78965
  • who am I 7
    #72478
    37 se rossz már, van egy szint (a karakterhez viszonyítva) ahol azért már számít, hogy milyen pályát kapsz elsőre...nameg a paragon pontok, 40-et majd 500-550 körül fogod csinálni. A furnace meg unity kötelező hozzá...bár, blizz helyében, ha genyó lennék, akkor a followernél nem működne a unity és akkor reálisabb képet kaphatnánk a krakter valódi "erejéről" :D Bár én is hasznát veszem, de valahogy mégsem az igazi így :)
  • Zenszkij
    #72477
    itt az én pockom is, már eshetne egy furnace, habár tekintettel arra, hogy régen, mikor nem volt ilyen affixe betörtem egyet, lehet besértődött a játék :)
  • Zenszkij
    #72476
    éreztem én a Furnace szagát :D, grat amúgy szépen kimaxolt kari, elég csinos a hellfire amulet is
    Utoljára szerkesztette: Zenszkij, 2014.10.09. 21:34:13
  • solyomb
    #72475
    http://eu.battle.net/d3/en/profile/Sanci-2368/hero/46616242 meg:)
  • Zenszkij
    #72474
    gondolom megvan a furnace mert anélkül kb esélytelen
  • solyomb
    #72473
    Jade setes WD
  • Zenszkij
    #72472
    milyen class?
  • solyomb
    #72471
    37 megvolt 9 perc alatt, magasabb szinteken eddig mindig volt legalább 1 map act5-s mobokkal amik miatt kudarcba fulladt a próbálkozás.
  • Zenszkij
    #72470
    LOL csak álmodozik
  • who am I 7
    #72469
    megy solo 40?
  • markastor84
    #72468
    Van olyan itt, aki akar és tud is griftelni 40 körül? :P
  • Zenszkij
    #72467
    akkor ez friss, október 4-i bejegyzést olvastam, nem értem mért foglalkozik a sok trollal, rengetegen tiszteljük a munkásságát, szerintem folytatnia kell, hisz ez egy jó dolog
  • Systore #72466
    hol olvastad? itt azt írja, hogy folytatja
  • robotnyk
    #72465
    70-ig normal mód, meg amíg nincs némi gear, aztán torment 1. felesleges szintezés közben tormenten szopatni magad, csak pazarlod az időt vele. a set itemeket kivéve minden gear esik normal módban is tudtommal.
    Utoljára szerkesztette: robotnyk, 2014.10.06. 12:49:13
  • skinnyman
    #72464
    Na szoval amikor hallottam errol az uj nehezsegi-fokozatok rendszerrol, sejtettem hogy ez lesz, de tegnap be is igazolodott.
    Szoval T1-ben toltam, 60-ason ugy daraltam a szornyeket az act elejen, mintha ott se lettek volna, aztan ahogy nottem a szinteket, ez egyre kevesbe volt igaz, es egyre tobbszor haltam is meg, most 66-os vagyok, es mar a legtobb szorny nem 1-2 utes, nehany durvabb elit csapatnal tobbszor halok is, es urzael-nel is legalabb 10-szer meghaltam mire meglett. Szoval ha ez igy megy tovabb, van egy olyan erzesem, hogy kenytelen leszek lejjebbvinni a fokozatot ahogy novom a szinteket az act vegeig. Nyilvan ezt az lenne hivatott kompenzalni, hogy ahogy a szintem no, egyre jobb targyakat KENE kapnom, de fogalmazzunk ugy, hogy amilyen kis jatekkal el lehet erni a 60 feletti szinteket, az kb az act egyszeri vegigdaralasara ha eleg, ennyi ido alatt pedig nyilvanvalo, hogy nagyon kicsi esellyel kapsz annyi jo targyat, amivel kompenzalnad azt, hogy mennyivel kemenyebbek a szornyek 70-esen, mint 60-ason. Szoval ebbol a szempontbol kicsit atgondolatlannak tunik ez a rendszer.
  • Zenszkij
    #72463
    állítólag a TurboHudnak befellegzett, Killerjhon nem csinálja tovább
  • who am I 7
    #72462
    köszi :D

    Közben megtaláltam már, aztán láttam pörgött a fórum is..meg voltak balhék miatta. Na mind1, csak nem kapnak el érte :D Amúgy rohadt hasznos...a térképnél már túlzottan is.. :D
  • Hunter of Deer
    #72461
    hat jah a te dmged megdobja az a +700 int + a sok chc meg chd amit kapsz a cuccokbol :)

    a kerdes meg mindig az hogy megeri a bane of trapped firebird vazsinak? mert ha a firebird cucc effektje nem szamit contol impairing effectnek akkor max a 25os gem kis ranges lassitasaban levo enemyre sebzek tobbet amik ugye slowot kapnak (vagy esetleg multiban a tobbiektol mast).
    a masik 2 gem poison illetve bane of powerful amit hasznalok.
    Utoljára szerkesztette: Hunter of Deer, 2014.10.04. 19:24:46
  • Lammer
    #72460
    valszin ja azt a majmot aki buszkelkedett vele... megvolt az acc ugye... ha nem buszkelkedni a hivatalos forumokra, hogy a kompetens Griftben mekkora meno voltal evvel a progival, akkor safe vagy :) (mint az emberek 99.99999%-a)
  • ktm99
    #72459
    de igen, seasonal rank1 dh-t, ha minden igaz
  • Fred
    #72458
    én inkább kazuár játékos vagyok, de úgyanúgy 200 körüli a szintem és a sheet dmg nálad 600k nálam 1M. THud szerint 2.2M igazából játék közben. mondjuk az enyém lightning build, a fire erősebb.
  • Systore #72457
    igazából az alite damage elég fontos, ezért a furnace az egyik legjobb fegyver a játékban (nem is egy classnak best in slot)

    firebirdel meg ígyis-úgyis elolvadnak a fehér mobok t6-on is.

    tescos firebirdbe vagyok 1 leveles legendary gemekkel és t5 simán megy
  • Hunter of Deer
    #72456
    hat az elitek t5on is leolvadnak rendesen de sajnos igaz hogy a normal mobokkal tobbet kell szarozni, most perpill 91% elite dmg van.
    hoyg tobb legyen a tobbi mobra is a dmg mit ajanlanal? socket gyuru helyett crit chance + dmg legyen? sajna olyan regen meg nem jatszom sry ha marhasagot kerdezek :)

    masik: a bane of trapped gem jo a vazsimnak? a firebird szettrol az effekt az control impairingnak minosul? vagy toljam fel 25re a gemet es akkor a teruletes lassitasba levo mobok ugyis tobbet kapnak? esetleg erdemes ezt hasznalni, vagy van ami jobb lenne?

    a sapimba is visszateszem majd a reuse csokkento kovet de meg inkabb a magic find kell mert van 1-2 firebird kieg amitol lehetne jobbat is szerezni.
    Utoljára szerkesztette: Hunter of Deer, 2014.10.03. 20:44:02
  • Fred
    #72455
    érdekes az elgondolás, hogy az elite damageot felnyomod de az alap damage elég alacsonyan marad. nem tudom mennyire hatékony ez.
  • Hunter of Deer
    #72454
    az en vazsim egyenlore igy all de meg sok melo lesz vele :)
    (ha van valami tipp / 5let nyugodtan johet hogy mit valtoztassak rajta)
    Utoljára szerkesztette: Hunter of Deer, 2014.10.03. 14:36:44
  • undY1ng #72453
    Pedig jó az a banya firebird setben.
  • robotnyk
    #72452
    nem most bannoltak valami rank 1 srácot ilyen addon miatt?
  • BDragon22
    #72451
    Szerintem felejtsd el a banyát. Monk 70-re aztán hajrá.
  • foldi6
    #72450
    http://eu.battle.net/d3/en/profile/foldi6-2466/hero/47510820

    Tudom sok mindent kellene javítani rajta,de esetleg egy fő irányvonalat adnátok...
    Köszi előre is!!
  • ktm99
    #72449
    spender típusa számít
  • Jabar
    #72448
    még egy dh kérdés :D

    Marauder set-es sentrynek ha tűz alapú runa van bent akkor amiket kilő spenderek (pl elemental arrow frost rúnával) az tűz elementál stattal erősődik vagy a spender típusa számít (cold)?

  • skinnyman
    #72447
    Mindenhol tudsz jatszani barhol veszed.
  • matecsavo
    #72446
    Meg még az lenen a kérdésem, ha így giftbe megveszem US ként és elküldöm magamnak, akkor tudok játszani európai szerveren?
  • matecsavo
    #72445
    És ha simán megveszem, nem giftként, úgy hogy átváltottam az usa oldalra, akkor mi történik? Vissza tudok menni euba utána, vagy lenne gondom belőle?
  • robotnyk
    #72444
    hullanak, hullanak, de annyi is kell belőle mint az állat :)
  • skinnyman
    #72443
    Hat, nem mostanaban jatszottam a jatekkal utoljara.
    Rovid 1 ora alatt fejlodhettem 4 szintet 64-ig (paragon 50+ -on nem ilyen kis szintekhez szoktam mar).
    Ja, es a build-em szart er, OwE-vel minden res-em 900 volt, most az egyik 900, a tobbi 300.. lol. A legtobb targyam kb instant kuka (csak sok helyett meg nincs jobb), a skillek is amiket hasznalnek, hat nem pont olyanok mint voltak...
    Azok a gemek, amik anno ha jol remlik, ~60 millio aranyat ertek, most csak ugy tomegesen hullanak az egbol. lol
    Asszem ujra bele kell tanulnom ebbe, mert szinte fogalmam sincs mi folyik mar itt :)
  • Hurkans
    #72442
    Ezer köszönet a segítségért!! Mindenkinek!
  • Jabar
    #72441
    köszi
  • cleric
    #72440
    Igen.
  • Jabar
    #72439
    folowernek ha olyan cuccot adok ami cd csökkentős az működik a spelljeiken?