78965
  • Lammer
    #73119
    csak okosan! :)

    "Csak HC-ban tolom"

    na akkor ha gondolod van csak HC-s klanunk

    SGHC vagy sghu hardcore clan

    valahogy rank lehet talalni tuti :)
  • StrikeFor
    #73118
    na 69 és fél:P a Mocsaras pályán járok........mob grp-ok nem gázosak,de a single DMG-em szar:P a grp-ok iszonyat gyorsan lemennek jó kis kombóval :)
  • zsotesz
    #73117
    diabloprogress-nek annyi? vagy mi van vele, nem jön be az oldal
  • Frank99
    #73116
    holvan még a többi...

    :-)

  • StrikeFor
    #73115
    126 ezres DPS amit ír a karilap,de szenvedek ezzel az Urazael-el :(
  • santac
    #73114
    Sziasztok!
    Csak HC-ban tolom, eddig az összes karakterrel végigvittem nightmare-en a vanilla-t :)
    Most fura ez a RoS nekem.
    Csináltam egy crusadert, de elég könnyűnek találom master-en...
    Felrakhatom tormentre? Nem fog azonnal szétcsapni az első pack? :)

    off:
    De jó is volt régen a buff amit az elit packok raktak ránk és folyamatosan ment le a hp... micsoda futások voltak a pálya elejéig :D
  • StrikeFor
    #73113
    én se :P Tolom a Storyt Torment 1 -en,most jön Urzael vagy mi és 77 vagyok :P
    Utoljára szerkesztette: StrikeFor, 2015.03.05. 17:30:45
  • cateran
    #73112
    Jogos..hat, akkor is erdemesebb minimum expert-masterig felvinni, a normal mar abszolut uj karakterrel is 1 vicc. De kozben latom, hogy valahogy elkerulte a figyelmem, hogy irta, hogy t1-en tolja..akkor viszont nem ertem :S
  • SLICK
    #73111
    gondolom még nem az Adventure módot tolja, hanem a Questet. Így csak azzal fejlődhet ha a nehézséget állítja fentebb.
  • cateran
    #73110
    Latatlanban azt mondanam, hogy normalon tolod, ami csak idopazarlas:) Minimum masterig vidd fel, de elvileg t1-2 sem lehet kulonosebb gond. Csinalj gyors bountykat, pl act 2: magda, kulle, belial, act 3: azmodan, act 4: rift es pikk-pakk megvan..esetleg groupban rifteket, az is gyors es sok xp.
  • StrikeFor
    #73109
    Köszönöm! de mi az hogy 30 perc level 70? tegnap óta nyomom és 67 vagyok
  • tugyiti
    #73108
    Felesleges lvl66-on nézni bármit is 30 perc és meg van a lvl70 ha nem húznak ,majd 70-en nézd meg ,de t1-re 300-400AR is elég inkább a dps-t tornázd ,hogy gyorsabban ölj meg nézz egy hatékony buildet dibalofans-on amíg nem jön a ww set barbinak.
  • StrikeFor
    #73107
    ja és azzal a régi builddel megyek amikor csak pörögsz mint a Tornádó! a Hp-m folymatasan szinte maxon van,de talán lehet lassan ölök vele
  • StrikeFor
    #73106
    Sziasztok! Torment 1 en tolom reaper of souls ot level 66 vagyok Barbár: kb 300.000-es ütéseim vannak 220% Crit hit dmg és 46% Crit Hit chance...
    16500 Life on Hit és 10000 life/ sec és 865 life/fury spent em van mindenre 4-600-as resist
    .ez elegendőnek számít? vagy nagyon gyík?

    bocs a noob kérdésért nem játszottammár a Reaper megjelenése előtt se hónapokig
    Utoljára szerkesztette: StrikeFor, 2015.03.05. 10:27:51
  • who am I 7
    #73105
    nem teszik tönkre, csak balance-olják , egyébként meg sztem nem vészes a dolog , csak aki erre épített annak, hát így járt...
  • SLICK
    #73104
    jó öreg cm wizard jut eszembe :D
  • Cortinaar
    #73103
    Oh my Goood! :D

    Utoljára szerkesztette: Cortinaar, 2015.03.03. 15:42:24
  • skinnyman
    #73102
    Ja most olvasom, hogy csak az immunity skilleknel lesz igy - akkor nem szoltam. Bar igy is ezeket az immunity skilleket elegge tonkrevagjak ezzel.
  • skinnyman
    #73101
    Baszki, de ha ez minden skillnel igy lesz, hogy a buff vege utan indul csak a cooldown - akkor is ha kicsit csokkentik a cooldown-okat ennek megfeleloen - az iszonyatosan tonkreeteszi/lerontja a cdr hatasat, kozel ertektelenne teszi. 100% (vagy kozel annyi) uptime egy halhatatlansagnal nyilvan imba akarhogy is jon ki, de sok masik skillnel (illetve a legtobb masiknal) csak siman egy jol jovo buff volt, 100% uptime-on sem volt nagyon imba... Ezzel ha tenyleg igy lesz, szerintem sok CDR-re nagyban epito buildet tonkretesznek.
    Utoljára szerkesztette: skinnyman, 2015.03.03. 13:20:51
  • tugyiti
    #73100
    A_S:D
  • Systore #73099
  • sata75
    #73098
    +++
  • do2
    #73097
    Írtam a a battlenet supportra, elküldtem a dvdről a képet meg a cd kulcsot, illetve a blokkot is, és kértem hogy oldják meg. Lehet a a bolt telszámát is csatolnom kellett volna:) Kíváncsi vagyok hogy mikor reagálnak. E-mailomba jött egy autómata válasz hogy valamikor majd jelentkeznek. Már nagyon játszanék. Az alap játékkal már nincs is semmi játék szinte.
  • Crokin
    #73096
    Nem elütés, hanem eleve rosszul értelmezed, velem már fordult elő (0,O)
  • do2
    #73095
    Vagy 10x megpróbáltam beütni, szóval nem ütöttem el semmit.
    SZóval valaki tudja hogy bneten hol és kinek lehetne írni?
  • dante3
    #73094
    Nem lehet esetleg, hogy egy karaktert elütöttél, mittudomén 0 helyett o vagy ilyesmi? Bár biztosan próbáltad /csak agyalok/
  • do2
    #73093
    Hát a szívás hogy pestről kéne leutaznom szegedre, totál bukó lenne az egész. Elegem van rendesen!!! Mondjuk azért azt nem gondolnám hogy a blizzardnak nincs hozzá köze, hiszen nem azt írja a cd kulcsomra hogy már foglalt, hanem hogy nem érvényes.
    De a bolt szerintem is jobban bűnös. Mondjuk én is hibás lehetek, mert 3 napon belül ki kellett volna próbálnom.

    Utoljára szerkesztette: do2, 2015.03.02. 18:29:34
  • jazzy
    #73092
    Menj be és basszál az asztalra, a blizzardnak ehhez semmi köze, adjanak másikat ezt meg dugják fel, másból nem fognak érteni.
  • Zenszkij
    #73091
    Melyik boltban?
  • do2
    #73090
    Szegeden vettem egy kis boltban.
    Mondjuk blokkom is meg van, meg a dvdt is le tudom fényképezni a rossz cd kulcsal. szerintetek így is cseszhetem?
    Utoljára szerkesztette: do2, 2015.03.02. 17:37:33
  • Chob
    #73089
    Nos mondjuk nem tudom, hogy a Cora hogyan csinálja, de én már dolgoztam egy nem is kicsi üzletben, ahol a dobozokat fel kellett nyitni, megnézni hogy benne van-e minden, esetekben meg ki is kellett szedni bizonyos okok miatt stb... Utána szépen meg amikor visszakerült minden vagy csak üresen kerültek a polcra akkor szépen lefóliáztuk. Mondjuk Corában a polcra gondolom mindennel együtt kerül fel, szóval meglehet, hogy nem érdekli őket.
  • Maak
    #73088
    Szvsz foliazni nem a boltok foliazzak le a dvd tokokat.
    Utoljára szerkesztette: Maak, 2015.03.02. 16:39:50
  • Chob
    #73087
    De ezek a dobozokat felnyitják és utána zárják le. Csak szólok, hogy ne higgyétek azt, hogy mert le volt zárva, soha nem is volt felbontva. A boltok szokták lezárni a dobozokat.
    Utoljára szerkesztette: Chob, 2015.03.02. 16:07:53
  • mooo
    #73086
    Én egyszer a Corában vettem fóliázott Warcraft III TFT-t,amiben Warcraft II Battlenet Edition kulcs volt...
  • TBTPumpa
    #73085
    Pedig ez a bolt hibája. Persze kérhetsz segítséget a Battle.net-től, de nem biztos, hogy "sikerrel" járnak.
    Melyik félkegyelmű boltban vetted?
  • do2
    #73084
    Nem fogadja el a cd kulcsomat a reaper of souls, a bolt ahol vettem, azt mondja mivel 3 napon belül kellett volna visszavinnem, így keressem a bnet ügyfélszolgálatot, ők nem segíthetnek.. Ja és celofános volt a dvd, tehát nem egy felnyitott szart vettem!
    Valakinek van ötlete hol és kinek kéne írnom?
  • The Sinner
    #73083
    köszi
  • tugyiti
    #73082
    Igen.
  • The Sinner
    #73081
    A PTR-ben lévő kari megy a lecsóba ha zárják a tesztet?
  • Zenszkij
    #73080
    én is harvesteres buildet ajánlom
    Utoljára szerkesztette: Zenszkij, 2015.02.28. 18:06:30