78965
  • Zenszkij
    #72398
    Ezek viszont szintén jó hírek.

    Nephalem Rift és Greater Rift változások:

    •Maggot Broodok ezentúl először nem a föld alól jönnek elő a Nephalem Rift és Greater Riftekben
    •Sand Dwellerek ezentúl először nem a föld alól jönnek elő a Nephalem Rift és Greater Riftekben
    •Demonic Hellflyerek sokkal ritkábban futnak el, és nem a levegőböl csapnak le a játékosra a Nephalem Rift és Greater Riftekben
    •Szellemek ritkábban fognak elszaladgálni, továbbá már nem fognak tudni átmenni a falakon a Nephalem Rift és Greater Riftekben
    •Rockwormsok nem lesznek a Nephalem Rift és Greater Riftekben.
    Utoljára szerkesztette: Zenszkij, 2014.09.24. 13:57:37
  • Zenszkij
    #72397
    Shardot ugyanannyit dob a játék, viszont sokkal többe kerülnek a cuccok Kadalánál (armor 25, amulet 100). Ugyanakkor az 1,5%-os leg drop rate felkúszott 10%-ra, ami azt jelenti, hogy 1000 shardból 4 legendás lehetőség lesz, míg korábban 1000 shardból csak 3 legendás lehetőség volt matematikailag. Állítólag a riftek és griftek guardianjai több matot dobnak, így kompenzálva, hogy Kadalából már kevesebb veiled crystalt tudunk kisajtolni. Egy rift végén 13-15 veiled crystalt vág hozzád T6-on. Flawless imperialról imperial gemre csökkentették a ringek, amuk enchant díját. Még szerencse, hogy nemrég upgradeltem az összeset pffff.
    Utoljára szerkesztette: Zenszkij, 2014.09.24. 13:49:58
  • robotnyk
    #72396
    shard rate szerintem nem változott, annak semmi értelme nem lenne
  • undY1ng #72395
    Megerősítem nekem Act 5 ugyanannyi shardot dobott mint eddig, úgyhogy ezen nem változtattak.
  • Lammer
    #72394
    "mert a sárga és a kék itemek gyakorlatilag értéktelenek már gear szempontjából"

    how about a reroll on a legendary chest? -.-

    mi a rakert kell 50 sarga egy rohadt rerollhoz? nekem 1000 sarga kellett ahhoz, hogy egy nyamvadt 12% sentryt rarolloljak szezonHC-n egy mara chestre... comeoooon
    Utoljára szerkesztette: Lammer, 2014.09.24. 12:06:38
  • cleric
    #72393
    Elvileg
    - ugyanolyan mértékben megemelik a shard dropot is, tehát nem lesz "drágább"
    - növelik a leg drop esélyt 33%-kal, így 10% lesz az esély minden vásárlásnál a leg-re
    Ez jó, mert a sárga és a kék itemek gyakorlatilag értéktelenek már gear szempontjából, max szintezés során kellenek. Így nem kell két Kadala kör között szaladgálni a salvage miatt. Ha alapanyag miatt kell a sárga és kék, azt meg úgyse Kadalától veszi az ember. Másrészt viszont nem emelik meg a max shard capot, így marad 500, amit így elég gyorsan el lehet költeni.
  • robotnyk
    #72392
    5ször drágább minden az NPCnél. elvileg a legendary droprate ugyanakkora (vagy nagyobb), csak kevesebb itemet kapsz, és kevesebb alapanyag lesz belőle craftinghoz
  • undY1ng #72391
    Miért szidják ennyire a 2.1.1-et? "RIP Kadala, RIP S1" és társait olvasom.
  • Zenszkij
    #72390
    a gem sebzés bónuszt nem mutatja az alapsebzésednél
  • zozo6726
    #72389
    Sziasztok! Érdekes dolgot tapasztaltam, nem tudom, hogy ez hiba vagy én néztem be valamit. A lényeg, hogy egy The Compass Rose gyűrűbe beleraktam egy legendás gemet mégpedig egy 25 szintű Pain Enhancert. Ezzel egy bizonyos mértékben megnövekedett a sebzésem. Eddig rendben is lenne, de kicseréltem egy másikra, az is 25 szintű, mégpedig egy Efficacious Toxin gemre. Ennek teljesen más a tulajdonsága és mégis hajszálra ugyan annyi lett a sebzésem mint volt az előző gemnél. Na hol a hiba? Ezzel az utóbbi gemmel lényegesen nagyobbnak kellene lenni a sebzésemnek és nem is igazán látom a különbséget. Várom az építő jellegű hozzászólásokat!
  • Sirch
    #72388
    Rosszul számolsz a bónuszokkal. Ne add össze a százalékokat, hanem mindig az aktuális értékeddel számolj, mikor újabb bónuszt veszel fel.

    31.23%-os bónusz mellett a skilljeid az eredeti idő 68.77%-a alatt töltődnek vissza. Ha erre felveszed a sapit, ami 23.875% bónuszt ad, akkor az ennek a 68.77%-nak a 23.875%-ával csökkenti a visszatöltődési idődet. Így ahogy egyre több a bónuszod, annál kevesebbet fog adni egy-egy újabb cucc.

    Remélem sikerült úgy leírnom, hogy senki számra ne legyen érthető.
  • Cortinaar
    #72387
    Értem amit írsz, de akkor miért nem 54,73-ra nőtt a Cooldown?

    Az erőt a Finery növelte, az oké.
  • Hunter of Deer
    #72386
    ok nem panaszkodom :D miota beirtam hogy nem esnek a cuccok azota kijott +2 part a Firebird szettbol + magefist is :D
  • Hunter of Deer
    #72385
    csak a sapkaban levo gemet noveli x%-kal, tehat ha 100%ot adna a 12,5%os gemet erositene fel 25%ra
  • Cortinaar
    #72384
    Nem értem a Leoric's Crown hatását. Az én sapim 91%-al növeli a gemek hatását, de pl. Cooldown 31,23% alapból, s a Diamond gemet belerakva, (ami alapból 12,5%-ot ad) megnő 47,63%-ra. Na most ez hogy is van? lefelé kerekítve is +11-el kéne növelni a 12,5-en kívül, tehát 31,23+11+12,5= 54,73-ak kéne lennie.

    Továbbá van két 78-as allres-es Diamond a nadrágban, azoknak a hatását egyáltalán nem növeli, tehát az allres ugyanannyi marad, ha más sapka van rajtam.
    Van 3 db 280-as Ruby a páncélban, és az erőmet kb. 200-al növelte csak. Nálam ez egyik sem 91%-os növekedés...

    Valamit félreértettem volna a hatás tekintetében?

  • robotnyk
    #72383
    ezek szerint a legendary itemekre is hat
  • Hunter of Deer
    #72382
    vaki tudna nekem ebbe segiteni hogy a magic find az noveli az esélyt szett darabok talalasara? mert volt aki jatekban azt mondta hogy csak a kek item dropp lesz tole tobb. csak mert perpill olyan sapim van ami 90%kal noveli a socketben levo gemet igy van ~105% magic find-om, viszont ha leveszem akkor 0 :) szal jo lenne tudni hoyg ez segit e abban hogy meglegyen az 5ik firebird sett partom vagy sem, mert ha nem akkor inkabb teszek bele reuset.
    ty
  • Hurkans
    #72381
    Ezer köszönet!!
  • undY1ng #72380
    Pont ma esett az én DH karimnak is egy Inna öv.
  • Jabar
    #72379
    Nem tudom mi van mostanában ezzel a játékkal de session karim (dh) grift végén nagyon sok esetben kap más classnak való cuccot (cru set fejes, wiz gatya, stb...)
    Session-ben nincs smart loot vagy bugos vagy amúgy is eshet minden más csak eddig volt szerencsém? :D (azt tudom hogy folowernek eshet kis eséllyel cucc)
  • Zenszkij
    #72378
    igen
  • Akuman
    #72377
    Sziasztok.
    Elöre is bocs ha már sokadjára van feltéve a kérdés:
    Mi lesz azokkal a tárgyakkal/gem/pénzel ami a season karinál van a szezon végeztével? Minent megkap majd az alap accontom?
    Köszönöm elöre is
  • Fabio Capello
    #72376
    beállításokban válaszd ki a gameplay menüpont alatt az elective mode-ot :)
    Utoljára szerkesztette: Fabio Capello, 2014.09.16. 22:00:46
  • Hurkans
    #72375
    Sziasztok! RoS-os videókba láttam, hogy bizonyos skilleket az eredeti helyük helyett máshova tettek, ha én megveszem az alapjátékot, ez ott is benne lesz? Vagyis ez egy közös patchben jött? Mert Starterben nem enged hasonlót, ezért gondoltam, hogy ez csak a kiegészítő vásárlása esetén működik...?
    Előre is köszönöm a válaszokat!
  • Hecker007
    #72374
    Nincs tört, sose volt és sose lesz. Mindent a blizz szerverről tölt befele.
  • cucumber87
    #72373
    Sziasztok :) Tejesen kezdő vagyok még a témában, és ha az írásom szabályellenes, előre is elnézést de nem találtam utalást, hogy tilos lenne a Warez téma. Csak a történet miatt szeretném végigjátszani a játékot, kiegészítővel együtt, így az lenne a kérdésem létezik e offline tört játéklehetőség, illetve online tört szerveres megoldás akár.

    Ha igen megtennétek, hogy részletes leirást adtok nekem a letöltendő fájlokról beállítandó szerverekről ? mail: [email protected]

    Szép napot nektek és előre is köszönöm!
  • Frank99
    #72372
    :-)))))))))

    cro-magnoni...

    :-)))))))))))))
  • tugyiti
    #72371
    Az a helyzet kérlek ,hogy a cro-magnoni se úgy kelt fel egyik reggel ,hogy felnézett az égre és nézd má ott valami repül az égen ,na akkor én bazdmeg deep-space projectet indítok oszt összeszerelek egy fasza kis plazma hajtóművet ,mer érted még azt se tudta mi az a repülés ,szóval mikor valaki annyira nem ismeri az adott title-t mint te ,akkor ne akarjon már modolni egy nem publikus forrást :DDD
  • shun
    #72370
    kösz a segitséget
  • TBTPumpa
    #72369
    Nem. Nem használok moddokat a játékokhoz. Úgy játszom őket, ahogy kiadták/fejlesztők "megálmodták". A moddok és cheatek inkább csak rontanak a játékélményen.
    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2014.09.15. 21:56:17
  • shun
    #72368
    Te értesz a játék moddolásához?
  • TBTPumpa
    #72367
    Ha eredeti, akkor nem. Ha tört verziód van, akkor lehet, mert ott nem tud csatlakozni a Battlenet szerverekre, ezáltal a Blizzard sem tud "ellenőrizni".
    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2014.09.15. 21:49:33
  • shun
    #72366
    A második részét se lehet moddolni?
  • TBTPumpa
    #72365
    Nem tudod moddolni a játékot. Egyrészt ezt megakadályozza a játék védelme is (Online fájlellenőrzés, DRM), másrészről pedig a Blizzard is "osztogathat" érte ban-sallert. Annyit szerintem nem ér a dolog.

    Többek közt az Online DRM miatt nem lett eddig még magyar fordítása a játéknak. Igény és kedv lenne rá, csak épp a játék és a Blizzard nem partner ebben.
    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2014.09.15. 21:41:23
  • SLICK
    #72364
    _:?D_AS:D:_AS_?D_:ASD

    dont feed the troll
  • jazzy
    #72363
    :DDD
  • shun
    #72362
    Na el mész a jó édes anyádba. Feltettem egy kérdést. Válaszolni kéne és nem trollkodni.
  • jazzy
    #72361
    i feel sarcasm
  • shun
    #72360
    Nem találom :(
  • tugyiti
    #72359
    Keresd meg a neten van olyan ,hogy dio3monstermoddersandkitforbeginners.exe ha nem találod szólj nyugodtan.