78965
  • SLICK
    #73079
    Petes vagy a Harvester build ezt a kettőt használják leginkább. Én Harvesterre vagyok berendezkedve, profilomon meg tudod nézni
  • Hunter of Deer
    #73078
    WD-hez tudnatok linkelni vmi ertelmes buildot amivel jol lehet apritani t6on?
  • SLICK
    #73077
    Na közben keresgettem, de semmi infót nem találtam róla, hogy valóban szinezhetőek lesznek-e a szárnyak. Ez a Cosmetics menü elvileg arra van, hogy a petek, szárnyak, zászlók itt legyenek összegyűjtve és ne az inventoryban foglalják a helyet.
  • Systore #73076
    úristen :D

  • jazzy
    #73075
    Igen, az új patch csak arról szól, hogy van benne egy új színes szárny, ezt tesztelik 3 hónapot PTR-en és kiadják DLCként 5392 forintért, csak ez van benne, valóban, rohadjon meg a blizzard!
  • Zenszkij
    #73074
    Én szerettem ezt a játékot, de ez a mázlifaktor elvette a kedvem. Semmi köze a teljesítményhez, ha nem esik a cucc.
  • Frank99
    #73073
    azért az valami alja a játéknak, hogy EZ az újdonság?

    színes szárnyak???? te jó édes Istenem.....
    Utoljára szerkesztette: Frank99, 2015.02.27. 20:42:25
  • SLICK
    #73072
    különben is a leendő World #1 Rend/WW Barbárnak kibaszott keményen kell kinéznie. Azt akarom, hogy amikor valaki megnézi a Leaderboardot, akkor felálljon a pöcörője is, hogy milyen kibaszott táp vagyok! :3

    #73071: és akkor mi van? A múltkor is asszontad és mégse finnyáskodtál utána ^^
  • tugyiti
    #73071
    -skin khöcshög :DDD
  • SLICK
    #73070
    skinbuzi vagyok htxvm ^^
  • Hunter of Deer
    #73069
    nekem meg szarnyam sincs /szomoruface
  • jazzy
    #73068
    :DD beszarok, hogy ráment a szines szárnyacskákra
  • SLICK
    #73067
    amúgy ezeket az új szárnyakat, hogy kapjuk meg PTR-en? Egyszer csak betesznek több variációt, vagy dye-okkal kell színezni ezt is mint az itemeket?
  • ewuk
    #73066
    Ne haragudj valóban az volt. Wizard fegyverei a staffok, wandok és source-ök illetve egyes esetekben fegyverek is lehetnek. Amit használni tudsz az növeli a sebzésedet is, csak nem mindegy, hogy mennyivel.
  • csocso81
    #73065
    Á dehogy. Ne hagyd magad megtéveszteni!
  • gibson9
    #73064
    Az az érzésem, hogy ez szarkazmus.. Ha mégse, akkor bocsi, de nem lehet mindenkinek egyértelmű. Végülis nem a fegyverrel támadok..
  • Zenszkij
    #73063
  • ewuk
    #73062
    Szia! Nem számít, sőt az a legjobb, ha semmit nem raksz a kezébe, mert úgy gyorsabban tud varázsolni!
  • gibson9
    #73061
    Sziasztok! A wizardnak számít, hogy mi van a kezében? Mert ugye Ő varázsol, nem használja a fegyvert és felmerült bennem, hogy függ e a varázslatának az ereje a nála lévő fegyver sebzésétől.
  • tugyiti
    #73060
    Nyílván :DDD de azé a húzottszeműjóédesanyjukat.
  • Systore #73059
    ha majd jön eu-ra, akkor a lentebb postoltolt kép fog történni :D
  • cateran
    #73058
    Rendes serveren 10 perce megy az "estimated time:17 seconds".....Szerintem dobtak 1 hatast :S
  • SLICK
    #73057
    most szarakodnak a szerverek? PTR-en nem bírok belépni játékba mert több mint 2 órás sorban állás van
  • tugyiti
    #73056
    Egyelőre Asia szerókon csak :)))))
  • Systore #73055
    ezt amúgy hol hallottátok, hogy lehet szárnyakat színezni/customizálni? haver is ezt mondta, utána néztem és sehol nem találtam erről semmit.

    szerk: ja látom datamineba, hogy lesznek különböző színű szárnyak.
    Utoljára szerkesztette: Systore, 2015.02.26. 18:57:35
  • SLICK
    #73054
    NA HA........GGGGGGGYYYYYYYYYYYYJÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁL!!!!!!!!!! Lehet costumizálni a szárnyakat majd?????? Remélem hamar beteszik ezt a funkciót!
    Ezért most beheroinozom magam!
  • tugyiti
    #73053
  • undY1ng #73052
    6000 év múltán ha kijön. :P
  • who am I 7
    #73051
    ja mert vmelyik pöcsben elb@szták a zerket...amiért pipa voltam eléggé....miért nem csinálják inkább vissza...bár asszem, anno nem set bonus volt,, szóval skillből lehetett nyújtani, úgy elég durva lenne raekor végig zerkben...de pl. egy eq barb jó lenne úgy :)
  • Lammer
    #73050
    Kiprobaltam PTR-en hatos IK-t...
    (meg beraktam passzivba csattanast, vegre HC-s skill)

    csak ennyi:


    patch utan szerintem sokat fogom tolni barbot, ujra! :)
    Utoljára szerkesztette: Lammer, 2015.02.26. 10:02:45
  • SLICK
    #73049
    ja igen az elsőről meg is felejtkeztem, bocs.

    Szóval, Szezon végeztével nem tűnik el semmilyen cuccod, sem a normál sem a szezonos. Egy in-game levélben kapod meg a cuccokat szezon végeztével és mindent berak az adott karaktered inventoryjába, persze csak annyit amennyi elfér. Miután elpakoltad a cuccokat, a levélben fentmaradó cuccokat is ugyanúgy vissza tudod szedni.
    És igen a pénz meg a blood shard is hozzáadódik az alaphoz.
  • viktor25
    #73048
    2 kérdést tettem fel te csak egyre válaszoltál!!
    Melyikre??
  • SLICK
    #73047
    igen
  • viktor25
    #73046
    Na végre megjelent a 2 es seasson, de ha én eljutok egy szintre és befejeződik a 2 - es s visszaáll alapba, akkor van rá lehetőség hogy elvesznek azon cuccok ami alapban nincs?
    A másik a kincses ládámhoz hozzáadódik seasson végekor azon pénz, gyémánt meg egyéb cucc amit Seassonban kerestem?
  • tugyiti
    #73045
    Szerintem az mpq-> casc konverzió miatt van a letöltés.
  • foldi6
    #73044
    Sziasztok, a PTR-es patchet mindenféleképpen le kell tölteni? Mert nálam már 1 órája szedi, úgy 4 GB körüli..., ha esetleg helyet szeretnék a vinyomon, akkor hol tudnám a ptr-es letöltéseket eltávolítani vagy ezt már integrálja az alapjátékba? Már nem értem miért kell minden patch-nél gigákat letölteni...
  • tugyiti
    #73043
    Raiment of a Thousand Storms 4 pieces: [Increases the weapon damage of Dashing Strike to 5000%] Aaa mmrrpppffff :CCCC
  • Lammer
    #73042
    -barbar kap csattanast! szerinted is meg fog ugrani a barb userek szama HC-n? :D
    -monk csattanasa is jobb lesz!
  • Systore #73041
    2.2 datammine diablofanson
  • who am I 7
    #73040
    az ilyeneket én simán vote-olom, ha meg failed,, akkor lelépek