78965
  • do2
    #73199
    Egy jó cold sorcinak milyen varászlatok kellenek szerintetek? Illetve mire kéne nyomni a pontokat?
  • Systore #73198
    fc azt az elementet használja, amelyik rúna benn van, szóval ha pl. battering ram van benn, akkor fire lesz.
    toxin helyett talán jobb egy pain enhancer, vagy toxin mellé is berakhatod ha dotra építesz. (viszont akkor a powerfult cseréld, ne a trappedet). aztán eldöntöd turbohuddal hogy jobb-e úgy.

    én heart slaughterrel toltam phys elementen, dot gemekkel. ancient furnace vagy sima furnace lenne jó neki, de nem játszottam annyit vele, mert softcore kari a barbárom

    ami kéne:
    ancient furnace vagy sima furnace (lehetőleg cdr rollal)
    vile wardon legyen cdr és fc damage (már ha ezt be tudod makkolni, lol)
    kesztyűn rcr helyett cdr
    chestre 15% fc damage
    strongarm helyett ezt
    egy jobb rorg
  • Hunter of Deer
    #73197
    ezen a builden mit lehetne még csiszolni? azt tudom hogy SOJ kell meg egy jobb fegyo mondjuk Furnace (ha esne :)). nem tudom hogy physical vagy fire legyen, a fire chargenak skilldmgnek tobbet is a Thud viszont nem erzek nagy kulonbseget jatek kozben.

    jah es meg valami mivel szetbol megkapom a charge-ra az osszes bonuszt akkor vegulis nem szamit hogy melyik az aktiv? vagy az meg +ba hozza adodik? mert ezt nem vagom.
    ty
  • StrikeFor
    #73196
    találtam egy 1H Remorseless-t végre / tesztelni szeretnék egy buildet vele/ de jó shitty 1850 DPS-es csak :(
  • StrikeFor
    #73195
    Crassus77#2667
  • pimpi001
    #73194
    The boost to your cap is not retroactive. You will need to run additional solo Greater Rifts after 2.2.0 goes live to update your Blood Shard cap.
    Your cap will increase by 10 per solo Greater Rift level completed. For example, if you complete a level 20 solo Greater Rift right after the patch launches, your cap will increase to 700 (a bonus of 200). If you then complete a level 21 solo Greater Rift, your cap will increase by another 10 ( and so forth).
    Your "Personal Best" is defined by the highest Greater Rift level you reach. In the case of increasing your Blood Shard cap, this only applies to your highest solo Greater Rift level reached.

  • SLICK
    #73193
    felbasz hogy azon a kurva PTR_en még mindig órákat kell várni míg bejut játékba az ember
  • Cortinaar
    #73192
    Megkérlek linkeld be a karaktered, vagy írd meg a battletagod.KÖszi.
  • StrikeFor
    #73191
    de mi számít már JÓ-nak akkor ha ez a kiindulás ? :P mekkra alap DPS-es fegyó a fasza? 2H ba 1H-ba?
  • StrikeFor
    #73190
    jaja a Buildem a petekre és a Furious Chargera épül..../az összes rúnát kapom :P+/ Az Ancient petek szarrá vannak buffolva, nagyon keveset sebződnek amit én kapok sebződést azt csökkentik,mert eloszlik köztünk :P van egy 400% Crit Hit dmg növelésem...
    100.000.000 a legnagyobb HIT-em eddig :D /és nem a 400% os Pylon buffal hanem saját bufokkal!/ 2 gyűrűm,medálom bekövezve
    Most találtam egy kesztyűt ami ad 44% pet attack speed Buffot,de mintha nem működne.......

    van Furisos charge dmg increasem,Physical dmg increase,Ancients dmg increase és pet dmg increase rajtam....csak a 4-es szetbónusz 3000% os Physical dmg és van még egy 100% Crit növelésem a Furious dmg re....elég fasza :D

    900k Hp-m van 1100 all res 19 milliós Thougness ,87% armor dam reduce stb
  • skinnyman
    #73189
    Kiindulasnak eleg jo, de kell hozza egy jo build is, mert anelkul onmagaban szart er, egy jo builddel az alapsebzes (vagy buffolt sebzes) nagyon sokszorosat be lehet vinni.
  • StrikeFor
    #73188
    nah végre 3900DPS-es fegyó:P Igaz nem Ancient ,de ez odabaszós...sajnos extra tulajdonsága nincs ,de alapban socketes volt.......alap DMG-em 1 millió felett :P Buffokkal 3.5 millió :D sztem ez már korrekt....vagy nem ? :P



    Utoljára szerkesztette: StrikeFor, 2015.03.14. 02:34:46
  • Cortinaar
    #73187
    Ja, csak az ancient fegyverek nem esnek, de minden szar igen :D
    Monkkal sokáig nem esett Torch. Egyik Rift alatt esett 3 db!!!!! és mindhárom sima volt.
    Mondjuk nem kell sírni, ez ilyen, így van rendjén. D2-ben még ilyen sem volt, sokkal kisebb volt a drop rate.
  • StrikeFor
    #73186
    áááááá szarásig esik minden :D iszonyat már az összes helyem züld és legendary item :S
  • Cortinaar
    #73185
    Értem, nekem is az volt az utolsó információm, hogy az MF 10 százalékával nagyobb esélyben esik legendary tárgy.
    Nekem 140% MF-em van, ezért 14%-al nagyobb eséllyel pottyan leg.

    Azért éri meg, amit az előző levelemben is megírtam. 4-es partybn Rift-en olyan mindegy, hogy az MF cuccokat felpakolva csökken kicsit a sebzésem és a védő értékem, hogy pont nem érdekel, hiszen így is baromi könnyen és gyorsan végig megyünk rajta...
    Amúgy vicc, mert a Cain szettben még egy kicsit nőtt is a sebzésem, mivel ad +8% attack speedet, alap adatai sem gyengék, mivel ancient mindkettő...
    Szóval Riftes bohóckodáshoz megéri szerintem, amúgy nem érdemes foglalkozni vele.
  • tugyiti
    #73184
    Ha megy az angol hámozd ki mennyire éri meg az MF /10...
  • Cortinaar
    #73183
    Köszi, ezért furcsállottam Tugyiti hozzászólását.
    Ancient Cain szettel kb. ugyanolyan erősre lehet csinálni a karaktert, max. a Nagelring gyengíti kicsit.
    Viszont sima Riften 4-es csapatban mindegy, hogy gyengül a karakter 5%-ot, mert így is csukott szemmel végigvisszük és még nagyobb az esély a droppra.
  • ktm99
    #73182
    Nem vettek ki, csak jobban megeri full dps gear-ben gyorsabban leirtani mindent, mert nem szamit annyit.
  • Cortinaar
    #73181
    Sziasztok!

    Tuti kivették az MF-et a játékból?
    Utolsó infóm az, hogy a max. MF 300 lehet (ami mondjuk jelenleg lehetetlen szerintem).
    Kipróbáltam, feltettem egy Nagelringet +50%-os MF-el, illetve egy Cain szettet, ami további 50%-al megdobta.
    Amióta tesztelem, azóta én úgy vettem észre, hogy több leg esik, de ami feltűnt, hogy ez legjobban a Rift bossok droppján látszik, mert ott korábban nagyon ritkán esett leg, de most néha még kettő is pottyan. Soloban is próbálgattam, ott is ugyanez a helyzet a korábbihoz képest.
    Van egy dolog, ami befolyásolhatta az eredményt, ugyanis pont a teszteléskor léptem meg a 600-as Paragont és lehet, hogy ez okozza a plusz droppot, nem az MF.
  • markastor84
    #73180
    Lol. Datamined PTR 2.2 patch

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Cow Level!
    Minimap Icon -

    Totally Not A Cow Level
    Easter_Egg_World_Buff_0_desc: We are willing to concede that there may or may not be a cow level...
    p2_TotallyNotACowLevel_Portal: Leads to a place that does not exist. The Burning Hells are not responsible for events that transpire there. If you claim to have been to this place, you will be called a liar. Void where prohibited.
    p2_TotallyNotACowLevel: Not the Cow Level
    px_TotallyNowACowLevel_Boss: Bovine Potentate
    TreasureGoblin_Anniversary_Event: Hoofin' It
    TreasureGoblin_Anniversary_Event: Herald to the Queen
    px_TotallyNowACowLevel_Boss: The Cow Queen

  • Vorrhess
    #73179
    Próbáld ki T6 vagy G rift 30on :D
  • StrikeFor
    #73178
    nem táp? egyedül leverik a T4-es Elite packot amíg megKV zom :D

    jó mondjuk ti más szinteken mozogtok :D várom 2,2-t most hogy megvan az immortal set :P
    Utoljára szerkesztette: StrikeFor, 2015.03.11. 09:08:00
  • Vorrhess
    #73177
    Most jelenleg liveon annyira nem táp magas tormenten vagy G riftben. De 2.2-ben már elég táp lesz az immortal set
  • StrikeFor
    #73176
    az Normális,hogy az Ancientjeim 15-20 milliókat ütnek és van ugye három aki a szetbónusz miatt jön velem 0/24-ben ?:D kicsit táposnak érzem
  • StrikeFor
    #73175
    elég jól állok ahogy végignéztem egy csomó cuccon több dolog is maxos vagy max közeli
  • StrikeFor
    #73174
    na ezt a CTRL-os dolgot nem tudtam! köszi :)
  • cleric
    #73173
    Az Ancient Legendary vagy Ancient Set itemek tulajdonság határai magasabbak. Például egy normál legendary gyűrű dexterity-je lehet maximum 430, ancient esetében meg 550.
    A chc a critical hit chance, a chd a critical hit damage. Ha mondjuk a chc nálad 40, a chd meg 250, akkor minden ütésednek van 40% esélye, hogy 250%-kal nagyobb sebzést okoz. A critical ütések (ha be van kapcsolva a damage kijelzés) sárgával jelennek meg. Az értékek a karakter adatlapon vannak. Értelemszerűen a magasabb jobb. Ezekre rakd a paragon pontokat is.
    Amikor egy item adatlapját nézed, nyomd meg a control billentyűt, ekkor az adott tulajdonság mellett kiírja a minimum és maximum értékeket is, ez alapján látod, hogy mennyire jól sikerült tárgyról van szó.
  • StrikeFor
    #73172
    honnan tudod maxos-e?
  • StrikeFor
    #73171
    okké!

    Közben meglett a gyűrű :P úgyhogy 5-os Immortal Bónusz--> Örők Ancientsek :Dmeg van rajtam még 2 szet aminek a teljes bónuszát kapom/+15% elitek elleni dmg nekik -15% rám és hasonlók/ :D meg esett egy fegyó amivel 10-es Frenzym van :P és egy gem ami még 25x tickel fel DMG-re......10-15 milliókat ütök és 2 kezes fegyóval 3xtámadok másodpercenként :D elég fain:)

    mi az az Ancient Item? és mi a chc6? chd50?
  • tugyiti
    #73170
    Kivették a MF-t a játékból semmi hatása nincs már , inkább menj 4 partyba több a drop.
  • cleric
    #73169
    Naponta bármennyi eshet belőle, de nem akárhol, csak a Horadric Cache-ből.
    Meg kell csinálnod Adventure módban az Act 1 összes bounty-ját. Ha mind kész, Tyrael adja a ládát.
    A Ring of Royal Grandeur, ami neked kell, csak az egyik az 5 legendaryból, ami eshet a ládából. Az esély, hogy egyáltalán esik valamelyik legó, T6-on 100%, lefelé csökken. Tehát lehet, hogy T5-ön nem esik egyik sem.
    Elég sokat kell farmolni (ha nincs nagy mákod), mert nem elég hogy esik, még a statok is ritkán optimálisak. Manapság a menő a maxos main stat (lehetőleg ancient), chc6, chd50, socket. Na ez eltart egy darabig.
    Szerk: vagy olyan alap is jó a statokból, ahol enchantolással le tudsz cserélni egyet a neked megfelelőre.
    Utoljára szerkesztette: cleric, 2015.03.10. 13:58:20
  • Ry0K3N
    #73168
    Milyen gyűrű?
  • StrikeFor
    #73167
    3 immortal kings:P
    már csak az a gyűrű kéne! azt csak naponta 1x dobhatja?
  • StrikeFor
    #73166
    aha nem játszottam a kieg megjelenése előtt se már vagy fél évig :) most kezdtem újra...még pár napja 60-as karim volt most meg :)

    PEPIPAPA segített az elején nagyon köszönöm neki szerencsére azzal a lökéssel már életképes a karim! Amugy én nagyon örülök minden narancs és zöld cuccnak olyan nekem mint egy újszülöttnek :D Csináltam most egy armor setet ami ilyen MAGIC FIND cuccra ad nagyon sok bónuszt és az Immortal Kings-et szeretném / már van 2 db /
    Sajnos az a Set Item csökkentő gyűrű nem esik....naponta csak 1x eshet amúgy?
  • Anthrax
    #73165
    Annyira nem ritka mint gondolnád, de ahogy nézem, 2 leg esett, többi csak reci, szóval nem egy nagy eresztés :D
  • Anthrax
    #73164
    Van egy olyan érzésem, hogy most kezdtél el diablozni, vagy legalábbis most kezdted újra...
  • StrikeFor
    #73163
    Ohh bakki észre se vettem a nagy kavarban :D

    gondolom elég ritka egy ilyen pakk
  • Ry0K3N
    #73162
    Bal aluli szöveg. Ez bizony egy goblin pakk volt.
  • StrikeFor
    #73161
    ezt meg hogy?? épp lemeradtam a srácoktól és ez fogadott.............mit öltek ezek meg?



    Utoljára szerkesztette: StrikeFor, 2015.03.10. 00:04:16
  • Lammer
    #73160
    RIP! az tenyleg nem olyan sok, fel a fejjel! :)

    Bdragon tudna meselni sok oras monkjairol :D