78965
  • d00ky
    #72879
    Sziasztok,

    Most kezdenem a d3-at, sosem jatszottam meg vele:) Mit gondoltok, egyedul is lehet ezt jatszani? Mamrint online, de nem csapattal? Valahogy ugy kepzelem, hogy egy ideig megy egyedul, aztan valszeg kell valakihez csatlakozni.. Esetleg erdemes random jatekokba belepni, vagy mindenkepp erdemes valami stabil csapat?
  • kukubenko66
    #72878
    Jogos, kihagytam az act1-et. :-D
  • Tatyla
    #72877
    pontosítok act1 cache
  • kukubenko66
    #72876
    Szia.
    Ahogy írták, bounty cache-ből eshet a rorg (Ring of Royal Grandeur).
    Annyival kiegészíteném, hogy t6-on 100% az esély, hogy legend lesz a cache-ben, ami a rorg is lehet (de nem feltétlenül a gyűrű lesz benne, lehet más is).
  • oneal1
    #72875
    bounty-zni kell és a végén a kockából eshet én úgytudom.

    normálon talán kissebb az esélye
  • foldi6
    #72874
    sziasztok, ring of royal-t Act1-ben tudom farmolással összeszedni? elvileg normalon is mehetek? köszi előre is
  • oneal1
    #72873
    köszi a tippeket!

    próbáltam volna már tegnap de csak egy socketet tudok tenni és ha nem lenne jó 1 one handel akkor elpazarolnám, de úgyis esik másik végülis:)
  • cleric
    #72872
    Most esett újra bombadier, kipróbáltam az új builddel. Bombadier nélkül nézd meg Custom passzívval (3 sentry) azt, hogy elrakod-e az elitet még azelőtt, mielőtt az első charge feltöltődik. Ha már nagyon nyomnád a következő sentryt, akkor szükséged lesz a bombadierre (Custommal 5 sentry!).
    Új taktikai elem, hogy a sentryk iszonyú messzire lőnek (a nagy távolság miatt kicsit lassabban, de ahogy mértem, három képernyőnyi távolságot átlőnek. Ugye eleve magad elé rakod le, és jócskán túlfutsz rajta, de még mindig lő (csak egyenesen, és akadályokon nem megy át, szóval girbegurba falas pályán nem annyira jó).
    Dehát próbáld ki mindkettőt, aztán használd azt, amelyik a gear/build kombinációddal a hatékonyabb.
  • oneal1
    #72871
    DH-soktól kérdezném:

    Sentry buildnél lecserélhetem a bombridert egy 1 kezes bow-ra vagy mind a 4 letett sentry kilő mindent amit kell? mert akkor gondolom nem éri meg a csere
  • skinnyman
    #72870
    Hat ilyen a vilagon nincsen, ezt hol dobtak? :D
  • pimpi001
    #72869
    lol. nemgyenge.
  • kukubenko66
    #72868
    Kicsit erősödött a monkom, most már 400m körül üt az ancient pillar. Persze ez a fegyó is kellett a fejlődéshez. :-)

  • SweeneyTodd
    #72867
    Köszönöm szépen.

    PS4-en játszik amúgy valaki innen a topikból ? Kerestem már sok diablos magyar oldalon ,hogy mi a helyzet konzolosok terén , mennyivel tér el mint a pc-s ,de nem sok infót tudnak mondani, vagy a legtöbbször csak ott marad a kérdés megválaszolatlanul...
  • tugyiti
    #72866
    3. hsz előtted ugyanezt kérdezték :))))
  • SLICK
    #72865
    Setekből és Legendarykból is van Ancient.

    #72864: Annyira már nem, de most kezdetnek fegyvereket érdemes craftolni mert adhat Ancient itemet is...
  • SweeneyTodd
    #72864
    Egy nagyon amatőr zöldfülű kérédsem lenne, craftolni érdemes ?
  • zozo6726
    #72863
    Sziasztok! Azt szeretném kérdezni a nagyérdemű társaságtól, hogy minden SET-es és Legendary tárgynak van Ancient-es változata? Azaz a mostani felszerelés mehet a kukába? Mert számomra nagyon úgy tűnik! Előre is köszi a válaszokat.
  • skinnyman
    #72862
    Es siman annyi a kulonbseg, hogy nagyobbakat tud rollolni? Gondolom "kompatibilis" a sima (nem ancient) cuccokkal ha peldaul setben van ugye?
  • ktm99
    #72861
    igen
  • skinnyman
    #72860
    Probalgattam az emlitett fejest, ez a dh monk tenyleg mukodo koncepcio :D


    Ez az 1 helyes 1000-es targylimit emelese jol jott, mondjuk elmehettek volna 9999-ig is akkor mar, de igy se rossz.
    Ancient legendary minden legendary targybol letezik?
  • BDragon22
    #72858
    nézz rá a srácra:

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    http://www.twitch.tv/quin69


    bár sc de elég elvetemülten keni
  • skinnyman
    #72857
    Kosz. Igen, tegnap pont eddig jutottam, hogy ratettem a likot bele a zolddel, feltettem a buildhez szukseges legtobb cuccot (egyelore leoric kalappal CDR-rel, es nehanyat meg egyaltalan nem, szoval felkesz a dolog), es bar az alap dps-em meg keves, erzesre mar most vagyok olyan jo, mint a regi buildemmel, mennek 100 milla kritek, kivancsi vagyok mi lesz meg ebbol :)
    Az a kalap igen erdekesnek hangzik, korulnezek a ladamban, hatha abbol is lesz egy. Ez a leoric is kemeny azert, igy az alap CDR-em is 50% felett van, ami csata kozben 60% fole megy :)
    Amugy nezegettem top monkokat, es az utolso tulajdonsagot meg szoktak hagyni, szoval az akkor tuti marad. Inkabb a spirit regen es spirit/sec johet szoba esetleg, de azok is fontosak tudnak lenni szoval nem biztos h megeri lecserelni.
    Ami amugy egyelore fura ebben a buildben, hogy csak a balgombos spirit spender, es ugy latom sokszor egyszeruen nem tudom elkolteni eleg gyorsan a spiritet, lehet h kene meg egy spirit spender (olyan ami SWK clone-t is csinal persze), vagy talan csak tobb attack speed kene a gyorsabb kolteshez - fene tudja...
    Utoljára szerkesztette: skinnyman, 2015.01.16. 09:49:04
  • BDragon22
    #72856
    Hi. gz a daibohoz, nem kell rá csak lik aztán mehet a hent, így perfecto ahogy van.

    kalapnak 1 Tzo Krin's Gaze, topogó the crudest boots aztan mehet az elmeroggyant dh monk. teljesen uj játékélményt ad :)
    Utoljára szerkesztette: BDragon22, 2015.01.16. 09:23:29
  • skinnyman
    #72855
    lol, nezem milyen fegyo kell ebbe a buildbe, olyan ismeros volt, felturom a ladamat, erre ezt talalom:


    Asszem orulhetek, hogy nem daraltam be :)
    Gondolom Ramaladni mehet is bele, kerdes h mit porgessek ujra es mire. Az utolso ketto johet leginkabb szoba, se spirit regen az fontos a buildhez, es a masik is a build balgombos sebzese, igy nem vagyok benne biztos h jobban jarnek-e oda pl egy +10% dmg-vel. A weapon damage-be az biztos beleszamit (amit a set bonusz is csinal), de vajon ha a bal gombos skill sebzeset noveli valami, az is beleszamit a weapon damage-be?
  • tugyiti
    #72854
    Meg egy crusa crit lawjából ^^
  • skinnyman
    #72853
    Ez a crit szam nem a sima utesbol jon gondolom, hanem valami speci tulajdonsagbol nem?
    A patch elotti SWK settem amikor proccolta a 3000%-os weapon damage-et (ami most mar csak 1000% asszem), az utott olyan 80 millakat (sose voltam tul jo mondjuk, harmincnehanyas gr-ek fole nem nagyon tudtam menni). Meg peldaul mirinae gem aminek hasonlo weapon damage-e van. Sima utesbol gondolom nem jon azert ki, plane nem 600 milla :)
    Kozben latom, hogy mirinae, es pain enhancer is cserelve van a buildben taeguk-ra (erre mondjuk mar gyurtam szerencsere) es bane of the trapped-re (ezt eloszor nem ertettem, aztan jottem ra h az uj SWK set bonuszhoz ez passzol)
  • SLICK
    #72852
    a 600 milliós crit dmg persze nem állandó, ahhoz ugye kellenek feltételek, pl egyes legendary gemekből való proccok/stack-ek, party társak buffjai. az átlag 300 és 400 milla között mozog, de az is már bőven tökéletes.
  • kukubenko66
    #72851
    Megcsináltam a mintaként linkelt monkot, seasonban megvan hozzá minden cucc ami kell.
    Durva. :-)
    Írták, hogy egy monk partyban 600m-et critelt, az enyém most még "csak" 200-220m-eket tud, de majd szépen fejlődni fog az. :-) Egyébként ez is bőven elég egy 4-es t6 riftben még ha a többiek ki se teszik a lábukat a városból. :-)
    Griften nem voltam vele, majd letesztelem azt is.
  • mikromanus
    #72850
    Cindercoat, Pride sisak. Ezek egyike azért hasznos ha van és egy belefér mara mellé is. Esetleg kis extra rcr más itemeken, vagy cdr a többi "OP" töltésre is szakosítható skill miatt és elég jól kezelhető minden skill. Emellett kisebb AS és nagyobb sebzésű fegyver ajánlott, mint a "normál" clusteres buildben eddig is volt. Tasker meg elhagyható. Elég hamar ráéreztek már most is páran a kaszt patch utáni erejére. Jó ez most is. Kicsit fájlalom, hogy a sentry kb most se hagyható el, mert annyira erős most a settel. Azért így már, hogy valójában a te sebzésed és támadáson alapul a működés már nem olyan kiábrándító.
  • Fred
    #72849
    Mondjuk ebben is van valami, tegnap nem próbáltam solo griftet, de multiban sokszor elfogy a hatred akkor el kell húzni hátra nyomkodni a generatort és utána tudsz néha-néha jó nagyokat pukkantani a moboknak. Ez soloban elég gyorsan kipusztuláshoz vezet.
    Alapvetően kevés a hatred. Nagyokat lehet ütni vele de gyorsan fogy. Kicsit emlékeztet egy régebbi lightning varázslóm buildemre ami szépeket ütött a meteor lightning damageos változatával, de három után kifogyott a powa, és lehetett szaladni.
    A komoly buildek biztos rá fognak menni, hogy a minimumra szorítsák egy alapesetben 40 hatredbe kerülő cluster arrow bekerülését.
    Alapvetően ha sikerül a demon huntereknek a ráaggatott cuccokal erősen minimalizálni a hatred fogyasztását, illetve a generálást is jelentősen felhúzni akkor még lehet élvezetesebb is a gama mint a "lerakom a sentryket és próbálok nem bekapni vmi nagy maflást" játékstílusnál. Ha viszont repetitív lesz "a néha pukkantok egyet majd szaladok hatredet generálni " miatt akkor megette a fene az egészet és felejtős a DH class. Majd az idő eldönti. Utóbbi esetén egy class hiánya viszont nem jó a többieknek sem...

    @slick: grifteket nerfelték, fórumon azt olvastam, hogy a 45-ös most a kb. régi 40-nek felel meg, illetve bejöttek az ancient cuccok ezek meg nyomják damagot fel.
  • skinnyman
    #72848
    Elso monk tapasztalatok: egy fokkal jobb, mint amire szamitottam, de csak azert, mert arra szamitottam, hogy az egesz build mehet a kukaba, de ugy tunik, hogy kb csak a build fele lesz kuka. :) De amugy tenyleg erzodik, hogy - bar az elozo build abban a formajaban hasznalhatatlan lett (kb 4-szer lassabban megy az oles) - nem nerf-nek szantak, hanem valtozatosabb buildeket akarnak, tenyleg el tudom kepzelni, hogy egy jo builddel egesz eros dolgot ossze lehet hozni, erosebbet is, mint eddig.
    Szoval meg kene celozni egy jo buildet ami viszonylag konnyen elerheto az enyembol, es ossze kell szedni a hianyzo cuccokat hozza, ami szerintem nem lesz konnyu ha jo tulajdonsagokat es rollokat is akarok, es nem akarok nagy dps csokkenest.
    Igy most erdekes uj lehetosegek lehetnek, most megint eletkepes lehet peldaul egy Inna set. Kulon-kulon gyengek mind (semmi extrat nem tud egyik se), de a set bonuszok eleg jok. Tudtok jo buildeket?

    Hm, az eddigi mintanak hasznalt build mar frissult, Inna-t hasznal :)
  • mikromanus
    #72847
    Tényleg szokatlan lehet a DH most. Esetleg próbáltatok TÁMADNI is, vagy csak lerakjátok szokás szerint a sentryket és rohangásztok a harc elől? Csak mert elég szépen darál most is a DH. Majdnem felzokogtam hogy milyen szar lehet nektek, de aztán rájöttem, hogy csak el vagytok kényelmesedve. Tessék játszani és nem sorozatnézés mellé valami kis kiegészítőnek venni a karaktert!
  • ktm99
    #72846
    Partyba lehet jobb az uj DH, soloba aligha.
  • Fred
    #72845
    Igaz, némi kísérletezéssel én is hasonlóra jutottam. Evasive fire+hellfire amuleten night stalk = hatreg regen. nekem coldos most, ahova tudok +cold dmg. TNT kesztyű lekerült, marauder+bthorne set van.
    Még van mit javítani a hatred használat minimalizálásával de használható lesz ez.
    Egyébként mintha több lenne az elite.
    kadala dobálja az ancient fegyókat. második eski ma este.
  • SLICK
    #72844
    A partyban levő monkunk 600 milliót critelt igaz full buffal, a Monk most erősebb mint a DH. Csak jelzem.
    Ha jönnek az új stetek akkor kíváncsi leszek, hogy a Barbárral a ww build mennyire lesz hatásos. a Physical skilleket néztem hozzá, azzal elég jól lehetne szakítani. PTR_en próbáltam, de még nem voltak megfelelő itemjeim de úgy is 20-30 milliókat ütöttem, ahhoz képest az nem is volt rossz érték. Ha sikerül még kiokoskodnom egy kis Life regent meg toughness-t akkor nem lesz gond nagyobb elites tömegben sem.
  • SLICK
    #72843
    Háhh :DDDD

    DH akkora buffot kapott hogy beszartok, nem tudom mi a sírás tárgya. Olykor kitolok vele 200 milla+ criteket sentry builddel. az átlag 90 és 160 milla között mozog.
    FIre elemental-ra gyúrás, Cindercoat, akkor craftolt Ancient bow vagy crossbow, marauder set és máris tökéletes a játék. Ja meg skilleket kell variálni. Elég a multishotot berakni, Evasive Fire Hatred regennek a Coldos rúnával. Preparationt berakni a Hatred Regenes rúnával. Ennyi a titka. A coldos build is jó volt amivel mentem még úgy is hogy akkor még nem estek upgrade itemek. Azzal is lőttem 180 millás critet.
    A patch meg szerintem fasza lett. 44-es G Riftet megcsináltuk 4-es partyba mindenféle nehézség nélkül. 45-ös azért nem ment mert szar mobokat kaptunk, sok robbanós zombi meg az act 2-es poisonos kutyák voltak, így a tankunk olykor meghalt és nem bírta fogni a mobokat.
  • Smuge
    #72842
    Diablo 3 Collectors Editiont vásárolnék (játék nélkül), aki esetleg eladná jelezze felém . Köszi! :)
  • TBTPumpa
    #72841
    Goblin invázió:
  • Fred
    #72840
  • undY1ng #72839
    Na várjatok én most nagyon le vagyok maradva! Ez milyen patch?