78965
  • santac
    #73159
    hoppá... kedvenc wd-m ma elhalálozott egy dc miatt hardcore-on... :(
    nem volt benne sok... olyan 80 óra...
  • skinnyman
    #73158
    Mi ebbe a nagy dolog? Ahogy tudom a can't die + Unity ami meg er is valamit, az osszes tobbi kuka :)
  • StrikeFor
    #73157
    az a Follower cucc!!! OMG


  • StrikeFor
    #73156
    mikorra várható a peccs?
  • Lammer
    #73155
  • StrikeFor
    #73154
    meglett a 19-es is,de időn túl
  • StrikeFor
    #73153
    KÖSZÖNÖM A TEGNAPI SEGTSÉGET PEPIPAPA!

    Tier 14 GR --> 6:33 :)

    ahhoz képest,hogy 2 napja még hatvanakárhányon szenvedtem :D
    Utoljára szerkesztette: StrikeFor, 2015.03.08. 13:51:25
  • Zenszkij
    #73152
    óvatos TurboHud :)
  • Yserac
    #73151
    Az a baj, hogy a magyar HC klánok 1000 felé vannak töredezve nincs nagy gyűjtő, mint a softcoreosoknak. Több emberrel nagyobb lenne a party esély.

    szerk.: Na ez nem neked akart menni, hanem az előzőre. :)
    Utoljára szerkesztette: Yserac, 2015.03.08. 11:32:47
  • tugyiti
    #73150
    Szerintem egyszerűbb ha jelentkezel a klánba lammerékhez vagy akár hozzánk és szerintem lesznek/ünk olyan kedvesek is ingame elkalauzolnak/unk endgame-ig :)
  • Lammer
    #73149
    kitartas!

    most adott hozza egy trifectava varazsolt Taskert kadala... :)

    nekem most csak a NEM fake Jeram maszk kellene :D
  • Yserac
    #73148
    Mit nem adnék egy olyanért! Kadalánál csak 1h fegyvereket veszek. Remélem nem akkora lesz az alap dmg-je, mint a tiednek. Fő a bizalom :)

    Van már pet-es unique satyak+kutyás mojo. Már csak a Kukri kéne és boldog lennék :)
  • Lammer
    #73147
    NA! ezt is megeltem!

    ELSO KUKRI

    HC S2-n esett :)

  • Alexzel
    #73146
    Köszi! A 2008-asra ráengedtem egy javítást és most működik.
    Úgy tűnik túlságosan a Diablós eredményekre koncentráltam a keresésnél, mert azt hittem azzal van a probléma. Visual C++ helyett szinte mind amit megnéztem a D3Debug.txt-t említette.
  • madnessmarci
    #73145
    Utána néztem ennek a hibának. Szinte minden oldalon azt ajánlották, hogy telepítsd újra a Microsoft Visual C++ 2005 / 2008-as változatát.
  • Alexzel
    #73144
    Nem találkozott valaki a 0xc0150002-es hibaüzenettel indításkor? Hogy lehetne megoldani?
    Újratelepítettem a programot, de újratelepítés után ugyanúgy kapom a hibaüzenetet. A neten rákerestem, de ott általában a D3Debug.txt-t említik, de ilyen az újratelepítés után nem keletkezett, ill. újratelepítés előtt, mikor jött a hibaüzenet akkor ez a txt nem változott (1 héttel korábbi volt, játszottam Season 2-ben). A HeartStone probléma nélkül elindult, így nem a Launcher a probléma.
  • Alexzel
    #73143
    1 tárgyon csak 1 értéket lehet módosítani, ha egyet már módosítottál, akkor ezentúl csak azt lehet módosítani. Jelen esetben csak a 'Life per Hit'-et tudod ezentúl módosítani, az 'Chance to Deal 17% Area Damage on Hit'-et nem.
  • StrikeFor
    #73142
    valaki nem írna egy kis összefoglalót nekem? tudom van hivatalos,de jobban emészthető ha olyan írja le aki játszik vele! pl. mik változtak ,mire érdemes figyelni,mik azok a Riftek,hol farmoljunk? milyen Tormenten játsszunk hogyan osszuk el 70 után kapott "szintek" pontjait stb...köszönöm
  • Hecker007
    #73141
    receptet a mobok dobják, a kis ikon meg azért van ott a life per hit előtt, mert azt enchantoltad és mostmár csak azt pörgetheted át másra
  • StrikeFor
    #73140
    de az a kis Ikon miért van most ott a Life per hit előtt?
  • StrikeFor
    #73139
    honnan találok receptet craftoáshoz?
  • Hecker007
    #73138
    Semmit, csak a szerencsén múlik hogy mit pörgetsz. Farmolj kraft itemeket és goldot, jó sokat, upgradeld a gemeidet a legnagyobbra, ez sokba kerül, de kell. És érdemes lenne a sárga itemek helyett is kraftolt legendary/set itemben menned, elég jó bonusokat adnak és jól is lehet bennük menni aztán ha esik jobb akkor arra csere.
  • StrikeFor
    #73137
    ilyenkor mi van? az 5% attack speed helyett akartam SOCKET-et,de rányomtam megint az 5%ra.........majd megint rányomtam és tettem life on hit-et mert nem adott SOCKET lehetőséget....erre most megint ott az a kis "csere" ikon a life on hit nél.........de már materialsom nincs...mit basztam el??

  • StrikeFor
    #73136
    ohh akkor tápolás kizárva.....most esett egy 2251 DPS-es 1h ez jónak számít? sajnos nincs rajta socket :(
  • Hunter of Deer
    #73135
    csak olyan cuccot tudsz kapni barkitol is, ami akkor esik amikor veled partyzik.
  • StrikeFor
    #73134
    aki már unja és van gearje goldja kölcsönbe az nem dobna meg kicsit? én most megint nagyon élvezem ,de sztem űberszar 1,5 éves gearem van :D
  • santac
    #73133
    kipróbáltam, így már jobb :)
    másnak is eltűntek az accsik?
    (nem season-on, hanem simán)
    majdnem megvolt minden, csak az ilyen meztelenül megölni diablot nightmare-n nem, mert HC-n picit neccesnek éreztem :D
    most meg szinte semmi accsim nincs meg...
  • santac
    #73132
    köszi, márt bent vagyok :)
  • WinT
    #73131
    Azt símán el tudom képzelni, hogy lvl70 alatt story módban a kutya nem játszik publicot. Majd 70-es szinten, adventure módban már lesznek jópáran.
  • do2
    #73130
    Ha valakit érdekel, akkor jelzem hogy a blizzard kicserélte nekem a rossz cd kulcsot, le kellett fotózni a blokkot(szerencsére meg volt) és a dvdt a cd kulcsal, és elküldeni nekik.

    Ezután kreáltak nekem egy másikat, és sok szerencsét kívántak.:)

    Kérdésem is lenne, joinolásnál minden játéknál 0-t ír ki, tudja valaki miért? nem tudok bejoinolni sehova.


    Utoljára szerkesztette: do2, 2015.03.06. 12:34:44
  • hawkie22
    #73129
    Köszi a válaszokat.
  • Ry0K3N
    #73128
    Nem. A sebzés ugyanúgy belemegy a followerbe csak nem hal meg. De a karaktered ettől nem lesz sérthetetlen.
  • Zenszkij
    #73127
    igen másképp működik
  • hawkie22
    #73126
    Van két Unity ringem. Az egyiket felraktam Scoundrelre, a másik rajtam van. A Scoundrel a tokenje miatt ráadásul halhatatlan. Most akkor mivel Unity van rajtam is, és a bekapott sebzés ugye osztódik kettönk között, mivel ö nem halhat meg, akkor elméletileg én sem, igaz?
    Vagy ez a gyakorlatban másképp müködik?
  • Ry0K3N
    #73125
    Ha túl könnyen mész át rajtuk nyugodtan told fel nem fognak kéthittelni. Ha meg nem megy még egy fokozat úgy ahogy kellene úgyis észre fogod venni anélkül hogy bármi veszélynek teszed ki magad csak ne szaladj be 3 elit pack közé.
  • Ry0K3N
    #73124
    Annyira nem vészes, csak nem kell ész nélkül játszani és kell egy megbízható ISP. Most S2-vel én is elkezdtem húzni egy HC karit és már jobban gearelt fele annyi paragonnal mint a SC :D
    Csak kéne keresnem egy népesebb klánt mert sok az ingyenélő riftekben és bejön az alulgearelt szarjával.
  • Crokin
    #73123
    Nem találom :P
  • StrikeFor
    #73122
    na neeee
  • undY1ng #73121
    Hát annak az orosz barátunknak hogy lehetett idegrendszere 1000+ plevelre húzni a HC kariját?! :D
  • StrikeFor
    #73120
    hogy van idegetek HC-n tolni? respect