78965
  • Jani Hun
    #72518
    Hali srácok, kérdeznék, nemrég kezdtem énis, eléggé nub vagyok még a dio3 hoz, viszont elmult napokba estek ám az itemek, szerintetek jó irányba haladok?:D tudom sok minden kéne még de igyis t6 rifteket már egyedül tudom tolni, ez normális ilyen kicsi paragonon? nemakarom ugyan azt csinálni ujra meg ujra amig kiszedek 1-1 cuccot. elég monoton folyamatosan riftelgetni.

    szerk, esetleg mit rontottam el nagyon a buildben?
    Utoljára szerkesztette: Jani Hun, 2014.10.25. 18:48:31
  • skinnyman
    #72517
    Jo van na, de en most kezdtem szinte a kiegeszitot :)
  • SLICK
    #72516
    "Há nem áz hoty mintety hogy ki faaty! Há mondd meg hogy ki faty!!!!"
  • tugyiti
    #72515
    1.Nekem ne nagyképüsköggyé mer a zsóti főlesz hívva
    2.a fene a pofádat má majdnem letöröltelek ,szóljá máskor hogy anyakönyvet átirattad
  • SLICK
    #72514
    T1? Már T6 sem kihívás egyáltalán, igazán erősíthetnének a szinteken, mert ez így lófasz. Ok ott a Greater Rit, de attól bountyban meg sima riftben olyan mintha normalon mennék sokszor.
  • skinnyman
    #72513
    T1-en amugy mar alig tudok meghalni barmitol akkor is ha mindennek a kozepebe beleallok, de Urzael egeszen kemeny dio volt meg igy is, azt kell mondjam, hogy Maltheal mellett o az egyetlen akinel neha mozogni sem art kicsit. Sokkal erosebb barmelyik masik bossnal.
  • Jani Hun
    #72512
    köszönöm, ezt lementem.
  • dante3
    #72511
    Torment I: 819% Health, 396% Damage, 300% extra gold bonus, 300% extra XP bonus,[1] 15% increased legendary drop rate
    Torment II: 1311% Health, 575% Damage, 400% extra gold bonus, 400% extra XP bonus, 32% increased legendary drop rate
    Torment III: 2097% Health, 833% Damage, 550% extra gold bonus, 550% extra XP bonus, 52% increased legendary drop rate
    Torment IV: 3355% Health, 1208% Damage, 800% extra gold bonus, 800% extra XP bonus, 74% increased legendary drop rate
    Torment V: 5369% Health, 1752% Damage, 1150% extra gold bonus, 1150% extra XP bonus, 101% increased legendary drop rate
    Torment VI: 8590% Health, 2540% Damage, 1600% extra gold bonus, 1600% extra XP bonus, 131% increased legendary drop rate

    Papíron így néz ki...
    Utoljára szerkesztette: dante3, 2014.10.24. 14:23:27
  • Jani Hun
    #72510
    Srácok a droprate függ a torment szintjétől?
  • Cortinaar
    #72509
    Én az elite pakkokat veszem figyelembe, Greater Rift-nél igazából az a legfontosabb, hogy az elite pakkokon sebezd a legtöbbet.
    Én a sima moboknál csak a nagy tömegnél állok meg, ezen kívül csak az elite pakkokat támadom meg és usgyi tovább a következőre, ezért fontos a Steed Charge az Endurance rúnával. (sajnálom rá a skill helyet, de be kellett látnom, hogy nagyon hasznos)
    Leírom, hogy miért sebzek többet, mint te és mire kell törekedni: 1. Ott van a Bane of the Powerful rúna, ami ad 20% sebzést + 15%-ot elitekre.
    2. bane of the Trapped rúna, ami 15%-kal megnöveli a sebzést olyan ellenfelekkel szemben, akik control-impairing effekt hatása alatt állnak (stun, freez)
    3. Gogok, Pain Enhancer rúna is baromi fontos, ebből a négyből variálj.
    4. Furnace. +40-50% sebzés elitekre.
    5. Minél több páncél elemre (persze amire lehet) tegyél +10-15% sebzést az adott támadó skillednek megfelelően. (pl: +15% Phalanx damage, +15% Fist of The heavens, stb)
    6. +Elemental damage a tárgyakra: Holy, Cold, Fire vagy Physical. Természetesen a skillednek, illetve a hozzá tartozó rúnának megfelelően.
    7. Akaratban írtam a 40-50 millát.
    8. Sok Str, CHC, CD
    9. Megfelelő skillek használatával: Phalanx buildnél pl. Lord Commander skill ad +20% sebzést.
    10. Strongarm Bracers ad 20% knocback sebzést.
    11.. Nem közvetlenül a sebzést érinti, de a legfontosabb a Cooldown. Mert folamatosan tudsz skillezni, ezáltal sebzést bevinni és folyamatosan Akaratban tudsz lenni, amivel 150% armort és 35% sebzést kapsz + kis Wrath regeneráció...

    Hát valahogy így lehet elérni a nagy sebzést.

    UI: PL: a Fate of the Fell buildnél a Minirae rúnával néha 100 millát is sebez a mobokba, ami pluszban a saját sebzésed mellett értendő. Igaz ritkán, ha jól emlékszem 5 másodpercenként van esély rá, de azért egy elitnél, vagy főbossnál elég jól jön, mert úgysem 10 másodperc alatt ölöd meg, a végére lehet bevisz 500 millát is, vagy többet.
    Az Enhancer rúna meg életerőt szív, ami szintén jó sok életerőtől fosztja meg az ellent.

    És a Crusader még mindig nem a legdurvább sebzésű karakter, mert pl. a DH és a WD irdatlan nagyot sebez. Tegnap játszottam egy WD-vel és valami 3 skill kombináció eredményeként 2,6 millió sebzést visz be!!!!!!!!!!!!!! Nagyon gonosz!!!!!!!!!!!!!
    Taeguk rúnát most tesztelem, már 45-ig felvihető, csak szinten kell tudni tartani, akkor nagyon durva...

  • zozo6726
    #72508
    Kedves Cortinaar! Először is köszönöm az építő jellegű hozzászólásodat, kell rágódnom rajta az egyszer biztos, mármint jó értelemben. Valószínűleg nagyon benézek valamit, ezt le is írnám gyorsan. A te Crusader carid látszólag gyengébb az enyémnél és nem is kicsit, ha összehasonlítom a diabloprogress.com-on. Megvan az Akkhan és a Roland's szet is teljesen, kipróbáltam az Akkhant és elég béna voltam benne gondolom a nulla cooldown miatt. mindenféle gyűrűm van több is, ha kell, szóval bármit bármire ki tudok szinte cserélni annyi cuccom van mint égen a csillag csak szerintem nem tudom jól összepárosítani őket. A Fist of The Heavens skillnél a Heaven's Tempest rúnát használtam eddig, de gondoltam kipróbálom a Fissure rúnát, hátha jobban haladok vele. Csak azt nem értem, hogy tudsz 40-50 millátt sebzeni kicsit több mint 1 milla alapsebzéssel. Tudom, hogy bennem van a hiba és többször fogom még átolvasni az általad leírtakat. egyedül The Furnace kétkezes fegyom nincs még, a többit szerintem tudom cserélgetni.
  • Cortinaar
    #72507
    Szia!

    Először is nem vagyok profi és én is elismerem azokat, akik 40 közeli, vagy feletti RIFT-eket tudnak végigcsinálni egyedül.

    A 2,3 milla sebzés már nagyon kevés. Először is nagyon fontos a Cooldown, amiből sosem elég, jó, ha 40 körül van. (inkább 50 :)) Ez Crusadernél főleg az Akarat skill miatt kell, illetve a Laws of Valor, Unstoppable Force rúna miatt. Szinte folyamatosan Akarat skill alatt vagy és a Law-al együtt használva nem fogy el a Wrath. (Ez általánosságban bármelyik buildre igaz és használható.
    Másodszor: nem látok koncepciót nálad, nincs igazi build. Semmi gond, eleinte nálam sem és senkinél sem volt így, gyűjtögetni kell a cuccokat, előbb-utóbb jönnek a tárgyak és lehet építkezni. Én azt javaslom, hogy partyban menjél, próbálj meg egy "tank" szerű (minél több Vitality, armor, allres, stb) karakterrel menni, így a partyban nem fogsz meghalni, többi "profibb" játékos meg írt helyetted, te csak rohanj velük és éld túl, közben meg szedegesd fel a legeket és szetteket. Elég hamar szert teszel olyan cuccokra, amivel el lehet indulni.

    Vannak olyan tárgyak, amire buildet lehet építeni. MOst nagyon elterjedt a Phalanx-Stampede rúnával, amihez kötelező az Unrelenting Phalanx nevű pajzs. Ezzel 6 pacit szórsz az ellenre, ráadásul közben nem túl aktívak, nem nagyon támadnak...
    Arra törekedj, hogy minél több critical damage és critical chance legyen, sok Erő és Phisycal damage. Ha van Stone of Jordan gyűrű, külön jó. Természetesen elengedhetetlen az Akkhan szett, amiből vagy 6-ot felpakolsz, vagy Royal Grandeur gyűrűvel elég 5 db.
    Persze vannak még tippek és trükkök, pl. Furnace nevű fegyver, ami +40-50%-ot ad elitek ellen...
    Egy szó mint száz, látod, hogy tárgyak és skillek megfelelő összerakásával lehet erős karaktert csinálni. Én most ilyen Crusaderrel megyek, 1 paci (amiből egyszerre 6-ot enged szabadjára) 40-50 millát sebez. Én egyedül elég jól haladok 3x-es Rifteken, de néha megszenvedek az elitekkel és néha be is szoktam térdelni. Hát biztosan lehet jobban, ügyesebben játszani, ez is sokat számít.
    Rúnákat nem is említettem, pedig azokon sok múlik.

    A te karaktered a Fist of The Heavens skillre épül, de mindenképpen a Heaven's Tempest rúnát haszáld, mert Fire rúna. (Fontos, hogy az adott skill akkor sebez a legnagyobbat, ha a hozzá használt rúna eleméből /Fire, Cold, Holy, Lightning/ van minél több sebzésed. Tehát jelen esetben neked 73%-os, ezért Fire rúnával kell párosítani a támadó skillt. Teszteld csak le, óriási különbség van sebzés között.
    Akkhanból szerezz be 6-ot, vagy 5-öt és vegyél fel Grandeurt. (majd pottyan, kitartás) Úgy alakítsd át a cuccokat, hogy chc+crit+Fire legyen sok mindenképpen, persze allres és vit is kell, különben papaírkaraktered lesz és betérdelsz percenként, ami idegesítő és játszhatatlanná teszi a karaktert. Akarat-ot benyomod, majd Laws és dobolsz a Heavens skillen, akkora irtás lesz, hogy elájulsz. :D Persze sok Cooldown kell, hogy mielőtt elfogy a Wrath, ismét be tudd nyomni, közben a Provoke skillel is töltöd a Wrath-t+Frenzy, Slas, stb skillekkel töltöd a Wrath-t, majd megint zúzol. (Van egy fegyver, amivel még jobb ez a build, Darklight a neve, egykezes Mace.
    Ennek a buildnek az a baja, hogy egy idő múlva nem elég, korlátozott a sebzés, megáll úgy 10-15 millánál.

    Nagyon jó még a Fate of the Fell nevű Mace, ami mellé kell sok Holy sebzés és a Heavens Fury skill a Fires of heavens rúnával, s shotgunként tudod lőni az ellent. Ezzel nagyon sokáig játszottam, ritka fegyver és a pajzs is mellé (Hellskull), de élveztem nagyon. Ja és a Minirae rúna + Gogok + Trapped. Imádtam, de ez is korlátozott, megáll a sebzés 20-30 millánál.

    Én azt mondom, hogy a Menüben nézd a Leaderboards felületben a Crusadereket és így látod, hogy milyen cuccokat kell gyűjtened ahhoz, hogy erős karaktered legyen. Persze változtathatsz is rajta (sőt, kell is szerintem, hogy egyedi legyen a karaktered és ne birka módjára klónozd), de az alap tárgy, vagy skill fix, anélkül nem működik. Sőt, én eleinte nem értettem, hogy hogyan tudnak olyan jól haladni, hiszen nekem is megvolt már jó pár tárgy és a lényeg a Cooldown és, hogy Akaratban legyél szinte végig. Tehát inkább csökkentsd az egészséget, akár chc-t, crit-et, allrest beáldozva, de minél nagyobb legyen a Cooldown-od.

    Nehéz ezt röviden leírni, de talán egy kicsit tudtam segíteni, bár majd a profik jobban leírják és több hasznos információ birtokába jutsz.

    Itt a karakterem, lehet még fejleszteni bőven...: Gabiwan#2271

    Üdv
  • zozo6726
    #72506
    Sziasztok! ismét okosságért fordulok a nagyérdeműhöz. A kérdésem az lenne, hogy Rift Keystone-nál látok ilyen elképesztő 40 feletti számokat is. Én vért izzadok egy 25-26 értéknél, pedig a crusader karim nem olyan hitvány. A sebzésem 2.3 milla, és a tűz skillem 73%-os. Tudom ez lehetne lényegesen több is, de ez van egyelőre. Kérdésem, hogy egyáltalán hogy lehet 30-as érték felé kerülni, mi a titka??? Többnyire egyedül tolom, ez a probléma? Mit csinálok rosszul, hol a hiba? A battleneten a zozo67#2149 vagyok megtalálható. Az építő jellegű hozzászólásokat előre is köszönöm!!!
  • Tujmo
    #72505
    köszi a sok segítséget, a CDR-t mennyire érdemes növelni? most 20% körül vagyok
  • undY1ng #72504
    Sarcasm (illetve remélem).
  • minimize
    #72503
    internet-adó megvan??! szép lesz,emiatt nem perelhetőek? jogtiszta minden,legyek kevesebbet online,30ezernyi progammal?(csak ez megy online,más játék nem...)
  • Crokin
    #72502
    T4 és T6 season-ben mindig találok játékot.
  • Systore #72501
    season t1 és t6 között bounty vagy rift public szokott lenni

    70 alatt kb. esélytelen
    Utoljára szerkesztette: Systore, 2014.10.21. 18:52:15
  • T800
    #72500
    Sziasztok! Játszik valami még HC-ban? Hiába keresek gamet,azt írja hogy egyik nehézségi fokozaton sincs játék :/ Nálam van a gond?


    Köszi a választ,segítséget előre is !!

    Üdv!
  • kukubenko66
    #72499
    Még annyit tennék hozzá, hogy ne sajnáld a paragon pontokat a cooldown reduction-ra és a fejesbe is azt a gemet tedd ami ezt csökkenti.
    Ha pedig kiesne egy jófajta Buriza, akkor coldra gyúrj elsősorban.
    Ha pedig netán van egy goldos gem (Boon of the Hoarder) és egy Goldwrap öv, akkor lényegében halhatatlan lehetsz.

    Season demon hunterem:
    http://eu.battle.net/d3/en/profile/Misilaci-1165/hero/48710260
  • cleric
    #72498
    Első körben kivenném a Single Out passzívot, helyette mehetne a Steady Aim (a sentry mellett tudod tartani a távolságot). Ez hatákonyabb, mert nem csak egy ellenfélre ad bónuszt, és életszerűbb is, mint a SO.
    Mivel SC, megfontolható az Awareness cseréje Archery-re, vagy ha az Elemental Arrow rúnáját Frost-ra cseréled, akkor Cull the Weak is mehet helyette.
    A Rain of Vengeance szerintem nem jó, próbáld meg helyette a Multishot/Arsenal-t.
    Ha azért van bal gombon a Grenades, hogy proccolja a Marked for Death-et a Calamity-ről, akkor megpróbálhatod a 3 hatred spendert, ha berakod a Cluster Arrow-t fire vagy cold rúnával, az valószínűleg hatékonyabb lesz. Hatred generátorra nem lesz szükséged, az alap regen is elég a sentry-re, meg hogy okosan közéjük durrants.
    Quiver-ből Kadalázz egy Bombadier-t, +2 sentry (a jelenlegi amúgy sem túl izmos). Az item csere mák kérdés is, jó lenne egy Tasker gloves, egy WH öv, vagy, az egyik kedvencem a Harrington's Waistguard (+100-135% damage 10 mp-ig ha kinyitsz valamit (chest, rack, hulla)).
    Jól jöhet 2 Unity is, a halhatatlan followerrel kifejezetten sokat számít.
    Nem volt szerencséd az amulettel, meg az elemi sebzés bónuszokkal sem, a bracers-t még átrakhatod fire vagy cold-ra.
    Lehet, hogy a sheet dps-ed nem nő, de hogy hatékonyabb leszel, az tuti. Egy próbát megér.
  • BDragon22
    #72497
    http://www.diablofans.com/builds/90-ultimate-end-game-m6-detailed-guide-update-14-10

    errefele kellene a cuccokat meg a skilleket terelgetni. ami nincs kadala vagy majd dobja. gl
  • Tujmo
    #72496
    sziasztok!
    mint nagyon sokan én is megpróbálkoztam egy M6 dh-val, valami építő jellegű kritikát esetleg ha hozzá tudnátok fűzni, hogy tudjak boldogulni tier 26 felett is, annak örülnék
    Satya

    Utoljára szerkesztette: Tujmo, 2014.10.21. 11:34:55
  • Jabar
    #72495
    4 maraudernél az összes pet jön (menyét is, vagy neked a +1 az 2 menyét?) + a cloak miatt nem 1 hanem 3 farkassal, ugyan ez volt tesómnak (bow is) és nem tapasztaltunk ilyen hibát.
  • Mutans Zombi
    #72494
    Fura hibába(?) botlottam a játékban:

    A Dh-mmal játszva szép lassan megtalálgattam a Marauder set 1-1 darabját. Magamra öltve meg is jelentek a követők.
    Igen ám, de az íjamnak (The Ravens Wing) köszönhetően eggyel több holló van ()ami méretben eltér a Companion félétől), és a móka kedvéért gondoltam magamra öltöm a "The Cloak of the Garwulf" -t is. A kijelző szerint valóban 3 farkasom van, de harctérre nem jönnek velem olykor, csak 1. A másik 2 csak ott áll a városban, stabilan, el sem mozdulnak. Miért? Túlléptem a limitet, vagy mi van?
    Illetve van +1 menyét, holott semelyik cuccom nem ad pluszba, csak a gyűrű egy goblint.
  • undY1ng #72493
    Annak a setnek köszönhetően halt meg a barbim.. ide-oda pinball láthatatlan textúrákban megakadt aztán jóéjt hey.
  • who am I 7
    #72492
    ez a ratyiraekor szett ritka idegesítő coopba
  • undY1ng #72491
    The Legacy of Raekor
  • csokicsiga #72490
    Van egy Barbárom, az érdekelne, hogy milyen sett kell neki, olyan sett érdekelne, mint például a hunternél a marauder sett.
  • skinnyman
    #72489
    Na azota a vegere ertem a dolognak, vegul megsem kellett fokozatot valtani kozben. Meg mielott valtottam volna, kozben hullott par targy a korabbiakhoz kepest komikusan durva statokkal (foleg +dex, +loh), ezekkel meg siman birtam vegig. Amugy mar Adria elott 70-es voltam (pedig szo szerint minden helyszint csak egyszer csinaltam meg, semmi farmolas nem volt).
    Viszont elnezve h milyen statjai vannak masoknak, meg finoman szolva van hova fejlodni. Meg a skllljeimhez is alig nyultam egyaltalan, es van egy olyan erzesem, hogy most mar mas skill-ek a menok :) Milyen egy jo monk build most, van valami jo link ehhez?
  • tugyiti
    #72488
    Tessék
  • Hedgehunter #72487
    Ott nem igazan volt nagy DPS az E-peniszemet novelnem 1.2-1.4M DMG-esek vannak nekem nagyobb kell... :)
  • SLICK
    #72486
    a paragon "végtelen", az itemet ki lehet maxolni hamar viszonylag, bár kell szerencse is
  • Jani Hun
    #72485
    ergo, kilehet maxolni egy karinak a gearjét és csak a paragon nőhet tovább?
  • SLICK
    #72484
    az itemek statjait nem befolyásolja sem a nehézségi szint, sem az elért paragon szint sem...
  • Jani Hun
    #72483
    Srácok tudom, hülye kérdés, de még csak most kezdtem el komolyabban diozni és 55~ paragonon vagyok és nyomom a bountykat meg a rifteket, és ugye elég gyakran esik legendary igy torment4ben. viszont sokszor fordul olyan elo hogy legendary, ugyan olyan féle statokat ad , viszont vagy kicsit magasabb, vagy alacsonyabb, és igy hogy mefyek egyre feljebb paragonon aztvettem észre(lehet hogy csak véletlen) hogy egyre jobb statokat kapok a legendary-kra, szóval, sose lesz olyan hogy max gear, hanem ahogy lépem a paragont ugy nő a droppolt item statja is? remélem érthető volt:D
  • jazzy
    #72482
    A jobb gomb show leaderboardsban
  • Hedgehunter #72481
    Merre talalok jopofa DMG-es wizardokat. Kellene egy par otlet..
  • who am I 7
    #72480
    :D Igen egy olyan 2-3 szintet minimum jelent a unity pluszban, de szívesebben használnék én is SOJ-t, nekem pont esett AS-es , str-es socketes :) amin az elementalt tudom változtatgatni, ahogy épp akarom, szal elég jó, de mivel melee vagyok így összecsuknak hamar unity nélkül 36-37 környékén :D pedig qva jó a sebzés, de vszínű majd még sakkozok valami védelemmel, de az már sajna a dps rovására megy :S Ranged meg nem akarok lenni, mint alkaizer pl. főleg crusa ként.
  • solyomb
    #72479
    Még unityvel is 39-en pl a ranged kariknak 2 vagy 3 lövés vagyok szóval ha áll 3 ijjász vagy dárdás, és picit figyelmetlen vagyok nekem reszeltek, és akkor még a dashelő/ugráló act5-s mobok sehol sincsenek:D
    Még a coldos soj hiányzik a buildemből - az nem akar esni:/