78965
  • who am I 7
    #72959
    köszi, nem valami hardcore update... :S
  • mikromanus
    #72958
    Patch notesban benne vannak az új season only itemek is.
    •New Seasonal Legendary Items
  • who am I 7
    #72957
    az rendben van, csak most inkább úgy értettem, h tényleg rakott bele valami sz@rt KJ vagy csak valami fals parancs miatt jelez be? inkább úgy nem használnám, hogy ha scanneli a gépet érted :D

    Más :
    Most S2-ben tényleg max ilyen új transzmog lesz azt kész? S1 eben is vártam a kemény only season itemeket, azt kb lof@sz....
  • VanDaal
    #72956
    Sziasztok!

    Hosszabb kihagyás után pár napja aktivizáltam magamat ismét a játékban. Nekem ez a season dolog eddig kimaradt, és most tűnt csak fel, hogy el kéne érnem a level 70-et egy szezonális karakterrel, ha meg szeretném szerezni a reward sisak és vállas transmogot. Viszont pár nap van már csak hátra az egészből, nekem pedig nincs túl sok időm játszani...
    Szóval ha valaki esetleg hajlandó lenne segíteni a level 70 elérésében, annak nagyon megköszönném :)

    Btag: VanDaal#2403
  • oneal1
    #72955
    láttam most beszéltetek erről a turbohud-ról...

    kik használják innen? Mik a tapasztalatok? volt már kötöszködés, bann ilyesmi érte?

    köszi!
  • Cortinaar
    #72954
    :D
  • Lammer
    #72953
    szegeny gyereket mar itt fertozod a softcore-al! el lesz rontva

    amugy cukker nagyon
  • Zenszkij
    #72952
    Prok
  • tugyiti
    #72951
  • Systore #72950
    1. fegyver helyett craftolj ancient devastatort. talán az dobna most rajtad nagyot.
    2. tal rasha helm helyett firebird helm
    3. fiebird chest helyett cindercoat
    4. oculus helyett firebird offhand
    5. justice lantern helyére sárgából jobbat csinálsz, csak legyen rajta socket. egyik gyűrűd stone of jordan vagy unity lesz úgyis, a másik royal. ( 6 piiece firebirdel meg unity+stone of jordan)
    6. pain enchancer gem helyére toxin (lvl 25)
    7. bane of the trapped gem helyett zei's stone of vengeance
    8. braceren legyen fire element %
    9. próbálj jobb firebird itemeket szerezni

    bracernek mindegy mit használsz,. én strongarmot használok blackhole miatt.
    övnek: string of ears, witching hour vagy tal rasha öv+tal rasha amu.

    amennyire nem szeretem az ilyesmit, azt mondom t6 pubon leechelj
    Utoljára szerkesztette: Systore, 2015.01.28. 13:23:53
  • Maak
    #72949
    :D Profik, akik csilliardos paragon szinten vannak na, erted nem? :D
  • Cortinaar
    #72948
    Ki az a Prok? :D:D:D:D:D:D
  • Maak
    #72947
    Proktol kerdeznem, mit kellene meg cserelnem mire, es hol talalom az adott cumot. T6-ra bemegyek vele, de tul sok vizet nem zavarok sajna.Szinte 0-nak erzem a sebzeset, sima mobokat lenyomja de jon egy elitete oszt futas van.

    Wiz
  • oneal1
    #72946
    láttam most beszéltetek erről a turbohud-ról...

    kik használják innen? Mik a tapasztalatok? volt már kötöszködés, bann ilyesmi érte?

    köszi!
  • SLICK
    #72945
    puszcsi
  • jazzy
    #72944
    köszcsi
  • SLICK
    #72943
    itt össze van szedve minden
  • jazzy
    #72942
    Nem találom a season 2 legendary itemeket és seteket, valaki belinkelné pls?
  • Lammer
    #72941
    tedd be kivetelek koze
  • who am I 7
    #72940
    valaki használja turbohudot? nod32 kinyírja mindig packed.confuser.N gyanús-sal....
  • Cortinaar
    #72939
    Én most nagyon élvezem a monkot, korábban elengedtem, mert kicsi volt a sebzése. Szerintem a jelenlegi sebzés dupláját el lehet érni, ezen dolgozom. Kell egy Lightning SoJ + Sunwoku amulettből Lightning, vagy magas CH+CD értékű és persze az ancient fegyver és set...
    De abban is biztos vagyok, hogy a jelenlegi charge barbárommal partyban úgy megyek át a mobokon, mint kés a vajon és a többiek csak rohannak utánam. Egyszerűen ultra brutál sebzéssel lett megáldva és Ancien Furnace-val még durvább lesz. Csak a Toughness-t kellene növelnem, hogy biztonságosabb legyen soloban és a ground effektek ne kapjanak szét + még több cooldown.
    Egyetlen problémám van még mindig, amit eddig nem tudtam megfejteni az az, hogy a Rift Bosst hogyan tudom szétkapni pillanatok alatt?
    Frenzy-vel is kipróbáltam, támadó skill nélkül is (Call of the Ancient-el) és nagyon megszenvedtem, amire sikerült leverni. Fél csíknál tartottam, amikor pl. GR31-ben toltam és vagy 5 perc kellett, hogy legyőzzem. Szóval ezen még gyúrni kell, de azért le a kalappal, akik GR55-60 körül végigtolták, na az a gonosz! :D
  • Renátó1985
    #72938
    Hali, én felveszlek, most pont megint nagyon rajta vagyok , reggeltől estig megy.
  • jocika
    #72937
    Köszönöm mindkettőtöknek. A PotA-t állítottam be én is; sok helyen hallottam, hogy hatékony. Még idegen számomra, főleg az, hogy áll tulajdonképpen egy helyben és látszólag nem csinál semmit, csak az oszlop pusztít.
  • kukubenko66
    #72936
    Bár nem tőlem kérted, de itt az én monkom is (season) ez nagyjából kész van. Persze ami még "csak" sima legend, azokat ancientre kéne cserélni, de az nagy meló lesz. :-)
    T6 rift gyerekjáték, griftnél a Compass Rose helyére SoJ kerül, annyi a változás.

    http://eu.battle.net/d3/en/profile/Misilaci-1165/hero/50601323
  • Cortinaar
    #72935
    Gabiwan#2271
    http://eu.battle.net/d3/en/profile/Gabiwan-2271/hero/7427175

    Koránt sincs készen, Amuletten Lightning kell, ancient fegyver, cuccok. (kavicsokat átraktam barbárra.)
    De, nagyon jó a Holy és a Fire Wave of light is, kinek, melyik jön be jobban...
  • jocika
    #72934
    Megmutatnád a monkodat, ha szépen kérem? Érdekelne; kicsit még nem okés az enyém.
  • ktm99
    #72933
    Azt esetleg tudja valaki, hogy a goblinos event után megmarad a goblin pack-ek gyakoriságának előfordulása?(az oké, hogy nem 18 goblin lesz benne, csak 9)
  • Cortinaar
    #72932
    Piszok jó lett a monk, nagyon kellemes vele haladni, végre sokat sebez.
    De!
    Belekóstoltam a Charge barbárba és az valami hihetetlen tápos lett.
    Gyorsan összedobtam egyet a meglévő cuccokból, semmi extra és így is 250k-350k criteket csapkodok vele. Pillanatok alatt szétszed egy elit pakkot. Mi lesz az ancient cuccokkal... Most úgy érzem, hogy megvan a balansz.
  • undY1ng #72931
    Haver accját feltörték és tettek rá egy authenticatort (japán volt, mert az emailjét is felakarta törni). Ilyenkor mit tud csinálni ha még oldalra se tud belépni?
  • CzKaresz81
    #72930
    sziasztok!

    Valaki játszik innen a gameval xbox oneon ?

    Ha igen kérem vegyen fel, gamertag: CzKaresz81
  • Frank99
    #72929
    amikor megjelent a játék, ilyennek kellett volna lennie. tele poénnal, stb. de a PÉNZ az nagy úr. MOST csalogatják vissza a játékosokat -pofozkodni támadt kedvem 1-2 este- így jöttem vissza...

    lehúzták rólunk a ZSÉT az elején , ez már csak izé.....

    ha lesz is következő - azt majd később veszem meg...


    de látom megjött a kihívó -a LOL alternatívája- onnan várják a zsét...
  • Hedgehunter #72928
    Riften mi is belefutottunk egy packba mindet levagtuk 10 perc klikkeles jot utana.. :) Erdekes volt... :)
  • Systore #72927
    live, azért lepődtem meg rajta ennyire. turbohud meg még mindig saját felelősségre kategória. szerintem megtűrt dolog. egy ban esetről sem hallottam még. elég régóta használom

    legalsó link letöltéshez
    Utoljára szerkesztette: Systore, 2015.01.22. 13:47:12
  • Avenger
    #72926
    Nekem a zöld goblnok most simán dobnak 3-4 legendary receptet, szóval simán lehet, hogy ott meg volt két lila goblin.
  • skinnyman
    #72925
    Nem az van, hogy PTR-en valami gecire megnovelt mf volt ami miatt igy hullottak?
    Nem ismerem meg pontosan milyen fajta goblinok vannak es melyik mit dob, de emlekeim szerint amikor egy eleg nagy ilyen pakkot kinyirtam multkor, osszesen 1 vagy 2 legendary esett, de mivel annyi esett, igy gondolom olyan tipusu goblinok lehettek amik ilyeneket hajigalnak...
    Utoljára szerkesztette: skinnyman, 2015.01.22. 12:55:59
  • mikromanus
    #72924
    Ez a TurboHUD lenne? Annál elvileg nem lehet gond, mert csak a memóriát olvassa (állítólag). Egy rakat hasznos, de kihagyott dolgot meg lehet vele jeleníteni. Csak ugye a sok szám és egyéb statisztika nem olyan csili-vili, vagy simán lusták voltak berakni a Blizzesek alapból beállításként.
  • Anthrax
    #72923
    Ezért a modért nem banolnak ? Tudom, hogy hivatalosan igen, de ahogy látom ilyen megtűrt kategória lett ? Tudnál linket adni hozzá ?
  • mikromanus
    #72922
    Már miért lenne PTR? Ez az éles, vagy ott is ugyanez megy. PTR meg nem is tut most. Van 1-2 speckó goblin ami "extrákat" dob + most amíg megvan a buff, addig párosával járnak. Dupla manó - dupla drop :)
  • skinnyman
    #72921
    Ez gondolom PTR volt ugye? Multkor egy ilyen goblin pakk full lemeszarlasa utan sztem 1 (vagy max 2) legendary esett.
  • Systore #72920
    hasonló eset. de most dobtak nekem először ennyi legendaryt

    raekor barbival átsuhantam köztük, meg is állt a kép, mert az összes kb. egyszerre halt meg és dobta ki a cuccokat

    el is hullott ma a hc barbárom, de tesztnek jó volt. mocskos op a barb most


    Utoljára szerkesztette: Systore, 2015.01.22. 03:28:16