78965
  • Frank99
    #72919


    ilyet még nem láttam. nem tudom hány goblin volt a pályán, nagy rész elment, sőt 1 hijján' az összes...

    az dobott egy shoulderst, ami jó is volt....

    100-150 diamond esett, még ilyen goblint sem láttam...

    :-))))))))
    Utoljára szerkesztette: Frank99, 2015.01.21. 21:52:07
  • skinnyman
    #72918
    Igy viszont egy uj fegyot es egy uj ramaladni-t is ossze kell szedned, ami azert nem megy gyorsan. :)
    Egy alapszabaly szerintem, hogy secondary-t soha nem porgetunk ujra. Legfeljebb akkor, ha primary-n minden perfekt, de inkabb meg akkor sem. Life per kill is eleg haszontalan...
  • Avenger
    #72917
    Egy jó kis furnace akkor a válasz. :D
    Meg ha Aughild setből tudsz craftolni jó slotra darabokat, akkor annak a bónuszai lehet jobbak mint a Vyr set-nek pl.
  • Tiboy
    #72916
    Csak nem olyan cipőt hord, ami elnyomja léptei zaját? :D
  • Hedgehunter #72915
    Hat nem tudom, probaltam a firebird settet de valahogy nem ereztem hogy jobb lenne.. Megy T6 egyedul (hallhatatlan segito) de amikor csoportban bounty megy nem tudok egyedul menni..
  • Avenger
    #72914
    Firebird set, meg ha egyedül mész akkor halhatatlan követőhöz a legendary cucc meg egy-egy unity rajtad és rajta. Firebird set után meg át lehet tenni a disintegrate-ot tűz sebzésűre és akkor nem árt egy tűz sebzés adó bracer sem. Én erre haladok a wizardommal, de még a Unity kombó nekem sincs meg. Disintegrate+archon-t használok, gondolom segítene az is, ha valami menő skill leosztásra átállnék, de túl sokat hydráztam meg blizzardoztam az alapjátékkal. :)

    http://eu.battle.net/d3/en/profile/Avenger-2668/hero/52547078
    T6-ra még sajnos nem elég. Viszont a barbárommal már simán pörög a T6 pedig a segítőmről még hiányzik a Unity.
  • Hedgehunter #72913
    Ezt en vagyok jo DPS van bar kinlodom..

    Valaki segithetne nekem is... :)
  • Hunter of Deer
    #72912
    erre tud vki vmit? hogy durvabbakat usson?
    tudom kell egy SOJ, egy jobb rorg, meg egy furnace se artana.
    t6 megy sima mobok halnak lazan, az elitek mar kevesbe gondolom ott a furnace majd azert jobb lesz, vagy amig nincs furnace erdemes vmi sunkeeper + masik fegyo dualban gondolkodni? lattam olyan barbit multkor hogy 1-2 csuszasbol kiirtott minden elitet :S
  • ktm99
    #72911
    cold build : pride's fall(sisak, act3 cache) + cluster
    fire build : cindercoat + multishot(nem probaltam de top 10 dh-k hasznaljak szoval valoszinuleg jo) vagy cluster(partyban)
  • Hecker007
    #72910
    Megvan a full set csak nem fire wizt szeretnék csinálni, maradnék arcane+archon vonalon, de ha az életképtelen T6-on akkor akkor marad a fire.
  • Cortinaar
    #72909
    Szia!

    Minden cuccra, amin lehet Crit. chance, vagy Crit. damage, arra tegyél és lehetőleg a maximumot, plusz sok int.
    Fegyvert meg keressél olyat, aminek magas az alap sebzése és dobj rá +10% sebzést és tegyél bele socket-et, abba pedig 130-as CHD kavicsot.
    Nem vagyok vazsi szakértő, de csak ezzel nyersz vagy +300-400k sebzést, mert látom, hogy a Firebird megvan, bár azokból is sokkal jobbakat kell kiütnöd.
    Szakértők majd tovább finomhangolják... :)
  • Jani Hun
    #72908
    Nekem az assassin creed se támogadta, de értem hogy mit mondasz,, láttam már League of Legendset is controllerrel, ugyan olyan értelmetlen mint a diablónál,
  • foldi6
    #72907
    sziasztok én is tanácsot szeretnék kérni egy kis dps növelés érdekébe..
    http://eu.battle.net/d3/en/profile/foldi6-2466/hero/47510820
  • oneal1
    #72906
    cuccokat nézve kell a full firebird set
  • SLICK
    #72905
    bent maradnak
  • Hecker007
    #72904
    Üdv!
    Tanácsot szeretnék kérni. Mit kéne változtatnom a gearen, hogy bírjam a T6-ot? karakterem
  • csokicsiga #72903
    Az Ancient legendary cuccok, csak most esnek event alatt, vagy benn maradnak ? A mostani patchig, nem is voltak ilyen cuccok, ugye, csak sima legendaryk ?
  • oneal1
    #72902
    akkor még nem tudtam hogy lehet tenni socketet, erről lemaradtam...:)

    mindegy majd esik még :)
  • cleric
    #72901
    2.1-es patchel jött, elég ritka, de nekem pl. esett eddig 4 (még 2 megvan), tehát pont hárommal esett több mint WH öv ;)
  • Lammer
    #72900
    igen, csak neked :)
  • Maak
    #72899
    Ez csak nekem uj vagy csak nagyon ritka?
  • SLICK
    #72898
    nem mondod hogy Life after Each killt rolloltál rá..... Ha a socketet átnyomtad volna Attack Speedre, még legalább 200 dps-t nyertél volna a fegyveren. Ramaldinivel meg majd tettél volna bele socketet.

    Amúgy ha van egy Cindercoat-od akkor sokkal jobban megéri használni a Multishot-ot, mert a clsuter arrow-al még úgy is jobban fogy a Hatred. Multishot = több lövés, nagyobb dps = több kill
    Utoljára szerkesztette: SLICK, 2015.01.20. 14:41:41
  • WinT
    #72897
    Rendben, akkor úgy mondom, hogy nem támogatja hivatalosan a program a kontrollerrel való játékot PC-n, nincs felkészítve rá - ellenben az említett Assassin's Creed-el. Elhiszem, hogy rá lehet erőltetni, csak minek? ;)
  • oneal1
    #72896
    még valami: most fire-n van, a dolog, de szinte senkit nem látok ezen, inkább cold-on.

    jobb?
  • tugyiti
    #72895
    Nem top, de nekem jaú ^^

  • oneal1
    #72894
    DH próktól kérdezném, hogy sentry buildnél, multishot helyett ha cluster arrow-al támadnék, nem lenne jobb?

    Most ugye bennt van a cluster arrow is, de csak, hogy tolja a sentry mikor nyomom a multishot-ot.

    szóval lényeg, hogy a sentry nél nem hátrány e ha kiveszem a multishot-ot?

    remélem érthetően sikerült leírnom :)
  • oneal1
    #72893
    de ancient! :)
  • skinnyman
    #72892
    Es meg csak nem is ancient, amugy meg lehetne 4000+ dps egy egykezesre? Ez kb olyan mint a duplasocketes Manticore volt, mindig OP ez a DH azert :D
  • oneal1
    #72891
    nem tudom, hogy mennyire brutál de én örültem neki :D
  • pimpi001
    #72890
    valakinek esett már valami überbrutál ancient fegyo vagy armor? új peccs alatt 30 paragont fejlődtem de engem nem szeretnek a blizznel mert nem esik semmi :D
  • Jani Hun
    #72889
    hogyne lehetne, program kell hozzá ami bebindeli a controlleren a gombokat, énis igy Assassins creedeltem gépen kontrollerel, youtubon keressrá, igaz elég kényelmetlen lehet igy diablózni
  • Hedgehunter #72888
    Season 1 bol most atkerulek targyak a normal jatekba vagy mi van?
  • Systore #72887
    Most mar semmire, regebben craft mati volt mindketto. Eladhatod oket
  • skinnyman
    #72886
    Marmint a "point and click"-re gondoltam, ha peldaul egy kepernyonyi leesett targybol akarsz egyre rakattintani, vagy szornyeknel ugyanez. Amugy igen, gondolom egyszeru a konzolos iranyitas, kicsit talan tul egyszeru is ilyesmire a fenti problema miatt.
  • Tatyla
    #72885
    De egyszerű,meglepően
  • WinT
    #72884
    PC-n nem is tudsz mással játszani mint egérrel és billentyűzettel, konzolokon meg kizárólag kontrollerrel.
  • skinnyman
    #72883
    Az egesz szeria elsosorban pc-re es egerbillre keszult. Sose probaltam mashogy, valszeg kontrollerrel is el lehet boldogulni (elvegre kiadtak konzolokra), de egerbillel biztos, hogy precizebben lehet jatszani, alapvetoen ugye point and click jatek, a point resze kontrollerrel meg nem olyan egyszeru :)
  • d00ky
    #72882
    Ertem, koszi:) Este elinditom es megnezem... Kontroller vagy eger, bill?:)
  • viktor25
    #72881
    sziasztok !
    Meg tudnátok nekem mondani hogy mire lehet használni azt a könyvet hogy, ( adventures journal )
    A másik egy pergamen ( griswold's scribblings )
  • skinnyman
    #72880
    Semmi akadalya egyedul nyomni, sosem "kell" massal nyomni, ahogy jobban tetszik. Az elejen valszeg celszerubb is egyedul nyomni, hogy a sajat tempodban tudj haladni, es ez kesobb is elony tud lenni az endgame-ben is.
    A nagyon korai idokben az inferno kb teljesithetetlen volt AH nelkul, de ez mar reg nem igaz, olyannyira nem, hogy meg is szunt az AH.
    Utoljára szerkesztette: skinnyman, 2015.01.19. 13:19:46