78965
  • ktm99
    #72558
    Ez azert van, mert a DH-k nagyresze, aki teheti, M6(Marauder 6-os szett) buildet hasznal. Ekkor a sentryk hasznaljak a spendereket es ez nem kerul semmibe. A jatekos max az egy berakott defensive skillt(smoke screen/vault) hasznalja(meg persze pakolja a sentryket es buffolja oket a companion skilllel).
    Van egy lightningos verzioja a buildnek, ott a player is lovoldoz, de csak Elemental Arrowt.(ezt a buildet nehezebb osszrakni, mint az atlag M6-ot) Szoval ez egy nem kicsit passziv build jatekmodot tekintve, de fenyevekkel hatekonyabb, mint barmelyik masik DH build.
  • markastor84
    #72557
    Sziasztok!

    Nézegetek dh buildeket, a legtöbbnél csak hatred spenderek vannak berakva, nulla generátor.
    Kridershot nélkül h. lesz hatred a sok spenderhez?

    Reapers wraps szerintem kevés.
    Utoljára szerkesztette: markastor84, 2014.11.03. 08:36:21
  • skinnyman
    #72556
    Ennel tud valaki jobb Monk buildrol?
    Most ezt probalom meg kovetni, persze jo sok dolog hianyzik meg hozza... A Flying Dragon eleg brutal tud lenni amikor beproccol a dupla attack speed.
  • dante3
    #72555
    Csak ékszerekbe rakható a legendary kavics, követelmény csak az, hogy legyen az ékszeren foglalat! :) lvl 1-es követ is bele tudod tenni az ékszerekbe, Greater rift végén az npc-nél tudod növelni a kavics szintjét lvl25-nél kap egy új képességet.
  • csokicsiga #72554
    A Legendás ékköveket belehet tenni a ruhákba, fegyverekbe, ahogy a sima köveket, vagy csak amulettekbe, és gyűrükbe? Azok a kövekről beszélek, amit a Greater Rift -nél lehet szerezni.
    A másik kérdésem, valami 25 lvlt ír ki nekem a kő, hogyan lehet betenni a ruciba a köveket, mik a követelmények, mert nem tudom.

    Előre is köszönöm !
    Utoljára szerkesztette: csokicsiga, 2014.11.02. 07:52:05
  • TBTPumpa
    #72553
  • Vincentcloud
    #72552
    a táblázat logikája alapján 2,5-ről 3,333-ra változik a sentry APS, szóval így bőven megéri
  • Lammer
    #72551
    ha atlepsz vele a kovetkezo brekpojntba, akkor boven megeri :)
  • Vincentcloud
    #72550
    Közel sincs jó gearje a Dh-nak, ha lecserélem a kezest, 4% csökkenés a 3 sentry+ companion 40% attack speedjéért, nekem úgy tűnt halladósabb vele a dolog
  • SLICK
    #72549
    annyira azért nem
  • jazzy
    #72548
    :(

    Ez a dh build működik amit játszik ez a lightningos?
  • Vincentcloud
    #72547
    Sosem gondoltam a sentryre mint petre, de bakker jó tudni hogy annak számít, este hazaérek WD-ről átrakom rá, a dex-ből származó dps kiesést gondolom pótolja a 40% attack
  • skinnyman
    #72546
    Level 70 alatt nincs elet.
  • T800
    #72545
    Srácok a hc-t kedvelő játékosokhoz fordulnék először a kérdésemmel! :) Van egy lv 63-as (season) karakterem,próbálnék publicban játszani,de egyik nehézségi fokozaton sem találok játékost,sem bounty sem pedig úgy ha a rift játékokra keresek rá... Nem játszanak hc-n? (bár ezt kétlem) vagy mi az oka annak,hogy nem látom a public játékokat? Azért mer nem vagyok még lv70?


    Előre is köszönöm a válaszokat! Gondolom valami egyértelmű dolog van,csak én nem járok nyitott szemmel! :)


    Üdv, T800
  • who am I 7
    #72544
    solo 45 wd érdekesebb lenne
  • Jabar
    #72543
    ja értem, köszi
  • Lammer
    #72542
    reseteli a csattanast... nem softcore, nincs fakereszt, permahalal van... nem akart kockaztatni
    Utoljára szerkesztette: Lammer, 2014.10.28. 10:27:26
  • Jabar
    #72541
    Van a videóban egy rész amikor a wd kilép a menübe meg vissza, azt miért csinálta?
  • Alexzel
    #72540
    Nem vagy egyedül, engem kb. 1 perccel kezdet, aztán 4-7..-17 perc várakozási időkkel kezdett újra. 73-as hibakóddal.
    Korában is volt már ilyen, sajnos.

    BLZBNTBGS80000011 (73). Most már 33 perces várható várakozási időt ír ki. Azt hiszem ma nem lesz játék.
    Utoljára szerkesztette: Alexzel, 2014.10.27. 20:05:58
  • skinnyman
    #72539
    Mi a szar van? Jovok haza, lepnek be, azt irja 5 perces sor van. Letelik az 5 perc, erre valami hibakoddal kidob. Aztan lepnek be bnet appba, most meg oda is negyed ora sort ir
  • Jani Hun
    #72538
    Uramatyám, 45 grift hc-n :D én szintezni nem mernék valszeg nemhogy griftelni :D sose volt hc karim, minecraftba nem mertem hc-t csinálni ugy hogy ugye ott volt a creative mód ahol minden itemet leadhattál magadnak, nem hogy diablóba. na őt tisztelem a bátorságáért:D

    Amugy ez a season cucc mit tud ha olyan karaktert cisnálok az mért jó?
    Utoljára szerkesztette: Jani Hun, 2014.10.27. 19:00:51
  • Tujmo
    #72537
    na hála a sok segítségnek amit itt kaptam, megvan a tier 30 soloban :) köszönöm nektek!
    ha van esetleg valahol üres hely aktív klánba, vagy csak lennétek egy páran akikkel lehet griftelni, riftelni, überezni, várom a friends jelöléseket :)
    Satya
  • hawkie22
    #72536
    Bokát törtél api. :D Szóltál volna, még össze is raktalak volna nálunk a klinikán. Sebaj, ne izgulj, az a pár hét amíg gipszben téblábolsz, hamar eltelik. :D Addig is gyüjthetnél nekem cuccokat a DH-mhoz. :D Jobbulást.
  • Lammer
    #72535
    Sziasztok!

    Ide is, nincs kedvem megegyszer leirni

    Bakatoros jonapot kivanok
  • ktm99
    #72534
    Ugy tudom, hogy riftben nem nyithat a goblin portalt, szoval azon kivul kell probalkozni.
  • Jani Hun
    #72533
    akkor egyszavas válasz tessék, : RANDOM
  • jazzy
    #72532
    Meghal a goblin, kinyílik egy portál, látni fogod, én még csak videón láttam mert soha a kva életben nem találtam egyet sem :D
  • SLICK
    #72531
    bountyban kell goblint vadászni. Még szezon előtt lejutottam egybe Normal Realmben, viszont mióta szezon van kb 2 hete jutottam be egybe.. Türelmesnek kell lenned, ezt tudom tanácsolni, mert ritka. Nekem legalább is az volt, haveroknak volt, hogy többször is nyílt, csak akkor pont nem tudtam velük játszani, így kimaradtam a jóból. Full random az egész.
  • Tatyla
    #72530
    Ebből még mindig nem tudtam meg amit kérdeztem
  • Jani Hun
    #72529
    kb 10 perce voltam egyben, mondjuk fura volt, egyszerre 2 goblin volt egymás melett t1 bounty-n
  • Tatyla
    #72528
    Valaki mondja el légyszi hogy kell bejutni a goblin portálba mert patch óta még egyszer sem sikerült?
  • Systore #72527
    tejóég

  • Jani Hun
    #72526
    oksa, ksözi az infót, ezzel tisztázódott pár dolog, pony lvl btw, ^^ am ennek van valami értelme? csak csak fun?(pony level.)
  • ktm99
    #72525
    M6 breakpoints A karakterednek a leirasanal(details) le van irva, hogy mennyit tamad masodpercenkent.(attacks per second), ez TNT nelkul ketkezes crossbow-al 1.45946~1.74193 intervallumba, bow-al 1.74194~2.16 -ba szokott esni. Most a 2 kezes crossbowt veszem peldanak. Egy ilyen intervallumban a sentry damaged ugyanannyi. Tehat mindegy, hogy 1.46 vagy 1.7 ketkezes crossbow eseteben. Finomhangolni lehet igy buildeket, mert ha mar meg van az 1.46, akkor kar peldaul attack speed-et enchantolni targyakra, erdemesebb crit damage-et, vagy chance-t.
    Ennel a buildnel fegyver szempontjabol joval fontosabb a base damage, mint a dps(mivel a sentryk ilyen sajat rendszerrel rendelkeznek).
    A TNT a Pet-eknek noveli az aps-et -targyakat tekintve - oriasi mertekben(40%-50%). Sokan nem tudjak, hogy a Sentryk azok Peteknek szamitanak. Tehat egy 50%-os TNT-vel drasztikusan noni fog a sentryk aps-e. Pelda: 1.5-os aps-el talalsz egy 50%-os TNT-t, akkor a sentryk aps - e 1.5 * 1.5 = 2.25-lesz amivel latszik a linken, hogy 2 intervallummal jobb pozicioba kerulsz. Ez esetedben az jelentene, hogy kb. 3-szor annyi chakram-ot lonenek a tornyaid(a fenti linken vannak kepek ahol le van irva, hogy ezek hogyan valtoznak hasznalt hatred spendertol fuggoen).
    Egyebkent szerintem ez a cold dmg-es build a legtobbet hasznalt jelenleg. Ehhez hasonlo felepitese lehet egy cel. A frost arrow miatt alapbol lassitasz mindenkit es igy hasznalhatod a spitfire turret runat a sentryknel, amik a ballistics passziv miatt tobb damage-t tolnak.
    Van meg a lightningos build, ami az egykezes Helltrapper crossbow-ra + egy speci offhand-re epul. Ehhez kell a 4.16-os breakpoint, amit szerintem eleg necces osszerakni.
    A fentebbi coldos build viszont elerheto egy kis szerencsevel(TNT fenyevente hullik) es ezzel 30+ szintu riftek mar megoldhatoak, meg akkor is ha nem fullperfektek a rollok.
    Meg annyit, hogy nekem a bane of the powerful gem helyett a Zei Stone jobban bevalt, elobbit szerintem csak, akkor lehet erdemes hasznalni, ha mar megvan a 25-dik szintje.(peldaul trialnel egyertelmu, hogy a Zei jobb)
    Utoljára szerkesztette: ktm99, 2014.10.25. 20:42:25
  • Jani Hun
    #72524
    igen a matekolást énis szerettem más mmo-kban de itt annyira hiányos szerintem sokminden, például nehéz lenne egy buffot behajintani ami mutatja háűny sentry-m van lenn? vagy egy pici számlálót rákurni hogy tudjam mikor jár le a legelsö? na értitek, amugy az én attack speedem befolyásolja a sentry+pet-ét?
    Utoljára szerkesztette: Jani Hun, 2014.10.25. 20:08:34
  • jazzy
    #72523
    Attack speed breakpoint ahol többet lő a sentry és Tasker and Theo kesztyűt. Ez ilyen min/maxolás, minden játékban ezt csinálják, a matekzsenik kiszámolják pontosan mennyi kell xy statból és mindenki követi mint az orákulumot.
  • Jani Hun
    #72522
    amugy a 4.xx breakpont és a TNT mit akar kifejezni?
  • Jani Hun
    #72521
    akkor mehet a fegyverre a shard.. :(, amugy marauder kérlekszépen t1 rift(funltam egyet lol..) és t6 grift+shard 1 part sokáig volt, aztán kettő és most a maradék 4 tegnap esett :D:D:D
  • ktm99
    #72520
    M6 buildel 0-as paragonnal is lehet T6-ot tolni szerintem.:) Amit en valtanek az az egykezes crossbow. Ehelyett bow vagy ketkezes crossbow. Egykezes szerintem csak 4.xx breakpointtal eri meg, de az TNT nelkul eselytelen.
  • csokicsiga #72519
    A Marauder szett darabok hogyan estek , miből ?