható. Poti helyére tedd be az action bar-ba.
  • zozo6726
    #72355
    Sziasztok!
    Lenne egy pár kérdésem a tisztelt nagyérdemű felé. Azt szeret megkérdezni, hogy a legendás italokat, hogy lehet használni, és csak egyszer használható? Elhasználódik egyáltalán? Hogyan lehet aktiválni???? Az építő jellegű hozzászólásokat előre is köszönöm!!!
  • who am I 7
    #72354
    Ja, mert annyira jól optimalizált...nekem 6 magból 3 dolgozik 50-70% között... a legnagyobb tumultusban is, zsír...
  • Dodo55
    #72353
    Az alapot én annak idején egy P4HT 3.2 -> 3.8 OC / 2GB DDR2 / GF 7950GT configon kezdtem :D
    Nem futott túl szépen, de azért még pont játszható volt...
  • TomStorm
    #72352
    Ja igazad van tényleg ott a Starter,köszi szépen:)
  • Daell Drow
    #72351
    Ilyen teren nincs kulonbseg az alap es ros kozott. Effekteken mullik mennyire akad be, ha pl bejon egy wizz vagy doki es el ereszti a kepernot akkor az eros gepeket is meg tudja izzasztani. Ha alap gamet tolod most is akkor vedd meg nyugodtan, ha nincs semmi, a startert igy is kitudod probalni ingyen hogy lasd hogy megy.
  • TomStorm
    #72350
    Üdv.
    Ilyen PC-hez ROS-t érdemes beszerezni?Intel E6500 2X3.0GHZ,5GB DD3 1333mhz,HD 5770 1Gb Gddr5 és 7200Rpm HDD
    Kompromisszumot tudnék vállalni tehát 720P futtatás elég lenne nem kell az 1080P
  • jazzy
    #72349
    Szinte csak T4-en mentem eddig és van 60+ kulcsom, nem mondanám ritkának én sem.
  • mikromanus
    #72348
    "Jajj, véletlen lett egy túl jó itemem. Most indítsak új karaktert?"
    Igen, indíccsá' ! :D
    Egyrészt nyugodtan nekimehetsz a magas nehézségnek. Max nem jön össze időben. Jó, a HC-n lehet nem kell keménykedni. Ha kifustz az időből, de teljesíted bármennyi idő alatt, akkor simán megvan a driop és mehet a gem upgrade az aktuális (bukott) gr szint alapján. Másrészt van downgrade lehetőség, de azt másokkal közös játékkal tudod csak összehozni. Ha betársulsz egy alacsonyabb szintű greater riftbe, akkor a kulcs ugyanúgy elhasználódik és alacsony szinten meheted a gr-t. A végén mehet a key upgrade. Ennek lpp lehet értelme ha nincs, meg az összes gemed, de egyébként alacsony a hasznossága. Mehet helyette a normál "rift-trial key drop- trial-grif-gem upgrade" körforgás. Anniyra azért nem ritka az a fránya key. T6-on szerintem kb 100% eséllyel pottyan. Lejjebb kisebb az esélye, de simán összeszedhető. Már tormenten.
  • foldi6
    #72347
    Köszi az építő jellegű kritikát;-)
  • LaposElem
    #72346
    Menj kicsit följebb, én t4 körül szoktam, és nekem van vagy 6 a ládámban. És igen valamikor nem dobja, nem garantált drop.
    Utoljára szerkesztette: LaposElem, 2014.09.10. 10:52:11
  • Zenszkij
    #72345
    Igen, indíts újat! /facepalm
  • dantor7
    #72344
    Trial Kulcs hogy-mikor eshet?
    Letoltam körülbelül 20 riftet Torment 1-en, és egy trial kulcs sem esett. Csak nem vagyok túl láki vagy mi lehet a gond?
    Előtte voltam csapatban GRiftben, lett is gemem, upgradeltem is, de azóta nem tudok GRiftezni kulcs hiányában.
  • LaposElem
    #72343
    Azért nem olyan vészes. Nem is értem a kérdésed.
    Nyitsz egy sima riftet, ott kapsz egy trial kulcsot, és azzal kezded előről... kb 15 perces művelet. Nem kell ide másik kari.
  • foldi6
    #72342
    Akkor marad egy másik kari...:-(
  • Lammer
    #72341
    sajnos nem lehet "visszacsinalni" :)
  • foldi6
    #72340
    Sziasztok, a Greater Rift level szintemet sehogy sem tudom visszacsökkenteni? Mert nagy okosan az első Greater Riftemet csapatban játszottam le és a csapat tagjaim erőssége miatt 22esre dobot a végén, mire én még rá fejlesztettem +2 szintet...azóta esélyem sincs ha szóló G.Riftet indítok, talán úgy egy 10-12es szint lenne kényelmes jelenlegi karimnak..Remélem lehet vmit tenni, mert nem hiszem, h csak én voltam ilyen gyökér...köszi előre is!!
  • who am I 7
    #72339
    nem sokszor, az igaz :D 1x-2x, de nem tartott tovább 10-20 percnél.
  • mikromanus
    #72338
    1-2 lagosabb időszak volt eddig csak. Egybeeshetett a bnet elleni ddos támadásokkal. Az esetek 99%-ban nincs gond a laggal/sebességgel.
  • Hurkans
    #72337
    És ezt neked hányszor és mennyi ideig csinálja/csinálta?
  • who am I 7
    #72336
    3500 msec, "nem olyan vészes". Legalábbis nálam, meg a csetből kiindulva 1500tól 3500 msecig.
  • Phara
    #72335
    A Bane of the trapped sebzését akkor is megkapom ha csak sima frost skillek vannak berakva chill effect nélkül?
  • robotnyk
    #72334
    a héten is előfordult lag, de szerintem nem olyan vészes
  • jazzy
    #72333
    Szia,

    Én nem szoktam észrevenni lagot, a játék pedig sokkal jobb mint 1 éve volt, nyugodtan vedd meg ha szeretnéd.
  • Hurkans
    #72332
    Sziasztok! Ama hülye kérdésem lenne, hogy kb 1-1,5 évvel ezelőtt próbáltam játszani a játékkal, de a szerver miatt iszonyatosan laggolt és ezért nem is szántam rá magam a megvételére, azonban most mióta kijött a kieg, mindenki dicséri, így elgondolkoztam újfent a megvételén. Mennyire rosszak most a szerverek? Játszhatóbb lett a játék?
    Előre is köszönöm a válaszokat!
  • who am I 7
    #72331
    tudja esetleg valaki, h aoe-be bele számít-e a cd meg chc? Mondjuk pl. earthquake.
  • Anthrax
    #72330
    ja 25-26 nulla legendary-t dobott tegnap egymás után, másik srácnak mellettem 4et abból 3 zöld
  • Phara
    #72329
    Griftben nem számít milyen nehézségen vagy alapból.Amúgy olyan 25. szinttő a T6 kb.Blood shardot biztos,de szerintem legendary-t is többet dob,minél nagyobb a szintje.
  • Hunter of Deer
    #72328
    hali!
    a greater riftnel szamit hogy milyen nehezsegen megyek be? most T2n tolom egyedul a wizardommal eddig kb lvl 18ig mentem el a riftben, de nezem a listat es van olyan solo wizard aki mar lvl 41en is kivitte a riftet. a kerdes csak annyi lenne mivel nehezseget nem ir a listaban hogy lehetseges hogy pl normal fokozaton vitte? itt is szamit a nehezsegi szint a bossnal hogy miket dob? illetve a rift szintje beleszamit a droppba ?
    ty (sry ha butasagot kerdezek de meg kezdonek szamitok D3ban :))
  • Phara
    #72327
    Azt tudja valaki,hogy a Bossokra hogyan hatnak a control-impairing effect-ek?Mondjuk DH-nál 1.5 sec stun impale és Greater rift főboss.5 sentry folyamatosan lövi,de még sincs stunban végig.Ezt még elnézem,mert különben semmi kihívás nem lenne benne.:)De az új gem ami + sebzést ad az ilyen hatás álló mobok ellen az attól függetlenül végig hat?Vagyis nincs stunnolva,de mégis?Vagy inkább valami lassító hatást érdemesebb használni rajtuk?
  • Jabar
    #72326
    A conqueror's transmog többi részei következő szeonban lesznek vagy csak 2 darabos és ennyi?
  • jazzy
    #72325
    Valóban így kellett volna megjelennie, de ne felejtsd el, hogy a Diablo II is csak a kiegészítő után lett az, amire most mindannyian emlékezünk. Jelenleg én élvezem a játékot. Amit az alapjátékban és a kiegben is utáltam eddig, hogy számomra nem volt újrajátszható, mint a II. rész. Fenének sem volt kedve altozni. Most viszont érzem azt, hogy vége a szezonnak és valami mást húzok fel. Igaz klasszikus értelemben nem altozás, mert akkor az lesz a mainem, de kipróbálom azokat is, amiket eddig nem.
  • Frank99
    #72324
    párszor játszottam a 2,1 megjelenése után. Úgy érzem, hogy most dobogat cuccot a játék, valahogy így kellett volna megjelennie. Úgyhogy elmegy a Blizzard a faxba! Hányszor veteti meg a gémet, mennyi időnek kell eltelnie, hogy normálisan játszható játék legyen? 4-5 hónapja nem játszottam, most valahogy könnyebb, jobban is dob -igaz ritkán jót, de pl. egymás után kétszer is dobott Roland zöld sisakot, holott előtte zöldet szinte semmit, riften mindig van legend, zöld plan is gyakran..... Miért nem lehetett az elején így kiadni? Miért nem vártak vele? JA, tudom, a mocskos pénz, az az oka.
  • cleric
    #72323
    Köszi :)
    Azért érdekelt amúgy, hogy ha a passzív üt be előbb az 50% hp-val, akkor nem nyomom el a potiont, ha meg az item a 25%-kal, akkor igen. Meg mert kíváncsi is voltam.
  • Lammer
    #72322
    nekem nem kell megmagyaraznod miert szamit, reggel teszteltem HC szezon karin:

    lenyeg:
    eloszor a passziv proccol, mivel 60 secet ir, hogy megusztam a halalt :)
  • Braikingboss
    #72321
    Üdv.
    Ha follower-re rakok legendary gem-et arra is hat vagy nem?
  • jazzy
    #72320
    Ha megmagyarázod, hogy ez miért számít, akkor megkeresem neked.
  • cleric
    #72319
    Az volt az első kérdésem, hogy melyik lép működésbe előbb, az itemen lévő szettbónusz vagy a passzív. Meg is változhatott a ptr óta.