78965
  • Fred
    #72838
    az én tapasznyalatom az, hogy inkább kell közelharcba bocsátkozni, singleben is esek/kelek pedig multiban egyedül sem volt ilyen. A DH távolsági harcos volna, most így nekem nem annyira fekszik. De le7 csak lammer vagyok. Na megyek hátha esik kridershot...
  • Fred
    #72837
    Hm, vmi tényleg van a drop rate-el mahinálva, mert kadaláztam kridershot miatt és esett egy ancient etrayu (monnyuk most má nem sokat ér...). Meg mellette single bountyban és riftben marauder cuccok, tegezek. Elég személyreszabott jó drop. Nem olyan mint tegnap ahol a kétkezes kardtól kezdve a hülye használhatatlan övekig hullott minden.
    Érzik, hogy kárpótolni kell a népet :)
  • Cortinaar
    #72836
    Gyerekek, azért valljuk be, hogy ultradémonherceg volt a DH és szerintem unalmas volt így a vele való játék, mert tévénézés közben is végigsöpörtél vele GR30 fölött simán... Nincs semmi baj, max. jobban oda kell figyelni és kisebb szinteken fogsz vele menni, de, ha ugyanolyan jó a drop, vagy jobb, mint eddig, akkor mindegy...
    Inkább azt oldanák meg, hogy a barbár/Crusader/monk valóban közelharcban legyen jó. Ott van crusader, ami a kedvencem és nekem a shotgun Crusa jön be, valahogy a Stampede nem. Viszont mindkettővel "lövöldözni" kell, vicc, hogy közelharcban nem tudsz értelmes buildet összerakni, ami megközelíti a két legjobbat. Barbárnak a pinballozós buildjerő már ne is beszéljünk... Monk meg egyszerűen nem olyan erős, ami elvárható lenne.
  • tugyiti
    #72835
    Elvileg csak a hydra lett nerfelve dmg-be ,de az attack speed meg növelve lett a sajáttal :)
  • Fred
    #72834
    DH tényleg nem élvezetes így. Sokszor elfogy a hatred, lassú a haladás. Még le7 megpróbálok kadalázni egy kridershotot, de ha azzal sem hozható a régi játékélmény akkor DH-t félrerakom. Remélem a varázslót nem nerfelték használhatatlanra, mert akkor erős uninstall lesz a vége...
  • Hunter of Deer
    #72833
    dropp elég fura, beléptem és 15 perc T6 rift alatt 2 ancient Firebird part is esett :D
  • zozo6726
    #72832
    Még egy dolog, majdnem 200 K-val a sebzésem is csökkent! Az azért nem kevés!
  • zozo6726
    #72831
    Sziasztok, nekem az első félóra-háromnegyedóra játék után, elég siralmasnak tűnik. Íjásszal vagyok, a szokott módon nekimentem az első bossnak, na meg is haltam, ahogy elő volt írva abban a bizonyos nagykönyvben. Még szerencse, hogy SC nyomom és nem HC. Nekem eddig negatív a tapasztalatom a patch kapcsolatban, szerintem a sentry-nek az erejét rendesen levették. Percekig néztem, a karim beállításait, azt hittem valami elállítódott a patch következtében. Sokkal több idő szerintem elintézni a bossokat. Kinek mi a tapasztalata, jöhetnek az észrevételek!
  • skinnyman
    #72830
    Na kint van a patch, monk swk build mennyire lett hasznalhatatlan?
  • ktm99
    #72829
    Hat igen, en alapbol azt gondoltam, hogy emiatt eszebe se jut senkinek alkalmaznia ezt a modszert. Koszonom a kiegeszitest.
  • Jani Hun
    #72828
    Szivemszerint ide is rácsaphatna, arra aki iylet közzétesz hogy létezik ilyen, Talán valami d3 warez topicban a saját forumok között elmenne. Ez olyan mint hogyha az Eredeti játékaink topikba beirnám hogy he ittegy torrent link töltsétek le mert most rakták ki fészbukra.
  • skinnyman
    #72827
    Egyaltalan milyen kulcsokrol van szo? Amikrol en tudok, azoknak nincs szintjuk, es nem GR-ben dobjak oket :) Keystone-bol meg nem letezik 150-es.
  • jazzy
    #72826
    De szerintem ne használja senki, az ilyenekért le szokott csapni a banhammer.
    Utoljára szerkesztette: jazzy, 2015.01.13. 17:13:10
  • ktm99
    #72825
    A szóban forgó magas szintű kulcsok megszerzéséhez egy bug-ot használnak ki, ami azonban nincs kapcsolatban a játék nehézségének beállításával(expert). Az exploit a partyban szereplő játékosok számára és az ehhez kapcsolható nehézség változásra(a bug éppen az, hogy többfős party esetén is 1 főre skálázódik a trial) épül. Bővebben diablofans megfelelő topikja.
  • Jani Hun
    #72824
    Csak gratulálni tudok ha bug kihasználásával kapcsolatos streameket nézel
  • mikromanus
    #72823
    Arra válaszolok amit írsz és nem amit gondolsz. A minden előzmény nélküli alap benyögésed tényként állapított meg, vagy egyértelműen olyasmire utalt ami nem igaz (expert és GR szint viszonya). Ami meg benne maradt (vélemény) az inkább hisztis picsogás. Ez a kettő együtt váltotta ki a helyreigazítást. Pontosan mire számítottál? EGy egyszerű állításra több oldalnyi körmondatok? Felejtsd el! A későbbi lábjegyzeteid és magyarázószöveged max árnyalja a helyzetet. Lehet nem hülye vagy, csak troll? Mondjuk tök mindegy. Láttad valahol, azaz ki se próbáltad. Azért köszi a "szakértő" észrevételeidet... :)

    Szerk: az exploit már ismert 1-2 napja. Semmi újat nem mondtál. Mondjuk én is csak hallottam felőle. Ki meg nem próbálom. Semmi haszna. Ez egy hentelde kikapcsolódásként és nem verseny. Jobb itemed lehet, No, hajrá! Season lehetne versengő terep, csak azt meg húzzák mint a rétestésztát. Az is csak pár hétig mérvadó. Főként így, hogy zárás előtt benyomják a patchet ami átalakítja az erőviszonyokat.
    Utoljára szerkesztette: mikromanus, 2015.01.13. 09:37:20
  • jazzy
    #72822
    Szerintem igen, ez ugyanis még mindig hülyeség
  • arkantosz72
    #72821
    Én az expertet azért írtam mert a stream-es srácok azon tolták. Írtam a bugot meg hogy csinálják csak el kéne ugye olvasni. De probáld ki nyugodtan. De mond már meg mi a tökömnek kell primítiven válaszolni? Te ettől erősebb vagy azt azt hiszed az igazadnak ez a legjobb bizonyítási formája? Nem egyszerűbb azt mondani te ez nem így van pontosan hanem így?
  • mikromanus
    #72820
    Ettől még hülyeséget írtál. A játék nehézségi szintje (amire belépsz) és a trialok/GR-ek nehézségi szintje közt nincs összefüggés. Egy lvl 50-es GR normálon és T6-on azonos nehézségű. De azért csak próbálkozz lelkesen! VAn exploit de nem azt írtad hanem az "expert" nehézséget.
  • arkantosz72
    #72819
    neked is javaslom előtte nézzél utána,gondolod hasraütésre beirok ilyen hülyeséget?
  • arkantosz72
    #72818
    okostojás

    ezt nem én találtam ki mindenki ezt tolja van a játékba egy bug és ezt használják ki.nézzél meg egy streemet mielőtt benyomod az okosat,neked is sok közöd lehet ehhez a témához.
    4 vagytok a partiba abbol csak 1 lép be a másik három nem.majd kijön és vissza a többi meg rá a zászlóra.igaz csak 1 kulcsot dob az elsőnek de felválltva csinálják. a lényeg úgy veszi a gép hogy csak 1 ember van bent. mért kell privitivnek lenni mikroember?
  • jazzy
    #72817
    Én easyn 150es kulcsot kiütök, ez így működik bizony
  • mikromanus
    #72816
    Talán mert a GR-nek rohadtul semmi köze a játék nehézséghez amibe belépsz. Minden nehézségen ugyanazt adja egy egy azonos szintű trial és GR. De sebaj. Legalább látszik nagyon penge vagy a témában. Gyanítom neked nem sok közöd van az emlegetett szintű kulcsokhoz. :)
  • arkantosz72
    #72815
    Most öszintén ennek a GR riftnek mi értleme van ebbe a formába?Experten kiütik az55-60 kulcsokat.
  • hawkie22
    #72814
    Karbantartás van ma vagy mi?
  • Lammer
    #72813
    softcore... lame :)

    amugy akkor rorg, furnace off es sun keeper/deva + firebird offhand
  • Hunter of Deer
    #72812
    vki tudja hogy lehet ennek az emberkenek 21kk thoughness vazsival?


    jah es meg vmi, ha esetleg vegre kiesik a followeernek a cucc hogy nem tud meghalni akkor ugye atterek en is a Unityre. a kerdes csak az hoyg mit dobjak el miatta.
    profil

    Utoljára szerkesztette: Hunter of Deer, 2015.01.11. 09:33:26
  • SweeneyTodd
    #72811
    Sziasztok !

    Játszik itt valaki ps4en vele ? :) Szívesen fel venném ismerősök közé.
  • tugyiti
    #72810
    Igen este 7-kor lövik le a PTR-t a patch ahogy írta irta pimpi is valszeg jövőhéten szerdán érkezik a maintenance alkalmával.
    "After weighing both options carefully, we have decided to launch patch 2.1.2 three weeks prior to the Season rollover. "
  • mikromanus
    #72809
    Emellett ma legkésőbb 11-kor kivégzik a PTR-t. Csak szólok. Akkro most hétvégén se patch, se PTR? Szomorú vagyok. Pedig már majdnem újra bekóstoltam a D3--at. No, nagy duzzogva azért bekukkantok hétvégén így is :)

    szerk: ja, 11, de PST. Akkor az nálunk +8-9 óra azt hiszem...
    Utoljára szerkesztette: mikromanus, 2015.01.09. 10:14:55
  • tugyiti
    #72808
    S2 nem tudjuk mikor jön pontosan,csak az biztos, hogy S1 vége feb. 3. és valszeg 1-2 héttel rá lövik fel S2-t pimpi !
  • pimpi001
    #72807
    A jövő heti karbantartás alkalmával, ami az EU szervereken szerdán esedékes- frissít a Blizzard 2.1.2 -re. A Season 2 pedig február 3 -án érkezik.

    "As mentioned previously, February 3rd is the earliest date that we would be able to begin the Seasonal rollover, which means the patch could fall as early as next Tuesday. It's important to remember, however, that this is just the earliest date it may fall, and that it may change if the need arises."
  • SLICK
    #72806
    én kinyírtam 3 goblin pakkot is, de a kurva anyjukat, nem dobtak ennyi legot mint neked :CCCCCCCCCCCCCCC
  • ktm99
    #72805
    patch season rollover elott 3 hettel jon(ez per pillanat febr. 3-ra van belove), tehat elofordulhat, hogy a jovo heten
  • tugyiti
    #72804
    Nem használok turbohudot :DDD féltem az accom ,tudom még sose banoltak miatt blablabla ,de az ördög nem alszik.
  • Lammer
    #72803
    Goblinokat eddig sem kellett keresgetni

    Dani: hszem irasakor: nekszttuzdéj
  • Systore #72802
    azthittem már live a patch :(
  • tugyiti
    #72801
    Pár új feature :)))))

    Végre egy helyre raktak mindent act 1-be is.

    link1

    Pár goblin fajta és végre jelölik a helyüket a minimapon is ,hogy merre futnak ergo nem kell keresgetni :DDD

    link2

    link3

    link4

    link5

    szerk: sok voot a kep... sry, inkabb linkbe :)
    Utoljára szerkesztette: Lammer, 2015.01.08. 18:09:11
  • mikromanus
    #72800
    AZ überbossokhoz lehet portált nyitni vele. Minden helyszínen 2-2 kigyúrt boss található. BÁr diabló famulusai lehet többen vannak. A nyító msinához való kulcsokat Keywardenektől lehet beszerezni (minnél magasabb nehézség annál jobba drop esélye). A keywardenek minden act azonos mapján találhatóak. Erről az egész mókáról simán találhatsz a neten leírást. Magyar és angol nyelven is.
  • viktor25
    #72799
    Minap kaptam egy könyvet a kovácshoz, és aktiváláskor egy portal device tulajdonság jött be ami nekem teljesen uj.
    4 dolgot lehet vele összerakni ( internal machine ) bones, evil, guttony, war.
    Kérdésem az hogy mik ezek, és mire lehet ezeket használni?