78965
  • tugyiti
    #72798
    Egyelőre igen még ptr-en is sajnos ,de mivel hegesztik folyamatosan és sok a sírás az 5K limitre hátha megnövelik :)
  • kukubenko66
    #72797
    És még mindig 500 a shard limit ? mert ez már régóta nevetségesen kevés. ha megfogok egy ilyen goblint, akkor irány Kadala aztán vissza , szánalom ha így lesz febr. 3. után is.
  • tugyiti
    #72796
    Viccesek ezek az új goblinok ptren lvl 28 és dobott blood goblin 250 bs-t azt mondják 70-en t3ba dob 350-400 körül :D
  • Lammer
    #72795
    WW barbarhoz meg mindig csak ezt tudom linkelni:

    HC WW

    HA!!! -> HC-n a srac a linkelt kepen ki tudja tolni azt a dps+taffnessz kombot buffolva... akkor remelem nincs tobb kerdesed :D

    sader: durrogos sader meg idegbeteg, szvsz besztes :)
  • Cortinaar
    #72794
    Ne mondjál semmit! :D
    Ne merészelj! :D:D

    Azt is el tudom képzelni, hogy a D2-höz hasonlóan itt is magas allresre és LOH-ra kell majd törekedni.

    Visszatérek a WW barbárhoz, csak azzal azért nem vagyok megelégedve, mert "kicsi" a sebzése. Nagyon gördülékeny a vele való harc, nem halok, de Griften lassú egyedül.
    Majd nézd meg a profilomat (este 10 körül fogom csak visszatenni a WW-s buildet), hátha tudsz abban segíteni, hogyan tudnék jóval nagyobbat sebezeni a CD, CHC növelésén kívül... :)
    Előre is köszi.

    UI: A Prophecy-s Crusa build milyen? Van olyan jó, vagy jobb, mint a Shtgun, Stampede? (nekem a shotgun crusa jön be, stampede valahogy nekem nem az igazi, ha körbefalaznak, ingerlő, illetve a szűk helyeken is :D:D
    Utoljára szerkesztette: Cortinaar, 2015.01.06. 15:54:18
  • Lammer
    #72793
    alairas?
  • Cortinaar
    #72792
    Lammer mi a battle tagod?
  • cleric
    #72791
    Dehogynem!
    Új karaktert kell készítened, ahol be kell pipálnod, hogy season hero. 0 gold, üres láda, mintha most kezdenéd a játékot.
    Ez minden season-nél így lesz.
    Szerk: mármint ha s2-ben akarsz játszani. A mostani s1 karaktered normál karakter lesz február 3-án, megmarad minden s1 cuccod is.
    Utoljára szerkesztette: cleric, 2015.01.06. 14:17:50
  • viktor25
    #72790
    Sziasztok !
    A játékot újból elkezdtem seasson 1 ben hamarosan megjelenik a sesaon 2, a kérdésem pedig az hogy remélem nem kell újból elindulnom a karakterrel season 2 miatt mint az alap játéknál ?
  • Lammer
    #72789
    nalam saderrel HC-n vicc a T6... (durrogos)

    (szerk: ha ketten megyunk... akkor is, harom embert is el tudok carryzni)

    gondolom nagyobb gemekkel meg nagyobb dps-el sc-n, megviccesebb
    Utoljára szerkesztette: Lammer, 2015.01.06. 00:05:47
  • SLICK
    #72788
    hát nem Te vagy az egyedüli, aki kis erősítést érez az elitek affixein . Tugyiti barátommal játszottam mostanában és mi is észrevettük már T6-on is hogy rászaladtunk a nyeles cicire egy-egy elit fightnál... Pedig T6 az vígjáték már elég régóta, de most nem volt kedvem nevetni egy-egy kör után...

    visszatérve a Rift boss fightra barbárral, lehet hogy keveset sebeznek az ősök de mégiscsak az ő segítségükkel nyomják le a bosst. Ja és ha meglesz a Vile Ward meg az említett cuccok, akkor majd észreveszed, hogy mennyivel nagyobbat sebzel Te is a bossra..
  • Cortinaar
    #72787
    Ez rendben is van, mondjuk ezt el lehet érni egy Blackthorne's szettel, de azoknak, akik a Leaderboard élén vannak, egyiknél sincsenek ilyen "védekező" szettek, skillek, semmi, sőt, még azon is csodálkozom, hogy a Thougness-ük sok esetben 10 milla alatt van.
    Azt is érzékelem (lehet az új patch-től, vagy kisebb javítás óta van), hogy a szörnyek - főleg az elit pakkok - elementál, ground sebzése sokkal nagyobb lett, mint korábban. ha megnézitek, akkor korábban a páncélban, nadrágban minden esetben erőt növelő kövek voltak, most meg mindegyiknél resist növelő van... Érzékeltem én is, amikor lvl 35 GR-ben a Crusaderemet szétkapták 3 másodperc alatt, ha belerohantam egy kis futótűzbe, vagy méregbe... A lézer meg rühelltem mindig is. :D
  • Cortinaar
    #72786
    Köszi!
    Viszont, az oké, hogy a plusz elemental és CD sebzéssel + VIle megnő a sebzésem és hatékonyabban ölök, de még mindig nem értem, hogy támadó skill nélkül hogyan tudják leölni az egy szem Rift bosst???
    Ha beteszek egy Frenzy-t, Bash-t, akkor is marha lassan tudom lebontani az életerejét, mert akkor nem tudok rá charge-olni folyamatosan, tehát elenyésző 10-15 milliós sebzést viszek csak be ütésenként, nem pedig 100 milliókat másodpercenként, mint a charge-nal.
    Szóval elég gonosz!
  • undY1ng #72785
    Wizz nagyon jó lesz az új settel!
  • invalidname
    #72784
    Azt olvastam, h a Furious charge build 50% alatti CDR-el kb semmit nem ér. A sok sebzést amit meg lepakolnak, úgy tudod túlélni, h szerzel olyan itemet, amitől immunis leszel a ground effectekre.
  • Anthrax
    #72783
    s2ben is dh lesz op greater rifteknél dpsben (partyban) vagy lesz más is ami fasza lesz ?
  • SLICK
    #72782
    elnézve a cuccaidat tényleg megvannak azok amik kellenek, viszont:
    - én a Bracert olyanra cserélném amin van % Fire Dmg, már azzal is nyersz egy kis dpst
    - ugyan ez igaz az amuletre is, Strength helyett lehet rajta Fire dmg
    - ha lesz Vile Wardod, akkor sajna a Magefistet el kell felejteni

    Ha nyersz egy kis dps-t lehet hamarabb leölöd a mobokat meg az eliteket. Így talán nem halsz meg annyiszor. Egyébként rég nem néztem Leaderboardot, de szerintem néhány barbárnál lehet olyan amulet is, ami elementál sebzés hatására életet tölt vissza, mint pl a Julia's Cameo, Xephirian amulet stb...

    Sajnos nekem még nem sikerült a komplett szettet összeállítani, így nem tudom milyen élesben a dolog, ennyit tudtam segíteni hirtelen.
  • Cortinaar
    #72781
    http://eu.battle.net/d3/en/profile/gabiwan-2271/hero/1819443
  • SLICK
    #72780
    linkeld már be az adatlapod, mert rengeteg oka lehet amiért nem megy rendesen... így legalább könnyebb segíteni is
  • Cortinaar
    #72779
    Nem nagyon tudom, hogy a Raekor builddel hogy a francba tudnak magas Griften játszani?
    Összeraktam egy barbárt, minden megvan, kivéve a Vile Ward (tudom, sokat dob a sebzésen), de rohadt sokat térdelek. 34-es Griften lejárt az időm és meghaltam vagy 20-szor.
    Elképzelhető, hogy a Cooldown-t kellene a duplájára növelnem, mert az csak 25 körül van, lehet, hogy az a titka, mert a nagy horda moboknál szépen végigdarálok vele folyamatosan ugrálva, de az elit pakkoknál nem megy. Elkapom, majd megáll és egyből nem tudok újra Charge-olni (ez a cooldown oka), de enélkül is sokszor beakadok, megállok és rögtön halok is. Azt sem tudom, hogy pl. a piszok nagy tűz, villám, stb sebzést, amit az elitek lepakolnak, hogy élik túl??? Hiába nyomom a Paint, úgy is másodpercek alatt betérdelek, mert nem foyamatos a charge.
    Oké, ez gyakorlás kérdése, plusz cooldown, Vile és menni fog, de amin csodálkoztam, hogy hogy ölik meg a Rift Bosst? Néztem az elsőket, sokaknál egyáltalán nincs támadó skill, csak a charge. Hogy tudják megölni a Rift bosst? Még az elit pakkokat tudod chargeolni, de 1 főt nem. A barbárok (Call of the Ancients) meg nem sebeznek olyan sokat...
  • Lammer
    #72778
    T6 feletti (ertsd 25 feletti GR) riftben lesz diffi boven! mivel az eredeti kerdest (valszin) puncicore user tette fel, majd szepen megy esni-kelni a magas grekbe es oda jobb a tasker... patchig :D

    amugy patch utan az egyik legjobb item ez lesz DH-nak (5 mara+rorg eseten):
    Pride's Fall
    Utoljára szerkesztette: Lammer, 2015.01.03. 18:05:44
  • cleric
    #72777
    Kérdés, milyen a Tasker. Azért 10 cc 48 chd 7 as már megérződik, nekem ilyen volt az a kesztyű amit Taskerra cseréltem, így persze jó volt.
    Kövi DH Tasker nélkül kb pont ugyanolyan jó volt, nem nagyon éreztem a különbséget. Értem én, hogy van rá matek, én a saját tapasztalatomat mondtam.
    És persze ahogy írtad is, ha a season 2-vel jön a patch, akkor legkésőbb február 3-án ki is lehet dobni a Taskert :)

    Szerk: amúgy ízlések és pofonok: például van aki Ice Climbers-re esküszik, nekem az Illusorial boots jobban bejön, mert fagyi elől el tudok szaladni, a wall viszont beszívat(na). A wall-os poti sose esett, most már nem is kell. Kesztyűben a shrine-os kesztyű ha maxos tuti ütné nekem a Taskert.
    Utoljára szerkesztette: cleric, 2015.01.03. 17:09:36
  • Lammer
    #72776
    WRONG!

    ha 20%-al esik a dps-e taskertol, akkor meg mindig jobb, mert taskerrel atutod a brekpojntot (valszin) es gyorsabban lonek a sentryk...

    ->patchig
  • oneal1
    #72775
    király! :) köszi!
  • kukubenko66
    #72774
    A sentry is petnek számít, szóval jó az a Tasker ha van. :-)
  • oneal1
    #72773
    köszi!:)

    viszont azt nem tudom, hogy tasker-től csak a petek attackspeedje növekedik vagy a sentrymé is?
  • cleric
    #72772
    Mara helmen nem tud sokat esni a dps, a dex-en kívül csak a 6 crit chance a dps növelő, azt rollold rá ha tudod. Ezt azt jelenti, hogy a nagy dps esés a Tasker miatt van. Ha nagyon gagyi, akkor nem biztos, hogy érdemes cserélni. Nekem volt egy normálisnak mondható annó, az jól szerepelt, mert nem volt sok különbség a statokban. Ha ennyivel kevesebb a dps, akkor nincs rajta as/cc/chc, az előzőn meg volt.
    DH-m Tasker előtt is darált t6-on, a magasabb grifteken viszont nyugodtabb voltam :)
  • oneal1
    #72771
    sziasztok!

    Sentry-s DH-soktól kérdeznék:
    Marauder set megvan, royal gyűrű is, így van lehetőség használnom a Tasker and Theo kesztyűt.

    érdemes váltani? mert ha kicserélem a kesztűt akkor fel kell raknom a setes sisakot, igy kb 200ezret esik a dps.
    Gyors próba után nem nagyon érzem hogy melyik lenne a jobb.

    köszi!
  • undY1ng #72770
    A beakadások miatt haltam meg hc-n raekor settel... sz*r bug. Majd a S2 WW set szerintem nagyon jó lesz a barbinak. Nem tudom, hogy mit kezdjek majd még ott... Barbi vagy wizz. :)
  • Lammer
    #72769
    rakekornal ne varjal single target sebzest, sajnos annal ha a fejed tetejere allsz, akkor sem lesz jo :(
  • Cortinaar
    #72768
    Megcsináltam egy WW barbárt, amivel nagyon kellemesen tudok játszani, szerintem egyszer sem haltam még vel sem soloban, sem partyban. Viszont például a shotgun Crusaderemhez képest sokkal lassabban öl, de a 20 milla Toughness-nek köszönhetően szívós nagyon.
    Kipróbáltam a Raekor barbárt is, amivel kicsi a toughness, viszon több száz millát sebzek vele kb. másodpercenként, ha elkapok egy elit pakkot, vagy egy horda mobot. Viszont! Lehet, hogy gyakorlás kérdése, de néha beakadok és ott rögtön be is térdelek, másik meg amivel nagyon meggyűlik a bajom, azok a Rift bossok! Magasabb szinten egyszerűen rohadt sok idő legyilkolni, mert a Charge-al nem lehet úgy elkapni, csak kb. 5 másodpercenként tudok charge-olni rá egyszer, alap sebzésem meg elég kicsi, tehát közelharcban ebben az esetben lassan ölök. Néztem videót is, de nem igazán értem, hogy gyakják le mondjuk a 30-35-ös rift bossokat olyan hamar, hogy ne járjon le az idő, ráadásul elég sebezhető is a karakter, sokszor be is térdelek vele a bossnál.
    Van valami trükk, amit nem vettem észre a build építésnél? (A Vile Ward hiányzik még, tudom, megnyomja a sebzést elég keményen, de akkor sem stimmel valami)

    Raekornál melyik a legütősebb? Láttam Lightning, Fire és Phychical-ra épülőt is. (lehet, hogy mindegy, kinek, mi tetszik alapon van csak...)
  • Hunter of Deer
    #72767
    BUEK
  • Lammer
    #72766
    BUEK mindenkinek! :)
  • dante3
    #72765
    itt írják
  • SLICK
    #72764
    ja, hogy ez mai hír, most láttam meg én is.
  • SLICK
    #72763
    ez az infó honnan van, hogy február 3-án lesz vége a szezonnak?
  • Alexzel
    #72762
    Season 1 van jelenleg, február 3-án lesz vége. Ez egy elkülönített rész, az itt létrehozott karakterek nem kapják meg a pénzt és tárgyakat, amiket a nem Season-os karakterek szednek/szedtek össze, vagyis mintha teljesen új játékot kezdenél nulláról (ez új játékos esetén nem számít). Van pár cucc, amit a Season végéig csak itt lehet kapni, ill. 1 'transmogrification set', aminek a darabjait csak úgy lehet megszerezni, hogy a Season-ban 1 karakter eléri a 70-es szintet. 3 Season-ban 2-2 páncéldarabot lehet megszerezni.
  • bowden
    #72761
    Na megvettem kiegestül a játékot, kérdésem az lenne hogy karakterindításnál a seasonal hero mit jelent pontosan?
  • Zgurkaal
    #72760
    Ja igen, látom más is szeretné most megvenni, én is g2a-n vettem, van egybe-pack, kieggel együtt kb. 13k-ért. Igaz, így kb. 2k-val többet adtam ki értem, mintha külön vettem volna, de ezt maga a g2a kínálja, tehát nem volt benne a kettős rizikó, hogy valami esetleg nem fog működni. Ennyit nekem megért az a plusz 2000 forint.
  • Zgurkaal
    #72759
    Ma vettem meg, hoppá, vagyis tegnap. xD Máris van benne több, mint 6 órám, nagyon fun, nem bántam meg, sőt... nagyon leköt.