78965
  • tugyiti
    #72999
    Az új setek is bent lesznek ? Sztem nem, csak s2-be lesz az új barb ww is nem ?
  • SLICK
    #72998
    nem, normal realmbe is bent lesznek a setek
    Szezonra külön megvannak azok az itemek amik csak ott eshetnek
  • undY1ng #72997
    Csak S2-ben fognak működni az új setek, nem?
  • SLICK
    #72996
    leszarom a kibaszott season 2-t a patchet rakják már inkább befele az új setekkel.
    nem tudom mit kell ennyit szarakodni vele
  • tugyiti
    #72995
  • undY1ng #72994
    Én kb. már tavaly Dec. óta nem igazán nyúltam hozzá és pont az miatt amit írtál te is. "önéheztetés." :D Biztos akkor fog kezdődni, de hát tudhatjuk hogy megint lesz sorbanállás...
  • Dondark
    #72993
    Én úgy készülődöm h 2 hete nem játszottam, éheztetem magamat :D
    Igaz h este 6kor kezdődik a s2?
  • undY1ng #72992
    Mindenki készülődik a holnapi S2 kezdetre? :)
    Utoljára szerkesztette: undY1ng, 2015.02.12. 10:56:48
  • Aspyrin
    #72991
    Hoppá! :O
  • Systore #72990
    monk balance

  • SLICK
    #72989
    a Season 1 véget ért. A karaktered most már Normal Realmben marad, a Season 2 kezdeténél is ott marad. Hisz eleve minden szezonnak az a lényege, hogy újra kezdd a játékot. Az meg már rajtad múlik, hogy azt folytatod vagy majd a Season 2-t kezded el ha elindul...
  • viktor25
    #72988
    Sziasztok!
    Van egy nagy gondom, seasson 1 ben elkezdtem a játékot, és mikor befejeződött a seasson 1 a karakterem alap helyzetbe váltott vissza.
    A kérdésem az hogy most így jártam, vagy a seasson 2 - nél átvált, és ha így is van akkor talán ne folytassam alapban a játékot?
  • Systore #72987
    mondom softcore, nézd vissza a vodot
  • undY1ng #72986
    Ott volt a hc fej a karakterénél.
  • Systore #72985
    az softcore
  • undY1ng #72984
    Kripp megint nyomatja! Természetesen HC. <3 Kíváncsi vagyok, hogy S2zni fog-e..
  • mikromanus
    #72983
    Most még setek nem jönnek. Talán a Season 3-ra.
  • Anthrax
    #72982
    Wizard slow time set és új sityakról mi a vélemény ?
  • Cortinaar
    #72981
    Ezt a tényt elfogadom, nincs több kérdésem, jó játékot.


  • Lammer
    #72980
    most mit varsz? szenvedsz mint a vett malac evvel a raekor kerdessel... 2423423x teszed fel ugyanazt a kerdest, csak kicsit mas szovegkornyezetben... SINGLE targetre szar a build, deal with it -.-
  • mikromanus
    #72979
    A setbónusz erőforrás spenderre vonatkozik. A charge nem költ furyt, hanem cd-s és raekorral termel is.
    "The two piece set bonus will make your resource spending attacks do 50% more damage when your resource is full, however your damage is only increased if your resource spending skill is actually spending your resource."
  • Cortinaar
    #72978
    Szeretem, hogy itt ilyen jókat tudunk csevegni! :D:D:D
  • Cortinaar
    #72977
    Akartam egy kicsit játszani, de buzi a szerver :D:D:D
  • Cortinaar
    #72976
    Próbálta már valaki a Bastions of will settet? (Focus + Restraint gyűrűk)
    Gondoltam egyet és felraktam a Raekor barbáromnak, de rohadtul nem ad 50%-al több sebzést, pedig charge alatt végig max. a Resource.
    Valamit benéztem, vagy bugos? Valakinek van tapasztalata?
    Nagyon nem lenne mindegy az az 50% plusz sebzés...
  • Cortinaar
    #72975
    Ezért nem ér szart sem a leaderboard. Ez olyan, mint a forma1-ben az időmérő esős időben. Az egyik megy egy gyors kört, majd leszakad az ég, így az utána jövők 10 másodperccel lassabbat mennek...
  • Lammer
    #72974
    alap :)
  • ktm99
    #72973
    Az eu-s leaderboardot nezve, ha jol latom a legjobb barbar, aki mar patch utani korulmenyek kozott ment, az a 29. egy 49-es rifttel. Ez eleg jol mutatja, hogy mennyire "conduit fuggo" a class(conduit ugye nerfelve lett). Szerintem a 100-200-al alabecsulted, kb. aki a leaderboardon van azoknak a 99% conduittal utotte a guardiant a vegen.
  • Crokin
    #72972
    hácé gyerekek, HÁCÉ :D
  • Cortinaar
    #72971
    Jó, én is szoktam trükközni vele, de az élen álló 100-200 barbár mindegyike ezt csinálta, akik GR50-60 között tolták végig? És Pylon nélkül meg szenvednek a GR40-el? Van benne valami, de az akkor is sok...
  • Hunter of Deer
    #72970
    allitolag ugy probaljak osszehozni a boss eledest hogy legyen a kozelben conduit pylon es azzal hamarabb megolik.
  • Cortinaar
    #72969
    Mentem egy karikát GR39-en, a csík kb. a felénél tartott, amikor nekimentem a bossnak és nem tudtam megölni időn belül. Most Fire Raekorral mentem, nem volt rajtam Immortal, így a barbárok hamar betérdeltek, még lassabban tudtam végezni vele. Egyszerűen nem értem, hogy a francba tudják legyakni azok, akik 40-50-es GR-t megcsinálták?????? És még csak Immortal sincs rajtuk, megnéztem az adatlapjukat...
    Néha operálnak Frenzyvel is, no de az sem sebez olyan nagyot, hogy jelentős kárt tegyek benne, ráadásul sok esetben olyan boss van a végén, ami méreg, tűz, villám, franc tudja milyen tócsát rak maga köré, vagy méregfelhőt, ami közelébe sem tudok menni, vagy rám üt kettőt és betérdelek... Sokaknak nincs is támadó skilljük, csak a Charge és a barbárok. Na azt hogy???????
    Gabiwan#2271
  • SLICK
    #72968
    nem season 2 only... Normál karakter is megkapja
  • Cortinaar
    #72967
    KÖszi. Gondolom Season 2. Kivárom!

  • pimpi001
    #72966
    ww barbi szett
  • Cortinaar
    #72965
    Pontosan. WW barbárral elvoltam, GR30-35 körül jó vele, de feljebb nem tudtam tornázni. Ha mondjuk feltolnák a WW sebzését kb. 10-20 millával, akkor nagyot csípne! :D
    Karakterem:
    Gabiwan#2271
    http://eu.battle.net/d3/en/profile/Gabiwan-2271/hero/7427175
  • kukubenko66
    #72964
    Üdv.

    Engem is érdekelne ez a dolog.
    Rohadtul idegesített, hogy ha publicban raekor barbárral hozott össze a sors. Rohant mindenen keresztül, fél élettel hagyva hátra a mobokat. Mondom akkor csinálok én is egyet, megnézem mi a pláne ebben a buildben. Semmi. Amíg tömeg van oké, el lehet rohangálni elittől elitig, de a játékélmény kb nulla. Ha a rift végén a boss egyedül van és nincs körülötte több mob, akkor szívás. Griftről nem is beszélve, ahol tuti egyedül van a boss. Partyban más a helyzet, mert amíg csóri barbár körbe-körbe szaladgál, hogy a charge töltődjön, addig a többiek leverik helyette a bosst. :-D
    Úgyhogy nálam ennyi volt a raekor, megpróbálok inkább összerakni egy ww barbárt, ami biztos kisebb griftekre lesz csak jó, de legalább lehet vele értelmesen játszani. :-)
  • Cortinaar
    #72963
    Sziasztok!

    Raekor barbár builddel kapcsolatban kérnék segítséget.
    Már korábban leírtam, hogy ultrabrutál lett, ebbe most ne menjünk bele.
    Viszont a bajom a GR bossal van. Eddigi legjobb eredményem a GR39, DE! Futottam egy GR41-et és úgy értem el a Boss-hoz, hogy a csík a felénél volt kb., de a végén így is kicsúsztam az időből és nem sikerült teljesítenem azon belül. Egyszerűen nem tudom viszonylag gyorsan szétkapni, mert nincs folyamatos nagy sebzés. A három barbár támadja folyamatosan, én a charge-ot csak szakaszosan tudom használni és vagy 8-10 perc kell, mire legyőzöm. Igaz, hogy a Velocity volt, aminek piszok nagy a méregsebzése és sokszor be is térdeltem, de elvileg nem lehetne akadály. Most jelenleg még azt is kipróbáltam, hogy Immortal szettet is beépítettem a buildbe, hogy a barbárok folyamatosan ütni tudják, ami javított is a teljesítményemen, de így sem sikerült teljesítenem időn belül, pedig rengeteg időm maradt a végére.
    Nincs még ancient fegyverem, de azzal max nőne a sebzésem 20-30%-ot és annyi. Ettől még nem fogom tudni szétkapni a végén, mert a charge akkor sem folyamatos. És ez csak 41-es szint, hogy mennek végig az 50 körüli szinteken és feljebb? Arról nem beszélve, hogy még az elit pakkoknál is baromira kell figyelni, mert a lézer, tűz, méreg, stb pillanatok alatt szétszed. Pedig arra is törekedtem, hogy minél nagyobb legyen a ground sebzés védelmem most is 40%+Unity+Ignore Pain. MOndjuk a sok gyakorlásnak köszönhetően ezt úgy-ahogy túlélem, de a végén elvérzem.
  • SLICK
    #72962
    igen minden szezon végén az akkori szezon only itemeket majd dobja szezonon kívül is...
  • Dondark
    #72961
    Amikor vége a season 1-nek utána non-seasonban dobhat korábban only season itemeket?
  • pimpi001
    #72960
    season 2 start