78965
  • undY1ng #72438
    Én is ilyen "olcsóbb / sunyibb " módon szereztem be a RoS-t. 8-) Jól kib*sztam a blizzel, hogy megvettem a terméküket ugye...
  • skinnyman
    #72437
    Igy van, ennyi a trukk, gift-kent kell venni az us.battlen.net-rol, veheted a sajat email cimedre is :)
  • Jabar
    #72436
    Remek, köszönöm.
  • undY1ng #72435
    Urak (vagy hölgyek), ha giftként küldöd el magadnak, akkor USD-ben is számolja. US oldalról, ha jól tudom.
  • Orgi
    #72434
    Ez engem is érdekelne, mert sokallom a félárat is a néha előforduló hétvégi 1-1 óra szórakozásért, de 4900-ért már egye fene...megosztanád velünk?
  • Hurkans
    #72433
    :O Tényleg! :D Köszönöm, csak mostanában a Battlenet kimaradt, nem gondoltam itt leárazások is vannak :D
    skinnyman@ Milyen gift-es trükk? Hogy tudtad 20 usd euró helyett?
    Utoljára szerkesztette: Hurkans, 2014.10.01. 06:06:18
  • Lammer
    #72432
    nyugi, nem banolnak :)

    Jabar: igen leall :)
  • TomStorm
    #72431
    Én meg pár napja kezdtem Path of Exile-t mert nem volt elég pénz D3 pakkra.Mostanra szépen belemerültem POE-be erre itt a Diablo leárazás-.-
  • skinnyman
    #72430
    amugy pont nemreg vegeztem a dark souls-sal, szoval jokor jott ez a learazas :)
  • skinnyman
    #72429
    Kicsit meg ennyiert is huztam a szamat, de behuztam 19.99 usd-ert (gift-es trukkel), 4900 huf-ot vont le akit erdekel :)
  • TBTPumpa
    #72428
    Természetesen Battleneten. De ha elindítod a Battlenet launchert, az is felhívja rá a figyelmed. Elég nehéz nem észrevenni.
  • Hurkans
    #72427
    És hol? :D
  • TBTPumpa
    #72426
    Alapjáték és Reaper of Souls kiegészítő féláron:
  • Jabar
    #72425
    Amúgy amikor a játékból kilép az ember akkor ez is automatikusan leáll?
  • bajtokarpi
    #72424
    Szia!

    Tetszetős a HUD (én is szívesen felraknám), de tudtommal a blizzard nem "támogatja" a DIII-ban, az ilyen dolgokat. Nem tartasz attól, hogy kibannolnak érte? Amúgy tök jó lenne, ha engedélyeznék ezeknek a plusz információknak a kijelzését.

    Üdv.
    Utoljára szerkesztette: bajtokarpi, 2014.09.30. 17:20:34
  • Lammer
    #72423
    nem fog kapni intes maraudert sosem... ja en is azt javaslom, hogy BS-t massal elkolteni
  • ktm99
    #72422
    Szerintem tul keves ahhoz, hogy ez eletkepes megoldas legyen. Arrol nem is beszelve, hogy ez a troll game kepes lenne int-es maraudert dobni a wizardodnak.

    Szerintem legjobban talan ugy jarsz, ha T5-os rifteket csinalsz a wizarddal, viszont a kapott bloodshardokat a dh-val koltod el.
    Utoljára szerkesztette: ktm99, 2014.09.29. 17:33:26
  • Hunter of Deer
    #72421
    arra van vmennyi esély hogy nem kasztomnak megfelelo set item esik. gondolok itt arra hoyg vazsival van eselyem kapni marauder sett darabokat?
    csak mert a kis nab DH-m csak T2n bir menni, es mentem mar vele par party riftet de meg legendary sem akar esni neki.. magic findja kb 120%
    mig a vazsival t5on esik egy rakat legendary cuccbol 0% magic finddal.
    ty (sry ha marhasagot kerdezek de meg aranylag kezdo vagyok :) )
  • Lammer
    #72420
    mindégleteszt, mindég ment

    itt van a friss

    -kicsomi NEM dio konyvtarba
    -atnevez exe, ha mar jatek fut, indit
    -windows aero on
    -windowsban transparencyt is kapcsold be, ha nincs

    ha nem megy, user error :))
  • kukubenko66
    #72419
    Nekem több mint 4k óra kellett, hogy tegnap kiessen az első lvl70-es Witching, de természetesen hulladék lett, nem is használom.
  • Systore #72418
    ~2k óra alatt 0 wh, mondjuk nekem nem is kellett soha.
  • who am I 7
    #72417
    milyen turbo hud van fent? Amit letöltöttem nem akar menni a 2.1-el :S
  • Lammer
    #72416
    e-irigyseg :D

    ja 177.x ora utan elfaradt DHm... sajnos beneztem GR32-on egy fagyast (elotte csattantam, de nem pihiztem porogtem tovabb)... persze, hogy fagyasban meg fejem felett porgott a jeggolyo... vilagos... WH off...

    atvaltok Saderre... elso goblin Witching Hour :DDDD
    Utoljára szerkesztette: Lammer, 2014.09.26. 23:47:14
  • Zenszkij
    #72415
    e-penis :D
    Utoljára szerkesztette: Zenszkij, 2014.09.26. 20:01:18
  • Frank99
    #72414
    virtuális péniszverseny...

    :-)
  • Lammer
    #72413
    jolvanma, nem kell duzzogni ;)
  • Zenszkij
    #72412
    büszke rá, hagy legyen, jó az a HC
  • morvaigaben
    #72411
    Minden hozzászólásodban kiemeled valamilyen módon hogy HC-n játszol, azok akik járnak ide tudják amúgy is hogy so hardcore vagy, és emellett még felesleges is, mert szerintem senkit sem érdekel.
  • Lammer
    #72410
    eljott a nagy nap... marcius 25 ota kiesett az elso witching hourom, persze gyenge (vilagos) de hat legalabb esett...

    szezonHC solo T6 rift, ladanyitas...




    Utoljára szerkesztette: Lammer, 2014.09.26. 08:36:13
  • undY1ng #72409
    40 óra volt seasonalban. (:D/:l)
    Utoljára szerkesztette: undY1ng, 2014.09.25. 21:49:07
  • Zenszkij
    #72408
    nem is kicsit
  • SLICK
    #72407
    hát attól függ... teljesen véletlenszerű. potyognak, de a jó itemért meg kell küzdeni :)
  • csokicsiga #72406
    Köszi!! Nehéz összeszedni a szettet ?
  • SLICK
    #72405
    Marauder setet kell összegyűjtened hozzá
  • csokicsiga #72404
    Van egy hunterem. Az lenne a kérdésem, hogy egyszerre, csak egy petem lehet elő, például a vaddisznó, vagy valamikor lesz lehetőség egyszerre több petet is előhívni ?
  • Frank99
    #72403
    hehe.
    adatlapon látom, hogy valszín munkaközben megy a csocsó.

    ÍGY könnyű...

  • undY1ng #72402
    Szerintem nem olyan vészes a felszedegetés. Főleg, hogy már egy katt.-ra szét lehet mindent szedni, úgyhogy kb. 15 sec alatt meglehet tenni egy tp be / ki utat rift közben. :P
  • Lammer
    #72401
    en mar szezonhcn is T6on porgok riftbe... legalabb eddig gyorsan visszapotoltam az rng altal elvett 1000 Shardos streakjeimet Kadalatol... -.- most mar erre sem lesz lehetosegem -.- remek, lehet mindent felszedegetni egyenkent a foldrol, iszonyat unalmas es tulkepp szettordeli a porgos jatekmenetet... -.-
    Utoljára szerkesztette: Lammer, 2014.09.24. 14:48:45
  • cleric
    #72400
    Nem úgy értem, hogy nem kell, hanem hogy nem 3 inventory-t raksz tele kék-sárgával mint eddig, hogy elkölts 500 shardot.
    Craft materialt eddig se Kadalától vettél, csak dobott egy csomó szemetet is, most kevesebb szemét mellé több legó jár.
    Nem próbáltam még ki amúgy, csak olvastam.
  • cleric
    #72399
    Kék: "Blood shard costs are 5x higher, to keep the same reward per shard we raised drop rates by 5x as well. Then after that we further raised the legendary chance by another 33%. The chance to get a legendary from Kadala is now 10%."
    Forrás